" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-12  23.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

VALİDE TAYFUN

23.GRUP

1 - 3

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

TED İSTANBUL KOLEJİ

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

4 - 0

6.1.2018

SELAMİ ALİ

16:00

ÜNALANSPOR

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

3 - 0 h.

6.1.2018

SELAMİ ALİ

17:00

BARBAROS

ÇUBUKLU

23.GRUP

3 - 6

-

-

-
ÜSK. ANADOLU KAVACIK

23.GRUP

0 - 3 h.

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÜNALANSPOR

10

10

0

0

50

10

30

40

2

ÇUBUKLU

10

9

0

1

44

10

27

34

3

KAVACIK

10

7

1

2

54

13

22

41

4

V.TAYFUN

10

6

1

3

27

16

19

11

5

YAMANSPOR

10

6

0

4

39

29

18

10

6

TED İST.KOLEJİ

10

6

0

4

23

32

18

-9

7

GÜMÜ5ŞSUYU

10

4

0

6

25

27

12

-2

8

BARBAROS

10

3

0

7

21

47

9

-26

9

DZ.İŞLETMELERİ

10

2

0

8

15

36

6

-21

10

RÜZGARLIBAHÇE

10

1

0

9

9

65

3

-56

11

ÜSK.ANADOLU

10

0

0

10

0

30

0

-30

****
 

U-12 23.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

11:00

ÇUBUKLU

YAMANSPOR

23.GRUP

4 - 3

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

KAVACIK ÜNALANSPOR

23.GRUP

2 - 5

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

GÜMÜŞSUYU

BARBAROS

23.GRUP

7 - 1

28.10.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

TED İST. KOLEJİ V.TAYFUN

23.GRUP

1 - 0

- - - RÜZGARLIBAHÇE ÜSK.ANADOLU

23.GRUP

3 - 0 H.

4.11.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

TED İST. KOLEJİ

DZ. İŞLETMELERİ

23.GRUP

3 - 2

5.11.2017

KARABEKİR

15:00

YAMANSPOR

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

5 - 3

5.11.2017

SELAMİ ALİ

14:00

ÜNALANSPOR

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

8 - 1

5.11.2017

SELAMİ ALİ

16:00

BARBAROS

KAVACIK

23.GRUP

0 - 10

- - - ÜSK.ANADOLU V.TAYFUN

23.GRUP

0 - 3 H.

11.11.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

RÜZGARLIBAHÇE

BARBAROS

23.GRUP

3 - 4

11.11.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

GÜMÜŞSUYU

ÇUBUKLU

23.GRUP

1 - 2

11.11.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

KAVACIK

YAMANSPOR

23.GRUP

5 - 2

11.11.2017

SELAMİ ALİ

13:00

VALİDE TAYFUN

ÜNALANSPOR

23.GRUP

1 - 5

- -
-
DZ.İŞLETMELERİ ÜSK.ANADOLU

23.GRUP

3 - 0 H.

18.11.2017

KARABEKİR

13:00

YAMANSPOR

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

6 - 0

18.11.2017

SELAMİ ALİ

13:00

BARBAROS

VALİDE TAYFUN

23.GRUP

1 - 8

18.11.2017

SELAMİ ALİ

14:00

ÜNALANSPOR

DNZ. İŞLETMELERİ

23.GRUP

7 - 2

19.11.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

ÇUBUKLU

KAVACIK

23.GRUP

2 - 1

- -
-
ÜSK.ANADOLU TED İST.KOLEJİ

23.GRUP

0 - 3 H.

25.11.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

KAVACIK

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

7 - 1

25.11.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

BARBAROS

23.GRUP

1 - 4

25.11.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

RÜZGARLIBAHÇE

ÇUBUKLU

23.GRUP

0 - 14

25.11.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

TED İST. KOLEJİ

ÜNALANSPOR

23.GRUP

1 - 10

26.11.2017

SELAMİ ALİ

13:00

V.TAYFUN

YAMANSPOR

23.GRUP

3 - 2

2.12.2017

KARABEKİR

13:00

YAMANSPOR

DZ. İŞLETMELERİ

23.GRUP

6 - 3

3.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

BARBAROS

TED İST. KOLEJİ

23.GRUP

1 - 4

3.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

ÇUBUKLU

VALİDE TAYFUN

23.GRUP

1 - 0

3.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

GÜMÜŞSUYU

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

5 - 1

- -
-
ÜSK.ANADOLU

ÜNALANSPOR

23.GRUP

0 - 3 H.

9.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

DNZ. İŞLETMELERİ

ÇUBUKLU

23.GRUP

0 - 3

9.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

RÜZGARLIBAHÇE

KAVACIK

23.GRUP

1 - 10

9.12.2017

SELAMİ ALİ

13:00

VALİDE TAYFUN

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

4 - 3

10.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

TED İST.KOLEJİ

YAMANSPOR

23.GRUP

3 - 5

- -
-
ÜSK.ANADOLU

BARBAROS

23.GRUP

0 - 3 H.

16.12.2017

KARABEKİR

13:00

YAMANSPOR

ÜSK. ANADOLU

23.GRUP

3 - 0 H.

17.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

KAVACIK

VALİDE TAYFUN

23.GRUP

2 - 2

17.12.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

GÜMÜŞSUYU

DZ. İŞLETMELERİ

23.GRUP

2 - 0

17.12.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

ÇUBUKLU

TED İST. KOLEJİ

23.GRUP

8 - 0

17.12.2017

SELAMİ ALİ

13:00

BARBAROS

ÜNALANSPOR

23.GRUP

1 - 2

23.12.2017

GÜMÜŞSUYU

12:00

DZ. İŞLETMELERİ

KAVACIK

23.GRUP

0 - 8

23.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

TED İST. KOLEJİ

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

4 - 0

23.12.2017

SELAMİ ALİ

13:00

VALİDE TAYFUN

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

3 - 0 H.

24.12.2017

SELAMİ ALİ

13:00

ÜNALANSPOR

YAMANSPOR

23.GRUP

5 - 1

-

- - ÜSK. ANADOLU ÇUBUKLU

23.GRUP

0 - 3 H.

31.12.2017

GÜMÜŞSUYU

13:00

RÜZGARLIBAHÇE

DNZ.İŞLETMELERİ

23.GRUP

0 - 3 H.

31.12.2017

GÜMÜŞSUYU

14:00

KAVACIK

TED İST. KOLEJİ

23.GRUP

6 - 0

31.12.2017

GÜMÜŞSUYU

15:00

ÇUBUKLU

ÜNALANSPOR

23.GRUP

1 - 2

31.12.2017

SELAMİ ALİ

14:00

YAMANSPOR

BARBAROS

23.GRUP

6 - 3

-

- - GÜMÜŞSUYU ÜSK. ANADOLU

23.GRUP

3 - 0 H.

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

VALİDE TAYFUN

23.GRUP

1 - 3

6.1.2018

GÜMÜŞSUYU

14:00

TED İST. KOLEJİ

RÜZGARLIBAHÇE

23.GRUP

4 - 0

6.1.2018

SELAMİ ALİ

16:00

ÜNALANSPOR

GÜMÜŞSUYU

23.GRUP

3 - 0 h.

6.1.2018

SELAMİ ALİ

17:00

BARBAROS

ÇUBUKLU

23.GRUP

3 - 6

-

-

-
ÜSK. ANADOLU KAVACIK

23.GRUP

0 - 3 h.

           

****