2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

****

 

HAFTANIN MAÇLAR

PLAY OFF VE BARAJ MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

18.01.2020

AV.ATATÜRK

14:30

A.PARSELLER AYAZAĞA
PLAY-OFF
0 - 3

18.01.2020

BEYOĞLU

14:30

KİLYOSSPOR AKSARAY
PLAY-OFF
1-1/1-1/5-4 P.

18.01.2020

İBB ŞENLİKKÖY

14:30

B.Ş.KARTAL Ç.TEPE ÜMİT
PLAY-OFF
0 - 1
   
   

18.01.2020

AV.ATATÜRK

14:30

HADIMKÖY ŞEHREMİNİ
PLAY-OFF
4-4/4-4/9-8 P.

19.01.2020

İBB ŞENLİKKÖY

14:30

B.EVLER İ.Y. GÜLTEPE
PLAY-OFF
0 - 1

19.01.2020

BULVAR

14:30

K.YUNUS M.K.YOLLARI
PLAY-OFF
2-2/2-2/4-6 P.

19.01.2020

KAVACIK

14:30

GALATA

KAYNARCA

PLAY-OFF
1-1/1-1/3-4 P.

19.01.2020

PAŞABAHÇE

14:30

KANLICA GÜMÜŞSUYU
PLAY-OFF
2 - 1

19.01.2020

BEYOĞLU

14:30

K.K.MEVLANA GÜNEŞLİ
DÜŞME BARAJ
1 - 4

NOT: DENİZKÖŞKLER TAKIMI EN CENTİLMEN TAKIM OLARAK SÜPERE YÜKSELDİ.

İLK GÜN MAÇLARINDA AYAZAĞA - KİLYOSSPOR VE Ç.TEPE ÜMİT TAKIMLARI SÜPERE ÇIKTI.

İKİNCİ GÜN MAÇLARINDA HADIMKÖY-GÜLTEPE-KANLICA-KAYNARCA -M.KARAYOLLARI SÜPERE ÇIKTI.

****

GRUP
GRUP 1.NCİSİ SÜPERE GRUP 2.NCİSİ PLAY OFF
1.GRUP
B.ÇEKMECE M.SİNAN DENİZKÖŞKLER
2.GRUP
GÖKÇEALİ HADIMKÖY
3.GRUP
OKMEYDANI FETİH ŞEHREMİNİ
4.GRUP
MİMARSİNAN B.EVLER İD.YURDU
5.GRUP
YENİ UFUK GÜLTEPE
6.GRUP
B.EVLER SOĞANLI B.ŞEHİR KARTAL
7.GRUP
HALİÇ ÇELİKTEPE ÜMİT
8.GRUP
KÇ.YEŞİLOVA ESNAF KİLYOSSPOR
9.GRUP
HAVATAŞSPOR AKSARAY
10.GRUP
CANKURTARAN AYAZAĞA
11.GRUP
KÜÇÜKPAZAR A.PARSELLER
12.GRUP
İST.GÜMÜŞHANE GALATA
13.GRUP
ÇUBUKLU KAYNARCA
14.GRUP
YELDEĞİRMENİ KANLICA
15.GRUP
TUZLA ŞİFA GÜMÜŞSUYU
16.GRUP
YAMANSPOR K.YUNUSSPOR
17.GRUP
ORHANLISPOR M.KARAYOLLARI

****

 

1.AMATÖR ANADOLU YAKASI

1.AMATÖR 13.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

11.01.2020

KAYNARCA

14:30

KAYNARCA

 CEVİZLİ G.GÜCÜ

13.GRUP

9 - 0

11.01.2020

BAŞIBÜYÜK

14:30

ÖRNEKSPOR

İÇERENKÖY İ.Y.

13.GRUP

1 - 7

11.01.2020

ORHANLI

14:30

ONAY SPOR

ÇUBUKLU

13.GRUP

1 - 4

11.01.2020

ÜMRANİYE

14:30

ÜM. HEKİMBAŞI

YAKACIK

13.GRUP

1 - 6
   

 

KEMAHSPOR BAY

13.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ÇUBUKLU
16
14
2
0
69
13
44
56
2
KAYNARCA
16
12
3
1
53
15
39
38
3
İÇERENKÖY İ.Y.
16
11
4
1
40
19
37
21

4

YAKACIK
16
5
3

8

23
27
18
-4
5
ÖRNEKSPOR
16
5
2
9
25
42
17
-17
6
ÜM.HEKİMBAŞI
16
5
1
10
30
43
16
-13
7
CEV.G.GÜCÜ
16
4
2
10
25
52
14
-27
8
KEMAHSPOR
16
4
1
12
30
55
13
-25
9
ONAYSPOR
16

3

0
13

19

48
9
-29

13.GRUP SON HAFTAYA GİRİLİRKEN

ÇUBUKLU SÜPERE ÇIKTI.KAYNARCA 2.NCİ OLDU VE PLAY OFF OYNIYACAK. TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

SON MAÇLARINI KAYBEDEN ONAYSPOR VE BERABERLİKLE MAÇLARINI BİTİREN KEMAHSPOR KÜME DÜŞTÜLER CEV.GENÇLERGÜCÜ ONAYSPORU YENİP KENDİNİ KURTARDI.

