" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

DÜNYA KUPASI MAÇLARI - RUSYA

FİNAL : FRANSA - HIRVATİSTAN 4 - 2

1- FRANSA 2 - HIRVATİSTAN-3 - BELÇİKA 4 - İNGİLTERE

A GRUBU

1
RUSYA
2
SUUDİ ARABİSTAN
3
MISIR
4
URUGUAY

MAÇ PROĞRAMI

TARİH

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

14.06.2018

08.00
RUSYA SUUDİ ARABİSTAN

5 - 0

15.06.2018

15.00

MISIR URUGUAY

0 - 1

19.06.2018

21.00

RUSYA MISIR

3 - 1

20.06.2018

18.00

URUGUAY SUUDİ ARABİSTAN

1 - 0

25.06.2018

17.00

RUSYA URUGUAY

0 - 3

25.06.2018
17.00
SUUDİ ARABİSTAN MISIR

2 - 1

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

URUGUAY
3
3
0
0
5
0
9
5

2

RUSYA
3
2
0
1
8
4
6
4

3

SUUDİ ARABİSTAN
3
1
0
2
2
7
3
-5

4

MISIR
3
0
0
3
2
6
0
-3
****
 

B GRUBU

1
İSPANYA
2
PORTEKİZ
3
FAS
4
İRAN

MAÇ PROĞRAMI

TARİH

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

15.06.2018

18.00
FAS İRAN

0 - 1

15.06.2018

21.00
İSPANYA PORTEKİZ

3 - 3

20.06.2018

15.00
PORTEKİZ FAS

1 - 0

20.06.2018

21.00
İRAN İSPANYA

0 - 1

25.06.2018

21.00
İRAN PORTEKİZ

1 - 1

25.06.2018
21.00
İSPANYA FAS

2 - 2

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

PORTEKİZ
3
1
2
0
6
5
5
1

2

İSPANYA
3
1
2
0
5
4
5
1

3

İRAN

3
1
1
1
2
2
4
0

4

FAS
3
0
1
2
2
4
1
-2

****

C GRUBU

1
FRANSA
2
DANİMARKA
3
AVUSTURYA
4
PERU

MAÇ PROĞRAMI

TARİH

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

16.06.2018

13.00
FRANSA AVUSTURYA

2 - 1

16.06.2018

19.00
PERU DANİMARKA

0 - 1

21.06.2018

15.00
DANİMARKA AVUSTURYA

1 - 1

21.06.2018

18.00
FRANSA PERU

1 - 0

26.06.2018

17.00
DANİMARKA FRANSA

0 - 0

26.06.2018
17.00
AVUSTURYA

PERU

0 - 2

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

FRANSA
3
2
1
0
3
1
7
2

2

DANİMARKA

3
1
2
0
2
1
5
1

3

PERU
3
1
0
2
2
2
3
0

4

AVUSTURALYA
3
0
1
2
2
5
1
-3
****
 

D GRUBU

1
ARJANTİN
2
İZLANDA
3
HIRVATİSTAN
4
NİJERYA

MAÇ PROĞRAMI

TARİH

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

16.06.2018

16.00
ARJANTİN İZLANDA

1 - 1

16.06.2018

22.00
HIRVATİSTAN NİJERYA

2 - 0

21.06.2018

21.00
ARJANTİN HIRVATİSTAN

0 - 3

22.06.2018

18.00
NİJERYA İZLANDA

2 - 0

26.06.2018

21.00
NİJERYA ARJANTİN

1 - 2

26.06.2018
21.00
İZLANDA

HIRVATİSTAN

1 - 2

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

HIRVATİSTAN
3
3
0
0
7
1
9
6

2

ARJANTİN
3
1
1
1
3
5
4
-2

3

NİJERYA
3
1
0
2
3
4
3
-1

4

İZLANDA
3
0
1
2
2
5
1
-3

****

 

E GRUBU

1
KOSTARİKA
2
SIRBİSTAN
3
BREZİLYA
4
İSVİÇRE

MAÇLAR

TARİH GÜN
SAAT
1.TAKIM 2.TAKIM GRUBU
SKOR
17.06.2018 PAZAR
15.00
KOSTARİKA SIRBİSTAN
E GRUBU
0 - 1
17.06.2018 PAZAR
21.00
BREZİLYA İSVİÇRE
E GRUBU
1 - 1
22.06.2018 CUMA
15.00
BREZİLYA KOSTARİKA
E GRUBU
2 - 0
22.06.2018 CUMA
21.00
SIRBİSTAN İSVİÇRE
E GRUBU
1 - 2
27.06.2018 ÇARŞAMBA
21.00
İSVİÇRE KOSTARİKA
E GRUBU
2 - 2
27.06.2018 ÇARŞAMBA
21.00
SIRBİSTAN BREZİLYA
E GRUBU
0 - 2

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BREZİLYA
3
2
1
0
5
1
7
4

2

İSVİÇRE
3
1
2
0
5
4
5
1

3

SIRBİSTAN
3
1
0
2
2
4
3
-2

4

KOSTARİKA
3
0
1
2
2
5
1
-3

****

 

F GRUBU

1
ALMANYA
2
MEKSİKA
3
İSVEÇ
4
GÜNEY KORE

MAÇ PROĞRAMI

TARİH GÜN
SAAT
1.TAKIM 2.TAKIM GRUBU
SKOR
17.06.2018 PAZAR
18.00
ALMANYA MEKSİKA F GRUBU
0 - 1
18.06.2018 PAZARTESİ
15.00
İSVEÇ GÜNEY KORE F GRUBU
1 - 0
23.06.2018 CUMARTESİ
18.00
GÜNEY KORE MEKSİKA F GRUBU
1 - 2
23.06.2018 CUMARTESİ
21.00
ALMANYA İSVEÇ F GRUBU
2 - 1
27.06.2018 ÇARŞAMBA
17.00
GÜNEY KORE ALMANYA F GRUBU
2 - 0
27.06.2018 ÇARŞAMBA
17.00
MEKSİKA İSVEÇ F GRUBU
0 - 3

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

İSVEÇ
3
2
0
1
5
2
6
3

2

MEKSİKA
3
2
0
1
3
4
6
-1

3

GÜNEY KORE
3
1
0
2
3
3
3
0

4

ALMANYA
3
1
0
2
2
4
3
-2

****

 

G GRUBU

1
BELÇİKA
2
PANAMA
3
TUNUS
4
İNGİLTERE

MAÇ PROĞRAMI

TARİH GÜN
SAAT
1.TAKIM 2.TAKIM GRUBU
SKOR
18.06.2018 PAZARTESİ
18.00
BELÇİKA PANAMA G GRUBU
3 - 0
18.06.2018 PAZARTESİ
21.00
TUNUS İNGİLTERE G GRUBU
1 - 2
23.06.2018 CUMARTESİ
15.00
BELÇİKA TUNUS G GRUBU
5 - 2
24.06.2018 PAZAR
15.00
İNGİLTERE PANAMA G GRUBU
6 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
21.00
İNGİLTERE BELÇİKA G GRUBU
0 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
21.00
PANAMA TUNUS G GRUBU
1 - 2

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BELÇİKA
3
3
0
0
9
2
9
7

2

İNGİLTERE
3
2
0
1
8
3
6
5

3

TUNUS
3
1
0
2
5
8
3
-3

4

PANAMA
3
0
0
3
2
11
0
-9

****

 

H GRUBU

1
KOLOMBİYA
2
JAPONYA
3
POLONYA
4
SENEGAL

MAÇLAR

TARİH GÜN
SAAT
1.TAKIM 2.TAKIM GRUBU
SKOR
19.06.2018 SALI
15.00
KOLOMBİYA JAPONYA H GRUBU
1 - 2
19.06.2018 SALI
18.00
POLONYA SENEGAL H GRUBU
1 - 2
24.06.2018 PAZAR
18.00
JAPONYA SENEGAL H GRUBU
2 - 2
24.06.2018 PAZAR
21.00
POLONYA KOLOMBİYA H GRUBU
0 - 3
28.06.2018 PERŞEMBE
17.00
SENEGAL KOLOMBİYA H GRUBU
0 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
17.00
JAPONYA POLONYA H GRUBU
0 - 1

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

KOLOMBİYA
3
2
0
1
5
2
6
3

2

JAPONYA
3
1
1
1
4
4
4
0

3

SENEGAL
3
1
1
1
4
4
4
0

4

POLONYA
3
1
0
2
2
5
3
-3

****

 

MAÇLAR TRT 1  VE TRT 4K KANALINDAN YAYINLANACAKTIR.

TARİH
GÜN
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
GRUBU
SKOR
14.06.2018 PERŞEMBE
18.00
RUSYA S.ARABİSTAN A GRUBU
5 - 0
15.06.2018 CUMA
15.00
MISIR URUGUAY A GRUBU
0 - 1
15.06.2018 CUMA
18.00
FAS İRAN B GRUBU
0 - 1
15.06.2018 CUMA
21.00
PORTEKİZ İSPANYA B GRUBU
3 - 3
16.06.2018 CUMARTESİ
13.00
FRANSA AVUSTURALYA C GRUBU
2 - 1
16.06.2018 CUMARTESİ
16.00
ARJANTİN İZLANDA D GRUBU
1 - 1
16.06.2018 CUMARTESİ
19.00
PERU DANİMARKA C GRUBU
0 - 1
16.06.2018 CUMARTESİ
22.00
HIRVATİSTAN NİJERYA D GRUBU
2 - 0
17.06.2018 PAZAR
15.00
KOSTARİKA SIRBİSTAN E GRUBU
0 - 1
17.06.2018 PAZAR
18.00
ALM0NYA MEKSİKA F GR0UBU
0 - 1
17.06.2018 PAZAR
21.00
BREZİLYA İSVİÇRE E GRUBU
1 - 1
18.06.2018 PAZARTESİ
15.00
İSVEÇ GÜNEY KORE F GRUBU
1 - 0
18.06.2018 PAZARTESİ
18.00
BELÇİKA PANAMA G GRUBU
3 - 0
18.06.2018 PAZARTESİ
21.00
TUNUS İNGİLTERE G GRUBU
1 - 2
19.06.2018 SALI
15.00
KOLOMBİYA JAPONYA H GRUBU
1 - 2
19.06.2018 SALI
18.00
POLONYA SENEGAL H GRUBU
1 - 2
19.06.2018 SALI
21.00
RUSYA MISIR A GRUBU
3 - 1
20.06.2018 ÇARŞAMBA
15.00
PORTEKİZ FAS B GRUBU
1 - 0
20.06.2018 ÇARŞAMBA
18.00
URUGUAY S.ARABİSTAN A GRUBU
1 - 0
20.06.2018 ÇARŞAMBA
21.00
İRAN İSPANYA B GRUBU
0 - 1
21.06.2018 PERŞEMBE
15.00
DANİMARKA AVUSTURALYA C GRUBU
1 - 1
21.06.2018 PERŞEMBE
18.00
FRANSA PERU C GRUBU
1 - 0
21.06.2018 PERŞEMBE
21.00
ARJANTİN HIRVATİSTAN D GRUBU
0 - 3
22.06.2018 CUMA
15.00
BREZİLYA KOSTARİKA E GRUBU
2 - 0
22.06.2018 CUMA
18.00
NİJERYA İZLANDA D GRUBU
2 - 0
22.06.2018 CUMA
21.00
SIRBİSTAN İSVİÇRE E GRUBU
1 - 2
23.06.2018 CUMARTESİ
15.00
BELÇİKA TUNUS G GRUBU
5 - 2
23.06.2018 CUMARTESİ
18.00
GÜNEY KORE MEKSİKA F GRUBU
1 - 2
23.06.2018 CUMARTESİ
21.00
ALMANYA İSVEÇ F GRUBU
2 - 1
24.06.2018 PAZAR
15.00
İNGİLTERE PANAMA G GRUBU
6 - 1
24.06.2018 PAZAR
18.00
JAPONYA SENEGAL H GRUBU
2 - 2
24.06.2018 PAZAR
21.00
POLONYA KOLOMBİYA H GRUBU
0 - 3
25.06.2018 PAZARTESİ
17.00
S.ARABİSTAN MISIR A GRUBU
2 - 1
25.06.2018 PAZARTESİ
17.00
URUGUAY RUSYA A GRUBU
3 - 0
25.06.2018 PAZARTESİ
21.00
İRAN PORTEKİZ B GRUBU
1 - 1
25.06.2018 PAZARTESİ
21.00
İSPANYA FAS B GRUBU
2 - 2
26.06.2018 SALI
17.00
AVUSTURALYA PERU C GRUBU
0 - 2
26.06.2018 SALI
17.00
DANİMARKA FRANSA C GRUBU
0 - 0
26.06.2018 SALI
21.00
NİJERYA ARJANTİN D GRUBU
1 - 2
26.06.2018 SALI
21.00
İZLANDA HIRVATİSTAN D GRUBU
1 - 2
27.06.2018 ÇARŞAMBA
17.00
GÜNEY KORE ALMANYA F GRUBU
2 - 0
27.06.2018 ÇARŞAMBA
17.00
MEKSİKA İSVEÇ F GRUBU
0 - 3
27.06.2018 ÇARŞAMBA
21.00
İSVİÇRE KOSTARİKA E GRUBU
2 - 2
27.06.2018 ÇARŞAMBA
21.00
SIRBİSTAN BREZİLYA E GRUBU
0 - 2
28.06.2018 PERŞEMBE
17.00
SENEGAL KOLOMBİYA H GRUBU
0 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
17.00
JAPONYA POLONYA H GRUBU
0 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
21.00
İNGİLTERE BELÇİKA G GRUBU
0 - 1
28.06.2018 PERŞEMBE
21.00
PANAMA TUNUS G GRUBU
1 - 2
30.06.2018 CUMARTESİ
17.00
FRANSA ARJANTİN -
3 - 4
30.06.2018 CUMARTESİ
21.00
URUGUAY İSPANYA -
2 - 1
01.07.2018 PAZAR
17.00

PORTEKİZİ

RUSYA -
1-1/4-5 P.
01.07.2018 PAZAR
21.00
HIRVATİSTAN DANİMARKA -
1-1/3-4 P.
02.07.2018 PAZARTESİ
18.00
BREZİLYA MEKSİKA -
2 - 0
02.07.2018 PAZARTESİ
21.00
BELÇİKA JAPONYA -
3 - 2
03.07.2018 SALI
17.00

İSVEÇ

İSVİÇRE -
1 - 0
03.07.2018 SALI
21.00
KOLOMBİYA İNGİLTERE -
1-1/4-5 P.
06.07.2018 CUMA
17.00
FRANSA URUGUAY -
2 - 0
06.07.2018 CUMA
21.00
BREZİLYA BELÇİKA -
1 - 2
07.07.2018 CUMARTESİ
17.00
İSVEÇ İNGİLTERE -
0 - 2
07.07.2018 CUMARTESİ
21.00
RUSYA HIRVATİSTAN -
2-2/5-6 P. -
10.07.2018 SALI
21.00
FRANSA BELÇİKA -
1 - 0
11.07.2018 ÇARŞAMBA
21.00
İNGİLTERE HIRVATİSTAN -
1 - 2
14.07.2018 CUMARTESİ
17.00
BELÇİKA İNGİLTERE -
2 - 0
15.07.2018 PAZAR
18.00
FRANSA HIRVATİSTAN -
4 - 2

****