Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

****

 

1.AMATÖR ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLARI

19.01.2019 CUMARTESİ

1 AL 15.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

19.01.2019

ORHANLI

14:30

ORHANLISPOR

KARTAL ELÇİ

15.GRUP

6 - 0

19.01.2019

YENİSAHRA

14:30

BOSTANCI

HEYBELİADA

15.GRUP

4 - 2

19.01.2019

GÜLSUYU

14:30

GÜLENSU SPOR

SELİMİYE

15.GRUP

3 - 0

19.01.2019

KAYNARCA

14:30

PEN. KAVAKPINAR

DNZ. İŞLETMELERİ

15.GRUP

8 - 2

15.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SELİMİYE

14

10

2

2

51

14

32

37

2

GÜLENSUSPOR

14

10

1

3

31

19

31

12

3

ORHANLISPOR

14

9

3

2

47

17

 30

30

4

BOSTANCI

14

9

3

2

34

10

30

24

5

HEYBELİADA

15

8

2

5

43

24

26

19

6

PEN.KAVAKPINAR

15

5

2

8

31

30

17

1

7

KARTAL ELÇİ

14

2

2

10

20

57

8

-37

8

TAÇSPOR

13

2

1

10

14

29

7

-15

9

DZ.İŞLETMESİ

14

1

0

13

14

84

3

-70

1.AL 17.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

19.01.2019

BAŞIBÜYÜK

12:30

BATI ATAŞEHİR

ÖZKARACAAHMET

17.GRUP

0 - 3

19.01.2019

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇAVUŞBAŞI

M. KARAYOLLARI

17.GRUP

7 - 0

19.01.2019

İDEALTEPE

14:00

ÖRNEKSPOR

ORTAÇEŞME

17.GRUP

0 - 6

19.01.2019

YENİSAHRA

12:30

KOŞUYOLU

ONAYSPOR

17.GRUP

2 - 6

17.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

B.ÇAVUŞBAŞI

13

11

2

0

61

13

35

48

2

ORTAÇEŞME

13

10

2

1

42

9

32

33

3

ONAYSPOR

13

7

2

4

28

22

23

6

4

M.KARAYOLLARI
13

7

1

5

33

24

22

9

5

ÖRNEKSPOR K.YALI

13

5

1

7

21

37

 16

-16

6

ÖZKARACAAHMET

13

3

3

7

21

31

12

-10

7

BATI ATAŞEHİR

13

3

1

9

21

40

 10

-19

8

KOŞUYOLU

13

0

0

13

8

59

-51

****

20.01.2019 PAZAR

1.AL 14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

20.01.2019

ALEMDAĞ

16:00

TAŞDELEN

ORTADAĞSPOR

14.GRUP

5 - 5

20.01.2019

GÜLSUYU

14:30

ESENKENT

K.YUNUSSPOR

14.GRUP

1 - 7

20.01.2019

ORTAÇEŞME

16:00

TED İST. KOLEJİ

PEN. ESENYALI

14.GRUP

3 - 2

20.01.2019

ORHANLI

16:00

TUZLA M.SİNAN

TUNUSBAĞI

14.GRUP

1 - 5

14.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

TED.İST.KOLEJİ

14

13

1

0

64

13

40

51

2

TUNUSBAĞI

15

11

0

4

37

18

33

19

3

ÇUBUKLU

14

7

3

4

41

18

24

23

4

ORTADAĞSPOR

14

7

2

5

38

35

23

3

5

ESENKENT

14

6

2

6

31

33

20

-2

6

K.YUNUS

14

5

1

8

20

28

 16

-8

7

TAŞDELEN

15

3

2

10

21

52

11

-31

8

T.MİMARSİNAN

14

2

3

9

16

51

9

-35

9

PEN.ESENYALI

15

2

2

10

15

37

8

-22

1 AL 16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

20.01.2019

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

YAMANSPOR

16.GRUP

1 - 2

20.01.2019

 BAŞIBÜYÜK

12:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

SANCAKTEPE

16.GRUP

0 - 7

20.01.2019

ŞİLE

12:30

ŞİLE

V. TAYFUN

16.GRUP

0 - 2

20.01.2019

YENİSAHRA

12:30

YELDEĞİRMENİ

PEN. KAYNARCA

16.GRUP

1 - 2

16.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

SANCAKTEPE

14

11

2

1

45

8

35

37

2

VALİDE TAYFUN

14

8

2

4

28

13

26

15

3

K.ÇAVUŞOĞLU

14

8

1

5

19

20

25

-1

4

YELDEĞİRMENİ

15

7

3

5

27

21

24

6

5

YAMANSPOR

14

5

2

7

24

32

 17

-8

6

KANLICA

14

4

3

7

21

24

15

-3

7

PEN.KAYNARCA

14

4

3

7

16

33

 15

-17

8

ATAŞEHİRGÜCÜ

14

4

1

9

15

31

13

-16

9

ŞİLE

14

3

1

10

20

35

10

-15

1 AL 18.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

20.01.2019

ORTAÇEŞME

14:00

ELMALI SPOR

AYDINLISPOR

18.GRUP

2 - 3

20.01.2019

ÇAKMAK

14:30

KEMAHSPOR

ADALAR

18.GRUP

2 - 3

20.01.2019

YENİSAHRA

14:30

İST. SİTESPOR

GÜLSUYU

18.GRUP

2 - 8

-

-

-

PEN.571 VELİBABA İST.KARTAL BEL.

18.GRUP

3 - 0 h.

18.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

GÜLSUYU

13

11

1

1

47

12

34

35

2

ADALAR

13

10

2

1

34

11

32

23

3

PEN.571 VELİBABA

13

7

3

3

27

14

23

13

4

KEMAHSPOR

13

6

3

4

36

18

21

18

5

AYDINLISPOR

13

5

1

7

23

37

16

-14

6

İST.SİTESPOR

13

4

3

6

26

38

15

-12

7

B.ELMALISPOR

13

2

1

10

25

53

7

-28

8

İST.KARTAL BEL.

13

0

0

13

3

38

 0

-35

****

 

1. AMATÖR ANADOLU YAKASI GRUPLAR

14.GRUP
15.GRUP
16.GRUP
17.GRUP
18.GRUP
1
TAŞDELEN
1
PEN.K.PINAR
1
YELDEĞİRMENİ
1
KOŞUYOLU
1
PEN.V.B.Ş.GÜCÜ
2
TUNUSBAĞI
2
HEYBELİADA
2
YAMANSPOR
2
ONAYSPOR
2
İST.KARTAL BEL.
3
ÇUBUKLU
3
TAÇSPOR
3
KAN LICA
3
ÖZKARACAAHMET
3
GÜLSUYU
4
TUZLA M.SİNAN
4
BOSTANCI
4
K.ÇAVUŞOĞLU
4
ORTAÇEŞME
4
ADALAR
5
ORTADAĞ
5
DZ.İŞLETMELERİ
5
PEN.KAYNARCA
5
M.KARAYOLLARI
5
AYDINLISPOR
6
TED.İST.KOLEJİ
6
GÜLENSUSPOR
6
ŞİLE
6
ÖRNEKSPOR
6
KEMAHSPOR
7
KARTAL YUNUS
7
KARTAL ELÇİ
7
SANCAKTEPE
7
BATI ATAŞEHİR
7
İST.SİTE
8
ESENKENT
8
ORHANLISPOR
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
8
ÇAVUŞBAŞI
8
ELMALISPOR
9
PEN.ESENYALI
9
SELİMİYE
9
VALİDE TAYFUN
 
 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN