" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  32.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

21.4.2018

HALKALI ETAP

13:00:00

İSTANBULSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

BEYLERBEYİ

12:00:00

BEYLERBEYİ

A.BAĞCILAR

32.GRUP

-

21.4.2018

BULVAR

13:30:00

KARTALSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

-

21.4.2018

DEREAĞZI 2

13:00:00

FENERBAHÇE A.Ş.

PENDİKSPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

SARIGAZİ

13:15:00

SANCAKTEPE BLD.

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

S.BEYLİ

14:00:00

SULTANBEYLİ BLD.

TUZLASPOR

32.GRUP

-

 

 

 

 

 

22.4.2018

MAHMUTBEY

10:30:00

A.BAĞCILAR

FENERBAHÇE

32.GRUP

-

22.4.2018

BULVAR

14:00:00

BULVARSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

-

22.4.2018

ÇAMLIK

15:15:00

TUZLASPOR

SANCAKTEPE BLD.

32.GRUP

-

22.4.2018

GÜLLÜBAĞLAR

14:00:00

PENDİKSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

32.GRUP

-

22.4.2018

SARIGAZİ

14:00:00

SANCAKTEPE

İSTANBULSPOR A.Ş.

32.GRUP

-

22.4.2018

ÜMRANİYE

13:30:00

ÜMRANİYESPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

-

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

SANCAKTEPE BEL.
4
4
0
0
23
2
12
21

4

ÜMRANİYE
4
4
0
0
13
5
12
8

5

KARTALSPOR
4
3
1
0
29
4
10
25

2

FENERBAHÇE
4
3
0
1
27
3
9
24

3

SULTANBEYLİ BEL.
4
3
0
1
22
7
9
15

6

İSTANBULSPOR
4
2
1
1
17
6
7
11

7

PENDİKSPOR
4
2
1
1
11
1
7
10

8

TUZLASPOR
4
1
1
2
8
13
4
-5

9

BULVARSPOR
4
0
0
4
4
24
0
-20

10

SANCAKTEPE
4
0
0
3
2
27
0
-25

11

ANADOLU BAĞCILAR
4
0
0
4
2
33
0
-31

12

BEYLERBEYİ
4
0
0
4
0
33
0
-33
****
3

U-13 31.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

BULVAR

17:30

KARTALSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

12 - 0

31.3.2018

FENERBAHÇE

11:00

FENERBAHÇE

BULVARSPOR

32.GRUP

11 - 0

31.3.2018

ÇAMLIK

14:00

TUZLASPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

2 - 5

31.3.2018

ÇAMLIK

16:00

PENDİKSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

3 - 0

31.3.2018

SARIGAZİ

13:15

S.TEPE BLD.

İSTANBULSPOR

32.GRUP

3 - 1

31.3.2018

S.BEYLİ 75.

12:15

S.BEYLİ BLD.

BEYLERBEYİ

32.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

MAHMUTBEY

12:30

A.BAĞCILAR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 6

1.4.2018

HALKALI ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 2

1.4.2018

BEYLERBEYİ

11:30

BEYLERBEYİ

S.TEPE BLD.

32.GRUP

0 - 10

1.4.2018

BULVAR

09:30

BULVARSPOR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

2 - 6

1.4.2018

SARIGAZİ

15:00

SANCAKTEPE

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 9

1.4.2018

ÜMRANİYE BL

15:00

ÜMRANİYESPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

H.ETAP

17:30

İSTANBULSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

7 - 1

14.4.2018

BULVAR

12:00

KARTALSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

11 - 0

14.4.2018

FİKİRTEPE

11:00

FENERBAHÇE

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 3

14.4.2018

ÇAMLIK

10:30

PENDİKSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

0 - 0

14.4.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE BLD.

BULVARSPOR

32.GRUP

3 - 0

14.4.2018

S.BEYLİ 75.

11:00

SİBEYLİ BLD.

SANCAKTEPE

32.GRUP

8 - 1

 

 

 

 

 

15.4.2018

MAHMUTBEY

10:30

A.BAĞCILAR

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 8

15.4.2018

BULVAR

14:00

BULVARSPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 4

15.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:00

BEYLERBEYİ

İSTANBULSPOR

32.GRUP

0 - 7

15.4.2018

ÇAMLIK

13:45

TUZLASPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 7

15.4.2018

SARIGAZİ

12:00

SANCAKTEPE

S.TEPE BLD.

32.GRUP

1 - 7

15.4.2018

ÜMRANİYE

17:15

ÜMRANİYE

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

4 - 3

 

 

 

 

 

21.4.2018

HALKALI ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

BEYLERBEYİ

12:00

BEYLERBEYİ

ANADOLU BAĞCILAR

32.GRUP

-

21.4.2018

BULVAR

13:30

KARTALSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

-

21.4.2018

DEREAĞZI 2

13:00

FENERBAHÇE A.Ş.

PENDİKSPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

SARIGAZİ

13:15

SANCAKTEPE BLD.

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

-

21.4.2018

S.BEYLİ

14:00

SULTANBEYLİ BLD.

TUZLASPOR

32.GRUP

-

 

 

 

 

 

22.4.2018

MAHMUTBEY

10:30

A.BAĞCILAR

FENERBAHÇE

32.GRUP

-

22.4.2018

BULVAR

14:00

BULVARSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

-

22.4.2018

ÇAMLIK

15:15

TUZLASPOR

SANCAKTEPE BLD.

32.GRUP

-

22.4.2018

GÜLLÜBAĞLAR

14:00

PENDİKSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

32.GRUP

-

22.4.2018

SARIGAZİ

14:00

SANCAKTEPE

İSTANBULSPOR

32.GRUP

-

22.4.2018

ÜMRANİYE

13:30

ÜMRANİYESPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

-

   
      -

****