" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-13 LERDE İSTANBULUN EN BÜYÜGÜ İFASPOR OLDU

ÇEYREK FİNAL
İST.GÜNGÖREN - ÇELİKTEPE 0 - 1
İFASPOR – DUDULLU 2 - 0
DAMLASPOR – M.BAŞAKŞEHİR FK. 0 - 4
ÜMRANİYE –BAĞLARBAŞI 4 - 0

YARI FİNAL

ÇELİKTEPE – İFASPOR 2 - 2 / 3 - 6 PENALTILAR
M.BAŞAKŞEHİR FK– ÜMRANİYE 0 - 2

 3-4 LÜK MAÇI : ÇELİKTEPE - M.BAŞAKŞEHİR 0 - 3

FİNAL : İFASPOR - ÜMRANİYE 1 - 1 / 5 - 4 PEN.

YEMEN EKŞİOĞLU U-13 İL BİRİNCİLİGİ

 PROĞRAM

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

19.6.2018

B.PAŞA BŞEHİR

16:00

YEŞİLESENYURT

GÜNEŞLİ

C GRUBU

3 - 0

19.6.2018

B.PAŞA B.ŞEHİR

17:30

DAVUTPAŞA

ÇELİKTEPE

C GRUBU

0 - 4

19.6.2018

BEYOĞLU

16:00

ARNAVUTKÖY BLD.

HALKALI TAŞTEPE

E GRUBU

1 - 0

19.6.2018

BEYOĞLU

17:30

ÜMRANİYESPOR

REŞİTPAŞA

F GRUBU

5 - 1

19.6.2018

İBB ESENLER

15:00

GÜZELCE

OKMEYDANI FETİH

F GRUBU

2 - 1

19.6.2018

İBB ESENLER

16:30

DAMLASPOR

AKŞEMSETTİN

B GRUBU

3 - 1

19.6.2018

İBB ESENLER

18:00

FERİKÖY

EROĞLU

B GRUBU

1 - 1

19.6.2018

NAMIK SEVİK

16:00

SİMURG SPOR

HASİP DİNÇSOY İÖO

A GRUBU

1 - 2

19.6.2018

NAMIK SEVİK

17:30

İST.GÜNGÖREN

BEYLİKGÜCÜSPOR

A GRUBU

2 - 1

19.6.2018

HASAN DOĞAN

15:00

İFA

KOCASİNAN

E GRUBU

4 - 0

19.6.2018

HASAN DOĞAN

16:30

GAZİ MAHALLESİ

SEKBANLAR SPOR

D GRUBU

1 - 3

19.6.2018

ASAN DOĞAN

18:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

HÜR.GÜCÜ

D GRUBU

5 - 0

19.6.2018

GÜLSUYU

16:30

LİBADE

DUDULLU

G GRUBU

0 - 2

19.6.2018

GÜLSUYU

18:00

BAĞLARBAŞI

İSTANBUL SAHİL SPOR

H GRUBU

2 - 0

19.6.2018

SELİMİYE

16:30

ORTAÇEŞME

KURTKÖYSPOR

H GRUBU

2 - 4

19.6.2018

SELİMİYE

18:00

KARABEKİRSPOR

İSTANBUL KARTALLARI

G GRUBU

0 - 0

 

 

 

 

 

 

 

21.6.2018

B.PAŞA BŞEHİR

15:00

HASİP DİNÇSOY İÖO

İST.GÜNGÖREN

A GRUBU

1 - 3

21.6.2018

B.PAŞA BŞEHİR

16:30

KOCASİNAN

ARNAVUTKÖY BLD.

