" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-12  24.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

12:00

RİVASPOR

BEYKOZ 1908

24.GRUP

1 - 3

6.1.2018

SELAMİ ALİ

15:00

ÜSK.SALACAK

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

10 - 2

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

15:00

KOŞUYOLU

KİRAZLITEPE

24.GRUP

15 - 1

7.1.2018

ATA. DOĞUŞ

16:00

İSTANBUL DSİ

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

1 - 1

7.1.2018

SELAMİ ALİ

16:00

BAĞLARBAŞI

PAŞABAHÇE

24.GRUP

9 - 3

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BAĞLARBAŞI

10

7

3

0

73

21

24

52

2

KOŞUYOLU

10

8

0

2

66

23

24

43

3

ÇAMLICA

10

7

2

1

72

17

23

55

4

ÜSK.SALACAK

10

7

1

2

58

23

22

35

5

BEYKOZ 1908

10

6

1

3

26

21

19

5

6

PAŞABAHÇE

10

5

0

5

33

34

15

-1

7

İSTANBUL DSİ

10

3

2

5

60

33

11
27

8

KİRAZLITEPE

10

3

1

6

23

65

10

-42

9

ÖRNEKKÖY

10

1

1

8

15

72

4

-57

10

RİVASPOR

10

1

1

8

20

72

4

-52

11

ÇAVUŞBAŞI

10

0

0

10

8

73

0

-65

****
 

U-12 24.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

ÖRNEKKÖY RİVASPOR

24.GRUP

2 - 2

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

BEYKOZ 1908

BAĞLARBAŞI

24.GRUP

2 - 3

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

PAŞABAHÇE

KOŞUYOLU

24.GRUP

2 - 3

29.10.2017

KARABEKİR

10:00

KİRAZLITEPE

İSTANBUL DSİ

24.GRUP

1 - 10

29.10.2017
KARABEKİR 09.00 ÇAMLICA ÇAVUŞBAŞI

24.GRUP

17 - 1

4.11.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

İSTANBUL DSİ

PAŞABAHÇE

24.GRUP

4 - 5

4.11.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

KOŞUYOLU

BEYKOZ 1908

24.GRUP

7 - 0

4.11.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

ÇAVUŞBAŞI

KİRAZLITEPE

24.GRUP

1 - 4

4.11.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

RİVASPOR

ÜSK.SALACAK

24.GRUP

1 - 9

5.11.2017

SELAMİ ALİ

15:00

BAĞLARBAŞI

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

9 - 1

11.11.2017

SELAMİ ALİ

14:00

ÜSK. SALACAK

BAĞLARBAŞI

24.GRUP

3 - 9

12.11.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

KİRAZLITEPE

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

0 - 14

12.11.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

BEYKOZ 1908

İSTANBUL DSİ

24.GRUP

4 - 3

12.11.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

PAŞABAHÇE

ÇAVUŞBAŞI

24.GRUP

4 - 1

12.11.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

ÖRNEKKÖY

KOŞUYOLU

24.GRUP

2 - 11

18.11.2017

ATA.DOĞUŞ

12:00

İSTANBUL DSİ

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

14 - 1

18.11.2017

ATA. DOĞUŞ

14:00

KOŞUYOLU

ÜSK.SALACAK

24.GRUP

4 - 2

18.11.2017

GÜMÜŞSUYU

16:00

ÇAVUŞBAŞI

BEYKOZ 1908

24.GRUP

1 - 3

18.11.2017

KARABEKİR

14:00

ÇAMLICASPOR

PAŞABAHÇE

24.GRUP

6 - 2

18.11.2017

SELAMİ ALİ

15:00

BAĞLARBAŞI

RİVASPOR

24.GRUP

12 - 1

26.11.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

ÖRNEKKÖY

ÇAVUŞBAŞI

24.GRUP

4 - 2

26.11.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

RİVASPOR

KOŞUYOLU

24.GRUP

2 - 8

26.11.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

BEYKOZ 1908

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

0 - 1

26.11.2017

GÜMÜŞSUYU

16:00

PAŞABAHÇE

KİRAZLITEPE

24.GRUP

3 - 2

26.11.2017

SELAMİ ALİ

14:00

ÜSK.SALACAK

İSTANBUL DSİ

24.GRUP

7 - 2

2.12.2017

 DOĞUŞ

13:00

İSTANBUL DSİ

RİVASPOR

24.GRUP

13 - 3

2.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

ÇAVUŞBAŞI

ÜSK.SALACAK

24.GRUP

0 - 8

2.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

KİRAZLITEPE

BEYKOZ 1908

24.GRUP

3 - 5

2.12.2017

KARABEKİR

12:00

ÇAMLICASPOR

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

8 - 1

3.12.2017

ATA. DOĞUŞ

13:00

KOŞUYOLU

BAĞLARBAŞI

24.GRUP

0 - 8

9.12.2017

SELAMİ ALİ

12:00

ÜSK.SALACAK

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

3 - 2

9.12.2017

SELAMİ ALİ

14:00

BAĞLARBAŞI

İSTANBUL DSİ

24.GRUP

4 - 4

10.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

ÖRNEKKÖY

KİRAZLITEPE

24.GRUP

2 - 5

10.12.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

RİVASPOR

ÇAVUŞBAŞI

24.GRUP

4 - 2

10.12.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

BEYKOZ 1908

PAŞABAHÇE

24.GRUP

2 - 1

16.12.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

İSTANBUL DSİ

KOŞUYOLU

24.GRUP

0 - 7

16.12.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

PAŞABAHÇE

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

5 - 0

16.12.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

KİRAZLITEPE

ÜSKÜDAR SALACAK

24.GRUP

1 - 10

16.12.2017

KARABEKİR

11:00

ÇAMLICASPOR

RİVASPOR

24.GRUP

12 - 1

17.12.2017

GÜMÜŞSUYU

16:00

B.ÇAVUŞBAŞI

BAĞLARBAŞI

24.GRUP

0 - 12

24.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

KOŞUYOLU

ÇAVUŞBAŞI

24.GRUP

8 - 0

24.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

ÖRNEKKÖY

BEYKOZ 1908

24.GRUP

0 - 6

24.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

RİVASPOR

KİRAZLITEPE

24.GRUP

3 - 4

24.12.2017

SELAMİ ALİ

12:00

ÜSK. SALACAK

PAŞABAHÇE

24.GRUP

5 - 1

24.12.2017

SELAMİ ALİ

14:00

BAĞLARBAŞI

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

5 - 5

30.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00:00

BEYKOZ 1908

ÜSK.SALACAK

24.GRUP

1 - 1

30.12.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00:00

PAŞABAHÇE

RİVASPOR

24.GRUP

7 - 2

30.12.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00:00

KİRAZLITEPE

BAĞLARBAŞI

24.GRUP

2 - 2

30.12.2017

GÜMÜŞSUYU

16:00:00

B.ÇAVUŞBAŞI

İSTANBUL DSİ

24.GRUP

0 - 9

30.12.2017

SELAMİ ALİ

15:00:00

ÇAMLICASPOR

KOŞUYOLU

24.GRUP

6 - 3

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

12:00

RİVASPOR

BEYKOZ 1908

24.GRUP

1 - 3

6.1.2018

SELAMİ ALİ

15:00

ÜSK.SALACAK

ÖRNEKKÖY SPOR

24.GRUP

10 - 2

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

15:00

KOŞUYOLU

KİRAZLITEPE

24.GRUP

15 - 1

7.1.2018

ATA. DOĞUŞ

16:00

İSTANBUL DSİ

ÇAMLICASPOR

24.GRUP

1 - 1

7.1.2018

SELAMİ ALİ

16:00

BAĞLARBAŞI

PAŞABAHÇE

24.GRUP

9 - 3

           

****