1.AMATÖR 15.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

11.01.2020

ORTAÇEŞME

14:30

GÜMÜŞSUYU

İNKILAP SPOR

15.GRUP

1 - 2

11.01.2020

SELİMİYE

15:00

ANADOLU  ÜSK.

TUZLA ŞİFA

15.GRUP

0 - 4

11.01.2020

KAYNARCA

12:30

PEN. KAYNARCA

ATLAS YILDIZ

15.GRUP

2 - 1

11.01.2020

YENİSAHRA

14:00

BOSTANCI

1923 ESENKENT

15.GRUP

10 - 2

 

 

 

HEYBELİADA BAY
15.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
TUZLA ŞİFA
16
14
2
0

61

9
44
52
2
GÜMÜŞSUYU
16
11
4
1
36
15
37
21

3

İNKİLAPSPOR
16
6
5
5
26
24
23
2
4
HEYBELİADA

16

5
7
4
28
23
22
5
5
ANADOLU ÜSK.
16
6
3
7
28
32
21
-4
6
PEN.KAYNARCA
16
5
2
9
26
48
17
-22
7
ATLAS YILDIZ SP.
16
4
4
8
39
28
16
11
8
BOSTANCI
16
3
2
11
29
58
11
-29
9
1923 ESENKENT
16
2
1
13
24
66
7
-42

15.GRUPTA

TUZLA ŞİFA VE GÜMÜŞSUYU MAÇLARINI KAZANDI TUZLA ŞİFA 1.NCİ GÜMÜŞSUYU 2.NCİ OLDU. SÜPERE YÜKSELEN TUZLA ŞİFA TAKIMINI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.GÜMÜŞSUYUNADA PLAYOFF MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİM.

BOSTANCI VE 1923 ESENKENT KESİN OLARAK KÜMEYE DÜŞTÜLER.

1.AMATÖR 17.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

05.01.2020

BULVAR

16:30

M.KARAYOLLARI

SELAMSIZ

17.GRUP

4 - 3

05.01.2020

K.YUNUS

14:30

KARTAL ELÇİ

GÜLENSU SPOR

17.GRUP

3 - 4

05.01.2020

SARIGAZİ

16:30

ORTADAĞ SPOR

ORHANLI SPOR

17.GRUP

2 - 3

 

 

 

K.BAKKALKÖY

VELİBABA Ş.G.

17.GRUP

3 - 0 h.

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ORHANLISPOR
14
10
3
1
29
14
33
15
2
M.KARAYOLLARI
14
10
2
2
37
14
32
23
3
ORTADAĞSPOR
14
9
0
5
27
12
27
15
4
GÜLENSUSPOR
14
7
3
4
33
22
24
11
5
SELAMSIZ
14
7
1
6
26
22
22
4
6
KARTAL ELÇİ
14
4
1
9
21
33
13
-12
7
K.BAKKALKÖY
14
3
2
9
19
33
11
-14
8
PEN.VELİBABA ŞG
14
0
0
14
0
42
0
-42

17.GRUPTA

ORHANLISPOR ORTADAĞI 3 - 2 YENDİ VE SÜPERE ÇIKTI.MARMARA KARAYOLLARI İSE SELAMSIZI 4 - 3 YENMESİNE RAĞMEN ANCAK 2.NCİ OLDU.ORHANLISPORU KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER M.KARAYOLLARINADA PLAYOFF MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİM.

DÜŞEN TAKIMLARA GELİNCE PENDİK 571 VELİABA ŞAHİNGÜCÜ ÇEKİLMİŞTİ.2.TAKIM K.BAKKALKÖY OLDU .

****

1 AMATOR 14 GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

12.01.2020

DUDULLU

14:30

TAŞDELEN

YELDEĞİRMENİ

14.GRUP

1 - 3

12.01.2020

PAŞABAHÇE

14:30

KANLICA

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

1 - 0

12.01.2020

SELİMİYE

17:00

ÖZK.AHMET

İST. SİTESPOR

14.GRUP

1 - 2

12.01.2020

S.BEYLİ BL

17:00

SULTANBEYLİ

SAPANBAĞLARI

14.GRUP

7 - 1
   

 

MALTEPE YILDIZ BAY

14.GRUP

-

16.GRUP KARTAL YUNUSU 1 - 0 YENEN YAMANSPOR SÜPER ÇIKTI.KARTAL YUNUS BARAJ MAÇI OYNIYACAK.

