" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  30.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.4.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

-

21.4.2018

DUDULLU S

14:30

ATA YONCASPO.R

LİBADE

30.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA.ÇAMOLUK

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. ARENA

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

-

21.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ÖRNEK GENÇLİK

KOŞUYOLU

30.GRUP

-

21.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

-

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

12:00

BATI ATAŞEHİR

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

-

22.4.2018

DUDULLU

12:30

ÖZESATPAŞA

ATA.ARENA

30.GRUP

-

22.4.2018

DUDULLU

13:45

LİBADE

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

-

22.4.2018

İDEALTEPE

11:45

İSTANBUL DSİ

ATA. YONCASPOR

30.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

13:15

KOŞUYOLU

YENİSAHRA

30.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

14:30

YELDEĞİRMENİ

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

-

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÖRNEK GENÇLİK
4
4
0
0
16
0
12
16

2

LİBADE
4
4
0
0
12
1
12
11

3

İSTANBUL DSİ
4
3
0
1
12
4
9
8

4

YENİSAHRA
4
2
2
0
9
5
8
4
5
ATA.ÇAMOLUK
4
2
1
1
6
4
7
2

6

BATI ATAŞEHİR
4
1
2
1
6
2
5
4

7

ATAŞEHİR DOĞUŞ
4
1
1
2
7
5
4
2

8

YELDEĞİRMENİ
4
1
0
3
5
7
3
-2

11

KOŞUYOLU
4
1
0
3
4
12
3
-8

10

ÖZATAŞEHİR
4
1
0
3
4
19
3
-15

10

ATAŞEHİR ARENA
4
0
2
2
3
9
2
-6

12

ATA.YONCASPOR
4
0
0
4
1
17
0
-16
****
 

U-13 30.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAKMAK

17:00

İSTANBUL DSİ

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

8 - 2

31.3.2018

BAŞIBÜYÜK

18:00

ATA.ÇAMOLUK

BATIATAŞEHİR

30.GRUP

0 - 0

31.3.2018

S.BEYLİ 75.

15:00

ATA.YONCASPOR

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

0 - 7

31.3.2018

ÜMRANİYE

12:00

LİBADE

KOŞUYOLU

30.GRUP

5 - 0

31.3.2018

YENİSAHRA

18:00

ÖRNEK GENÇLİK

ATA. ARENA

30.GRUP

2 - 0

31.3.2018

YENİSAHRA

19:30

YENİSAHRA

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 1

 

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

ÇAKMAK

13:15

BATI ATAŞEHİR

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

5 - 0

1.4.2018

K.YUNUS

10:30

ÖZESATPAŞA

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

0 - 1

1.4.2018

K.YUNUS

11:45

ATA. DOĞUŞ

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

0 - 3

1.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA. ARENA

YENİSAHRA

30.GRUP

3 - 3

1.4.2018

YENİSAHRA

12:30

YELDEĞİRMENİ

LİBADE

30.GRUP

0 - 2

1.4.2018

YENİSAHRA

18:00

KOŞUYOLU

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

GÜLSUYU

10:30

ATA.YONCASPOR

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

0 - 2

14.4.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

ATA. ÇAMOLUK

KOŞUYOLU

30.GRUP

4 - 0

14.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ÖRNEK GEN.

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

1 - 0

14.4.2018

SARIGAZİ

13:15

İSTANBUL DSİ

LİBADE

30.GRUP

0 - 1

14.4.2018

ÜMRANİYE

18:00

ATA. ARENA

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

0 - 4

14.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ATAŞEHİR DOĞUŞ

30.GRUP

2 - 0

 

 

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAKMAK

17:00

BATIATAŞEHİR

YENİSAHRA

30.GRUP

1 - 1

15.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ÖZESATPAŞA

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

0 - 10

15.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. DOĞUŞ

ATAŞEHİR ARENA

30.GRUP

0 - 0

15.4.2018

İDEALTEPE

11:45

KOŞUYOLU

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

3 - 1

15.4.2018

ÜMRANİYE

14:30

LİBADE

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

4 - 1

15.4.2018

YENİSAHRA

14:00

YELDEĞİRMENİ

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

0 - 2

 

 

 

 

 

 

 

21.4.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

-

21.4.2018

DUDULLU S

14:30

ATA.YONCASPO.R

LİBADE

30.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA.ÇAMOLUK

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

-

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. ARENA

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

-

21.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ÖRNEK GENÇLİK

KOŞUYOLU

30.GRUP

-

21.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

-

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

12:00

BATI ATAŞEHİR

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

-

22.4.2018

DUDULLU

12:30

ÖZESATPAŞA

ATA.ARENA

30.GRUP

-

22.4.2018

DUDULLU

13:45

LİBADE

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

-

22.4.2018

İDEALTEPE

11:45

İSTANBUL DSİ

ATA. YONCASPOR

30.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

13:15

KOŞUYOLU

YENİSAHRA

30.GRUP

-

22.4.2018

YENİSAHRA

14:30

YELDEĞİRMENİ

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

-

   

 

   

 

****