" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  29.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

9.6.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 2

9.6.2018

DUDULLU

12:30

VALİDE TAYFUN

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

3 - 3

9.6.2018

DUDULLU

13:45

ATAŞEHİRGÜCÜ

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 11

9.6.2018

SELİMİYE

12:30

ÜSK. İCADİYE

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 10

9.6.2018

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

HİLALSPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

  ÜNALANSPOR

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

ÇAKMAK

14:00

İST.ATAŞEHİR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

6 - 1

10.6.2018

BAŞIBÜYÜK

14:00

İÇERENKÖY İ.Y.

ÜNALANSPOR

29.GRUP

3 - 2

10.6.2018

SELİMİYE

12:30

BAĞLARBAŞI

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

4 - 1

10.6.2018

SELİMİYE

14:00

ACIBADEM ÜSK.

HİLALSPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

10.6.2018

SELİMİYE

16:00

SELİMİYE

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

5 - 1

 

 

  ATAŞEHİRGÜCÜ

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

BAĞLARBAŞI
22
20
2
0
119
6
62
113

2

SELİMİYE
22
19
0
3
95
11

57

84

3

İST.ATAŞEHİR
22
15
3
4
88
28
48
60

4

ACIBADEM ÜSK.
22
14
4
4
58

16

46
42

5

ÜSK.SALACAK
22
13
1
8
56
30
40
26

6

ÜNALANSPOR
22
10
1
11
48

39

31

9

7

VALİDE TAYFUN
22
8
3
11

47

50
27
-3

8

İÇERENKÖY İ.Y.
22
7
6
9
39
56
27
-17

9

HİLALSPOR

22
8
2
12
33
57
26
-24

10

ÜSK.İCADİYE
22
3
2
17
24
79
11
-55

11

ATAŞEHİRGÜCÜ
22
3
0
19
11
154
9
-143

12

İST.SİTESPOR
22
0
0
22
0
92
0
-92

İST.SİTESPOR LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

****
 

U-13 29.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAKMAK

14:00

BAĞLARBAŞI

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

6 - 1

31.3.2018

DUDULLU

17:00

İST.ATAŞEHİR

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

2 - 1

31.3.2018

DUDULLU

18:30

İST. SİTESPOR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

0 - 5

31.3.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

İÇERENKÖY İ.Y.

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

5 - 0

31.3.2018

SELİMİYE

18:00

VALİDE TAYFUN

HİLALSPOR

29.GRUP

0 - 0

31.3.2018

SELİMİYE

19:30

SELİMİYE

ÜNALANSPOR

29.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

DUDULLU

14:30

ACIBADEM ÜSK.

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 3

1.4.2018

DUDULLU

17:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 8

1.4.2018

GÜLSUYU

13:15

HİLALSPOR

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 8

1.4.2018

SELİMİYE

18:00

ÜSK. İCADİYE

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

2 - 4

1.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜSK. SALACAK

İST. SİTESPOR

29.GRUP

6 - 0

1.4.2018

ÜMRANİYE

13:30

ÜNALANSPOR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

3 - 2

 

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

ALEMDAĞ

10:30

İÇERENKÖY İ.Y.

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

0 - 3

14.4.2018

ÇAKMAK

12:00

İST.ATAŞEHİR

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

1 - 1

14.4.2018

ÇAKMAK

13:15

VALİDE TAYFUN

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

9 - 0

14.4.2018

ÇAKMAK

14:30

ÜNALANSPOR

HİLALSPOR

29.GRUP

6 - 0

14.4.2018

DUDULLU

13:15

İST.SİTESPOR

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 6

14.4.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

7 - 1

 

 

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAKMAK

15:45

ÜSK.İCADİYE

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

1 - 2

15.4.2018

DUDULLU

13:15

BAĞLARBAŞI

İST. SİTESPOR

29.GRUP

13 - 0

15.4.2018

K.YUNUS

11:00

HİLALSPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

1 - 3

15.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÜNALANSPOR

29.GRUP

0 - 6

15.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ACIBADEM ÜSK.

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

1 - 2

15.4.2018

ÜMRANİYE

16:00

ÜSK.SALACAK

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 3

 

 

 

 

 

 

 

21.4.2018

DUDULLU

13:15

İST. SİTESPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 10

21.4.2018

DUDULLU

15:45

VALİDE TAYFUN

ÜSK.SALACAK

29.GRUP

2 - 1

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

İÇERENKÖY İ.Y.

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 6

21.4.2018

SARIGAZİ

14:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

HİLALSPOR

29.GRUP

0 - 4

21.4.2018

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 2

21.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜNALANSPOR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

2 - 1

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ÜNALANSPOR

29.GRUP

2 - 0

22.4.2018

K.YUNUS

13:00

HİLALSPOR

İST. SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

22.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

İST. ATAŞEHİR

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

2 - 1

22.4.2018

SELİMİYE

12:00

ÜSK. İCADİYE

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

6 - 1

22.4.2018

SELİMİYE

13:30

ACIBADEM ÜSK.

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

1 - 0

22.4.2018

YENİSAHRA

12:00

BAĞLARBAŞI

SELİMİYE

29.GRUP

2 - 0

 

 

 

 

 

 

 

28.4.2018

ÇAKMAK

14:30

ÜNALANSPOR

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 1

28.4.2018

DUDULLU

12:00

ÜSK. İCADİYE

HİLALSPOR

29.GRUP

0 - 1

28.4.2018

DUDULLU

14:30

VALİDE TAYFUN

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

1 - 6

28.4.2018

 BAŞIBÜYÜK

16:00

İÇERENKÖY İ.Y.

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

28.4.2018

SARIGAZİ

15:15

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

1 - 9

28.4.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

2 - 1

 

 

 

 

 

 

 

29.4.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ÜSKÜDAR İCADİYE

29.GRUP

4 - 0

29.4.2018

DUDULLU

13:15

ACIBADEM ÜSK.

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

6 - 0

29.4.2018

K.YUNUS

12:30

HİLALSPOR

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

2 - 1

29.4.2018

SELİMİYE

12:00

BAĞLARBAŞI

ÜNALANSPOR

29.GRUP

4 - 0

29.4.2018

ÜMRANİYE

13:15

İST. ATAŞEHİR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

8 - 2

      SELİMİYE

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

1.5.2018

ÇAKMAK S

13:00

ÜSK.SALACAK

HİLALSPOR

29.GRUP

1 - 2

1.5.2018

DUDULLU

11:30

ATAŞEHİRGÜCÜ

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 11

1.5.2018

DUDULLU

14:30

VALİDE TAYFUN

İST. SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h

1.5.2018

SELİMİYE

14:00

ÜSK. İCADİYE

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 4

1.5.2018

SELİMİYE

16:00

SELİMİYE

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

13 - 0

1.5.2018

ÜMRANİYE

12:30

ÜNALANSPOR

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

2 - 3

 

 

 

 

 

 

 

5.5.2018

ÇAKMAK

13:15

İST.ATAŞEHİR

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

8 - 0

5.5.2018

DUDULLU

12:00

İÇERENKÖY İ.Y.

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

0 - 0

5.5.2018

DUDULLU

14:30

BAĞLARBAŞI

ÜSK.İCADİYE

29.GRUP

7 - 0

5.5.2018

GÜLSUYU

15:00

HİLALSPOR

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 7

5.5.2018

ÜMRANİYE

15:15

ACIBADEM ÜSK.

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

1 - 1

 

 

 

ÜNALANSPOR

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

6.5.2018

ÇAKMAK

15:00

ÜSK.SALACAK

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 2

6.5.2018

DUDULL

12:00

ÜSK. İCADİYE

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 8

6.5.2018

DUDULLU

14:30

ÜNALANSPOR

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

2 - 0

6.5.2018

BAŞIBÜYÜK

12:00

HİLALSPOR

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

1 - 2

6.5.2018

SELİMİYE

12:00

VALİDE TAYFUN

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 2

 

 

 

ATAŞEHİRGÜCÜ

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

12.5.2018

İDEALTEPE

11:45

HİLALSPOR

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

1 - 0

12.5.2018

SARIGAZİ

12:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

0 - 6

12.5.2018

SELİMİYE

12:30

ACIBADEM ÜSK.

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 0

12.5.2018

ÜMRANİYE

12:30

ÜSK. SALACAK

İST.ATAŞEHİRSPOR

29.GRUP

2 - 1

12.5.2018

ÜMRANİYE

14:00

ÜNALANSPOR

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 4

 

 

 

ÜSK.İCADİYE

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

13.5.2018

ÇAKMAK

12:00

İST.ATAŞEHİR

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

1 - 1

13.5.2018

DUDULLU

12:00

VALİDE TAYFUN

ÜNALANSPOR

29.GRUP

1 - 4

13.5.2018

GÜLSUYU

11:00

İÇERENKÖY İ.Y.

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

2 - 2

13.5.2018

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

11 - 0

13.5.2018

YENİSAHRA

13:15:

BAĞLARBAŞI

HİLALSPOR

29.GRUP

6 - 0

 

 

 

ÜSK. SALACAK

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

19.5.2018

ÇAKMAK

15:15

ÜSK.SALACAK

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

4 - 2

19.5.2018

İDEALTEPE

13:30

HİLALSPOR

ÜNALANSPOR

29.GRUP

3 - 4

19.5.2018

SELİMİYE

12:30

ÜSK. İCADİYE

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 3

19.5.2018

SELİMİYE

18:00

BAĞLARBAŞI

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

6 - 1

19.5.2018

ÜMRANİYE

15:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

0 - 9

 

 

  ACIBADEM ÜSK.

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

20.5.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

İST.ATAŞEHİR

HİLALSPOR

29.GRUP

5 - 1

20.5.2018

BAŞIBÜYÜK

12:00

İÇERENKÖY İ.Y.

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

1 - 1

20.5.2018

SARIGAZİ

13:15

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÜNALANSPOR

29.GRUP

0 - 7

20.5.2018

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

ÜSK.SALACAK

29.GRUP

5 - 1

20.5.2018

SELİMİYE

14:00

VALİDE TAYFUN

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

6 - 0

 

 

  BAĞLARBAŞI

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

26.5.2018

ALEMDAĞ

12:30

ÜSK. İCADİYE

ÜNALANSPOR

29.GRUP

0 - 0

26.5.2018

ÇAKMAK

14:30

ÜSK. SALACAK

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

2 - 1

26.5.2018

K.YUNUS

11:00

HİLALSPOR

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

5 - 1

26.5.2018

YENİSAHRA

13:15

ACIBADEM ÜSK.

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 1

26.5.2018

YENİSAHRA

14:30

BAĞLARBAŞI

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

3 - 0

 

 

  İST.ATAŞEHİR

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

27.5.2018

DUDULLU

13:15

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

2 - 1

27.5.2018

GÜLSUYU

12:30

İÇERENKÖY İ.Y.

İST.ATAŞEHİR

29.GRUP

2 - 4

27.5.2018

SELİMİYE

16:00

VALİDE TAYFUN

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 4

27.5.2018

SELİMİYE

17:30

SELİMİYE

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

1 - 2

27.5.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜNALANSPOR

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

1 - 3

 

 

  HİLALSPOR

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

2.6.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

6 - 0

2.6.2018

DUDULLU

12:00

ACIBADEM ÜSK.

ÜNALANSPOR

29.GRUP

4 - 0

2.6.2018

DUDULLU

13:15

BAĞLARBAŞI

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

5 - 0

2.6.2018

DUDULLU

14:30

İST.ATAŞEHİRSPOR

SELİMİYE

29.GRUP

1 - 3

2.6.2018

İDEALTEPE

12:30

HİLALSPOR

ÜSK.İCADİYE

29.GRUP

2 - 1

 

 

  İÇERENKÖY İ.Y.

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

3.6.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

İÇERENKÖY İ.Y.

HİLALSPOR

29.GRUP

1 - 1

3.6.2018

SARIGAZİ

14:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 8

3.6.2018

SELİMİYE

12:30

VALİDE TAYFUN

İST.ATAŞEHİRSPOR

29.GRUP

1 - 5

3.6.2018

SELİMİYE

14:00

ÜSK. İCADİYE

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

0 - 2

3.6.2018

ÜMRANİYE

14:00

ÜNALANSPOR

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 1

 

 

  SELİMİYE

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

6.6.2018

DUDULLU

14:00

İST.ATAŞEHİRSPOR

ÜNALANSPOR

29.GRUP

2 - 1

6.6.2018

DUDULLU

15:30

İÇERENKÖY İ.Y.

SELİMİYE

29.GRUP

0 - 6

6.6.2018

SELİMİYE

15:30

ACIBADEM ÜSK.

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

6 - 0

6.6.2018

SELİMİYE

17:00

BAĞLARBAŞI

ATAŞEHİRGÜCÜ

29.GRUP

13 - 0

6.6.2018

YENİSAHRA

15:30

HİLALSPOR

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

1 - 4

 

 

  VALİDE TAYFUN

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

9.6.2018

ÇAKMAK

13:15

ÜSK. SALACAK

ACIBADEM ÜSK.

29.GRUP

0 - 2

9.6.2018

DUDULLU

12:30

VALİDE TAYFUN

İÇERENKÖY İ.Y.

29.GRUP

3 - 3

9.6.2018

DUDULLU

13:45

ATAŞEHİRGÜCÜ

İST. ATAŞEHİR

29.GRUP

0 - 11

9.6.2018

SELİMİYE

12:30

ÜSK. İCADİYE

BAĞLARBAŞI

29.GRUP

0 - 10

9.6.2018

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

HİLALSPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

  ÜNALANSPOR

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

ÇAKMAK

14:00

İST.ATAŞEHİR

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

6 - 1

10.6.2018

BAŞIBÜYÜK

14:00

İÇERENKÖY İ.Y.

ÜNALANSPOR

29.GRUP

3 - 2

10.6.2018

SELİMİYE

12:30

BAĞLARBAŞI

ÜSK. SALACAK

29.GRUP

4 - 1

10.6.2018

SELİMİYE

14:00

ACIBADEM ÜSK.

HİLALSPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

10.6.2018

SELİMİYE

16:00

SELİMİYE

VALİDE TAYFUN

29.GRUP

5 - 1

 

 

  ATAŞEHİRGÜCÜ

İST.SİTESPOR

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 
     
-

****