TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇLARINDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-13 TAKIMLAR İSTANBUL ŞAMPİYONASI BAŞLIYACAK.

18.06.2019
 
1.TUR
SALI
 
SAHA SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM SKOR
1
BEYOĞLU
17.30
1
KEMER FK
2
AYAZAĞA
1-1/5-4 P.
2
İBB ESENLER
15.00
3
ALBAYRAK
4
İKİTELLİ
0 - 3
3
BEŞİKTAŞ İSMET İNÖNÜ
17.30
5
ÖRNEK GEN.
6
CFS BAĞCILAR
1-1/4-5 P.
4
BEYOĞLU
16.00
7
M.RAUF LİSESİ
8
İST.ARENA
1 - 9
5
SELİMİYE
16.00
9
K.YALI YELKEN
10
YILDIZ KANARYALAR
1-1/5-3 P.
6
İBB ŞENLİKKÖY
17.30
11
TUNASPOR
12
İST.SOMA ASLANGÜCÜ
0-0/2-4 P.
7
İBB ESENLER
16.30
13
H.TAŞTEPE
14
TEPEBAĞ KÜLTÜR
2 - 0
8
İBB ESENLER
18.00
15
YENİBOSNA
16
SEYRANTEPE OFSP.
1 - 2
9
İBB ŞENLİKKÖY
16.00
17
EROĞLU
18
İST.KAYAŞEHİR
1 - 2
10
BEŞİKTAŞ İSMET İNÖNÜ
16.00
19
İST.BEYLİKDÜZÜ
20
SULTANBEYLİ BEL.
3 - 1
11
SELİMİYE
17.30
21
BEŞİKTAŞ
22
PENDİKSPOR
3 - 0
20.06.2019
2.TUR
PERŞEMBE
12
İBB BAYRAMPAŞA
16.00
23
ATEŞ TUĞLA
24
KAVACIK
13
İBB BAYRAMPAŞA
17.30
25
SİMURGSPOR
26
CENNET BARBAROS
14
BEYOĞLU
17.30
27
SULTANGAZİ
28
ÇUBUKLU
15
SELİMİYE
16.30
29
ÇAKMAKSPOR
30
HALİÇ
16
BEŞİKTAŞ İSMET İNÖNÜ
16.30
31
BAĞLARBAŞI
32
ASLANTEPE
17
İBB ESENLER
16.00
33
BAHÇEŞEHİR
34
HAZNEDAR İD.OCAĞI
18
SELİMİYE
18.00
35
DUDULLU
36
KARTALSPOR
19
BEYOĞLU
16.00
37
DOLAYOBA
38
ARNAVUTKÖY BEL.
20
İBB ESENLER
17.30
39
MECİDİYEKÖY
40
İST.BARIŞSPOR
21
SELİMİYE
15.00
41
SEKBANLAR
42
PEN.YŞ.KARTALLARI
22
BEŞİKTAŞ İSMET İNÖNÜ
18.30
43
A.PARSELLER
KEMER FK.
23
İBB ŞENLİKKÖY
16.00
İKİTELLİ
CFS BAĞCILAR
24
BEŞİKTAŞ İSMET İNÖNÜ
15.00
İST.ARENA
K.YALI YELKEN
25
İBB ŞENLİKKÖY
17.30
  İST.SOMA A.GÜCÜ
HALKALI TAŞTEPE
26
Y.OVA KEMAL AKTAŞ
16.00
S.TEPE OFSPOR
İST.KAYAŞEHİR
27
Y.OVA KEMAL AKTAŞ
17.30
  İST.BEYLİKDÜZÜ
BEŞİKTAŞ
22.06.2019
3.TUR
CUMARTESİ
28
   
12.MAÇ GALİBİ
13.MAÇ GALİBİ
29
   
14.MAÇ GALİBİ
15.MAÇ GALİBİ
30
   
16.MAÇ GALİBİ
17.MAÇ GALİBİ
31
   
18.MAÇ GALİBİ
19.MAÇ GALİBİ
32
   
20.MAÇ GALİBİ
21.MAÇ GALİBİ
33
   
22.MAÇ GALİBİ
23.MAÇ GALİBİ
34
   
24.MAÇ GALİBİ
25.MAÇ GALİBİ
35
   
26.MAÇ GALİBİ
27.MAÇ GALİBİ
25.06.2019
ÇEYREK FİNAL
SALI
36
   
28.MAÇ GALİBİ
29.MAÇ GALİBİ
37
   
30.MAÇ GALİBİ
31.MAÇ GALİBİ
38
   
32.MAÇ GALİBİ
33.MAÇ GALİBİ
39
   
34.MAÇ GALİBİ
35.MAÇ GALİBİ
27.06.2019
YARI FİNAL
PERŞEMBE
40
   
36.MAÇ GALİBİ
37.MAÇ GALİBİ
41
   
28.MAÇ GALİBİ
39.MAÇ GALİBİ
29.06.2019
FİNAL
CUMARTESİ
42
   
40.MAÇ GALİBİ
41.MAÇ GALİBİ

GRUPLARINDA 1.OLAN TAKIMLAR

1.GRUP 1.NCİSİ İST.ARENA 23.GRUP 1.NCİSİ KEMER FK
2.GRUP 1.NCİSİ İST.BEYLİKDÜZÜ 24.GRUP 1.NCİSİ MECİDİYEKÖY
3.GRUP 1.NCİSİ BAHÇEŞEHİR 25.GRUP 1.NCİSİ SİMURGSPOR
4.GRUP 1.NCİSİ İST.SOMA ASLANGÜCÜ 26.GRUP 1.NCİSİ YILDIZ KENARYILDIZ
5.GRUP 1.NCİSİ CENNET BARBAROS 27.GRUP 1.NCİSİ AYAZAĞA
6.GRUP 1.NCİSİ İKİTELLİ 28.GRUP 1.NCİSİ S.TEPE OFSPOR
7.GRUP 1.NCİSİ HALKALI TAŞTEPE 29.GRUP 1.NCİSİ ASLANTEPE
8.GRUP 1.NCİSİ YENİBOSNA 30.GRUP 1.NCİSİ ÖRNEK GENÇLİK
9.GRUP 1.NCİSİ İST.BARIŞSPOR 31.GRUP 1.NCİSİ MEHMET RAUF LİSESİ
10.GRUP 1.NCİSİ CFS BAĞCILAR 32.GRUP 1.NCİSİ ÇAKMAKSPOR
11.GRUP 1.NCİSİ ATEŞTUĞLA 33.GRUP 1.NCİSİ DUDULLUSPOR
12.GRUP 1.NCİSİ HAZNEDAR İD.OCAĞI 34.GRUP 1.NCİSİ KÜÇÜKYALI YELKEN
13.GRUP 1.NCİSİ İST.KAYAŞEHİR 35.GRUP 1.NCİSİ KARTALSPOR
14.GRUP 1.NCİSİ SEKBANLARSPOR 36.GRUP 1.NCİSİ PENDİK Y.ŞEHİR KARTALLARI
15.GRUP 1.NCİSİ ARNAVUTKÖY BEL. 37.GRUP 1.NCİSİ DOLAYOBASPOR
16.GRUP 1.NCİSİ TEPEBAĞ KÜLTÜR 38.GRUP 1.NCİSİ ÇUBUKLUSPOR
17.GRUP 1.NCİSİ EROĞLUSPOR 39.GRUP 1.NCİSİ KAVACIKSPOR
18.GRUP 1.NCİSİ HALİÇ 40.GRUP 1.NCİSİ BAĞLARBAŞI
19.GRUP 1.NCİSİ TUNASPOR 41.GRUP 1.NCİSİ BEŞİKTAŞ
20.GRUP 1.NCİSİ SULTANGAZİ 42.GRUP 1.NCİSİ PENDİKSPOR
21.GRUP 1.NCİSİ ALBAYRAK 43.GRUP 1.NCİSİ SULTANBEYLİ BEL.
22.GRUP 1.NCİSİ A.PARSELLER    

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN