2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

 

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI

1.AMATÖR 14.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

15.02.2020

KAVACIK

15:00

YENİMAHALLE

CEV. KÜLTÜR

14.GRUP

2 - 5

15.02.2020

KAYNARCA

14:00

KAVAKPINAR

GÖLLÜ KÖYÜ

14.GRUP

4 - 1

15.02.2020

YENİSAHRA

12:00

KOZYATAĞI

GİRNE GENÇLİK

14.GRUP

2 - 1

15.02.2020

YENİSAHRA

16:00

ATA. ARENA

TUZ. ANADOLU

14.GRUP

1 - 8

15.02.2020

ÇAKMAK

16:00

FETİH KELKİT

ÜSK. İCADİYE

14.GRUP

1 - 4

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
KAVAKPINAR
3
3
0
0
16
2
9
14
2
TUZLA ANADOLU
3
2
1
0
15
5
7
10
3
ÜSK.İCADİYE
3
2
0
1
9
5
6
4
4
CEVİZLİ KÜLTÜR
3
2
0
1
12
9
6
3
5
GİRNE GENÇLİK
3
2
0
1
9
7
6
2
6
YENİ MAHALLE
3
1
0
2
8
10
3
-2
7
KOZYATAĞI
3
1
0
2
3
13
3
-10
8
GÖLLÜ KÖYÜ
3
0
2
1
6
9
2
-3

9

FETİH KELKİT
3
0
1
2
3
10
1
-7
10
ATAŞEHİR ARENA
3
0
0
3
7
18
0
-11

1.AMATÖR 16.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

15.02.2020

SELİMİYE

16:00

KOŞUYOLU

FENERYOLU

16.GRUP

4 - 0

15.02.2020

S.BEYLİ BL

15:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

DOĞAN GÜNEŞ

16.GRUP

1 - 0

15.02.2020

SARIGAZİ

12:30

Ç.KÖY ÇARŞI

A.HİSARI İ.Y.

16.GRUP

0 - 3

15.02.2020

GÜLSUYU

15:00

HASANPAŞA

F.TEPE D.PINAR

16.GRUP

3 - 6

15.02.2020

ÜMRANİYE

16:00

TAÇSPOR

1453 MALTEPE G.

16.GRUP

2 - 0

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ANADOLUHİSARI
3
3
0
0
13
1
9
12
2
TAÇSPOR
3
2
0
1
6
2
6
4
3
KOŞUYOLU
3
2
0
1
6
2
6
4
4
F.TEPE D.PINAR
3
2
0
1
8
5
6
3

5

DOĞANGÜNEŞ
3
2
0
1
6
5
6
1
6
ATAŞEHİRGÜCÜ
3
2
0
1
4
3
6
1
7
1453 MALTEPE GEN.
3
1
0
2
4
6
3
-2
8
HASANPAŞA
3
1
0
2
7
15
3
-8
9
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
3
0
0
3
2
7
0
-5
10
FENERYOLU
3
0
0
3
0
10
0
-10

1.AMATÖR 18.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

15.02.2020

KARTAL 75.

16:30

ATALAR

ACIBADEM ÜSK.

18.GRUP

1 - 4

15.02.2020

K.YUNUS

11:00

ERENKÖY GEN.

S.MEHMED HAN

18.GRUP

3 - 4

15.02.2020

K. YUNUS

15:00

BAL. Y.BAĞLAR

ÜSK. SALACAK

18.GRUP

5 - 0

15.02.2020

SELİMİYE

12:00

HAYDARPAŞA

GÜLLÜBAĞLAR

18.GRUP

1 - 4

15.02.2020

ŞİLE

16:00

ŞİLESPOR

ÇAMLIK SPOR

18.GRUP

5 - 2

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
BAL.Y.BAĞLAR
3
3
0
0
13
2
9
11
2
GÜLLÜBAĞLAR
3
3
0
0
11
3
9
8
3
S.MEHMET HAN
3
2
1
0
10
6
7
4
4
PEN.ÇAMLIK
3
2
0
1
12
8
6
4
5
ŞİLESPOR
3
1
0
2
6
5
3
1
6
ACIBADEM ÜSK.
3
1
0
2
9
10
3
-1
7
ÜSK.SALACAK
3
1
0
2
4
9
3
-5
8
HAYDARPAŞA
3
1
0
2
4
11
3
-7
9
ATALAR
3
0
1
2
3
8
1
-5
10
ERENKÖY GEN.
3
0
0
3
6
16
0
-10

