BAKHABERİNOLSUN.COM

2.LİG KIRMIZI GRUP 2021-2022 SEZONU

TFF 2. Lig’de gruplar belli oldu. Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen kura çekimiyle birlikte Kırmızı Grupta mücadele edecek olan takımlar belirlendi.Kırmızı Grup’ta 20 takımın mücadele edeceği TFF 2. Lig, 4-5 Eylül tarihinde başlayacak ve sezonun ilk yarısı 26 Aralık’ta son bulacak. 16 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı ise 20 Nisan’da tamamlanacak, ardından da Play-Off karşılaşmaları oynanacak. Ligde 6, 12, 22, 27 ve 32. hafta karşılaşmaları hafta içerisinde oynanacak.

KIRMIZI GRUP -TAKIMLAR

ADIYAMAN 1954 SPORAFJET AFYONSPORANKARASPORBAYBURT ÖZEL İDARE SPOR
BODRUMSPORÇORUM FKDİYARBEKİRSPOR ERGENE VELİMEŞE
ETİMESGUT BEL.SPORHEKİMOĞLU TRABZONİNEGÖLSPORKAHRAMANMARAŞSPOR
NİGDE ANADOLU FKTURGUTLUSPORVANSPORSİVAS BEL.SPOR
SAKARYASPORSERİK BEL.SPORSOMASPORSARIYER

4.HAFTA MAÇLARI

25.09.202116:00TurgutlusporÇorum FK0 – 0
26.09.202113:00Adıyaman 1954Hekimoğlu Trabzon0 – 1
26.09.202115:00KahramanmaraşsporBayburt ÖİS0 – 1
26.09.202115:30Niğde Anadoluİnegölspor1 – 5
26.09.202115:30Etimesgut BelediyesporSivas 4 Eylül0 – 0
26.09.202116:00Ergene VelimeşesporBelediye Vanspor1 – 2
26.09.202116:00Serik BelediyesporSarıyer2 – 1
26.09.202118:00SakaryasporBodrumspor1 – 0
26.09.202119:00DiyarbekirsporSomaspor3 – 1
26.09.202119:00Afjet AfyonsporAnkaraspor2 – 1

PUAN DURUMU

TAKIMLAR OGBMAYAVP
1.HEKİMOĞLU TRABZON4310102810
2.SİVAS BELEDİYE SPOR431091810
3.SİLAHTAROĞLU VAN SPOR FK431095410
4.AN ZENTRUM BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR431062410
5.BODRUMSPOR A.Ş.43017259
6.SAKARYASPOR A.Ş.42204138
7.ANKARASPOR421111477
8.ETİMESGUT BELEDİYESPOR42117527
9.SOMASPOR42117617
10.ÇORUM FK41305146
11.SERİK BELEDİYESPOR420257-26
12.İNEGÖLSPOR41216425
13.AFJET AFYONSPOR41218805
14.DİYARBEKİR SPOR A.Ş.411257-24
15.SARIYER411246-24
16.TURGUTLUSPOR401336-31
17.ERGENE VELİMEŞE SPOR4013210-81
18.ADIYAMAN FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.4004211-90
19.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.4004211-90
20.NİĞDE ANADOLU FK4004114-130

3.HAFTA MAÇLARI

18.09.202115:00Hekimoğlu TrabzonNiğde Anadolu5 – 0
18.09.202116:00SarıyerTurgutluspor2 – 1
19.09.202115:00Sivas 4 EylülKahramanmaraşspor4 – 0
19.09.202115:00Belediye VansporDiyarbekirspor3 – 1
19.09.202115:00Bayburt ÖİSSerik Belediyespor2 – 0
19.09.202116:00SomasporAfjet Afyonspor3 – 3
19.09.202116:00İnegölsporEtimesgut Belediyespor0 – 2
19.09.202116:00BodrumsporErgene Velimeşespor3 – 0
19.09.202119:00AnkarasporAdıyaman 19546 – 1
19.09.202119:00Çorum FKSakaryaspor0 – 0

2.HAFTA MAÇLARI

11.09.202116:00Etimesgut BelediyesporKahramanmaraşspor3 – 1
11.09.202116:30İnegölsporHekimoğlu Trabzon0 – 0
12.09.202115:30Adıyaman 1954Somaspor0 – 2
12.09.202116:00Niğde AnadoluAnkaraspor1 – 2
12.09.202116:30TurgutlusporBayburt ÖİS0 – 3
12.09.202116:30Ergene VelimeşesporÇorum FK0 – 4
12.09.202116:30Serik BelediyesporSivas 4 Eylül0 – 3
12.09.202119:00Afjet AfyonsporBelediye Vanspor2 – 2
12.09.202119:00SakaryasporSarıyer2 – 0
12.09.202119:00DiyarbekirsporBodrumspor0 – 2

1.HAFTA MAÇLARI

5.09.202115:30Sivas 4 EylülTurgutluspor2 – 1
5.09.202115:30Belediye VansporAdıyaman 19542 – 1
5.09.202115:30Bayburt ÖİSSakaryaspor1 – 1
5.09.202115:30Hekimoğlu TrabzonEtimesgut Belediyespor4 – 2
5.09.202116:00KahramanmaraşsporSerik Belediyespor1 – 3
5.09.202116:30BodrumsporAfjet Afyonspor2 – 1
5.09.202116:30SomasporNiğde Anadolu1 – 0
5.09.202116:30SarıyerErgene Velimeşespor1 – 1
5.09.202120:00Ankarasporİnegölspor1 – 1
5.09.202120:00Çorum FKDiyarbekirspor1 – 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir