" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

HAFTA MAÇLARI

U-14-A  14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

17.12.2017

ÇAKMAK

16:00

KARABEKİRSPOR

LİBADE

14.GRUP

0 - 0

17.12.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

SELİMİYE

14.GRUP

2 - 6

17.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

09:00

PEN. VELİBABA

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

0 - 7

17.12.2017

YENİSAHRA

13:30

ÖRNEK GENÇLİK

ATAŞEHİR DOĞUŞ

14.GRUP

3 - 5

PUAN DURUMU

1
SELİMİYE
14
13
1
0
63
10
40
53
2
KARABEKİRSPOR
14
8
2
4
34
13
26
21
3
KARTAL ÇAVUŞOĞLU
14
8
1
5
42
32
25
10
4
LİBADE
14
6
4
4
41
28
22
13
5
BAŞIBÜYÜKSPOR
14
5
4
5
34
34
19
0
6
ATAŞEHİR DOĞUŞ
14
5
2
7
28
36
17
-8
7
ÖRNEK GENÇLİK
14
3
1
10
36
43
10
-7
8
PENDİK VELİBABA
14
0
1
13
10
92
-2
-82

 

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
SELİMİYE
14
13
1
0
63
10
40
53
2
KARABEKİRSPOR
14
8
2
4
34
13
26
21
3
K. ÇAVUŞOĞLU
14
8
1
5
42
32
25
10
4
LİBADE
14
6
4
4
41
28
22
13
5
BAŞIBÜYÜKSPOR
14
5
4
5
34
34
19
0
6
ATA.DOĞUŞ
14
5
2
7
28
36
17
-8
7
ÖRNEK GENÇLİK
14
3
1
10
36
43
10
-7
8
PEN.VELİBABA
14
0
1
13
10
92
-2
-82

SELİMİYE BİTİME 3 HAFTA KALA ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETTİ

****

 

U-14-A  14.GRUP FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

16.9.2017

SELİMİYE

17:00

SELİMİYE

LİBADE

14.GRUP

5 - 0

16.9.2017

YENİSAHRA

12:00

ÖRNEK GEN.

KARABEKİR

14.GRUP

0 - 3

16.9.2017

BAŞIBÜYÜK

14:30

BAŞIBÜYÜK

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

2 - 1

24.9.2017

ÇAKMAK

14:30

LİBADE

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

1 - 1

24.9.2017

DUDULLU

12:30

ATA. DOĞUŞ

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

2 - 2

24.9.2017

ÜMRANİYE

14:30

KARABEKİR

PEN.VELİBABA

14.GRUP

10 - 0

24.9.2017

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 3

30.9.2017

KARTAL YUNUS

10:00

K.ÇAVUŞOĞLU

LİBADE

14.GRUP

2 - 1

30.9.2017

BAŞIBÜYÜK

10:30

BAŞIBÜYÜK

KARABEKİR

14.GRUP

0 - 1

30.9.2017

GÜLLÜBAĞLAR

14:00

PEN.VELİBABA

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

1 - 8

30.9.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

ATA.DOĞUŞ

14.GRUP

4 - 1

8.10.2017

DUDULLU

12:30

ATA. DOĞUŞ

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

2 - 1

8.10.2017

DUDULLU

16:30

LİBADE

PEN. VELİBABA

14.GRUP

9 - 3

8.10.2017

ÜMRANİYE

17:30

KARABEKİR

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 1

8.10.2017

YENİSAHRA

12:00

ÖRNEK GENÇLİK

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

3 - 4

14.10.2017

K. YUNUS

16:30

K. ÇAVUŞOĞLU

KARABEKİR

14.GRUP

0 - 1

14.10.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜK

PEN.VELİBABA

14.GRUP

10 - 0

14.10.2017

İDEALTEPE

12:30

LİBADE

ATA.DOĞUŞ

14.GRUP

4 - 1

14.10.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

ÖRNEK GEN.

14.GRUP

3 - 1

22.10.2017

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜK

LİBADE

14.GRUP

1 - 2

22.10.2017

GÜLLÜBAĞLAR

10:30

PEN. VELİBABA

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 9

22.10.2017

ÜMRANİYE

13:30

KARABEKİR

ATA.DOĞUŞ

14.GRUP

2 - 2

22.10.2017

YENİSAHRA

13:30

ÖRNEK GEN.

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

3 - 6

28.10.2017

K. YUNUS

13:00

K.ÇAVUŞOĞLU

PEN. VELİBABA

14.GRUP

4 - 0

28.10.2017

İDEALTEPE

10:30

ATA.DOĞUŞ

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

1 - 6

28.10.2017

İDEALTEPE

12:00

LİBADE

KARABEKİR

14.GRUP

0 - 1

28.10.2017

SELİMİYE

11:30

SELİMİYE

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

7 - 0

5.11.2017

DUDULLU

16:30

LİBADE

SELİMİYE

14.GRUP

2 - 2

5.11.2017

KİYUNUS

13:30

K. ÇAVUŞOĞLU

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

2 - 2

5.11.2017

İDEALTEPE

10:30

ATA DOĞUŞ.

PEN. VELİBABA

14.GRUP

4 - 1

5.11.2017

ÜMRANİYE

15:30

KARABEKİR

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

3 - 2

11.11.2017

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜK

ATA. DOĞUŞ

14.GRUP

0 - 2

11.11.2017

GÜLLÜBAĞLAR

13:30

PEN.VELİBABA

KARABEKİ

14.GRUP

0 - 8

11.11.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

8 - 0

11.11.2017

YENİSAHRA

12:00

ÖRNEK GEN.

LİBADE

14.GRUP

1 - 3

19.11.2017

DUDULLU

12:30

KARABEKİR

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

1 - 2

19.11.2017

 İDEALTEPE

10:30

ATA. DOĞUŞ

SELİMİYE

14.GRUP

2 - 4

19.11.2017

 İDEALTEPE

12:00

LİBADE

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

3 - 7

19.11.2017

YENİSAHRA

16:30

ÖRNEK GEN.

PEN.VELİBABA

14.GRUP

5 - 0

25.11.2017

K.YUNUS

12:00

K.ÇAVUŞOĞLU

ATA.DOĞUŞ

14.GRUP

3 - 2

25.11.2017

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜK

ÖRNEK GEN.

14.GRUP

3 - 1

25.11.2017

GÜLLÜBAĞLAR

15:30

PEN. VELİBABA

LİBADE

14.GRUP

0 - 8

25.11.2017

SELİMİYE

17:30

SELİMİYE

KARABEKİR

14.GRUP

2 - 0

3.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

11:30

PEN. VELİBABA

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

3 - 3

3.12.2017

ÜMRANİYE

15:00

KARABEKİR

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

3 - 4

3.12.2017

YENİSAHRA

12:00

ÖRNEK GENÇLİK

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 5

3.12.2017

YENİSAHRA

15:00

ATA. DOĞUŞ

LİBADE

14.GRUP

1 - 5

9.12.2017

ÇAKMAK

12:30

ATA. DOĞUŞ

KARABEKİRSPOR

14.GRUP

0 - 1

9.12.2017

DUDULLU

12:30

LİBADE

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

3 - 3

9.12.2017

K.YUNUS

11:00

K.ÇAVUŞOĞLU

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

5 - 2

9.12.2017

SELİMİYE

11:30

SELİMİYE

PEN. VELİBABA

14.GRUP

4 - 2

17.12.2017

ÇAKMAK

16:00

KARABEKİR

LİBADE

14.GRUP

0 - 0

17.12.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜK

SELİMİYE

14.GRUP

2 - 6

17.12.2017

GÜLLÜBAĞLAR

09:00

PEN. VELİBABA

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

0 - 7

17.12.2017

YENİSAHRA

13:30

ÖRNEK GENÇLİK

ATA. DOĞUŞ

14.GRUP

3 - 5

 

 

     

 

U-14-A 14.GRUBU TAKIMLARI

SELİMİYE U-14-A
SELİMİYE U-14-A
KARABEKİRSPOR U-14-A
ÖRNEK GENÇLİKU-14-A
ATAŞEHİR DOĞUŞ U-14-A
LİBADE U-14-A
PENDİK VELİBABA U-14-A
BAŞIBÜYÜKSPOR U-14
KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-14
KARABEKİRSPOR U-14