SON HAFTA İKİSİDE GALİP GELEN TAKILARDAN İSTANBUL ESNAFSPOR VE ADALAR 2.AMATÖRE DÜŞTÜLER.

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
YELDEGIRMENI
16
10
3
3
36
24
33
12
2
KANLICA
16
9
4
3
32
14
31
18
3
K.CAVUSOGLU
16
10
1
5
34
17
31
17
4
SAPANBALARI
16

8

2
6
37
32
26
5
5
TASDELENSPOR
16
7
0
9
34
43
21
-9
6
SULTANBEYLI
16
6
3
7
38
25
21
13
7
IST SITESPOR
16
6
2
8
19
26
20
-7

8

MALTEPE YILDIZ
16
5
4
7
20
29
19
-9
9
OZKARACAAHMET
16
1
1
14
17
57
4
-40

14.GRUP SON HAFTA

YELDEĞİRMENİ SÜPERDE KANLICA PLAY OFFTA HER İKİ TAKIMADA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

YORUMDA AÇIKLADIĞIM GİBİ OLDU.İST.SİTE VE SULTANBEYLİ MAÇLARINI KAZANINCA MALTEPE YILDIZ KÜME DÜŞTÜ.

1 AMATOR 16 GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

04.01.2020

İDEALTEPE

14:30

ADALAR

PEN. KAVAKPINAR

16.GRUP

2 - 1

04.01.2020

SELİMİYE

12:00

ÜSK.ANADOLU

AYDINLI SPOR

16.GRUP

5 - 0

04.01.2020

ÜMRANİYE

15:00

YAMANSPOR

K. YUNUSSPOR

16.GRUP

1 - 0

04.01.2020

ALEMDAĞ

12:30

İST. ESNAF SPOR

ESENKENT

16.GRUP

2 - 0

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
YAMANSPOR
14
13
0
1
64
13
39
51
2
K YUNUSSPOR
14
11
1
2
47
7
34
40
3
PEN KAVAKPINAR
14
7
2
5
47
24

23

23

4

ESENKENT
14
5
5
4
19
23
20
-4
5
AYDINLISPOR
14
5
2
7
38
47
17
-9
6
USK ANADOLU
14
5
1
8
29
31
16
-2
7
IST ESNAFSPOR
14
2
1
11
20
63
7
-41
8
ADALAR
14
2
1
12
17
75
7
-58

16.GRUP

KARTAL YUNUSU 1 - 0 YENEN YAMANSPOR SÜPER ÇIKTI.KARTAL YUNUS 2.OLARAK BARAJ MAÇI OYNIYACAK. YAMANSPORU TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVMINI DİLERİM.KARTAL YUNUSADA PLAY OFF MAÇINDA BAŞARILAR DİLERİM.

SON HAFTA İKİSİDE GALİP GELEN TAKILARDAN İSTANBUL ESNAFSPOR VE ADALAR 2.AMATÖRE DÜŞTÜLER.

****

 
1.AMATÖR GRUPLAR
-
13.GRUP
-
14.GRUP
-
15.GRUP
1
KEMAHSPOR
1
MALTEPE YILDIZ
1
HEYBELİADA
2
KAYNARCA
2
KANLICA
2
PEN.KAYNARCA
3
İÇERENKÖY İ.Y.
3
YELDEĞİRMENİ
3
1923 ESENKENT
4
ONAYSPOR
4
ÖZKARACAAHMET
4

GÜMÜŞSUYU

5
YAKACIK
5
SAPANBAĞLARI
5
TUZLA ŞİFA
6
HEKİMBAŞI
6
SULTANBEYLİ
6
ANADOLU ÜSKÜDAR
7
ÇUBUKLU
7
İSTANBUL SİTE
7
İNKİLAPSPOR
8
ÖRNEKSPOR
8
TAŞDELENSPOR
8
BOSTANCI
9
CEV.G.GÜCÜ
9
K.ÇAVUŞOĞLU
9
ATLAS YILDIZ

1.AMATÖR GRUPLAR

-
16.GRUP
-
17.GRUP
1
ESENKENT
1
KÜÇÜKBAKKALKÖY
2
YAMANSPOR
2
MARMARA KARAYOLLARI
3
ESNAFSPOR
3
571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ
4
ÜSKÜDAR ANADOLU
4
KARTAL ELÇİ
5
ADALAR
5
ORTADAĞSPOR
6
PENDİK KAVAKPINAR
6
ORHANLISPOR
7
AYDINLISPOR
7
GÜLENSUSPOR
8
KARTAL YUNUS
8
SELAMSIZ

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN