" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-13  32.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

9.6.2018

H.ETAP

15:30

İSTANBULSPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

1 - 3

9.6.2018

BEYLERBEYİ

16:00

BEYLERBEYİ

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 6

9.6.2018

BULVAR

12:30

BULVARSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 5

9.6.2018

BULVAR

14:00

KARTALSPOR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 4

9.6.2018

SARIGAZİ S

14:30

SANCAKTEPE

ÜMRANİYE

32.GRUP

2 - 10

      S.TEPE BLD.

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

FİKİRTEPE

16:00

FENERBAHÇE

BEYLERBEYİ

32.GRUP

12 - 0

10.6.2018

 ÇAMLIK

13:00

TUZLASPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

6 - 1

10.6.2018

ÇAMLIK

16:00

PENDİKSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

7 - 0

10.6.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE BLD.

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 4

10.6.2018

S.BEYLİ 75.

13:00

S.BEYLİ BLD.

İSTANBULSPOR

32.GRUP

2 - 1

      ÜMRANİYE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

****

PUAN DURUMU

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

Av

1

ÜMRANİYE

22

21
0
1
116
12
63
104

2

FENERBAHÇE
22
19
2
1
129
16
59
113

3

PENDİKSPOR
22
14
5
3
72
15
47
57

4

SULTANBEYLİ BEL.
22
14
0
8
74
27
42
47

5

TUZLASPOR
22
11
4
7
45
35

37

10

6

KARTALSPOR
22
11
2
9
83
42
35
41

7

SANCAKTEPE BEL.
22
11
1
10
53
53
34
0

8

İSTANBULSPOR
22
8
2
12
48
53
29
-5
9
BULVARSPOR
22
5
1
16
31
90
16
-59

10

BEYLERBEYİ
22
5
1
16
15
127
13
-112

11

SANCAKTEPE
22
4
0
18
14
125
12
-111

12

ANADOLU BAĞCILAR
22
0
0
22
2
87
0
-85

NOT: ANADOLU BAĞCILAR LİGDEN ÇEKİLMİŞ.

****
3

U-13 31.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

31.3.2018

BULVAR

17:30

KARTALSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

12 - 0

31.3.2018

FENERBAHÇE

11:00

FENERBAHÇE

BULVARSPOR

32.GRUP

11 - 0

31.3.2018

ÇAMLIK

14:00

TUZLASPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

2 - 5

31.3.2018

ÇAMLIK

16:00

PENDİKSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

3 - 0

31.3.2018

SARIGAZİ

13:15

S.TEPE BLD.

İSTANBULSPOR

32.GRUP

3 - 1

31.3.2018

S.BEYLİ 75.

12:15

S.BEYLİ BLD.

BEYLERBEYİ

32.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

 

1.4.2018

MAHMUTBEY

12:30

A.BAĞCILAR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 6

1.4.2018

HALKALI ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 2

1.4.2018

BEYLERBEYİ

11:30

BEYLERBEYİ

S.TEPE BLD.

32.GRUP

0 - 10

1.4.2018

BULVAR

09:30

BULVARSPOR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

2 - 6

1.4.2018

SARIGAZİ

15:00

SANCAKTEPE

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 9

1.4.2018

ÜMRANİYE BL

15:00

ÜMRANİYESPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

 

14.4.2018

H.ETAP

17:30

İSTANBULSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

7 - 1

14.4.2018

BULVAR

12:00

KARTALSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

11 - 0

14.4.2018

FİKİRTEPE

11:00

FENERBAHÇE

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 3

14.4.2018

ÇAMLIK

10:30

PENDİKSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

0 - 0

14.4.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE BLD.

BULVARSPOR

32.GRUP

3 - 0

14.4.2018

S.BEYLİ 75.

11:00

S.BEYLİ BLD.

SANCAKTEPE

32.GRUP

8 - 0

 

 

 

 

 

15.4.2018

MAHMUTBEY

10:30

A.BAĞCILAR

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 8

15.4.2018

BULVAR

14:00

BULVARSPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 4

15.4.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:00

BEYLERBEYİ

İSTANBULSPOR

32.GRUP

0 - 7

15.4.2018

ÇAMLIK

13:45

TUZLASPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 7

15.4.2018

SARIGAZİ

12:00

SANCAKTEPE

S.TEPE BLD.

32.GRUP

1 - 7

15.4.2018

ÜMRANİYE

17:15

ÜMRANİYE

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

4 - 3

 

 

 

 

 

21.4.2018

HALKALI ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

2 - 1

21.4.2018

BEYLERBEYİ

12:00

BEYLERBEYİ

AN.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

21.4.2018

BULVAR

13:30

KARTALSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

12 - 0

21.4.2018

DEREAĞZI 2

13:00

FENERBAHÇE A.Ş.

PENDİKSPOR

32.GRUP

2 - 2

21.4.2018

SARIGAZİ

13:15

SANCAKTEPE BLD.

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 7

21.4.2018

S.BEYLİ

14:00

SULTANBEYLİ BLD.

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

22.4.2018

MAHMUTBEY

10:30

A.BAĞCILAR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 3 h.

22.4.2018

BULVAR

14:00

BULVARSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

6 - 0

22.4.2018

ÇAMLIK

15:15

TUZLASPOR

SANCAKTEPE BLD.

32.GRUP

2 - 1

22.4.2018

GÜLLÜBAĞLAR

14:00

PENDİKSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 0

22.4.2018

SARIGAZİ

14:00

SANCAKTEPE

İSTANBULSPOR

32.GRUP

0 - 2

22.4.2018

ÜMRANİYE

13:30

ÜMRANİYESPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

3 - 0

 

 

 

 

 

28.4.2018

H.ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 7

28.4.2018

BEYLERBEYİ

12:00

B.EYLERBEYİ

SANCAKTEPE

32.GRUP

1 - 0

28.4.2018

BULVAR

14:00

KARTALSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 2

28.4.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE BLD.

PENDİKSPOR

32.GRUP

1 - 4

23.5.2018

S.BEYLİ 75.

16:00

S.BEYLİ BEL FENERBAHÇE

32.GRUP

2 - 4
      BULVARSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

29.4.2018

ÇAMLIK

12:00

PENDİKSPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

1 - 1

29.4.2018

ÇAMLIK

13:30

TUZLASPOR

İSTANBULSPOR

32.GRUP

1 - 0

29.4.2018

SARIGAZİ

16:30

SANCAKTEPE

BULVARSPOR

32.GRUP

0 - 6

29.4.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜMRANİYESPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

6 - 0

30.05.2018 DEREAĞZI

16.00

FENERBAHÇE S.TEPE BEL.

32.GRUP

12 - 0
     

A.BAĞCILAR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

0 - 3 h.

 

 

 

 

 

1.5.2018

H.ETAP

14:00

İSTANBULSPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

1 - 4

1.5.2018

BEYLERBEYİ

13:00

BEYLERBEYİ

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 5

1.5.2018

BULVAR

13:00

KARTALSPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

4 - 7

1.5.2018

BULVAR

15:00

BULVARSPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

1 - 10

1.5.2018

SARIGAZİ

14:00

S.TEPE BLD.

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 3

     

SANCAKTEPE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

5.5.2018

FİKİRTEPE

14:00

FENERBAHÇE

İSTANBULSPOR

32.GRUP

3 - 1

5.5.2018

ÇAMLIK

10:00

TUZLASPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

1 - 2

5.5.2018

ÇAMLIK

11:30

PENDİKSPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

10 - 0

5.5.2018

S.BEYLİ 75.

12:00

SULTANBEYLİ BLD.

KARTALSPOR

32.GRUP

4 - 0

5.5.2018

ÜMRANİYE

16:30

ÜMRANİYESPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

11 - 0

      S.TEPE BEL

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

6.5.2018

H.ETAP

13:00

İSTANBULSPOR

SULTANBEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 6

6.5.2018

BULVAR

12:00

BULVARSPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 4

6.5.2018

BULVAR

14:00

KARTALSPOR

SANCAKTEPE BLD.

32.GRUP

0 - 1

6.5.2018

FİKİRTEPE

13:00

BEYLERBEYİ

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 7

6.5.2018

SARIGAZİ

12:00

SANCAKTEPE

TUZLASPOR

32.GRUP

0 - 5

      ÜMRANİYE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

12.5.2018

H.ETAP

14:30

İSTANBULSPOR

S.TEPE BLD.

32.GRUP

3 - 1

12.5.2018

BEYLERBEYİ

12:00

BEYLERBEYİ

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 9

12.5.2018

BULVAR

14:00

BULVARSPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 11

12.5.2018

SARIGAZİ

13:15

SANCAKTEPE

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 5

12.5.2018

ÜMRANİYE

11:00

ÜMRANİYESPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 0

      KARTALSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

13.5.2018

BULVAR

13:15

KARTALSPOR

İSTANBULSPOR

32.GRUP

5 - 0

13.5.2018

DEREAĞZI

09:45

FENERBAHÇE

SANCAKTEPE

32.GRUP

15 - 0

13.5.2018

ÇAMLIK

10:45

PENDİKSPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 3

13.5.2018

S.BEYLİ 75

14:30

S.TEPE BLD.

BEYLERBEYİ

32.GRUP

6 - 0

13.5.2018

S.BEYLİ 75.

16:00

S.BEYLİ BLD.

BULVARSPOR

32.GRUP

4 - 0

      TUZLASPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

19.5.2018

BEYLERBEYİ

13:00

BEYLERBEYİ

KARTALSPOR

32.GRUP

1 - 4

19.5.2018

BULVAR

15:30

BULVARSPOR

S.TEPE BLD.

32.GRUP

1 - 3

19.5.2018

KAYNARCA

13:00

TUZLASPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 0

19.5.2018

SARIGAZİ

15:00

SANCAKTEPE

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

0 - 8

19.5.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜMRANİYESPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 1

      İSTANBULSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

20.5.2018

BEYLERBEYİ

13:30

BEYLERBEYİ

İSTANBULSPOR

32.GRUP

4 - 0

20.5.20518

BULVAR

13:30

KARTALSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

5 - 0

20.5.2018

DEREAĞZI

11:00

FENERBAHÇE

TUZLASPOR

32.GRUP

9 - 0

20.5.2018

SARIGAZİ

16:30

S.TEPE BLD.

SANCAKTEPE

32.GRUP

0 - 1

20.5.2018

S.BEYLİ 75.

15:00

S.BEYLİ BLD.

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

1 - 2

      PENDİKSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

26.5.2018

BULVAR

13:00

BULVARSPOR

İSTANBULSPOR

32.GRUP

1 - 5

26.5.2018

KAYNARCA

14:30

TUZLASPOR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 0

26.5.2018

ÇAMLIK

12:00

PENDİKSPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

0 - 0

26.5.2018

SARIGAZİ

13:15

SANCAKTEPE

KARTALSPOR

32.GRUP

0 - 8

26.5.2018

ÜMRANİYE

12:00

ÜMRANİYESPOR

S.TEPE BLD.

32.GRUP

5 - 0

      BEYLERBEYİ

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

27.5.2018

H.ETAP

13:30

İSTANBULSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

5 - 0

27.5.2018

BEYLERBEYİ

15:00

BEYLERBEYİ

BULVARSPOR

32.GRUP

1 - 1

27.5.2018

BULVAR

15:00

KARTALSPOR

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

1 - 6

27.5.2018

SARIGAZİ

15:30

S.TEPE BLD.

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 1

27.5.2018

S.BEYLİ 75.

13:00

S.BEYLİ BLD.

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 2

      FENERBAHÇE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

2.6.2018

 FİKİRTEPE

11:00

FENERBAHÇE

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

2 - 1

2.6.2018

ÇAMLIK

12:00

TUZLASPOR

KARTALSPOR

32.GRUP

0 - 2

2.6.2018

ÇAMLIK

15:00

PENDİKSPOR

S.TEPE BLD.

32.GRUP

2 - 3

2.6.2018

SARIGAZİ

14:00

SANCAKTEPE

BEYLERBEYİ

32.GRUP

1 - 4

2.6.2018

ÜMRANİYE

15:00

ÜMRANİYESPOR

İSTANBULSPOR

32.GRUP

7 - 0

      BULVARSPOR

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

3.6.2018

H. ETAP

14:00

İSTANBULSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 1

3.6.2018

BEYLERBEYİ

11:30

BEYLERBEYİ

ÜMRANİYESPOR

32.GRUP

0 - 13

3.6.2018

K.YUNUS

12:00

KARTALSPOR

PENDİKSPOR

32.GRUP

2 - 5

3.6.2018

K. YUNUS

13:30

BULVARSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

0 - 2

3.6.2018

SARIGAZİ

15:15

S.TEPE BLD.

FENERBAHÇE

32.GRUP

1 - 5

      S.BYLİ BEL.

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

6.6.2018

 FİKİRTEPE T

16:00

FENERBAHÇE

KARTALSPOR

32.GRUP

3 - 1

6.6.2018

ÇAMLIK

15:00

PENDİKSPOR

İSTANBULSPOR.

32.GRUP

5 - 1

6.6.2018

 ÇAMLIK

16:30

TUZLASPOR

BEYLERBEYİ

32.GRUP

4 - 0

6.6.2018

S.BEYLİ 75.

15:30

S.BEYLİ BLD.

S.TEPE BLD.

32.GRUP

1 - 4

6.6.2018

ÜMRANİYE

16:00

ÜMRANİYESPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

6 - 1

      SANCAKTEPE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

9.6.2018

H.ETAP

15:30

İSTANBULSPOR

FENERBAHÇE

32.GRUP

1 - 3

9.6.2018

BEYLERBEYİ

16:00

BEYLERBEYİ

PENDİKSPOR

32.GRUP

0 - 6

9.6.2018

BULVAR

12:30

BULVARSPOR

TUZLASPOR

32.GRUP

1 - 5

9.6.2018

BULVAR

14:00

KARTALSPOR

S.BEYLİ BLD.

32.GRUP

1 - 4

9.6.2018

SARIGAZİ S

14:30

SANCAKTEPE

ÜMRANİYE

32.GRUP

2 - 10

      S.TEPE BLD.

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

 

 

 

10.6.2018

FİKİRTEPE

16:00

FENERBAHÇE

BEYLERBEYİ

32.GRUP

12 - 0

10.6.2018

 ÇAMLIK

13:00

TUZLASPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

6 - 1

10.6.2018

ÇAMLIK

16:00

PENDİKSPOR

BULVARSPOR

32.GRUP

7 - 0

10.6.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE BLD.

KARTALSPOR

32.GRUP

2 - 4

10.6.2018

S.BEYLİ 75.

13:00

S.BEYLİ BLD.

İSTANBULSPOR

32.GRUP

2 - 1

      ÜMRANİYE

A.BAĞCILAR

32.GRUP

3 - 0 h.

   
     
-

****