2023-2024 SEZONU SÜPER AMATÖR

1.GRUP. PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024HASAN DOĞAN14.30GÜRPINARDUDULLU2 – 4
18.02.2024İBB CEBECİ14.30 SULTANGAZİTAŞLITARLASPOR2 – 0
18.02.2024MERKEZEFENDİ14.30YEŞİLILGAZBALKAN YEŞİLBAĞLAR6 – 1
ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.YEŞİLKÖY3 – 0 H.
S.KARTALSPORİST.SİİRT YAVUZSELİM3 – 0 H.
ŞİRİNTEPEBAŞAKŞEHİR KARTAL3 – 0 H.

1.GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1SULTANGAZİ2117315675449
2ÜSKÜDAR FUTBOL YAT21162346135033
3YEŞİLILGAZ21153347164831
4DUDULLUSPOR21143447194528
5GÜRPINARSPOR21115547263821
6BALKAN YEŞİLBAĞLAR21929363729-1
7SEFAKÖY KARTAL2183104644272
8TAŞLITARLA2174112523252
9ŞİRİNTEPE21669343924-5
10YEŞİLKÖY215116286516-34
11BAŞAKŞEHİR KARTALSPOR2100210630-63
12SİİRT YAVUZSELİMSPOR2100210630-63

BAŞAKŞEHİR KARTALSPOR VE SİİRT YAVUZSELİM TAKIMLARI LİGDEN ÇEKİLDİ.

ÜSKÜDAR FUT.YAT.A.Ş.

DUDULLUSPOR

3.GRUP PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024HASAN DOĞAN15.00EROĞLUSPORAV.T.KALE KARTALLARI5 – 0
18.02.2024YEŞİLCE15.00BAYBURT 1918 F.K.OSMANİYE İSTİKLAL1 – 7
18.02.2024KAVACIK15.00ANADOLUHİSARIİST.VE E.YURT ORDU2 – 2
KURUÇEŞMEYELDEĞİRMENİ3 – 0 H.
K.ÇEKMECE İ.Y. İST.ESNAFSPOR3 – 0 H.
SELİMİYEBAY

3.GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1OSMANİYE İSTİKLAL19144167164651
2İST.VE E.YURT ORDU20136149204529
3K.ÇEKMECE İ.Y.19135149134436
4ANADOLUHİSARI19133357204227
5SELİMİYE1910183028312
6BAYBURT 1918 F.K.18918263228-6
7KURUÇEŞME19739303124-1
8AV.T.KALE KARTALLARI195311264418-18
9EROĞLUSPOR195113324216-10
10İST.ESNAFSPOR- ÇEKİLDİ1911175564-51
11YELDEĞİRMENİ-ÇEKİLDİ1900190590-59

5.GRUP PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024GÜLSUYU15.00GÜLSUYUBAĞLARBAŞI2 – 1
18.02.2024İBB B.PAŞA15.30B.PAŞA TEKNİKBATI TRAKYA2 – 0
18.02.2024BEYOĞLU15.00GALATAŞİLESPOR5 – 0
18.02.2024MAHMUTBEY15.00İST.BULANCAKB.EVLER OLİMPİK4 – 1
18.02.2024BEYOĞLU15.00PAŞABAHÇEMODAFENSPOR1 – 1
GÜNGÖRENSPORBAY

5.GRUP PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1GALATA1915224784739
2GÜLSUYU1915223594726
3PAŞABAHÇE19123431173914
4B.PAŞA TEKNİK19766181927-1
5B.EVLER OLİMPİK19748242725-3
6GÜNGÖRENSPOR196672724243
7MODAFENSPOR19559173120-14
8ŞİLESPOR205411224119-19
9BAĞLARBAŞI195311173318-16
10İST.BULANCAK194510203217-12
11BATI TRAKYA192413163310-17

BAĞLARBAŞI

MODAFENSPOR

7.NCİ GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024İBB B.PAŞA13.00İST.BAFRASPORGÜZELCESPOR3 – 0
18.02.2024KANLICA13.00BEYKOZ İD.YURDUMERKEZEFENDİ1 – 2
18.02.2024AYAZAĞA13.00AYAZAĞASPORÇEKMEKÖYSPOR3 – 0
18.02.2024İSMET İNÖNÜ13.00ORTAKÖYSPORNARTSPOR5 – 2
CANKURTARANAVCILAR BEL.3 – 0 H.
BEŞYÜZEVLERBAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1AYAZAĞA19135160194441
2MERKEZEFENDİ19134238154323
3BEŞYÜZEVLER19133339124227
4NARTSPOR2095639253214
5ÇEKMEKÖYSPOR197482523252
6ORTAKÖYSPOR19658283123-3
7CANKURTARAN19658203423-14
8İST.BAFRASPOR196310263321-7
9BEYKOZ İD.YURDU19469243018-6
10GÜZELCESPOR194312245915-35
11AVCILAR BEL.19111710574-47

NOT: AVCILAR BEL.SPOR LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

2.GRUP PROĞRAM

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024KARTAL 75.14.30CEVİZLİ ANADOLUTUZLA ŞİFA2 – 1
17.02.2024ALEMDAĞ14.30ÇEKMEKÖY BL.ALEMDAĞGAZİ MAHALLESİ0 – 14
17.02.2024TERKOS14.30TAŞOLUKSPORKÜÇÜKKÖYSPOR3 – 0
17.02.2024SELİMİYE14.30ÜSK.SELAMSIZYENİKÖYSPOR1 – 5
17.02.2024B.EVLER İL ÖZ14.30B.GÜMÜŞHANEGÜLTEPE0 – 2
LEVENTSPORKESTANELİKSPOR3 – 0 H.

PUAN DURUMU

TAKIMOGBMAYPAV
1LEVENT21182168135655
2GAZİ MAHALLESİ21163266165150
3YENİKÖY21134460194341
4GÜLTEPESPOR2110473532343
5CEVİZLİ ANADOLU219664336337
6B.EVLER GÜMÜŞHANE211029344232-8
7ÜSKÜDAR SELAMSIZ2192104035295
8KÜÇÜKKÖYSPOR21849313828-7
9ÇEKMEKÖY BL.ALEMDAĞ216313288520-57
10TAŞOLUKSPOR215412333819-5
11TUZLA ŞİFA215115254616-21
12KESTANELİK (ÇEKİLDİ)2100210630-63

GÜLTEPE

4.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
11.02.2024MAHMUTBEY15.00TRABZON 1453 SPORÖZKARACAAHMET2 – 0
11.02.2024ŞENOL GNEŞ15.00B.ÇEKMECE BELİSTİNYE1 – 2
11.02.2024KEMAL AKTAŞ15.00Y.ESNAFSPORİST.GÜMÜŞHANE1 – 0
11.02.2024Y.TUNAOĞLU15.00İZZETPAŞABAKIRKÖYSPOR2 – 2
1877 ALEMDAĞSANCAKTEPE F.K3 – 0 H.
BEYKOZ 1908BAY
SANCAKTEPE F.K.LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1Y.ESNAFSPOR19116236183918
2İ.GÜMÜŞHANESPOR19112644233521
3BEYKOZ 19081995532173215
4B.ÇEKMECE BEL.1986536213015
5ÖZKARACAAHMET198473531284
6İZZETPAŞA196942925274
7BAKIRKÖYSPOR197662725272
8TRABZON 1453 SPOR196852924265
9İSTİNYE197572319264
101877 ALEMDAĞ194511184014-22
11SANCAKTEPE F.K. – ÇEKİLDİ-3200020877-3-69

6.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024BEYOĞLU15.00TOPHANE TAYFUNORHANLISPOR1 – 3
17.02.2024NURTEPE17.00KUŞTEPESPORİST.25.ÇATSPOR3 – 3
ÜSKÜDAR ANADOLUİST.MESUDİYESPOR3 – 0 H.
THYÇAYIRBAŞI3 – 0 H.
KAGITHANESPORORTAÇEŞME3 – 0 H.
YENİBOSNABAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1ORHANLISPOR19143262124550
2ÜSKÜDAR ANADOLU20127150244326
3THY1911804364137
4KUŞTEPESPOR1996238143624
5YENİBOSNA19103647263321
6KAĞITHANE199373225307
725.ÇATSPOR19847343528-1
8TOPHANE TAYFUN197111253322-8
9ÇAYIRBAŞI19231420689-48
10MESUDİYESPOR-ÇEKİLDİ19211616667-50
11ORTAÇEŞME-ÇEKİLDİ1901187681-61

ORTAÇEŞME VE MESUDİYESPOR ÇEKİLMİŞTİR.

ÜSKÜDAR ANADOLU

KUŞTEPESPOR

ORHANLISPOR

8.GRUP. PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024KAVACIK16.00KAVACIKSPORTOKAT BEREKETLİ1 – 0
17.02.2024ERDEM ÖZÇELİK16.00BAŞAKŞEHİRSPORTEPEBAĞ KÜLTÜR3 – 0
17.02.2024HALİT KIVANÇ16.00GAZİOSMANPAŞADENİZKÖŞKLER1 – 1
17.02.2024B.PAŞA BEL.16.00KARTALTEPEKÜÇÜKAYASOFYA3 – 1
ÇAMLICAKOCASİNAN3 – 0 H.
DİKİLİTAŞBAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1DİKİLİTAŞ19124351164035
2KARTALTEPE1998233183515
3KAVACIKSPOR1910542516359
4GAZİOSMANPAŞA1997333213412
5ÇAMLICA197663227275
6BAŞAKŞEHİR19757252926-4
7TOKAT BEREKETLİ196582825233
8DENİZKÖŞKLER19568253422-9
9KÜÇÜKAYASOFYA20569253721-12
10TEPEBAĞ KÜLTÜR194312184015-22
11KOCASİNAN-ÇEKİLDİ1915139428-33

ÇAMLICASPOR

KÜÇÜKAYASOFYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir