" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  31.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.4.2018

KAVACIK

12:00:00

K.SU YENİ MAH.

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

-

21.4.2018

KAVACIK

15:00:00

KAVACIK

BEYKOZ 1908

31.GRUP

-

21.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00:00

DNZ.İŞLETMELERİ

ÇUBUKLU

31.GRUP

-

21.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30:00

ORTAÇEŞME

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

-

21.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30:00

GÜMÜŞSUYU

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

-

21.4.2018

PAŞABAHÇE

16:00:00

PAŞABAHÇE

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

-

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30:00

ÇAVUŞBAŞI

KAVACIK

31.GRUP

-

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:30:00

ÇUBUKLU

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

-

22.4.2018

KAVACIK

14:30:00

RÜZGARLIBAHÇE

PAŞABAHÇE

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

12:00:00

BEYKOZ 1908

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

13:30:00

TED İST. KOLEJİ

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

15:30:00

SOĞUKSUSPOR

ORTAÇEŞME

31.GRUP

-

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÇUBUKLU
4
4
0
0
19
1
12
18

2

PAŞABAHÇE
4
3
1
0
15
3
10
12

3

ORTAÇEŞME
4
2
2
0
17
5
8
12

4

KAVACIK
4
2
1
1
14
6
7
8

5

GÜMÜŞSUYU
4
2
1
1
6
4
7
2

6

BEYKOZ 1908
4
2
1
1
9
8
7
1

7

ÇAVUŞBAŞI
4
2
0
2
16
7
6
9

8

K.SU YENİ MAHALLE
4
2
0
2
17
11
6
6

8

DZ.İŞLETMELERİ
4
1
1
2
9
7
4
2

10

SOĞUKSUSPOR
4
0
1
3
3
15
1
-12

11

RÜZGARLIBAHÇE
4
0
0
4
2
25
0
-23

12

TED.İST.KOLEJİ
4
0
0
4
3
38
0
-35
****
3

U-13 31.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAVUŞBAŞI

11:00

ÇAVUŞBAŞI

BEYKOZ 1908

31.GRUP

2 - 3

31.3.2018

KAVACIK

12:00

K.SU YENİ MAH.

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

9 - 2

31.3.2018

KAVACIK

14:00

KAVACIK

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

10:00

ÇUBUKLU

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

6 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

13:00

DNZ.İŞLETMELERİ

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

6 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

14:30

GÜMÜŞSUYU

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 2

 

 

 

 

 

   

1.4.2018

KAVACIK

15:00

RÜZGARLIBAHÇE

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 3

1.4.2018

ORTAÇEŞME

10:00

TED İST. KOLEJİ

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

0 - 13

1.4.2018

ORTAÇEŞME

11:30

SOĞUKSUSPOR

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

2 - 2

1.4.2018

ORTAÇEŞME

13:00

ORTAÇEŞME

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

3 - 1

1.4.2018

ORTAÇEŞME

14:30

BEYKOZ 1908

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 4

1.4.2018

PAŞABAHÇE

11:00

PAŞABAHÇE

KAVACIK

31.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

14.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇUBUKLU

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

4 - 0

14.4.2018

KAVACIK

13:00

KAVACIK

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

9 - 0

14.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ORTAÇEŞME

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

11 - 1

14.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30

DNZ.İŞLETMELERİ

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 4

14.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

2 - 0

14.4.2018

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇAVUŞBAŞI

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

1 - 0

15.4.2018

KAVACIK

12:00

RÜZGARLIBAHÇE

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

1 - 7

15.4.2018

ORTAÇEŞME

11:15

ORTAÇEŞME

PAŞABAHÇE

31.GRUP

3 - 3

15.4.2018

ORTAÇEŞME

12:45

BEYKOZ 1908

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 1

15.4.2018

ORTAÇEŞME

14:00

SOĞUKSUSPOR

KAVACIK

31.GRUP

1 - 5

15.4.2018

ORTAÇEŞME

15:15

TED İST. KOLEJİ

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 5

 

 

 

 

 

21.4.2018

KAVACIK

12:00:00

K.SU YENİ MAH.

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

-

21.4.2018

KAVACIK

15:00:00

KAVACIK

BEYKOZ 1908

31.GRUP

-

21.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00:00

DNZ.İŞLETMELERİ

ÇUBUKLU

31.GRUP

-

21.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30:00

ORTAÇEŞME

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

-

21.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30:00

GÜMÜŞSUYU

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

-

21.4.2018

PAŞABAHÇE

16:00:00

PAŞABAHÇE

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

-

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30:00

ÇAVUŞBAŞI

KAVACIK

31.GRUP

-

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:30:00

ÇUBUKLU

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

-

22.4.2018

KAVACIK

14:30:00

RÜZGARLIBAHÇE

PAŞABAHÇE

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

12:00:00

BEYKOZ 1908

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

13:30:00

TED İST. KOLEJİ

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

-

22.4.2018

ORTAÇEŞME

15:30:00

SOĞUKSUSPOR

ORTAÇEŞME

31.GRUP

-

             

****