" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  31.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

9.6.2018

ORTAÇEŞME

10:30

K.SU YENİ MAH.

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

2 - 3

9.6.2018

ORTAÇEŞME

12:00

RÜZGARLIBAHÇE

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

3 - 6

9.6.2018

ORTAÇEŞME

13:30

SOĞUKSUSPOR

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 2

9.6.2018

ORTAÇEŞME

15:00

ORTAÇEŞME

DZ. İŞLETMELERİ

31.GRUP

3 - 0

9.6.2018

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

ÇUBUKLU

31.GRUP

5 - 2

   

 

KAVACIK

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

KAVACIK

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

4 - 1

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:30

ÇUBUKLU

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

6 - 1

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇAVUŞBAŞI

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

3 - 1

10.6.2018

ORTAÇEŞME

14:00

DNZ.İŞLETMELERİ

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 2

10.6.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

ORTAÇEŞME

31.GRUP

1 - 2

   

 

BEYKOZ 1908

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ORTAÇEŞME
22
17
5
0
94
19
56
75

2

PAŞABAHÇE
22
17
3
2
101
21
54
80

3

ÇUBUKLU
22
17
2
3
102
20
53

82

4

BEYKOZ 1908
22
14
2
6
69
31
44
38

5

KAVACIK
22
13
3
6
57
25
42
32

6

GÜMÜŞSUYU
22
11
4
7
57
38
37
19

7

ÇAVUŞBAŞI
22
12
0
10
68
52
36
16

8

SOĞUKSUSPOR
22
7
2
13
49
55
23
-6

9

DZ.İŞLETMELERİ
22
4
4
14
31
66
15
-35

10

K.SU YENİ MAHALLE
22
4
2
16
37
82
14
-45

11

RÜZGARLIBAHÇE
22
2
0
20
21
156
6
-135

12

TED.İST.KOLEJİ
22
0
1
21
7
128
1
-121
****
3

U-13 31.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

ÇAVUŞBAŞI

11:00

ÇAVUŞBAŞI

BEYKOZ 1908

31.GRUP

2 - 3

31.3.2018

KAVACIK

12:00

K.SU YENİ MAH.

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

9 - 2

31.3.2018

KAVACIK

14:00

KAVACIK

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

10:00

ÇUBUKLU

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

6 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

13:00

DNZ.İŞLETMELERİ

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

6 - 0

31.3.2018

ORTAÇEŞME

14:30

GÜMÜŞSUYU

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 2

 

 

 

 

 

   

1.4.2018

KAVACIK

15:00

RÜZGARLIBAHÇE

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 3

1.4.2018

ORTAÇEŞME

10:00

TED İST. KOLEJİ

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

0 - 13

1.4.2018

ORTAÇEŞME

11:30

SOĞUKSUSPOR

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

2 - 2

1.4.2018

ORTAÇEŞME

13:00

ORTAÇEŞME

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

3 - 1

1.4.2018

ORTAÇEŞME

14:30

BEYKOZ 1908

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 4

1.4.2018

PAŞABAHÇE

11:00

PAŞABAHÇE

KAVACIK

31.GRUP

6 - 0

 

 

 

 

 

14.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇUBUKLU

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

4 - 0

14.4.2018

KAVACIK

13:00

KAVACIK

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

9 - 0

14.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ORTAÇEŞME

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

11 - 1

14.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30

DNZ.İŞLETMELERİ

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 4

14.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

2 - 0

14.4.2018

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

15.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇAVUŞBAŞI

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

1 - 0

15.4.2018

KAVACIK

12:00

RÜZGARLIBAHÇE

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

1 - 7

15.4.2018

ORTAÇEŞME

11:15

ORTAÇEŞME

PAŞABAHÇE

31.GRUP

3 - 3

15.4.2018

ORTAÇEŞME

12:45

BEYKOZ 1908

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 1

15.4.2018

ORTAÇEŞME

14:00

SOĞUKSUSPOR

KAVACIK

31.GRUP

1 - 5

15.4.2018

ORTAÇEŞME

15:15

TED İST. KOLEJİ

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 5

 

 

 

 

 

21.4.2018

KAVACIK

12:00

K.SU YENİ MAH.

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

2 - 3

21.4.2018

KAVACIK

15:00

KAVACIK

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 2

21.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00

DNZ.İŞLETMELERİ

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 11

21.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30

ORTAÇEŞME

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

12 - 0

21.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

3 - 1

21.4.2018

PAŞABAHÇE

16:00

PAŞABAHÇE

TED İST.KOLEJİ

31.GRUP

7 - 0

 

 

 

 

 

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇAVUŞBAŞI

KAVACIK

31.GRUP

1 - 4

22.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:30

ÇUBUKLU

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

3 - 1

22.4.2018

KAVACIK

14:30

RÜZGARLIBAHÇE

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 12

22.4.2018

ORTAÇEŞME

12:00

BEYKOZ 1908

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

2 - 0

22.4.2018

ORTAÇEŞME

13:30

TED İST. KOLEJİ

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

0 - 3

22.4.2018

ORTAÇEŞME

15:30

SOĞUKSUSPOR

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 - 4

 

 

 

 

 

28.4.2018

KAVACIK

14:00

RÜZGARLIBAHÇE

TED İST. KOLEJİ

31.GRUP

2 - 1

28.4.2018

KAVACIK

16:30

KAVACIK

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 3

28.4.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ORTAÇEŞME

BEYKOZ 1908

31.GRUP

2 - 0

28.4.2018

ORTAÇEŞME

12:30

K.SU YENİ MAH.

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

1 - 3

28.4.2018

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

2 - 1

28.4.2018

PAŞABAHÇE

14:00

GÜMÜŞSUYU

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

4 - 1

 

 

 

 

 

29.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇAVUŞBAŞI

ORTAÇEŞME

31.GRUP

1 - 4

29.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

15:30

ÇUBUKLU

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

7 - 1

29.4.2018

ORTAÇEŞME

10:30

BEYKOZ 1908

PAŞABAHÇE

31.GRUP

3 - 2

29.4.2018

ORTAÇEŞME

14:00

DNZ.İŞLETMELERİ

KAVACIK

31.GRUP

1 - 4

29.4.2018

PAŞABAHÇE

14:30

TED İST. KOLEJİ

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

0 - 9

29.4.2018

PAŞABAHÇE

16:00

SOĞUKSUSPOR

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

6 - 0

 

 

 

 

 

1.5.2018

KAVACIK

13:30

RÜZGARLIBAHÇE

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 9

1.5.2018

KAVACIK

16:00

KAVACIK

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 1

1.5.2018

ORTAÇEŞME

14:00

K.SU YENİ MAH.

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

2 - 2

1.5.2018

ORTAÇEŞME

16:00

ORTAÇEŞME

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 1

1.5.2018

PAŞABAHÇE

13:00

SOĞUKSUSPOR

TED İST. KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0

1.5.2018

PAŞABAHÇE

15:00

PAŞABAHÇE

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

7 - 1

 

 

 

 

 

5.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇUBUKLU

PAŞABAHÇE

31.GRUP

2 - 2

5.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇAVUŞBAŞI

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

5 - 1

5.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

BEYKOZ 1908

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

4 - 0

5.5.2018

ORTAÇEŞME

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

ORTAÇEŞME

31.GRUP

2 - 3

5.5.2018

PAŞABAHÇE

14:30

GÜMÜŞSUYU

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

6 - 1

5.5.2018

PAŞABAHÇE

16:00

TED İST. KOLEJİ

KAVACIK

31.GRUP

0 - 6

 

 

 

 

 

6.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

TED İST. KOLEJİ

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 9

6.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ORTAÇEŞME

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

3 - 3

6.5.2018

ORTAÇEŞME

12:30

K.SU YENİ MAH.

KAVACIK

31.GRUP

0 - 1

6.5.2018

ORTAÇEŞME

14:00

RÜZGARLIBAHÇE

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 10

6.5.2018

PAŞABAHÇE

12:30

SOĞUKSUSPOR

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

1 - 5

6.5.2018

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

DNZ. İŞLETMELERİ

31.GRUP

5 - 1

 

 

 

 

 

12.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:15

TED İST. KOLEJİ

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

2 - 2

12.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

RÜZGARLIBAHÇE

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

1 - 3

12.5.2018

ORTAÇEŞME

12:15

SOĞUKSUSPOR

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 3

12.5.2018

ORTAÇEŞME

13:30

BEYKOZ 1908

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

2 - 3

12.5.2018

ORTAÇEŞME

14:45

ORTAÇEŞME

KAVACIK

31.GRUP

3 - 0

12.5.2018

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

6 - 1

 

 

 

 

 

13.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

KAVACIK

PAŞABAHÇE

31.GRUP

1 - 1

13.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:15

ÇUBUKLU

BEYKOZ 1908

31.GRUP

6 - 0

13.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:30

ÇAVUŞBAŞI

TED İST. KOLEJİ

31.GRUP

10 - 0

13.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

DNZ.İŞLETMELERİ

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

1 - 1

13.5.2018

ORTAÇEŞME

14:30

K.SU YENİ MAH.

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 - 5

13.5.2018

PAŞABAHÇE

15:00

GÜMÜŞSUYU

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

11 - 2

 

 

 

 

 

19.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇAVUŞBAŞI

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 3

19.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

BEYKOZ 1908

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

6 - 0

19.5.2018

ORTAÇEŞME

12:30

K.SU YENİ MAH.

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 4

19.5.2018

ORTAÇEŞME

14:00

RÜZGARLIBAHÇE

KAVACIK

31.GRUP

0 - 4

19.5.2018

PAŞABAHÇE

13:00

TED İST. KOLEJİ

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 -13

19.5.2018

PAŞABAHÇE

15:00

SOĞUKSUSPOR

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

20.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:00

ÇUBUKLU

TED İST. KOLEJİ

31.GRUP

8 - 0

20.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

15:00

KAVACIK

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

1 - 2

20.5.2018

ORTAÇEŞME

11:00

K.SU YENİ MAH.

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

4 - 2

20.5.2018

ORTAÇEŞME

13:00

DNZ.İŞLETMELERİ

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

2 - 3

20.5.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 0

20.5.2018

PAŞABAHÇE

18:00

PAŞABAHÇE

ORTAÇEŞME

31.GRUP

0 - 3

 

 

 

 

 

26.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇAVUŞBAŞI

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

2 - 1

26.5.2018

ÇAVUŞBAŞI

15:30

ÇUBUKLU

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

6 - 0

26.5.2018

ORTAÇEŞME

12:00

BEYKOZ 1908

KAVACIK

31.GRUP

2 - 0

26.5.2018

ORTAÇEŞME

13:30

RÜZGARLIBAHÇE

ORTAÇEŞME

31.GRUP

1 - 10

26.5.2018

PAŞABAHÇE

12:30

SOĞUKSUSPOR

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

10 - 1

   

 

PAŞABAHÇE

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

27.5.2018

ORTAÇEŞME

13:00

KAVACIK

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

4 - 0

27.5.2018

ORTAÇEŞME

14:30

ORTAÇEŞME

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

3 - 0

27.5.2018

PAŞABAHÇE

12:30

K.SU YENİ MAH.

BEYKOZ 1908

31.GRUP

0 - 6

27.5.2018

PAŞABAHÇE

14:00

GÜMÜŞSUYU

ÇUBUKLU

31.GRUP

0 - 5

27.5.2018

PAŞABAHÇE

15:30

PAŞABAHÇE

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

12 - 0

   

 

DNZ.İŞLETMELER

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

2.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇAVUŞBAŞI

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

6 - 0

2.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:30

ÇUBUKLU

KAVACIK

31.GRUP

0 - 2

2.6.2018

ORTAÇEŞME

12:00

DNZ.İŞLETMELERİ

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

1 - 1

2.6.2018

ORTAÇEŞME

14:00

BEYKOZ 1908

ORTAÇEŞME

31.GRUP

1 - 1

2.6.2018

PAŞABAHÇE

15:00

SOĞUKSUSPOR

PAŞABAHÇE

31.GRUP

1 - 0

   

 

RÜZGARLIBAHÇE

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

3.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

KAVACIK

DNZ.İŞLETMELERİ

31.GRUP

2 - 1

3.6.2018

ORTAÇEŞME

14:00

K.SU YENİ MAH.

ÇUBUKLU

31.GRUP

1 - 6

3.6.2018

ORTAÇEŞME

15:30

ORTAÇEŞME

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

3 - 2

3.6.2018

PAŞABAHÇE

12:30

RÜZGARLIBAHÇE

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

0 - 3

3.6.2018

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

BEYKOZ 1908

31.GRUP

2 - 1

   

 

GÜMÜŞSUYU

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

6.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:30

ÇUBUKLU

ORTAÇEŞME

31.GRUP

2 - 3

6.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇAVUŞBAŞI

PAŞABAHÇE

31.GRUP

1 - 5

6.6.2018

ORTAÇEŞME

15:30

DNZ.İŞLETMELERİ

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

1- 2

6.6.2018

ORTAÇEŞME

17:00

BEYKOZ 1908

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

7 - 1

6.6.2018

PAŞABAHÇE

16:00

GÜMÜŞSUYU

KAVACIK

31.GRUP

0 - 3

   

 

SOĞUKSUSPOR

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

9.6.2018

ORTAÇEŞME

10:30

K.SU YENİ MAH.

GÜMÜŞSUYU

31.GRUP

2 - 3

9.6.2018

ORTAÇEŞME

12:00

RÜZGARLIBAHÇE

ÇAVUŞBAŞI

31.GRUP

3 - 6

9.6.2018

ORTAÇEŞME

13:30

SOĞUKSUSPOR

BEYKOZ 1908

31.GRUP

1 - 2

9.6.2018

ORTAÇEŞME

15:00

ORTAÇEŞME

DZ. İŞLETMELERİ

31.GRUP

3 - 0

9.6.2018

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

ÇUBUKLU

31.GRUP

5 - 2

   

 

KAVACIK

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

 

 

 

 

 

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

KAVACIK

K.SU YENİ MAH.

31.GRUP

4 - 1

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:30

ÇUBUKLU

RÜZGARLIBAHÇE

31.GRUP

6 - 1

10.6.2018

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇAVUŞBAŞI

SOĞUKSUSPOR

31.GRUP

3 - 1

10.6.2018

ORTAÇEŞME

14:00

DNZ.İŞLETMELERİ

PAŞABAHÇE

31.GRUP

0 - 2

10.6.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

ORTAÇEŞME

31.GRUP

1 - 2

   

 

BEYKOZ 1908

TED.İST.KOLEJİ

31.GRUP

3 - 0 H.

   
       

****