" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-12  21.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

6.1.2018

ÇENGELKÖY

16:00

ÇENGELKÖY

S.TEPE BLD.

21.GRUP

4 - 3

6.1.2018

 FİKİRTEPE

13:00

FENERBAHÇE

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

8 - 0

6.1.2018

SELAMİ ALİ

14:00

ÇAKMAKSPOR

S.BEYLİ BLD.

21.GRUP

4 - 1

6.1.2018

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

BULVARSPOR

21.GRUP

8 - 0

7.1.2018

 GÜLLÜBAĞLAR

11:30

PENDİKSPOR

TUZLASPOR

21.GRUP

6 - 1

****

PUAN DURUMU

TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
PENDİKSPOR
10
10
0
0
46
12
30
33
2
FENERBAHÇE
10

9

0
1
59
5
27
54

3

ÜMRANİYE
10
6
0
4
31
21
18
10
4
ÇENGELKÖY
10
6
0
4
26
24
18
2

5

S.BEYLİ BEL.

10
5
1
4

33

14
16
19
6
KARABEKİRSPOR
10
5
1
4
24
25
16
-1
7
SANCAKTEPE BL.
10
3
2
5
21
30
11
-9
8
TUZLASPOR
10
3
1
6
12
23
10
-11
9
ÇAKMAKSPOR
10
3
1
6
14
25
10
-11
10
SELİMİYE
10
2
0
8
12
29
6
-17
11
BULVARSPOR
10
0
0
10
2
63
0
-61

****

 

U-12 21.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

28.10.2017
GÜLLÜBAĞLAR

11:00

TUZLASPOR ÇAKMAKSPOR

21.GRUP

0 - 2

28.10.2017
ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYE PENDİKSPOR

21.GRUP

1 - 2

28.10.2017
KARABEKİR

12:00

SULTANBEYLİ BL. ÇENGELKÖY

21.GRUP

3 - 0

29.10.2017
KARABEKİR

11.00

KARABEKİR SANCAKTEPE BEL.

21.GRUP

5 - 3

4.11.2017

F.BAHÇE F.TEPE

12:00

FENERBAHÇE

SELİMİYE

21.GRUP

4 - 0

4.11.2017

KARABEKİR

09:00

KARABEKİRSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

21.GRUP

1 - 1

5.11.2017

S.ALİ Y.SAHA

12:00

SELİMİYE

SANCAKTEPE BLD.

21.GRUP

2 - 3

5.11.2017

S.ALİ Y.SAHA

16:00

ÇENGELKÖY

TUZLASPOR

21.GRUP

3 - 1

5.11.2017

KARABEKİR

09:00

ÇAKMAKSPOR

ÜMRANİYESPOR

21.GRUP

0 - 5

5.11.2017

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

PENDİKSPOR

BULVARSPOR

21.GRUP

9 - 1

11.11.2017

FB FİKİRTEPE

11:00

SANCAKTEPE BLD.

FENERBAHÇE A.Ş.

21.GRUP

0 - 9

11.11.2017

GÜLENSU

14:00

BULVARSPOR

ÇAKMAKSPOR

21.GRUP

0 - 2

11.11.2017

KARABEKİR

15:00

SULTANBEYLİ BLD.

SELİMİYE

21.GRUP

6 - 1

11.11.2017

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

ÇENGELKÖY

21.GRUP

3 - 2

12.11.2017

DOLAYOBA

13:00

TUZLASPOR

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

2- 1

18.11.2017

ÇENGELKÖY

14:00

SELİMİYE

TUZLASPOR

21.GRUP

0 - 1

18.11.2017

ÇENGELKÖY

15:00

ÇENGELKÖY

BULVARSPOR

21.GRUP

6 - 0

18.11.2017

FB FİKİRTEPE

11:00

FENERBAHÇE A.Ş.

SULTANBEYLİ BLD.

21.GRUP

5 - 0

18.11.2017

KARABEKİR

15:00

KARABEKİRSPOR

ÜMRANİYESPOR

21.GRUP

4 - 2

19.11.2017

KARABEKİR

10:00

ÇAKMAKSPOR

PENDİKSPOR

21.GRUP

3 - 4

25.11.2017

KARABEKİR

09:00

SULTANBEYLİ BLD.

SANCAKTEPE BLD.

21.GRUP

3 - 0

25.11.2017

GÜLLÜBAĞLAR

11:30

TUZLASPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

21.GRUP

1 - 5

25.11.2017

GÜLLÜBAĞLAR

12:30

PENDİKSPOR

ÇENGELKÖY

21.GRUP

4 - 2

26.11.2017

GÜLENSU

16:00

BULVARSPOR

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

0 - 5

26.11.2017

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

SELİMİYE

21.GRUP

3 - 1

2.12.2017

ÇENGELKÖY

15:00

ÇENGELKÖY

ÇAKMAKSPOR

21.GRUP

3 - 0

2.12.2017

ÇENGELKÖY

16:00

SELİMİYE

BULVARSPOR

21.GRUP

5 - 1

2.12.2017

KARABEKİR

10:00

KARABEKİRSPOR

PENDİKSPOR

21.GRUP

1 - 6

2.12.2017

KARABEKİR

11:00

SANCAKTEPE BLD.

TUZLASPOR

21.GRUP

2 - 1

3.12.2017

FB F.TEPE T

14:00

FENERBAHÇE A.Ş.

ÜMRANİYESPOR

21.GRUP

5 - 2

9.12.2017

GÜLENSU

16:00

BULVARSPOR

FENERBAHÇE

21.GRUP

0 - 10

9.12.2017

KARABEKİR

10:00

ÇAKMAKSPOR

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

0 - 4

9.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

09:30

PENDİKSPOR

SELİMİYE

21.GRUP

6 - 1

9.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

10:30

TUZLASPOR

S.BEYLİ BLD.

21.GRUP

2 - 2

9.12.2017

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

S.TEPE BLD.

21.GRUP

2 - 1

16.12.2017

KARABEKİR

10:00

KARABEKİRSPOR

ÇENGELKÖY

21.GRUP

2 - 3

16.12.2017

KARABEKİR

12:00

SULTANBEYLİ BLD.

ÜMRANİYESPOR

21.GRUP

6 - 3

17.12.2017

FİKİRTEPE

15:00

FENERBAHÇE A.Ş.

PENDİKSPOR

21.GRUP

0 - 2

17.12.2017

KARABEKİR

15:00

SANCAKTEPE BLD.

BULVARSPOR

21.GRUP

6 - 0

17.12.2017

SELAMİ ALİ

12:00

SELİMİYE

ÇAKMAKSPOR

21.GRUP

2 - 1

23.12.2017

ÇENGELKÖY

15:00

ÇENGELKÖY

SELİMİYE

21.GRUP

3 - 0

23.12.2017

FİKİRTEPE

13:00

ÇAKMAKSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

21.GRUP

0 - 4

23.12.2017

GÜLENSU

13:00

BULVARSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

21.GRUP

0 - 9

23.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

13:30

PENDİKSPOR

SANCAKTEPE BLD.

21.GRUP

2 - 0

23.12.2017

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

TUZLASPOR

21.GRUP

2 - 0

30.12.2017

SELAMİ ALİ

13:00

S.BEYLİ BLD.

PENDİKSPOR

21.GRUP

3 - 5

30.12.2017

SELAMİ ALİ

16:00

S.TEPE BLD.

ÇAKMAKSPOR

21.GRUP

2 - 2

31.12.2017

FİKİRTEPE

12:00

FENERBAHÇE

ÇENGELKÖY

21.GRUP

9 - 0

31.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

TUZLASPOR

BULVARSPOR

21.GRUP

3 - 0

31.12.2017

SELAMİ ALİ

12:00

SELİMİYE

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

0 - 1

6.1.2018

ÇENGELKÖY

16:00

ÇENGELKÖY

S.TEPE BLD.

21.GRUP

4 - 3

6.1.2018

 FİKİRTEPE

13:00

FENERBAHÇE

KARABEKİRSPOR

21.GRUP

8 - 0

6.1.2018

SELAMİ ALİ

14:00

ÇAKMAKSPOR

S.BEYLİ BLD.

21.GRUP

4 - 1

6.1.2018

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

BULVARSPOR

21.GRUP

8 - 0

7.1.2018

 GÜLLÜBAĞLAR

11:30

PENDİKSPOR

TUZLASPOR

21.GRUP

6 - 1

 
       

****