2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

****

 

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

20.04.2019

ÇAMLIK

13:00

ÇAMLIK SPOR

YAKACIK

13.GRUP

-

20.04.2019

ÇAMLIK

16:00

Y.ŞEHİR KARTALLARI

BAL.YEŞİLBAĞLAR

13.GRUP

-

20.04.2019

BAŞIBÜYÜK

14:30

GİRNE GENÇLİK

S.ALİ YEŞİLSAHA

13.GRUP

-

20.04.2019

SELİMİYE

14:00

ÜSK. ÇINARSPOR

ÖRNEKKÖY SPOR

13.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

YAKACIK

10
9
1
0
32
4
28
28
2

İST.ESNAF SPOR

10
8
2
0
29
10
26
19
3

GİRNE GENÇLİK

9
6
1
2
25
9
19
16
4

BAL.YEŞİLBAĞLAR

10
5
0
5
35
19
15
16
5

ÖRNEKKÖY SPOR

9
5
0
4
21
15
15
6
6

Y.ŞEHİR KARTALLARI

10
3
0
7
16
27
9
-11
7

PEN. ÇAMLIK SPOR

10
2
0
8
17
41
6
-24
8

ÜSK. ÇINARSPOR

10
2
0
8
14
38
6
-24
9

S.ALİ YEŞİLSAHA

10
2
0
8
7
33
6
-26

2.AMATÖR 15.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

20.04.2019

SELİMİYE

16:00

ÜSK.İCADİYE

İST. ALTINORDU

15.GRUP

-

20.04.2019

DUDULLU

16:00

K.BAKKALKÖY

İDEALTEPESPOR

15.GRUP

-

20.04.2019

GÜLSUYU

16:00

MALTEPE FINDIKLI

GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

-

20.04.2019

SELİMİYE

12:00

ANADOLU ÜSK.

YENİMAHALLE

15.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ANADOLU ÜSK.

10
9
1
0
38
8
28
30
2

KÜÇÜKBAKKALKÖY

9
6
2
1
27
6
20
21
3

MALTEPE FINDIKLI

10
6
2
2
28
20
20
8
4

İDEALTEPESPOR

10
6
0
4
20
12
18
8
5

İST. ALTINORDU

10
4
2
4
19
24
14
-5
6

B.YENİMAHALLE

9
3
1
5
17
24
10
-7
7

GÜLLÜBAĞLAR

10
3
0
7
18
32
9
-14
8

ATALAR

10
2
0
8
15
32
6
-17
9

ÜSK. İCADİYE

10
1
0
9
11
35
3
-24

2.AMATÖR 17.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

20.04.2019

BULVAR

16:00

HASANPAŞA

1923 ESENKENT

17.GRUP

-

20.04.2019

ÇAKMAK

16:00

ÜSK. SALACAK

ATA. ARENA SPOR

17.GRUP

-

20.04.2019

BAŞIBÜYÜK

16:30

İÇERENKÖY İ.Y.

FERAHSPOR

17.GRUP

-

20.04.2019

YENİSAHRA

16:30

KOZYATAĞI

1453 MALTEPE GEN.

17.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İÇERENKÖY İ.Y.

9
7
2
0
42
6
23
36
2

1923 ESENKENT

9
7
0
2
19
11
21
8
3

HASANPAŞA

9
6
2
1
33
18
20
15
4

HARB-İŞ

10
6
1
3
35
11
19
24
5

KOZYATAĞI

10
5
2
3
33
14
17
19
6

FERAHSPOR

10
3
3
4
27
22
12
5
7

ÜSK.SALACAK

9
2
0
7
7
32
6
-25
8

1453 MALTEPE GEN.

10
2
0
8
15
45
6
-30
9

ATA.ARENA SPOR

10
0
0
10
7
59
0
-52

****

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLARI

2.AMATÖR 14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.04.2019

ALEMDAĞ

17:00

ÇEKMEKÖY ÇARŞI

RÜZGARLIBAHÇE

14.GRUP

-

21.04.2019

YENİSAHRA

16:00

FENERYOLU

ATLAS YILDIZ SPOR

14.GRUP

-

21.04.2019

ORTAÇEŞME

14:00

GÖLLÜ KÖYÜ

K.CEVİZLİ G.GÜCÜ

14.GRUP

-

   

 

  PEN.VELİBABA

14.GRUP

3 - 0 h.

   

 

 

BAY

14.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ATLAS YILDIZ SPOR

10
9
1
0
58
5
28
53
2

K.CEVİZLİ G.GÜCÜ

9
8
0
1
41
8
24
33
3

RÜZGARLIBAHÇE

10
7
2
1
30
13
23
17
4

ANADOLU HİSARI

10
7
0
3
32
24
21
8
5

TUZLA G.BİRLİĞİ

10
4
0
6
26
37
12
-11
6

FENERYOLU

10
3
2
5
20
33
11
-13
7

B.GÖLLÜ KÖYÜ

10
2
0
8
13
39
6
-26
8

ÇEKMEKÖY ÇARŞI

9
1
1
7
16
47
4
-31
9

PENDİK VELİBABA

10
0
0
10
0
30
0
-30

2.AMATÖR 16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.04.2019

BAŞIBÜYÜK

14:30

ATA. YONCASPOR

SAPANBAĞLARI

16.GRUP

-

21.04.2019

İDEALTEPE

16:00

S.MEHMED HAN

ERENKÖY ACAR

16.GRUP

-

21.04.2019

PAŞABAHÇE

16:00

ÇİĞDEMSPOR

İST.ATAŞEHİR

16.GRUP

-

21.04.2019

ÇAMLIK

14:00

FK 1864

ÜM. HEKİMBAŞI

16.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

ÜM.HEKİMBAŞI

10
10
0
0
39
4
30
35
2

SAPANBAĞLARI

10
7
0
3
32
17
21
15
3

PENDİK DOĞAN

10
7
0
3
31
20
21
11
4

FK 1864

10
7
0
3
26
17
21
9
5

ERENKÖY ACAR

9
4
1
4
18

16

13
2
6

ATA. YONCASPOR

10
4
1
5
14
19
13
-5
7

ÇİĞDEMSPOR

9
1
3
5
14
23
7
-9
8

İST. ATAŞEHİR

10
1
1
8
13
36
4
-23
9

S.MEHMED HAN

10
0
0
10
13
48
0
-35

2.AMATÖR 18.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.04.2019

SELİMİYE

12:00

DOĞANGÜNEŞ

TOKATKÖY

18.GRUP

-

21.04.2019

SELİMİYE

16:00

ACIBADEM ÜSK.

SELAMSIZ

18.GRUP

-

21.04.2019

KAYNARCA

12:30

KAVAKPINAR

A.KARTALLARI

18.GRUP

-

21.04.2019

ALEMDAĞ

12:00

ÖMERLİSPOR

ÖZATAŞEHİR

18.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İNKILAP SPOR

10
8
2
0
43
4
26
39
2

SELAMSIZ

10
8
2
0
32
6
26
26
3

KAVAKPINAR

10
7
0
3
28
9
21
19
4

ACIBADEM ÜSK.

10
6
1
3
27
13
19
14
5

A.KARTALLARI

9
5
1
3
24
15
16
9
6

TOKATKÖY

10
3
0
7
22
21
9
1
7

ÖMERLİSPOR

10
2
0
8
12
36
6
-24
8

DOĞANGÜNEŞ

9
1
1
7
11
34
4
-23
9

ÖZATAŞEHİR

10
0
1
9
5
66
1
-61

****

 
2.AMATÖR ANADOLU YAKASI GRUPLAR
13.GRUP
14.GRUP
15.GRUP
16.GRUP
1
PEN.ÇAMLIK
1
FENERYOLU
1
MAL.FINDIKLI
1
ATA.YONCASPOR
2
BAL.Y.BAĞLAR
2
A.HİSARI
2
İST.ALTINORDU
2
ÜM.HEKİMBAŞI
3
Y.ŞEHİR KARTAL
3
PEN.VELİBABA
3
ÜSK.İCADİYE
3
FK 1864
4
YAKACIK
4
ATLAS YILDIZ
4

GÜLLÜBAGLAR

4
SAPANBAĞLARI
5
ÜSK.ÇINARSPOR
5
GÖLLÜKÖYÜ
5
ANADOLU ÜSK.
5
S.MEHMET HAN
6
S.ALİ Y.SAHA
6
RÜZGARLIBAHÇE
6
İDEALTEPE
6
İST.ATAŞEHİR
7
İST.ESNAFSPOR
7
TUZLA G.BİRLİGİ
7
ATALAR
7
PEN.DOGAN
8
GİRNE GEN.
8
Ç.KÖY ÇARŞI
8
K.BAKKALKÖY
8

ÇİGDEMSPOR

9
ÖRNEKKÖY
9
CEV.G.GÜCÜ
9
YENİ MAHALLE
9
ERENKÖY ACAR

****

17.GRUP
18.GRUP
1
KOZYATAGI
1
ACIBADEM ÜSK.
2
FERAHSPOR
2
ÖZATAŞEHİR
3
İÇERENKÖY İ.Y.
3
ÖMERLİSPOR
4
1453 MALTEPE G.
4
SELAMSIZ
5
HASANPAŞA
5
KAVAKPINAR
6
ATA.ARENASPOR
6
TOKATKÖY
7

HARB-İŞ

7
İNKİLAPSPOR
8

ÜSK.SALACAK

8
DOĞANGÜNEŞ
9
1923 ESENKENT
9
ANADOLU KARTALLARI

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN