" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-12  25.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

6.1.2018

ATA.DOĞUŞ

12:00

ÖRNEK GENÇLİK

BOSTANCI

25.GRUP

8 - 0

6.1.2018

ATA.DOĞUŞ

13:00

ÖZESATPAŞA

SİTESPOR

25.GRUP

8 - 1

6.1.2018

ATA. DOĞUŞ

14:00

LİBADE

İST. ATAŞEHİR

25.GRUP

4 - 0

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

12:00

ATA. ÇAMOLUK

ATAŞEHİR ARENA

25.GRUP

2 - 4

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA. DOĞUŞ

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

3 - 3

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

14:00

FERAHSPOR

ATA.YONCASPOR

25.GRUP

0 - 11

1            

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

LİBADE

11

11

0

0

90

11

33

79

2

ATA.ARENA

11

9

0

2

52

26

27

26

3

İST.ATAŞEHİR

11

8

0

3

63

22

24

41

4

ATA.ÇAMOLUK

11

8

0

3

65

30

24

35

5

ÖZESATPAŞA

11

8

0

3

47

20

24

27

6

ÖRNEK GENÇLİK

11

7

0

4

53
18
21

35

7

ATA.YONCASPOR

11

4

1

6

32

47

13

-15

8

BATI ATAŞEHİR

11

3

1

7

23

55

10

-32

9

SİTESPOR

11

3

0

8

14

51

9

-37

10

ATA.DOĞUŞ

11

2

2

7

23

51

5

-28

11

BOSTANCI

11

1

0

10

12

59

3

-47

12

FERAHSPOR

11

0

0

11

15

96

0

-81

****
3

U-12 21.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR 

4.11.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

İST. ATAŞEHİR

ATA.YONCASPOR

25.GRUP

10 - 0

28.10.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

SİTESPOR LİBADE

25.GRUP

1 - 8

28.10.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ATA.ÇAMOLUK

FERAHSPOR

25.GRUP

10 - 1

28.10.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

BATI ATAŞEHİR

ÖRNEK GEN.

25.GRUP

0 - 9

29.10.2017

ATA.DOĞUŞ

15.00
ATA.ARENA ATA.DOĞUŞ

25.GRUP

10 - 2

- -

-

BOSTANCI

ÖZESATPAŞA

25.GRUP

0 - 3 H.

4.11.2017

ATA.DOĞUŞ

12:00

ÖRNEK GEN.

ATA. ARENA SPOR

25.GRUP

1 - 2

4.11.2017

ATA.DOĞUŞ

17:00

ATA. DOĞUŞ

ATA.ÇAMOLUK

25.GRUP

0 - 8

5.11.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

FERAHSPOR

İST. ATAŞEHİR

25.GRUP

4 - 9

5.11.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

LİBADE

BOSTANCI

25.GRUP

12 - 0

5.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ÖZESATPAŞA

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

7 - 2

5.11.2017

ATA. DOĞUŞ

16:00

ATA. YONCASPOR

SİTESPOR

25.GRUP

3 - 0

11.11.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

BOSTANCI

ATA. YONCASPOR

25.GRUP

0 - 4

11.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

BATI ATAŞEHİR

LİBADE

25.GRUP

2 - 6

11.11.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

SİTESPOR

İST. ATAŞEHİR

25.GRUP

1 - 10

12.11.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA.ARENA SPOR

ÖZESATPAŞA

25.GRUP

2 - 4

12.11.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ATA. DOĞUŞ

FERAHSPOR

25.GRUP

9 - 1

12.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ATA. ÇAMOLUK

ÖRNEK GEN.

25.GRUP

5 - 3

18.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ÖZESATPAŞA

ATA. ÇAMOLUK

25.GRUP

3 - 1

18.11.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

ÖRNEK GENÇLİK

ATAŞEHİR DOĞUŞ

25.GRUP

4 - 0

18.11.2017

KARABEKİR

12:00

FERAHSPOR

SİTESPOR

25.GRUP

1 - 3

19.11.2017

ATA. DOĞUŞ

14:00

ATA.YONCASPOR

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

2 - 0

19.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

İST. ATAŞEHİR

BOSTANCI

25.GRUP

10 - 1

19.11.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

LİBADE

ATAŞEHİR ARENA

25.GRUP

8 - 2

25.11.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ÖRNEK GEN.

FERAHSPOR

25.GRUP

9 - 1

25.11.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

BATI ATAŞEHİR

İST.ATAŞEHİR

25.GRUP

1 - 11

25.11.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

BOSTANCI

SİTESPOR

25.GRUP

0 - 3

26.11.2017

ATA.DOĞUŞ

12:00

ATA. DOĞUŞ

ÖZESATPAŞA

25.GRUP

1 - 5

26.11.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA. ÇAMOLUK

LİBADE

25.GRUP

2 - 9

26.11.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ATA. ARENA

ATA. YONCASPOR

25.GRUP

8 - 2

2.12.2017

ATA.DOĞUŞ

12:00

LİBADE

ATAŞEHİR DOĞUŞ

25.GRUP

10 - 0

2.12.2017

ATA. DOĞUŞ

14:00

ÖZESATPAŞA

ÖRNEK GENÇLİK

25.GRUP

2 - 3

2.12.2017

ATA DOĞUŞ

16:00

ATA. YONCASPOR

ATA.ÇAMOLUK

25.GRUP

3 - 7

3.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

SİTESPOR

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

2 - 3

3.12.2017

ATA. DOĞUŞ

16:00

İST.ATAŞEHİR

ATAŞEHİR ARENA

25.GRUP

2 - 3

3.12.2017

KARABEKİR

11:00

FERAHSPOR

BOSTANCI

25.GRUP

1 - 4

9.12.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA.ÇAMOLUK

İST.ATAŞEHİR

25.GRUP

6 - 5

9.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

B.ATAŞEHİR

BOSTANCI

25.GRUP

4 - 1

9.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

ATA.ARENA

SİTESPOR

25.GRUP

3 - 0

10.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ÖZESATPAŞA

FERAHSPOR

25.GRUP

11 - 1

10.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ÖRNEK GEN

LİBADE

25.GRUP

2 - 4

10.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

ATA. D.OĞUŞ

ATA.YONCASPOR

25.GRUP

4 - 4

16.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

BOSTANCI

ATAŞEHİR ARENA

25.GRUP

2 - 3

16.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ATA.YONCASPOR

ÖRNEK GENÇLİK

25.GRUP

2 - 8

16.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

LİBADE

ÖZESATPAŞA

25.GRUP

6 - 1

17.12.2017

ATA. DOĞUŞ

15:00

SİTESPOR

ATA. ÇAMOLUK

25.GRUP

0 - 9

17.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

İST. ATAŞEHİR

ATA. DOĞUŞ

25.GRUP

3 - 1

17.12.2017

KARABEKİR

16:00

FERAHSPOR

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

2 - 5

23.12.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA.ÇAMOLUK

BOSTANCI

25.GRUP

8 - 0

23.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ATA. ARENA

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

5 - 1

23.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ATA.DOĞUŞ

SİTESPOR

25.GRUP

0 - 2

23.12.2017

ATA.DOĞUŞ

16:00

LİBADE

FERAHSPOR

25.GRUP

15 - 1

24.12.2017

ATA.DOĞUŞ

14:00

ÖRNEK GEN.

İST.ATAŞEHİRSPOR

25.GRUP

0 - 1

24.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

ÖZESATPAŞA

ATA. YONCASPOR

25.GRUP

2 - 1

30.12.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

İST.ATAŞEHİRSPOR

ÖZESATPAŞA

25.GRUP

2 - 1

30.12.2017

ATA. DOĞUŞ

14:00

BATI ATAŞEHİR

ATA. ÇAMOLUK

25.GRUP

2 - 7

30.12.2017

ATA. DOĞUŞ

15:00

FERAHSPOR

ATA.ARENA

25.GRUP

2 - 10

31.12.2017

ATA.DOĞUŞ

13:00

SİTESPOR

ÖRNEK GEN.

25.GRUP

1 - 6

31.12.2017

ATAİ.DOĞUŞ

14:00

ATA.YONCASPOR

LİBADE

25.GRUP

0 - 8

31.12.2017

ATA.DOĞUŞ

15:00

BOSTANCI

ATA.DOGUŞ

25.GRUP

1 - 3

6.1.2018

ATA.DOĞUŞ

12:00

ÖRNEK GENÇLİK

BOSTANCI

25.GRUP

8 - 0

6.1.2018

ATA.DOĞUŞ

13:00

ÖZESATPAŞA

SİTESPOR

25.GRUP

8 - 1

6.1.2018

ATA. DOĞUŞ

14:00

LİBADE

İST. ATAŞEHİR

25.GRUP

4 - 0

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

12:00

ATA. ÇAMOLUK

ATAŞEHİR ARENA

25.GRUP

2 - 4

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

13:00

ATA. DOĞUŞ

BATI ATAŞEHİR

25.GRUP

3 - 3

7.1.2018

ATA.DOĞUŞ

14:00

FERAHSPOR

ATA.YONCASPOR

25.GRUP

0 - 11

             

****