2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

HAFTANIN YORUMLARI

****

 

1.AMATÖR ANADOLU YAKASI

1 AMATOR 14 GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

07.12.2019

KANLICA

14:30

KANLICA

MALTEPE YILDIZ

14.GRUP

0 - 2

07.12.2019

K YUNUS

15:00

K.ÇAVUŞOĞLU

YELDEĞİRMENİ

14.GRUP

2 - 3

07.12.2019

SELİMİYE

16:00

ÖZKARACAAHMET

TAŞDELENSPOR

14.GRUP

4 - 6
07.12.2019 İST.SİTE

11.00

IST SITESPOR SAPANBAGLARI

14.GRUP

1 - 0
   

 

SULTANBEYLI BAY

14.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
SAPANBALARI
11
7
2
3
28
17
23
11
2
KANLICA
12
6
4
2
17
10
22
7
3
YELDEGIRMENI
12
6
3
3
20
16
21
4
4
K.CAVUSOGLU
11
6
1
4
18
13
19
5

5

MALTEPE YILDIZ
12
5
4
3
16
15
19
1
6
TASDELENSPOR
11
5
0
6
25
28
15
-3
7
SULTANBEYLI
11
3
3
5
23
19
12
4
8
IST SITESPOR
11
3
2
6
12
20
11
-8
9
OZKARACAAHMET
12
1
1
10
13
34
4
-21

1 AMATOR 16 GRUP

HAFTANIN MACLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

07.12.2019

KYUNUS

13:00

KYUNUSSPOR

AYDINLI SPOR

16.GRUP

8 - 1

07.12.2019

DUDULLU

14:30

İST ESNAF SPOR

ÜSK ANADOLU

16.GRUP

3 - 5

07.12.2019

GÜLSUYU

16:00

ESENKENT

PEN K.PINAR

16.GRUP

4 - 4

07.12.2019

ÜMRANİYE

15:00

YAMANSPOR

ADALAR

16.GRUP

10 - 0

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
YAMANSPOR
10
9
0
1
42
13
27
29
2
K YUNUSSPOR
10
8
1
1
29
4
25
25
3
PEN KAVAKPINAR
10
5
2
3
29
16
17
13

4

ESENKENT
10
4
5
1
16
13
17
3
5
AYDINLISPOR
10
5
1
4
32
22
16
10
6
USK ANADOLU
10
3
1
6
18
18
10
0
7
IST ESNAFSPOR
10
1
0
9
11
43
3
-32
8
ADALAR
10
0
0
10
9
57
0
-48

1.AMATÖR 13.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

08.12.2019

ORHANLI

14:30

ONAY SPOR

ÖRNEKSPOR

13.GRUP

-

08.12.2019

BEYKOZ

14:30

ÇUBUKLU

YAKACIK

13.GRUP

-

08.12.2019

KARTAL 75.

12:30

CEVİZLİ GGÜCÜ

İÇERENKÖY İ.Y.

13.GRUP

-

08.12.2019

KAYNARCA

14:30

KAYNARCA

KEMAHSPOR

13.GRUP

-

   

 

UM HEKIMBASI BAY

13.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ÇUBUKLU
10
9
1
0
45
7
28
38
2
İÇERENKÖY İ.Y.
11
8
2
1
14
12
26
12
3
KAYNARCA
11
7
3
1
27
13
24
14
4
ÜM.HEKİMBAŞI
11
5
1
5
22
16
16
6

5

YAKACIK
11
4
2

5

15
15
14
0
6
ÖRNEKSPOR
10
4
1
5
14
21
13
-7
7
CEV.G.GÜCÜ
10
2
2
6
14
30
8
-16
8
KEMAHSPOR
11
2
0
9
20
41
6
-21
9
ONAYSPOR
11
1
0
10

9

35
3
-26

1.AMATÖR 15.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

08.12.2019

SBEYLİ BLD.

