" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME

ZONGULDAK GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-BURSA İNEGÖLSPOR 1-BURSA ARABAYATAĞI
2-İST.S.TEPE OFSPOR 2-KOCAELİ DARICA G.B.

3-DÜZCE 1907 SPOR

3-İST.BAĞLARBAŞI

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
12.04.2018
A GRUBU
BURSA İNEGÖLSPOR İST.S.TEPE OFSPOR

0 - 3 h.

12.04.2018
B GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI KOCAELİ DARICA G.B.
5 - 0
13.04.2018
B GRUBU
İST.BAĞLARBAŞI KOCAELİ DARICA G.B.
2 - 3
13.04.2018
A GRUBU
DÜZCE 1907 SPOR İST.S.TEPE OFSPOR
0 - 1
14.04.2018
A GRUBU
BURSA İNEGÖLSPOR DÜZCE 1907 SPOR
3 - 0
14.04.2018
B GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI İST.BAĞLARBAŞI
3 - 1
15.04.2018
FİNAL
İST.S.TEPE OFSPOR BURSA ARABAYATAĞI
-

3.TURA GEÇEN TAKIM :

NOT: Bursa İnegölspor maçlarda başka bir kulübe ait 2 sporcu oynattığı için S.Tepe Ofspor maçında 3 - 0 Hükmen yenik sayıldı.Final Maçıda geçersiz sayıldı.

Bu durumda Zonguldakta finali İST.S.TEPE OFSPOR ve BURSA ARABAYATAĞI Takımları oynıyacak .Bu maç 28.04.2018 Cumartesi Saat 12.00 de KOZLU Sahasından oynanacaktır.Kazanan takım 4 lü Finale katılacaktır.

 

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME

MALATYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1- KAYSERİ ATLETİK 1-D.BAKIR AMED SPORTİF
2-HATAY KARAAĞAÇ 2-MERSİN ÇUKUROVA

3-D.BAKIR DSİ SPOR

3-K.MARAŞ KURTULUŞ 1920

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
12.04.2018
A GRUBU
KAYSERİ ATLETİK HATAY KARAAĞAÇ
3 - 1
12.04.2018
B GRUBU
D.BAKIR AMED SPORTİF MERSİN ÇUKUROVA
2 - 1
13.04.2018
B GRUBU
K.MARAŞ KURTULUŞ 1920 MERSİN ÇUKUROVA
1 - 2
13.04.2018
A GRUBU
D.BAKIR DSİ SPOR HATAY KARAAĞAÇ
1 - 2
14.04.2018
A GRUBU
KAYSERİ ATLETİK D.BAKIR DSİ SPOR
2 - 2
14.04.2018
B GRUBU
D.BAKIR AMED SPORTİF K.MARAŞ KURTULUŞ 1920
2 - 0
15.04.2018
FİNAL
KAYSERİ ATLETİK D.BAKIR AMED SPORTİF
0 - 2

3.TURA GEÇEN TAKIM : DİYARBAKIR AMEDSPOR

 

SAMSUN GRUBU

TAKIMLAR
TRABZON FAROZ YALISPOR
TRABZON AKÇAABAT SEBAT
AMASYA BELEDİYESPOR
ZONGULDAK SARAYSPOR

PROĞRAM

TARİH
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
13.04.2018 FAROZ YALISPOR AKÇAABAT SEBAT
0 - 5
13.04.2018 AMASYA BELEDİYESİ ZONGULDAK SARAY
0 - 2
14.04.2018 AMASYA BELEDİYESİ AKÇAABAT SEBAT
1 - 4
14.04.2018 FAROZ YALISPOR ZONGULDAK SARAY
3 - 4
15.04.2018

ZONGULDAK SARAY

AKÇAABAT SEBAT
2-2 /7-6 P.
15.04.2018 FAROZ YALISPOR AMASYA BELEDİYESİ
2 - 0

PUANDURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
ZONGULDAK SARAY
3
3
0
0
13
9
9
4
2
TR.AKÇAABAT SEBAT
3
2
0
1
15
8
6
7
3
TR.FAROZ YALISPOR
3
1
0
2
5
9
3
-4
4
AMASYA BELEDİYESİ
3
0
0
3
1
8
0
-7

3.TURA GEÇEN TAKIM:ZONGULDAK SARAYSPOR

 

AFYONKARAHİSAR GRUBU

TAKIMLAR
MUĞLA BB.BODRUMSPOR
ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR
ANTALYA MANAVGAT BEL.
ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR

PROĞRAM

TARİH
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
13.04.2018 MANAVGAT BELEDİYE MİNİK KRAMPONLAR
1 - 1
13.04.2018 BB BODRUMSPOR E.ŞEHİR DSİ BENTSP.
2 - 0
14.04.2018 MANAVGAT BELEDİYE BB BODRUMSPOR
0 - 0
14.04.2018 E.ŞEHİR DSİ BENTSP. MİNİK KRAMPONLAR
0 - 0
15.04.2018 E.ŞEHİR DSİ BENTSP. MANAVGAT BELEDİYE
3 - 1
15.04.2018 MİNİK KRAMPONLAR BB BODRUMSPOR
3 - 3

PEN: BB.BODRUMSPOR -

PUANDURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
BB BODRUMSPOR
3
1
2
0
5
3
5
2
2
E.ŞEHİR DSİ BENTSPOR
3
1
1
1
3
3
4
0
3
ANT.MİNİK KRAMPONLAR
3
0
3
0
4
4
3
0
4

ANT.MANAVGAT BEL.

3
0
2
1
2
4
1
-2

3.TURA GEÇEN TAKIM:BB.BODRUMSPOR

2.KADEME MAÇLARI VE İLLER

ZONGULDAK 12-15 NİSAN 2018

AFYONKARAHİSAR 13-15 NİSAN 2018

SAMSUN 13-15 NİSAN 2018

MALATYA 12-15 NİSAN 2018
İSTANBUL BAĞLARBAŞI MUĞLA BB.BODRUMSPOR TRABZON FAROZ YALISPOR DİYARBAKIR AMEDSPOR
İSTANBUL S.TEPE OFSPOR ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR TRABZON AKÇAABAT SEBAT DİYARBAKIR DSİ.SPOR
BURSA ARABAYATAĞI ANTALYA MANAVGAT BEL. AMASYA BELEDİYESPOR MERSİN ÇUKUROVA İ.Y.
BURSA İNEGÖLSPOR ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR ZONGULDAK SARAYSPOR KAYSERİ ATLETİKSPOR
KOCAELİ DARICA G.BİRLİĞİ     K.MARAŞ KURTULUŞ 1920
DÜZCE 1907 SPOR     HATAY KARAAĞAÇSPOR

****

 

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2 KADEMEYE GEÇENLER

 1

İSTANBUL

İSTANBUL BAĞLARBAŞI

11

AKSARAY K.MARAŞ KURTULUŞ 1920
2

EDİRNE

İSTANBUL S.TEPE OFSPOR

12
MERSİN HATAY İSK. KARAAĞAÇ

3

ÇANAKKALE

BURSA ARABAYATAĞI

13

NEVŞEHİR KAYSERİ ATLETİKSPOR

4

KOCAELİ

BURSA İNEGÖLSPOR

14

KMARAŞ ADANA ÇUKUROVA İ.Y.

5

ZONGULDAK

SAKARYA SAKARYAGÜCÜ

15

ŞANLIURFA D.BAKIR AMEDSPOR
6

KÜTAHYA

DÜZCE 1907 SPOR

16

BİNGÖL

D.BAKIR D.S.İ.SPOR

7

ESKİŞEHİR

KOCAELİ DARICA G.BİRLİGİ

17

GÜMÜŞHANE TRABZON FAROZ YALISPOR

8

MANİSA
MUGLA BODRUM BEL.

18

RİZE TRABZON AKÇAABAT SEBAT

9

MUGLA
ANTALYA MANAVGAT BL

19

ÇORUM AMASYA BEL.SPOR
10

DENİZLİ

ANTALYA MİNİK KRAMPONLAR
20

KASTAMONU

ZONGULDAK SARAYSPOR

ZONGULDAKTA İLGİNÇ TABLO: B GRUBUNDA İST.B.PAŞA TEKNİK GELMEDİ. ANKARA HASANOĞLAN TAKIMIDA 2.MAÇA ÇIKMADI.ERENLERSPOR TEK MAÇLA LİDER OLDU.

 

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME

İSTANBUL GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-İST.KAYAŞEHİR 1-İST.BAĞLARBAŞI
2-İST.GÜNEŞTEPE 2-İST.ÇAMLICA
3-İST.AYAZAĞA 3-İST.DAMLASPOR

PROĞRAM

TARİH
SAHA
GRUBU
SAAT
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
22.03.2018
ÇİLEKLİ
A GRUBU
11.00
İST.KAYAŞEHİR İST.GÜNEŞTEPE
0 - 0
22.03.2018
ÇİLEKLİ
B GRUBU
13.00
İST.BAĞLARBAŞI İST.ÇAMLICA
3 - 0
23.03.2018
ÇİLEKLİ
B GRUBU
13.00
İST.DAMLASPOR İST.ÇAMLICA
4 - 0
23.03.2018
ÇİLEKLİ
A GRUBU
15.00
İST.AYAZAĞA İST.KAYAŞEHİR
1 - 2
24.03.2018
ÇİLEKLİ
A GRUBU
14.30
İST.GÜNEŞTEPE İST.AYAZAĞA
1 - 5
24.03.2018
ÇİLEKLİ
B GRUBU
16.30
İST.BAĞLARBAŞI İST.DAMLASPOR
1 - 0
25.03.2018
ÇİLEKLİ
FİNAL
15.00
İST.KAYAŞEHİR İST.BAĞLARBAŞI
1 - 2

2.TURA GEÇEN TAKIM:İSTANBUL BAĞLARBAŞI

*********************************************************************************

ZONGULDAK GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-DÜZCE 1907 1-ANKARA HASANOĞLAN
2-İST.SELİMİYE 2-SAKARYA ERENLER
3-ANKARA BUĞSAŞ YOK

NOT: İST.BAYRAMPAŞA TEKNİK ZONGULDAĞA GELMİYOR. B GRUBUNDA ANKARA HASANOĞLAN TAKIMI 2.MAÇA ÇIKMADI.ANKARAYA DÖNDÜ.

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
22.03.2018
A GRUBU
DÜZCE 1907 SELİMİYE
2 - 0
22.03.2018
B GRUBU
ANK.HASANOĞLAN SAK.ERENLER
0 - 3
23.03.2018
A GRUBU
ANK.BUĞSAŞSPOR SELİMİYE
0 - 2
23.03.2018
B GRUBU
SAK.ERENLER ANK.HASANOĞLAN
3 - 0 h.
24.03.2018
A GRUBU
DÜZCE 1907 ANK.BUĞSAŞSPOR
1 - 0
25.03.2018
FİNAL
DÜZCE 1907 SAK. ERENLER
0-0/5-4 P.

2.TURA GEÇEN TAKIM: DÜZCE 1907 SPOR

*********************************************************************************

ÇANAKKALE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-EDİRNE FETİHSPOR 1-BALIKESİR B.Ş.BEL.
2-BURSA KAFKASSPOR 2-BURSA ARABAYATAĞI
3-İST.KARTALSPOR 3-İST.GENÇLERBİRLİĞİ

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
22.03.2018
A GRUBU
EDİRNE FETİH BURSA KAFKAS
0 - 3
22.03.2018
B GRUBU
BALIKESİR B.Ş.BEL. BURSA ARABAYATAĞI
0 - 1
23.03.2018
A GRUBU
İST.KARTALSPOR EDİRNE FETİH
7 - 0
23.03.2018
B GRUBU
İST.GENÇLERBİRLİĞİ BALIKESİR B.Ş.BEL.
2 - 0
24.03.2018
A GRUBU
BURSA KAFKAS İST.KARTALSPOR
2 - 3
24.03.2018
B GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI İST.GENÇLERBİRLİĞİ
2 - 0
25.03.2018
FİNAL
İST.KARTALSPOR BURSA ARABAYATAĞI
1 - 2

2.TURA GEÇEN TAKIM : BURSA ARABAYATAĞI

*********************************************************************************

KOCAELİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-İSTANBUL İFASPOR 1-SAKARYAGÜCÜ
2-YALOVA DOĞANSPOR 2-BURSA İNEGÖLSPOR
3-BURSA GEMLİK BEL. 3-İST.YEŞİL ESENYURT

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
22.03.2018
A GRUBU
İST. İFASPOR DOĞANSPOR
3 - 0
22.03.2018
B GRUBU
SAKARYAGÜCÜ İNEGÖLSPOR
0 - 9
23.03.2018
A GRUBU
GEMLİK BEL. DOĞANSPOR
6 - 0
23.03.2018
B GRUBU
İST.Y. ESENYURT SAKARYAGÜCÜ
5 - 0
24.03.2018
A GRUBU
İST. İFASPOR GEMLİK BEL.
2-2/5-4 P.
24.03.2018
B GRUBU
İNEGÖLSPOR İST.Y. ESENYURT
2 - 0
25.03.2018
FİNAL
İST. İFASPOR İNEGÖLSPOR
0 - 4

2.TURA GEÇEN TAKIM: BURSA İNEGÖLSPOR

*********************************************************************************

EDİRNE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-İST.KOCASİNAN 1-ÇORLU 1947
2-GÖLCÜK K.DENİZ 2-GEBZE BEYLİKBAĞI
3-L.BURGAZ ATLETİK 3-İST.SEYRANTEPE

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
22.03.2018
A GRUBU
İST.KOCASİNAN GÖLCÜK K.DENİZ
2 - 0
22.03.2018
B GRUBU
ÇORLU 1947 GEBZE BEYLİKBAĞI
1 - 2
23.03.2018
A GRUBU
L.BURGAZ ATLETİK GÖLCÜK K.DENİZ
0 - 0
23.03.2018
B GRUBU
İST.SEYRANTEPE ÇORLU 1947
3 - 0
24.03.2018
A GRUBU
İST.KOCASİNAN L.BURGAZ ATLETİK
0 - 0
24.03.2018
B GRUBU
GEBZE BEYLİKBAĞI İST.SEYRANTEPE
0 - 1
25.03.2018
FİNAL
İST.KOCASİNAN

İST.SEYRANTEPE

1 - 2

2.TURA GEÇEN TAKIM : İSTANBUL SEYRANTEPE OFSPOR

*********************************************************************************

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
1-ESKİŞEHİR DSİ BENT 1-MANİSA TURGUTLU
2-İST.GÜNGÖREN 2-İZMİR GÜMÜŞORDU
3-İZMİR TORBALI 3-İST.SULTANGAZİ

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
22.03.2018
A GRUBU
E.ŞEHİR DSİ BENT İST.GÜNGÖREN
3 - 0
22.03.2018
B GRUBU
MANİSA TURGUTLU İZMİR GÜMÜŞORDU
3 - 1
23.03.2018
A GRUBU
İZMİR TORBALI İST.GÜNGÖREN
1 - 2
23.03.2018
B GRUBU
İST.SULTANGAZİ İZMİR GÜMÜŞORDU
1 - 3
24.03.2018
A GRUBU
E.ŞEHİR DSİ BENT İZMİR TORBALI
3 - 2
24.03.2018
B GRUBU
MANİSA TURGUTLU İST.SULTANGAZİ
1 - 0
25.03.2018
FİNAL
E.ŞEHİR DSİ BENT MANİSA TURGUTLU
2-2/8-7 P.

2.TURA GEÇEN TAKIM: ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR

*********************************************************************************

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İST.TAKIMLARI VE İLLERİ

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

 

 GRUP MERKEZİ
VE
TARİHLERİ

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
2017 – 2018 SEZONU U14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER

 1

   İSTANBUL
22 – 25 MART

İSTANBUL ÇAMLICA

İSTANBUL BAĞLARBAŞI

İSTANBUL GÜNEŞTEPE

İSTANBUL AYAZAĞA

İSTAN BUL KAYAŞEHİR

İSTANBUL DAMLASPOR

2

 EDİRNE
22 – 25 MART

İSTANBUL KOCASİNAN

İSTANBUL S.TEPE OFSP.

KOCAELİ GEBZE BEYLİKBAĞI

KOCAELİ GÖLCÜK K.DENİZ

 KIRKLARELİ L.BURGAZ ATLETİK

 TEKİRDAĞ ÇORLU 1947

3

 ÇANAKKALE
22 – 25 MART

İSTANBUL KARTALSPOR

İSTANBUL G.BİRLİĞİ

BURSA ARABAYATAĞI

BURSA KAFKASSPOR

  EDİRNE FETİHSPOR

BALIKESİR B.ŞEHİR BL.    

4

KOCAELİ
22 – 25 MART

İSTANBUL İFASPOR

İSTANBUL Y.ESENYURT

BURSA İNEGÖL

BURSA GEMLİK BEL.

   SAKARYA SAKARYAGÜCÜ

YALOVA DOĞANSPOR

5

 ZONGULDAK
22 – 25 MART

İSTANBUL SELİMİYE

İSTANBUL B.PAŞA TEK.

ANKARA HASANOĞLAN

ANKARA BUĞSAŞSPOR

DÜZCE 1907 SPOR

SAKARYA ERENLERSPOR

6

KÜTAHYA
22 – 25 MART

İSTANBUL GÜNGÖREN

İSTANBUL SULTANGAZİ

İZMİR GÜMÜŞORDU

İZMİR TORBALISPOR

ESKİŞEHİR DSİ.BENTSPOR

MANİSA TURGUTLUSPOR

****