HAFTANIN MAÇLARI

15.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

16.02.2020

KAVACIK

14:30

ÇİĞDEMSPOR

TUZLA G.BİRLİĞİ

15.GRUP

2 - 1

16.02.2020

ÇAMLIK

16:30

PENDİKGÜCÜ

ERENKÖY ACAR

15.GRUP

0 - 3

16.02.2020

ORHANLI

15:00

TUZLA M.SİNAN

FERAHSPOR

15.GRUP

11 - 2

16.02.2020

GÜLSUYU

16:00

MAL. FINDIKLI

SARIGAZİ

15.GRUP

2 - 0

16.02.2020

KANLICA

16:00

ÜSK. ÇINARSPOR

PEN. DOĞAN

15.GRUP

0 - 0
   
   
19.02.2020 DOLAYOBA

15.00

PEN. DOĞAN

PENDİKGÜCÜ

15.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ERENKÖY ACAR
3
3
0
0
17
0
9
17
2
MALTEPE FINDIKLI
3
3
0
0
16
0
9
16
3
TUZLA M.SİNAN
3
2
0
1
13
5
6
8
4
ÇİĞDEMSPOR
3
2
0
1
3
3
6
0
5
TUZLA G.BİRLİGİ
3
1
0
2
8
6
3
2
6
PENDİKGÜCÜ
2
1
0
1
3
5
3
-2
7
SARIGAZİ
3
1
0
2
3
5
3
-2
8
ÜSK.ÇINARSPOR
3
0
1
2
3
8
1
-5
9
PEN.DOĞAN
2
0
1
1
0
5
1
-5
10
FERAHSPOR
3
0
0
3
1
30
0
-29

1 AMATOR 17 GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

16.02.2020

K.YUNUS

15:00

İST.ALTINORDU

HARB-İŞ

17.GRUP

1 - 6

16.02.2020

İDEALTEPE

12:30

İDEALTEPESPOR

ÖMERLİSPOR

17.GRUP

6 - 0

16.02.2020

ORTAÇEŞME

14:30

ELMALI SPOR

YŞ. KARTALLARI

17.GRUP

3 - 1

 

 

 

ACIBADEM

ATLASSPOR

17.GRUP

3 - 0 h.
      S.ALİ Y.SAHA BAY

17.GRUP

-

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1
ELMALISPOR
3
3
0
0
9
3
9
6

2

ACIBADEM
2
2
0
0
9
0
6
9
3
İDEALTEPE
3
2
0
1
10
2
6
8
4
HARB-İŞ
3
2
0
1
10
5
6
5
5
İST.ALTINORDU
3
2
0
1
8
7
6
1
6
Y.Ş.KARTALLARI
3
1
0
2
5
8
3
-3
8
ÖMERLİSPOR
2
0
0
2
2
10
0
-8
7
ATLASSPOR
3
0
0
3
0
9
0
-9
9
S.ALİ YEŞİLSAHA
2
0
0
2
1
10
0
-9

****

 
2.AMATÖR GRUPLAR
-
14.GRUP
-
15.GRUP
-
16.GRUP
1
GİRNE GENÇLİK
1
TUZLA G.GÜCÜ
1
FENERYOLU
2
CEVİZLİ KÜLTÜR
2
PENDİK DOĞAN
2
F.TEPE D.PINAR
3
TUZLA ANADOLU
3
ERENKÖY ACAR
3
1453 MALTEPE GEN.
4
ATAŞEHİR ARENA
4
PENDİKGÜCÜ
4
TAÇSPOR
5
B.YENİMAHALLE
5
ÜSK.ÇINARSPOR
5
HASANPAŞA
6
KOZYATAĞI
6
ÇİĞDEMSPOR
6
KOŞUYOLU
7
FETİH KELKİT
7
MALTEPE FINDIKLI
7
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
8
KAVAKPINAR
8
TUZLA M.SİNAN
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
9
ÜSK.İCADİYE
9
SARIGAZİ
9
ANADOLUHİSARI
10
GÖLLÜ KÖYÜ
10
FERAHSPOR
10
DOĞANGÜNEŞ

2.AMATÖR GRUPLAR

-
16.GRUP
-
17.GRUP
1
Y.ŞEHİR KARTALLARI
1
PEN.ÇAMLIKSPOR
2
İST.ALTINORDU
2
S.MEHMET HAN
3
HARB-İŞ
3
ACIBADEM ÜSK.
4
ELMALISPOR
4
ATALAR
5
ATLASSPOR
5
ERENKÖY GEN.
6
İDEALTEPE
6
ŞİLESPOR
7
S.ALİ YEŞİLSAHA
7
HAYDARPAŞA
8
ÖMERLİSPOR
8
BEL.YEŞİLBAĞLAR
9
ACIBADEM
9
PEN.GÜLLÜBAĞLAR
 
9
ÜSK.SALACAK

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN