" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  29.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.4.2018

DUDULLU

13:15

İST. SİTESPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

-

21.4.2018

DUDULLU

15:45

VALİDE TAYFUN

ÜSK.SALACAK

29.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

İÇERENKÖY İ.Y.

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

-

21.4.2018

SARIGAZİ

14:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

HİLALSPOR

29.GRUP

-

21.4.2018

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

-

21.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜNALANSPOR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

-

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ÜNALANSPOR

29.GRUP

-

22.4.2018

K.YUNUS

13:00

HİLALSPOR

İST. SİTESPOR

29.GRUP

-

22.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

İST. ATAŞEHİR

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

-

22.4.2018

SELİMİYE

12:00

ÜSK. İCADİYE

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

-

22.4.2018

SELİMİYE

13:30

ACIBADEM ÜSK.

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

12:00

BAĞLARBAŞI

SELİMİYE

29.GRUP

-

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

SELİMİYE
4
4
0
0
23
1
12
22

2

BAĞLARBAŞI
4
3
1
0
28
2
10
26

3

İST.ATAŞEHİR
4
3
1
0
9
3
10
6

4

ÜNALANSPOR
4
2
0
1
15
7

9

8

5

İÇERENKÖY İ.Y.
4
3
0
1
11
6
9
5

6

VALİDE TAYFUN
4
2
1
1
13
4
7
9

7

ÜSK.SALACAK
4
2
0
2
10
5
6
5

8

ACIBADEM ÜSK.
4
1
0
3
8

11

3
-3

9

ÜSK.İCADİYE
4
1
0
3
9
13
3
-4

10

HİLALSPOR
4
0
1
3
1
17
1
-16

11

ATAŞEHİRGÜCÜ
4
0
0
4
0
28
0
-28

12

İST.SİTESPOR
4
0
0
4
0
30
0
-30
****
 

U-13 29.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAKMAK

14:00

BAĞLARBAŞI

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

6 - 1

31.3.2018

DUDULLU

17:00

İST.ATAŞEHİR

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

2 - 1

31.3.2018

DUDULLU

18:30

İST. SİTESPOR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

0 - 5

31.3.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

İÇERENKÖY İ.Y.

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

5 - 0

31.3.2018

SELİMİYE

18:00

VALİDE TAYFUN

HİLALSPOR

29.GRUP

0 - 0

31.3.2018

SELİMİYE

19:30

SELİMİYE

ÜNALANSPOR

29.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

DUDULLU

14:30

ACIBADEM ÜSK.

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 3

1.4.2018

DUDULLU

17:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 8

1.4.2018

GÜLSUYU

13:15

HİLALSPOR

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 8

1.4.2018

SELİMİYE

18:00

ÜSK. İCADİYE

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

2 - 4

1.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜSK. SALACAK

İST. SİTESPOR

29.GRUP

6 - 0

1.4.2018

ÜMRANİYE

13:30

ÜNALANSPOR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

3 - 2

 

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

ALEMDAĞ

10:30

İÇERENKÖY İ.Y.

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

0 - 3

14.4.2018

ÇAKMAK

12:00

İST.ATAŞEHİR

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

1 - 1

14.4.2018

ÇAKMAK

13:15

VALİDE TAYFUN

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

9 - 0

14.4.2018

ÇAKMAK

14:30

ÜNALANSPOR

HİLALSPOR

29.GRUP

6 - 0

14.4.2018

DUDULLU

13:15

İST.SİTESPOR

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 6

14.4.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

7 - 1

 

 

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAKMAK

15:45

ÜSK.İCADİYE

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

1 - 2

15.4.2018

DUDULLU

13:15

BAĞLARBAŞI

İST. SİTESPOR

29.GRUP

13 - 0

15.4.2018

K.YUNUS

11:00

HİLALSPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

1 - 3

15.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÜNALANSPOR

29.GRUP

0 - 6

15.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ACIBADEM ÜSK.

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

1 - 2

15.4.2018

ÜMRANİYE

16:00

ÜSK.SALACAK

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 3

 

 

 

 

 

 

 

21.4.2018

DUDULLU

13:15

İST. SİTESPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

-

21.4.2018

DUDULLU

15:45

VALİDE TAYFUN

ÜSK.SALACAK

29.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

İÇERENKÖY İ.Y.

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

-

21.4.2018

SARIGAZİ

14:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

HİLALSPOR

29.GRUP

-

21.4.2018

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

-

21.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜNALANSPOR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

-

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ÜNALANSPOR

29.GRUP

-

22.4.2018

K.YUNUS

13:00

HİLALSPOR

İST. SİTESPOR

29.GRUP

-

22.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

İST. ATAŞEHİR

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

-

22.4.2018

SELİMİYE

12:00

ÜSK. İCADİYE

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

-

22.4.2018

SELİMİYE

13:30

ACIBADEM ÜSK.

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

12:00

BAĞLARBAŞI

SELİMİYE

29.GRUP

-

 

         
-

****