E GRUBU

0 - 2

21.6.2018

BEYOĞLU

16:00

AKŞEMSETTİN

FERİKÖY

B GRUBU

3 - 1

21.6.2018

BEYOĞLU

17:30

REŞİTPAŞA

GÜZELCE

F GRUBU

1 - 1

21.6.2018

İBB ESENLER

16:00

SEKBANLAR SPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

D GRUBU

1 - 1

21.6.2018

İBB ESENLER

17:30

HALKALI TAŞTEPE

İFA

E GRUBU

0 - 3

21.6.2018

NAMIK SEVİK

15:00

OKMEYDANI FETİH

ÜMRANİYESPOR

F GRUBU

0 - 6

21.6.2018

NAMIK SEVİK

16:30

ÇELİKTEPE

YEŞİLESENYURT

C GRUBU

5 - 2

21.6.2018

NAMIK SEVİK

18:00

HÜR.GÜCÜ

GAZİ MAHALLESİ

D GRUBU

1 - 3

21.6.2018

HASAN DOĞAN

15:00

BEYLİKGÜCÜSPOR

SİMURG SPOR

A GRUBU

6 - 1

21.6.2018

HASAN DOĞAN

16:30

GÜNEŞLİ

DAVUTPAŞA

C GRUBU

1 - 4

21.6.2018

HASAN DOĞAN

18:00

EROĞLU

DAMLASPOR

B GRUBU

0 - 3

21.6.2018

GÜLSUYU

16:30

KURTKÖYSPOR

BAĞLARBAŞI

H GRUBU

1 - 1

21.6.2018

GÜLSUYU

18:00

İSTANBUL KARTALLARI

LİBADE

G GRUBU

3 - 0

21.6.2018

SELİMİYE

16:30

DUDULLU

KARABEKİRSPOR

G GRUBU

3 - 1

21.6.2018

SELİMİYE

18:00

İSTANBUL SAHİL SPOR

ORTAÇEŞME

H GRUBU

1 - 1

 

 

 

 

 

 

 

23.6.2018

B.PAŞA BŞEHİR

16:00

HÜR.GÜCÜ

SEKBANLAR SPOR

D GRUBU

0 - 3 h.

23.6.2018

B.PAŞA B.ŞEHİR

17:30

GAZİ MAHALLESİ

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

D GRUBU

0 - 2

23.6.2018

BEYOĞLU

16:00

FERİKÖY

DAMLASPOR

B GRUBU

1 - 1

23.6.2018

BEYOĞLU

17:30

AKŞEMSETTİN

EROĞLU

B GRUBU

1 - 1

23.6.2018

MİMARSİNAN

16:00

ARNAVUTKÖY BLD.

İFA

E GRUBU

1 - 1

23.6.2018

MİMARSİNAN

17:30

KOCASİNAN

HALKALI TAŞTEPE

E GRUBU

1 - 3

23.6.2018

İBB ESENLER

16:00

YEŞİLESENYURT

DAVUTPAŞA

C GRUBU

6 - 0

23.6.2018

İBB ESENLER

17:30

ÇELİKTEPE

GÜNEŞLİ

C GRUBU

9 - 0

23.6.2018

MERKEZEFENDİ

16:00

GÜZELCE

ÜMRANİYESPOR

F GRUBU

0 - 5

23.6.2018

MERKEZEFENDİ

17:30

REŞİTPAŞA

OKMEYDANI FETİH

F GRUBU

2 - 1

23.6.2018

NAMIK SEVİK

16:00

SİMURG SPOR

İST.GÜNGÖREN

A GRUBU

0 - 1

523.6.2018

NAMIK SEVİK

17:30

BEYLİKGÜCÜSPOR

HASİP DİNÇSOY İÖO

A GRUBU

1 - 4

23.6.2018

GÜLSUYU

16:30

LİBADE

KARABEKİRSPOR

G GRUBU

0 - 1

23.6.2018

GÜLSUYU

18:00

İSTANBUL KARTALLARI

DUDULLU

G GRUBU

1 - 2

23.6.2018

SELİMİYE

16:30

KURTKÖYSPOR

İSTANBUL SAHİL SPOR

H GRUBU

2 - 2

23.6.2018

SELİMİYE

18:00

BAĞLARBAŞI

ORTAÇEŞME

H GRUBU

4 - 1

A GRUBU PUAN DURUMU

SİMURGSPOR - HASİP DİNÇSOY İÖO.- İST.GÜNGÖREN - BEYLİKGÜCÜ

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

İST.GÜNGÖREN
3
3
0
0
6
2
9
4

2

HASİP DİNÇSOY İÖO
3
2
0
1
7
5
6
2

3

BEYLİKGÜCÜ
3
1
0
2
8
7
3
1

4

SİMURGSPOR
3
0
0
3
2
9
0
-7

B GRUBU PUAN DURUMU

DAMLASPOR - AKŞEMSETTİN-FERİKÖY-EROĞLU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

DAMLASPOR
3
2
1
0
7
2
7
5

2

AKŞEMSETTİN
3
1
1
1
5
5
4
0

3

FERİKÖY
3
0
2
1
3
5
2
-2

4

EROĞLU
3
0
2
1
2
5
2
-3

C GRUBU PUAN DURUMU

YEŞİLESENYURT-GÜNEŞLİ-DAVUTPAŞA -ÇELİKTEPE

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÇELİKTEPE
3
3
0
0
18
2
9
16

2

YEŞİLESENYURT
3
2
0
1
11
5
6
6

3

DAVUTPAŞA
3
1
0
2
4
11
3
-7

4

GÜNEŞLİ
3
0
0
3
1
16
0
-15

D GRUBU PUAN DURUMU

GAZİ MAH.-SEKBANLAR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - HÜR.GÜCÜ

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

M.BAŞAKŞEHİR
3
2
1
0
8
1
7
7

2

SEKBANLARSPOR
3
2
1
0
7
2
7
5

3

GAZİ MAHALLESİ
3
1
0
2
4
6
3
-2

4

HÜR.GÜCÜ
3
0
0
3
1
11
0
-10

D GRUBUNDA AYNI PUAN VE EŞİT AVERAJLI BAŞAKŞEHİR SEKBANLARI PEN.4 - 2 YENDİ.GRUP.1.NCİSİ OLDU.

E GRUBU PUAN DURUMU

ARNAVUTKÖYBEL.-H.TAŞTEPE-İFASPOR - KOCASİNAN

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

İFASPOR
3
2
1
0
8
1
7
7

2

ARNAVUTKÖY BEL.
3
2
1
0
4
1
7
3

3

HALKALI TAŞTEPE
3
1
0
2
3
5
0
-2

4

KOCASİNAN
3
0
0
3
1
9
0
-8

E GRUBUNDA AYNI PUAN VE AVERAJI OLAN İFA- ARNAVUTKÖY BEL.SPORU

PENALTILARLA YENDİ VE GRUP BİRİNCİSİ OLDU.

F GRUBU PUAN DURUMU

ÜMRANİYE - REŞİTPAŞA - GÜZELCE - OKMEYDANI FETİH

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÜMRANİYE
3
3
0
0
16
1
9
15

2

REŞİTPAŞA
3
1
1
1
4
7
4
-3

3

GÜZELCE
3
1
1
1
3
7
4
-4

4

OKMEYDANI FETİH
3
0
0
3
2
10
0
-8

G GRUBU PUAN DURUMU

LİBADE-DUDULLU-KARABEKİR - İST.KARTALLARI

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

DUDULLU
3
3
0
0
7
2
9
5

2

İST.KARTALLARI
3
1
1
1
4
2
4
2

3

KARABEKİRSPOR
3
1
1
1
2
3
4
-1

4

LİBADE
3
0
0
3
0
6
0
-6

H GRUBU PUAN DURUMU

ORTAÇEŞME-KURTKÖYSPOR-BAĞLARBAŞI-İST.SAHİLSPOR

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BAĞLARBAŞI
3
2
1
0
7
2
7
5

2

KURTKÖYSPOR
3
1
2
0
7
5
5
2

3

İST.SAHİLSPOR
3
0
2
1
3
5
2
-2

4

ORTAÇEŞME
3
0
1
2
4
9
1
-5

****

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLAN TAKIMLAR

1.NCİ GRUP GÜZELCE 17.NCİ GRUP OKMEYDANI FETİH
2.NCİ GRUP YENİ ESENYURT 18.NCİ GRUP FERİKÖY
3.NCÜ GRUP BEYLİKGÜCÜ 19.NCU GRUP ÇELİKTEPE
4.NCÜ GRUP ARNAVUTKÖY BEL. 20.NCİ GRUP HÜR.GÜCÜ
5.İNCİ GRUP HALKALI TAŞTEPE 21.NCİ GRUP REŞİTPAŞA
6.NCI GRUP İFASPOR 22.NCİ GRUP SİMURGSPOR
7.NCİ GRUP GÜNEŞLİ 23.NCÜ GRUP MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
8.NCİ GRUP KOCASİNAN 24.NCÜ GRUP İST.SAHİLSPOR
9.NCU GRUP EROĞLUSPOR 25.NCİ GRUP KURTKÖYSPOR
10.NCU GRUP DAMLASPOR 26.NCİ GRUP İST.KARTALLARI
11.NCİ GRUP DAVUTPAŞA 27.NCİ GRUP DUDULLU
12.NCİ GRUP HAZNEDAR/GÜNGÖREN 28.NCİ GRUP KARABEKİRSPOR
13.NCÜ GRUP SEKBANLARSPOR 29.NCU GRUP BAĞLARBAŞI
14.NCÜ GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO. 30.NCU GRUP LİBADE
15.NCİ GRUP GAZİ MAHALLESİ 31.NCİ GRUP ORTAÇEŞME
16.NCİ GRUP AKŞEMSETTİN 32.NCİ GRUP ÜMRANİYE