15:00

ATLAS YILDIZ

1923 ESENKENT

15.GRUP

-

08.12.2019

ÇAVUŞBAŞI

12:30

İNKILAP SPOR

TUZLA ŞİFA

15.GRUP

-

08.12.2019

İDEALTEPE

15:00

PENKAYNARCA

HEYBELİADA

15.GRUP

-

08.12.2019

ORTAÇEŞME

12:30

GÜMÜŞSUYU

BOSTANCI

15.GRUP

-

 

 

 

ANADOLU USK BAY 15.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
GÜMÜŞSUYU
11
8
3
0
28
9
27
19
2
TUZLA ŞİFA
10
8
2
0

33

6
26
27
3
ANADOLU ÜSK.
10
5
2
3
21
17
17
4
4
HEYBELİADA
11
4
4
3
20
14
15
6
5
ATLAS YILDIZ SP.
10
3
3
4
29
17
12
12
6
İNKİLAPSPOR
10
3
3
4
16
15
12
1
7
PEN.KAYNARCA
11
2
1
8
14
38
7
-24
8
1923 ESENKENT
11
2
0
9
12
34
6
-22
9
BOSTANCI
10
1
1
8
14
43
4
-29

1.AMATÖR 17.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

08.12.2019

SELİMİYE

12:00

SELAMSIZ

GÜLENSU SPOR

17.GRUP

-

08.12.2019

BULVAR

12:30

MKARAYOLLARI

ORTADAĞ SPOR

17.GRUP

-

08.12.2019

YENİSAHRA

16:30

KBAKKALKÖY

ORHANLI SPOR

17.GRUP

-

 

 

 

P.VELİBABA ŞG. KARTAL ELCI
17.GRUP
0 - 3 H.

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
M.KARAYOLLARI
9
6
2
1
24
7
20
17
2
ORTADAĞSPOR
9
6
0
3
16
8
18
8
1
ORHANLISPOR
9
5
3
1
14
10
18
4
4
SELAMSIZ
9
5
1
3
18
11
16
7
5
GÜLENSUSPOR
9
3
3
3
17
10
12
7
6
KARTAL ELÇİ
10
4
1
5
17
21
13
-4
7
K.BAKKALKÖY
9
2
2
5
9
18
8
-9
8
PEN.VELİBABA ŞG
10
0
0
10
0
30
0
-30

****

 
1.AMATÖR GRUPLAR
-
13.GRUP
-
14.GRUP
-
15.GRUP
1
KEMAHSPOR
1
MALTEPE YILDIZ
1
HEYBELİADA
2
KAYNARCA
2
KANLICA
2
PEN.KAYNARCA
3
İÇERENKÖY İ.Y.
3
YELDEĞİRMENİ
3
1923 ESENKENT
4
ONAYSPOR
4
ÖZKARACAAHMET
4

GÜMÜŞSUYU

5
YAKACIK
5
SAPANBAĞLARI
5
TUZLA ŞİFA
6
HEKİMBAŞI
6
SULTANBEYLİ
6
ANADOLU ÜSKÜDAR
7
ÇUBUKLU
7
İSTANBUL SİTE
7
İNKİLAPSPOR
8
ÖRNEKSPOR
8
TAŞDELENSPOR
8
BOSTANCI
9
CEV.G.GÜCÜ
9
K.ÇAVUŞOĞLU
9
ATLAS YILDIZ

1.AMATÖR GRUPLAR

-
16.GRUP
-
17.GRUP
1
ESENKENT
1
KÜÇÜKBAKKALKÖY
2
YAMANSPOR
2
MARMARA KARAYOLLARI
3
ESNAFSPOR
3
571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ
4
ÜSKÜDAR ANADOLU
4
KARTAL ELÇİ
5
ADALAR
5
ORTADAĞSPOR
6
PENDİK KAVAKPINAR
6
ORHANLISPOR
7
AYDINLISPOR
7
GÜLENSUSPOR
8
KARTAL YUNUS
8
SELAMSIZ

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN