Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

****

 

1.AMATÖR HAFTANIN MAÇLARI

13.10.2018 CUMARTESİ 1 AL 14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

ORTAÇEŞME

12:30

TED İST. KOLEJİ

ESENKENT

14.GRUP

5 - 2

13.10.2018

ÇAMLIK

16:00

PEN. ESENYALI

ORTADAĞSPOR

14.GRUP

0 - 1

13.10.2018

SELİMİYE

14:00

TUNUSBAĞI

ÇUBUKLU

14.GRUP

1 - 0

13.10.2018

 ORHANLI

16:00

T. MİMARSİNAN

TAŞDELEN

14.GRUP

2 - 2

14.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ORTADAĞSPOR

3

3

0

0

10

1

9

9

2

TED.İST.KOLEJİ

3

2

1

0

10

3

7

7

3

TUNUSBAĞI

3

2

0

1

3

2

6

1

3

ÇUBUKLU

3

1

1

1

7

2

4

5

4

ESENKENT

2

1

0

1

6

5

1

6

K.YUNUS

2

1

0

1

2

3

 3

-1

7

TAŞDELEN

3

0

1

2

2

10

1

-8

8

T.MİMARSİNAN

3

0

1

2

3

15

01

-12

9

PEN.ESENYALI

2

0

0

2

1

3

-2

1 AL 16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

K. YUNUS

14:30

K.ÇAVUŞOĞLU

YELDEĞİRMENİ

16.GRUP

0 - 0

13.10.2018

SELİMİYE

16:00

VALİDE TAYFUN

PEN. KAYNARCA

16.GRUP

4 - 1

13.10.2018

ŞİLE

14:00

ŞİLE

ATAŞEHİRGÜCÜ

16.GRUP

1 - 1

13.10.2018

ÜMRANİYE

16:00

YAMANSPOR

KANLICA

16.GRUP

1 - 2

16.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

KANLICA

3

2

0

1

8

6

6

2

2

SANCAKTEPE

2

1

1

0

4

0

4

4

3

VALİDE TAYFUN

2

1

1

0

4

1

4

3

4

YELDEĞİRMENİ

2

1

1

0

2

1

4

1

5

ŞİLE

3

1

1

1

6

6

4

0

6

K.ÇAVUŞOĞLU

3

1

1

1

3

3

4

0

7

ATAŞEHİRGÜCÜ

1

0

1

0

1

1

1

0

8

PEN.KAYNARCA

3

0

1

2

2

7

 1

-5

9

YAMANSPOR

3

0

1

2

2

7

 1

-5

1 AL 18.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

DUDULLU

14:30

İST.SİTESPOR

ELMALI SPOR

18.GRUP

6 - 3

13.10.2018

K.YUNUS

12:30

ADALAR

GÜLSUYU

18.GRUP

2 - 2

13.10.2018

SELİMİYE

12:00

KEMAHSPOR

PEN.571 VELİBABA

18.GRUP

0 - 0

-

-

-

İST.KARTAL BEL.

AYDINLISPOR

18.GRUP

0 - 3 H.

14.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

KEMAHSPOR

3

2

1

0

14

3

7

11

2

GÜLSUYU

3

2

1

0

7

3

7

4

3

ADALAR

3

2

1

0

6

4

2

4

AYDINLISPOR

3

2

0

1

6

3

6

3

5

PEN.571 VELİBABA

3

1

1

1

2

1

4

1

6

İST.SİTESPOR

3

1

0

2

7

17

-10

7

B.ELMALISPOR

3

0

0

3

5

12

-7

8

İST.KARTAL BEL.

3

0

0

3

3

8

 0

-5

****

14.10.2018 PAZAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

14.10.2018

GÜLSUYU

12:30

GÜLENSU SPOR

ORHANLISPOR

15.GRUP

0 - 6

14.10.2018

K. YUNUS

14:30

HEYBELİADA

TAÇSPOR

15.GRUP

3 - 1

14.10.2018

SELİMİYE

14:30

SELİMİYE

DNZ. İŞLETMELERİ

15.GRUP

9 - 0

14.10.2018

YENİSAHRA

14:30

BOSTANCI

PEN. KAVAKPINAR

15.GRUP

3 - 0

15.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

HEYBELİADA

3

3

0

0

18

1

9

17

2

BOSTANCI

3

3

0

0

12

0

9

12

3

SELİMİYE

2

2

0

0

15

1

14

4

GÜLENSUSPOR

3

2

0

1

5

6

-1

5

ORHANLISPOR

2

1

1

0

7

1

 4

6

6

PEN.KAVAKPINAR

2

0

1

1

1

4

-3

7

TAÇSPOR

3

0

0

3

1

8

-7

8

KARTAL ELÇİ

2

0

0

2

1

9

-8

9

DZ.İŞLETMESİ

3

0

0

3

0

29

-29

1.AL 17.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

14.10.2018

BULVAR

14:30

M. KARAYOLLARI

ONAYSPOR

17.GRUP

4 - 1

14.10.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

BATI ATAŞEHİR

ÇAVUŞBAŞI

17.GRUP

2 - 6

14.10.2018

İDEALTEPE

14:30

ÖRNEKSPOR

KOŞUYOLU

17.GRUP

2 - 0

14.10.2018

ORTAÇEŞME

15:30

ORTAÇEŞME

ÖZ KARACAAHMET

17.GRUP

5 - 0

15.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

B.ÇAVUŞBAŞI

3

3

0

0

18

3

15

2

M.KARAYOLLARI
3

3

0

0

16

3

13

3

ORTAÇEŞME

3

2

0

1

11

2

6

9

4

ONAYSPOR

3

2

0

1

5

6

-1

5

ÖRNEKSPOR K.YALI

3

2

0

1

7

11

 6

-4

6

BATI ATAŞEHİR

3

0

0

3

5

12

 0

-7

7

ÖZKARACAAHMET

3

0

0

3

1

10

0

-9

8

KOŞUYOLU

3

0

0

3

1

16

-15

 

 

1. AMATÖR ANADOLU YAKASI GRUPLAR

14.GRUP
15.GRUP
16.GRUP
17.GRUP
18.GRUP
1
TAŞDELEN
1
PEN.K.PINAR
1
YELDEĞİRMENİ
1
KOŞUYOLU
1
PEN.V.B.Ş.GÜCÜ
2
TUNUSBAĞI
2
HEYBELİADA
2
YAMANSPOR
2
ONAYSPOR
2
İST.KARTAL BEL.
3
ÇUBUKLU
3
TAÇSPOR
3
KAN LICA
3
ÖZKARACAAHMET
3
GÜLSUYU
4
TUZLA M.SİNAN
4
BOSTANCI
4
K.ÇAVUŞOĞLU
4
ORTAÇEŞME
4
ADALAR
5
ORTADAĞ
5
DZ.İŞLETMELERİ
5
PEN.KAYNARCA
5
M.KARAYOLLARI
5
AYDINLISPOR
6
TED.İST.KOLEJİ
6
GÜLENSUSPOR
6
ŞİLE
6
ÖRNEKSPOR
6
KEMAHSPOR
7
KARTAL YUNUS
7
KARTAL ELÇİ
7
SANCAKTEPE
7
BATI ATAŞEHİR
7
İST.SİTE
8
ESENKENT
8
ORHANLISPOR
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
8
ÇAVUŞBAŞI
8
ELMALISPOR
9
PEN.ESENYALI
9
SELİMİYE
9
VALİDE TAYFUN
 
 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN