" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-11 HAFTANIN MAÇLARI(26-28-29.GRUP)

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

28.4.2018

DOĞUŞ

15:30

YENİSAHRA

HİLALSPOR

26.GRUP

-

28.4.2018

DOĞUŞ

17:30

YELDEĞİRMENİ

LİBADE

26.GRUP

-

28.4.2018

ÇENGELKÖY

17:00

ÇENGELKÖY

İSTANBUL DSİ

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

14:00

S.ALİ Y.SAHA

SELİMİYE

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

15:00

ÜNALANSPOR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

16:00:

KİRAZLITEPE

BEYLERBEYİ

29.GRUP

-

 

 
 

 

 

 

29.4.2018

DOĞUŞ

16:30

ATA.ÇAMOLUK

ATAŞEHİRGÜCÜ

26.GRUP

-

29.4.2018

DOĞUŞ

17:30

İST. SİTESPOR

ATA. DOĞUŞ

26.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

12:00

KANLICA

ÇAVUŞBAŞI

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

13:00

ÇUBUKLU

GÜMÜŞSUYU

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

ÖRNEKKÖY

TED İST. KOLEJİ

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

15:00

KAVACIK

BEYKOZ 1908

28.GRUP

-

             

****

 

FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

14.4.2018

ÇENGELKÖY 12.00 ÇENGELKÖY ÜSK.SALACAK 29.GRUP

1 - 1

14.4.2018

SELAMİ ALİ

12:00

ÜNALANSPOR

İSTANBUL DSİ

29.GRUP

0 - 2

14.4.2018

SELAMİ ALİ İ

13:00

KİRAZLITEPE

SELİMİYE

29.GRUP

3 - 5

14.4.2018

SELAMİ ALİ

14:00

V. TAYFUN

BEYLERBEYİ

29.GRUP

2 - 5

14.4.2018

DOĞUŞ

18:00

HİLALSPOR

ATA. DOĞUŞ

26.GRUP

3 - 6

 

         

-

15.4.2018

DOĞUŞ

14:15

YENİSAHRA

ATAŞEHİRGÜCÜ

26.GRUP

11 - 0

15.4.2018

DOĞUŞ

15:30

İST.SİTESPOR

LİBADE

26.GRUP

3 - 5

15.4.2018

DOĞUŞ

16:45

ATA. ÇAMOLUK

BOSTANCI

26.GRUP

5 - 0

15.4.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

GÜMÜŞSUYU

ÇAVUŞBAŞI

28.GRUP

0 - 3

15.4.2018

GÜMÜŞSUYU

15:00

KANLICA

PAŞABAHÇE

28.GRUP

8 - 1

15.4.2018

GÜMÜŞSUYU

16:00

KAVACIK

ÖRNEKKÖY

28.GRUP

8 - 2

15.4.2018

GÜMÜŞSUYU

17:00

SOĞUKSUSPOR

TED İST.KOLEJİ

28.GRUP

0 - 3 h.

15.4.2018

GÜMÜŞSUYU

18:00

ÇUBUKLU

BEYKOZ 1908

28.GRUP

5 - 0

 

 
 

 

 

 

21.4.2018

DOĞUŞ SPOR

17:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

İST. SİTESPOR

26.GRUP

2 - 3

22.4.2018

DOĞUŞ SPOR

15:30

ATAŞEHİR DOĞUŞ

YENİSAHRA

26.GRUP

3 - 6

22.4.2018

DOĞUŞ SPOR

16:30

BOSTANCI

YELDEĞİRMENİ

26.GRUP

0 - 10

22.4.2018

DOĞUŞ SPOR

17:30

LİBADE

ATA. ÇAMOLUK

26.GRUP

8 - 2

 

 
 

 

 

 

21.4.2018

GÜMÜŞSUYU

13:00

PAŞABAHÇE

KAVACIK

28.GRUP

1 - 1

21.4.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

TED İST.KOLEJİ

GÜMÜŞSUYU

28.GRUP

8 - 1

22.4.2018

GÜMÜŞSUYU

15:00

BEYKOZ 1908

KANLICA

28.GRUP

2 - 1

22.4.2018

GÜMÜŞSUYU

16:00

ÇAVUŞBAŞI

ÇUBUKLU

28.GRUP

1 - 4

 

 
 

 

 

 

21.4.2018

SELAMİ ALİ

14:00

ÜSK.SALACAK

S.ALİ YEŞİLSAHA

29.GRUP

6 - 0

21.4.2018

SELAMİ ALİ

15:00

BEYLERBEYİ

ÜNALANSPOR

29.GRUP

2 - 5

22.4.2018

SELAMİ ALİ

15:00

İSTANBUL DSİ

KİRAZLITEPE

29.GRUP

4 - 1

22.4.2018

SELAMİ ALİ

16:00

SELİMİYE

ÇENGELKÖY

29.GRUP

3 - 2

 

 
 

 

 

 

28.4.2018

DOĞUŞ

15:30

YENİSAHRA

HİLALSPOR

26.GRUP

-

28.4.2018

DOĞUŞ

17:30

YELDEĞİRMENİ

LİBADE

26.GRUP

-

29.4.2018

DOĞUŞ

16:30

ATA.ÇAMOLUK

ATAŞEHİRGÜCÜ

26.GRUP

-

29.4.2018

DOĞUŞ

17:30

İST. SİTESPOR

ATA. DOĞUŞ

26.GRUP

-

 

 
 

 

 

 

28.4.2018

ÇENGELKÖY

17:00

ÇENGELKÖY

İSTANBUL DSİ

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

14:00

S.ALİ Y.SAHA

SELİMİYE

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

15:00

ÜNALANSPOR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

-

28.4.2018

SELAMİ ALİ

16:00:

KİRAZLITEPE

BEYLERBEYİ

29.GRUP

-

 

 
 

 

 

 

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

12:00

KANLICA

ÇAVUŞBAŞI

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

13:00

ÇUBUKLU

GÜMÜŞSUYU

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

ÖRNEKKÖY

TED İST. KOLEJİ

28.GRUP

-

29.4.2018

GÜMÜŞSUYU

15:00

KAVACIK

BEYKOZ 1908

28.GRUP

-

 

         

-

****