" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  30.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

9.6.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 2

9.6.2018

ÇAKMAK

14:30

BATIATAŞEHİR

LİBADE

30.GRUP

0 - 6

9.6.2018

DUDULLU

15:00

ÖZESATPAŞA

KOŞUYOLU

30.GRUP

2 - 4

9.6.2018

YENİSAHRA

12:30

ATA. ARENA

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 1

9.6.2018

YENİSAHRA

14:00

ÖRNEK GEN.

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 3

9.6.2018

YENİSAHRA

16:00

YENİSAHRA

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

9 - 0

 

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

DUDULLU

16:00

ATA. YONCASPOR

ATA. ARENA

30.GRUP

1 - 5

10.6.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

ATA.ÇAMOLUK

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

1 - 0

10.6.2018

ÜMRANİYE

15:00

İSTANBUL DSİ

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

5 - 0

10.6.2018

YENİSAHRA

12:30

KOŞUYOLU

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

2 - 2

10.6.2018

YENİSAHRA

14:00

LİBADE

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

6 - 0

10.6.2018

YENİSAHRA

16:00

ÖRNEK GEN.

YENİSAHRA

30.GRUP

2 - 0

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

LİBADE
22
19
1
2
81
12
58
69

2

İSTANBUL DSİ
22
18
3
1
80
20
57
60

3

ÖRNEK GENÇLİK
22
16
4
2
82
21
52
61
4
ATA.ÇAMOLUK
22
13
5
4
57
29
44
28

5

KOŞUYOLU
22
10
2
10
34
44
32
-10

6

ATAŞEHİR DOĞUŞ
22
8
6
8
38
33
30
5

7

YELDEĞİRMENİ
22
8
5
9
53
43

29

10

8

YENİSAHRA
22
8
3
11
45
32
27
13

9

ATAŞEHİR ARENA
22
6
5
11
31
43
23
-12

10

BATI ATAŞEHİR
22
4
5
13
23
47
17
-24

11

ÖZESATPAŞA
22
1
1
20
18
108
4
-90

12

ATA.YONCASPOR
22
1
0
21
11
120
3
-109
****
 

U-13 30.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAKMAK

17:00

İSTANBUL DSİ

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

8 - 2

31.3.2018

BAŞIBÜYÜK

18:00

ATA.ÇAMOLUK

BATIATAŞEHİR

30.GRUP

0 - 0

31.3.2018

S.BEYLİ 75.

15:00

ATA.YONCASPOR

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

0 - 7

31.3.2018

ÜMRANİYE

12:00

LİBADE

KOŞUYOLU

30.GRUP

5 - 0

31.3.2018

YENİSAHRA

18:00

ÖRNEK GENÇLİK

ATA. ARENA

30.GRUP

2 - 0

31.3.2018

YENİSAHRA

19:30

YENİSAHRA

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 1

 

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

ÇAKMAK

13:15

BATI ATAŞEHİR

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

5 - 0

1.4.2018

K.YUNUS

10:30

ÖZESATPAŞA

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

0 - 1

1.4.2018

K.YUNUS

11:45

ATA. DOĞUŞ

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

0 - 3

1.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA. ARENA

YENİSAHRA

30.GRUP

3 - 3

1.4.2018

YENİSAHRA

12:30

YELDEĞİRMENİ

LİBADE

30.GRUP

0 - 2

1.4.2018

YENİSAHRA

18:00

KOŞUYOLU

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

GÜLSUYU

10:30

ATA.YONCASPOR

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

0 - 2

14.4.2018

BAŞIBÜYÜK

11:45

ATA. ÇAMOLUK

KOŞUYOLU

30.GRUP

4 - 0

14.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ÖRNEK GEN.

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

1 - 0

14.4.2018

SARIGAZİ

13:15

İSTANBUL DSİ

LİBADE

30.GRUP

0 - 1

14.4.2018

ÜMRANİYE

18:00

ATA. ARENA

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

0 - 4

14.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ATAŞEHİR DOĞUŞ

30.GRUP

2 - 0

 

 

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAKMAK

17:00

BATIATAŞEHİR

YENİSAHRA

30.GRUP

1 - 1

15.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ÖZESATPAŞA

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

0 - 10

15.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. DOĞUŞ

ATAŞEHİR ARENA

30.GRUP

0 - 0

15.4.2018

İDEALTEPE

11:45

KOŞUYOLU

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

3 - 1

15.4.2018

ÜMRANİYE

14:30

LİBADE

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

4 - 1

15.4.2018

YENİSAHRA

14:00

YELDEĞİRMENİ

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

0 - 2

 

 

 

 

 

 

 

21.4.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

1 - 1

21.4.2018

DUDULLU S

14:30

ATA.YONCASPO.R

LİBADE

30.GRUP

0 - 10

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA.ÇAMOLUK

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

3 - 3

21.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. ARENA

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

0 - 0

21.4.2018

İDEALTEPE

13:00

ÖRNEK GENÇLİK

KOŞUYOLU

30.GRUP

5 - 1

21.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

4 - 0

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAKMAK

12:00

BATI ATAŞEHİR

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

0 - 3

22.4.2018

DUDULLU

12:30

ÖZESATPAŞA

ATA.ARENA

30.GRUP

1 - 2

22.4.2018

DUDULLU

13:45

LİBADE

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

1 - 2

22.4.2018

İDEALTEPE

11:45

İSTANBUL DSİ

ATA. YONCASPOR

30.GRUP

8 - 1

22.4.2018

YENİSAHRA

13:15

KOŞUYOLU

YENİSAHRA

30.GRUP

1 - 3

22.4.2018

YENİSAHRA

14:30

YELDEĞİRMENİ

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

28.4.2018

ÇAKMAK

12:00

BATIATAŞEHİR

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

1 - 1

28.4.2018

GÜLSUYU

11:00

ATA.ARENA

KOŞUYOLU

30.GRUP

1 - 2

28.4.2018

GÜLSUYU

12:30

ÖRNEK GEN.

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 1

28.4.2018

İDEALTEPE

10:30

YONCASPOR

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 5

28.4.2018

İDEALTEPE

13:45

ATA. DOĞUŞ

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

6 - 0

28.4.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

LİBADE

30.GRUP

0 - 1

 

 

 

 

 

 

 

29.4.2018

ÇAKMAK

12:00

İSTANBUL DSİ

YENİSAHRA

30.GRUP

1 - 1

29.4.2018

DUDULLU

12:00

LİBADE

ATA.ARENA

30.GRUP

4 - 0

29.4.2018

BAŞIBÜYÜK

13:30

ATA.ÇAMOLUK

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

1 - 1

29.4.2018

İDEALTEPE

10:30

KOŞUYOLU

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

1 - 1

29.4.2018

İDEALTEPE

16:00

YELDEĞİRMENİ

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

5 - 0

29.4.2018

ÜMRANİYE

14:30

ÖZESATPAŞA

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

0 - 4

 

 

 

 

 

 

 

1.5.2018

ÇAKMAK

14:30

ATA.DOĞUŞ

LİBADE

30.GRUP

0 - 5

1.5.2018

ÇAKMAK

16:00

BATI ATAŞEHİR

KOŞUYOLU

30.GRUP

0 - 1

1.5.2018

DUDULLU

13:00

ÖZESATPAŞA

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

1 - 6

1.5.2018

YENİSAHRA

13:00

ATA. ARENA

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

0 - 1

1.5.2018

YENİSAHRA

14:30

ÖRNEK GEN.

YONCASPOR

30.GRUP

10 - 0

1.5.2018

YENİSAHRA

16:00

YENİSAHRA

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

5.5.2018

ÇAKMAK

12:00

LİBADE

B.ATAŞEHİR

30.GRUP

7 - 0

5.5.2018

ÇAKMAK

15:00

İSTANBUL DSİ

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

4 - 0

5.5.2018

GÜLSUYU

11:00

KOŞUYOLU

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

5 - 0

5.5.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA. ÇAMOLUK

ATA.ARENA

30.GRUP

2 - 0

5.5.2018

ÜMRANİYE

14:00

ATA. YONCA

YENİSAHRA

30.GRUP

1 - 6

5.5.2018

YENİSAHRA

12:00

YELDEĞİRMENİ

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

1 - 8

 

 

 

 

 

 

 

6.5.2018

ÇAKMAK

12:00

B.ATAŞEHİR

İST. DSİ

30.GRUP

0 - 5

6.5.2018

DUDULLU

13:15

YELDEĞİRMENİ

KOŞUYOLU

30.GRUP

0 - 1

6.5.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ÖZESATPAŞA

LİBADE

30.GRUP

0 - 5

6.5.2018

BAŞIBÜYÜK

13:30

ATA.DOĞUŞ

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 4

6.5.2018

YENİSAHRA

12:00

ATA.ARENA

ATA. YONCA

30.GRUP

4 - 0

6.5.2018

YENİSAHRA

13:15:

YENİSAHRA

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

12.5.2018

ÇAKMAK

12:00

BATI ATAŞEHİR

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 3

12.5.2018

DUDULLU

12:00

ÖZESATPAŞA

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

0 - 7

12.5.2018

BAŞIBÜYÜK

14:00

ATA. DOĞUŞ

YONCASPOR

30.GRUP

2 - 0

12.5.2018

YENİSAHRA

12:30

YELDEĞİRMENİ

YENİSAHRA

30.GRUP

3 - 2

12.5.2018

YENİSAHRA

14:00

KOŞUYOLU

LİBADE

30.GRUP

1 - 6

12.5.2018

YENİSAHRA

16:00

ATA. ARENA

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

13.5.2018

ÇAKMAK

15:00

İSTANBUL DSİ

KOŞUYOLU

30.GRUP

3 - 1

13.5.2018

DUDULLU

13:15

YONCASPOR

BATIATAŞEHİR

30.GRUP

0 - 4

13.5.2018

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA. ÇAMOLUK

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

10 - 0

13.5.2018

ÜMRANİYE

12:00

LİBADE

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 2

13.5.2018

ÜMRANİYE

16:30

ÖRNEK GENÇLİK

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

2 - 2

13.5.2018

YENİSAHRA

12:00

YENİSAHRA

ATA.ARENA

30.GRUP

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

19.5.2018

ÇAKMAK

14:00

BATIATAŞEHİR

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

0 - 1

19.5.2018

DUDULLU

13:15

LİBADE

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 3

19.5.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

ÖZESATPAŞA

ATA. YONCASPOR

30.GRUP

1 - 3

19.5.2018

İDEALTEPE

15:00

YELDEĞİRMENİ

ATA.ARENA

30.GRUP

2 - 0

19.5.2018

ÜMRANİYE

13:30

ATA. DOĞUŞ

YENİSAHRA

30.GRUP

2 - 1

19.5.2018

YENİSAHRA

15:30

KOŞUYOLU

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

0 - 1

 

 

 

 

 

 

 

20.5.2018

ÇAKMAK

13:30

YONCASPOR

KOŞUYOLU

30.GRUP

1 - 3

20.5.2018

DUDULLU

14:00

ÖRNEK GE.N.

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

9 - 2

20.5.2018

BAŞIBÜYÜK

13:30

ATA.ÇAMOLUK

LİBADE

30.GRUP

0 - 1

20.5.2018

ÜMRANİYE

12:00

ATA. DOĞUŞ

ATA.ARENA

30.GRUP

3 - 1

20.5.2018

ÜMRANİYE

13:15

İSTANBUL DSİ

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 2

20.5.2018

YENİSAHRA

12:30

YENİSAHRA

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

 

 

26.5.2018

ÇAKMAK

12:00

BATI ATAŞEHİR

ATAŞEHİR ARENA

30.GRUP

0 - 0

26.5.2018

ÇAKMAK

13:15

İSTANBUL DSİ

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

5 - 1

26.5.2018

DUDULLU

13:45

ÖZESATPAŞA

YENİSAHRA

30.GRUP

0 - 3

26.5.2018

GÜLSUYU

10:45

LİBADE

ATA. YONCASPOR

30.GRUP

4 - 0

26.5.2018

İDEALTEPE

11:00

YELDEĞİRMENİ

ATAŞEHİR DOĞUŞ

30.GRUP

2 - 2

26.5.2018

YENİSAHRA

12:00

KOŞUYOLU

ÖRNEK GENÇLİK

30.GRUP

0 - 3

 

 

 

 

 

 

 

27.5.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

1 - 0

27.5.2018

DUDULLU

12:00

ATA.YONCASPOR

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

0 - 4

27.5.2018

DUDULLU

14:30

ATAŞEHİR ARENA

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

5 - 1

27.5.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA. ÇAMOLUK

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

2 - 2

27.5.2018

YENİSAHRA

12:30

ÖRNEK GENÇLİK

LİBADE

30.GRUP

1 - 3

27.5.2018

YENİSAHRA

18:00

YENİSAHRA

KOŞUYOLU

30.GRUP

0 - 2

 

 

 

 

 

 

 

2.6.2018

ÇAKMAK

12:00

İSTANBUL DSİ

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

2 - 1

2.6.2018

DUDULLU

16:00

KOŞUYOLU

ATA. ARENA

30.GRUP

1 - 2

2.6.2018

BAŞIBÜYÜK

12:00

ATA.ÇAMOLUK

ATA. YONCA

30.GRUP

8 - 1

2.6.2018

İDEALTEPE

11:00

ÖZESATPAŞA

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

3 - 3

2.6.2018

ÜMRANİYE

13:00:

LİBADE

YENİSAHRA

30.GRUP

2 - 0

2.6.2018

YENİSAHRA

12:00

YELDEĞİRMENİ

BATIATAŞEHİR

30.GRUP

7 - 2

 

 

 

 

 

 

 

3.6.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

KOŞUYOLU

30.GRUP

1 - 2

3.6.2018

ÇAKMAK

13:15

BATI ATAŞEHİR

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

4 - 2

3.6.2018

DUDULLU

12:00

ATA.YONCASPOR

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

1 - 6

3.6.2018

YENİSAHRA

12:00

ATA.ARENA

LİBADE

30.GRUP

1 - 3

3.6.2018

YENİSAHRA

13:15

ÖRNEK GEN.

ATA. ÇAMOLUK

30.GRUP

4 - 2

3.6.2018

YENİSAHRA

14:30

YENİSAHRA

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

6.6.2018

ÇAKMAK

15:30

LİBADE

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

1 - 1

6.6.2018

ÇAKMAK

17:00

İSTANBUL DSİ

ATA.ARENA

30.GRUP

9 - 2

6.6.2018

DUDULLU

17:00

ATA.YONCASPOR

ÖRNEK GEN.

30.GRUP

0 - 9

6.6.2018

BAŞIBÜYÜK

15:30

ATA. ÇAMOLUK

YENİSAHRA

30.GRUP

3 - 2

6.6.2018

YENİSAHRA

14:00

YELDEĞİRMENİ

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

4 - 1

6.6.2018

YENİSAHRA

17:00

KOŞUYOLU

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

2 - 1

 

 

 

 

 

 

 

9.6.2018

ÇAKMAK

12:00

ATA. DOĞUŞ

İSTANBUL DSİ

30.GRUP

1 - 2

9.6.2018

ÇAKMAK

14:30

BATIATAŞEHİR

LİBADE

30.GRUP

0 - 6

9.6.2018

DUDULLU

15:00

ÖZESATPAŞA

KOŞUYOLU

30.GRUP

2 - 4

9.6.2018

YENİSAHRA

12:30

ATA. ARENA

ATA.ÇAMOLUK

30.GRUP

1 - 1

9.6.2018

YENİSAHRA

14:00

ÖRNEK GEN.

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

3 - 3

9.6.2018

YENİSAHRA

16:00

YENİSAHRA

ATA.YONCASPOR

30.GRUP

9 - 0

 

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

DUDULLU

16:00

ATA. YONCASPOR

ATA. ARENA

30.GRUP

-

10.6.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

ATA.ÇAMOLUK

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

1 - 0

10.6.2018

ÜMRANİYE

15:00

İSTANBUL DSİ

BATI ATAŞEHİR

30.GRUP

5 - 0

10.6.2018

YENİSAHRA

12:30

KOŞUYOLU

YELDEĞİRMENİ

30.GRUP

2 - 2

10.6.2018

YENİSAHRA

14:00

LİBADE

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

6 - 0

10.6.2018

YENİSAHRA

16:00

ÖRNEK GEN.

YENİSAHRA

30.GRUP

2 - 0

   

 

   

 

****