Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-14-A HAFTANIN MAÇLARI

12.01.2019   CUMARTESİ    

13.GRUP HAFTANIN MAÇLARI VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

12.1.2019

ORTAÇEŞME

10:30

ORTAÇEŞME

KARABEKİR

13.GRUP

5 - 2

12.1.2019

PAŞABAHÇE

14:30

PAŞABAHÇE

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

3 - 1

- - - İST.KARTALLARI İST.SAHİLSPOR
13.GRUP
0 - 3 H.
- - - DUDULLU BAY
13.GRUP
-

13.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İST.SAHİLSPOR
3
3
0
0
12
2
9
10

2

PAŞABAHÇE
3
2
1
0
8
1
7
7

3

ORTAÇEŞME
2
1
1
0
5
2
4
3

4

DUDULLU
2
1
0
1
3
2
3
1

5

ÇAKMAKSPOR
3
1
0
2
3
8
3
-5

6

İST.KARTALLARI
2
0
0
2
0
6
0
-6

7

KARABEKİRSPOR
3
0
0
3
4
14
0
-10

15.GRUP HAFTANIN MAÇLARI VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

12.1.2019

BULVAR

16:30

BULVARSPOR

ÜM.KEMERDERE

15.GRUP

1 - 0

12.1.2019

DOLAYOBA

16:30

DOLAYOBA

KARTALSPOR

15.GRUP

1 - 3

12.1.2019

ÇAMLIK

16:00

KURTKÖYSPOR

ATA.ÇAMOLUK

15.GRUP

12 - 0

   
SELİMİYE BAY
15.GRUP
-

15.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

KURTKÖYSPOR
3
3
0
0
21
2
9
19

2

DOLAYOBA
3
2
0
1
13
4
6
9

3

KARTALSPOR
2
2
0
0
4
1
6
3

4

SELİMİYE
2
1
0
1
9
1
3
8

5

BULVARSPOR
2
1
0
1
2
4
3
-2

6

ÜM.KEMERDERE
3
0
0
3
2
10
0
-8

7

ATA.ÇAMOLUK
2
0
0
2
0
16
0
-16

13.01.2019 PAZAR

12.GRUP HAFTANIN MAÇLARI VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.1.2019

ALEMDAĞ

09:30

Ç.KÖY ÇARŞI

TR.SAMANDIRA

12.GRUP

1 - 4

13.1.2019

DUDULLU

12:30

İST. ATAŞEHİR

 YENİŞEHİR GEN

12.GRUP

0 - 1

13.1.2019

GÜLLÜBAĞLAR

15:30

GÜLLÜBAĞLAR

TUZLA  G.GÜCÜ

12.GRUP

1 - 1

13.1.2019

YENİSAHRA

12:30

ÖRNEK GEN.

ÇUBUKLU

12.GRUP

2 - 1

12.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

GÜLLÜBAĞLAR
3
2
1
0
11
1
7
10

2

YENİŞEHİR GEN.
3
2
0
1
4
3
6
1

3

TUZLA G.GÜCÜ
3
1
2
0
5
4
5
1

4

ÇUBUKLU
3
1
1
1
7
5
4
2

5

İST.ATAŞEHİR
3
1
1
1
5
5
4
0

6

ÖRNEK GEN.
3
1
1
1
4
6
4
-2

7

TR.SAMANDIRA
3
1
0
2
7
6
3
1

8

Ç.KÖY ÇARŞI
3
0
0
3
2
15
0
-13

14.GRUP HAFTANIN MAÇLARI VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.1.2019

ALEMDAĞ

13:00

MODAFEN

ACIBADEM ÜSK.

14.GRUP

0 - 0

13.1.2019

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

PEN.VELİBABA

SANCAKTEPE

14.GRUP

3 - 1

13.1.2019

SARIGAZİ

17:00

S.TEPE Z.İGANA

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

6 - 2

   
İSTANBUL DSİ. BAY
14.GRUP
-

14.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

S.TEPE ZİGANA
3
3
0
0
13
2
9
11

2

PEN.VELİBABA
3
3
0
0
5
1
9
4

3

İSTANBUL DSİ.
2
1
1
0
8
5
4
3

4

MODAFENSPOR
2
0
1
1
0
1
1
-1

5

ACIBADEM ÜSK.
3
0
1
2
0
3
1
-3

6

SANCAKTEPE
3
0
1
2
3
10
1
-7

7

ÇAMLICA
2
0
0
2
5
12
0
-7

16.GRUP HAFTANIN MAÇLARI VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.1.2019

BEYLERBEYİ

13:00

BEYLERBEYİ

BAŞIBÜYÜK

16.GRUP

3 - 0

13.1.2019

ÇAKMAK

16:00

LİBADE

BAĞLARBAŞI

16.GRUP

0 - 6

13.1.2019

DOLAYOBA

15:00

PEN. DOĞAN

BEYKOZ 1908

16.GRUP

7 - 0

   
PEN.ESENYALI BAY
16.GRUP
-

16.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BEYLERBEYİ
3
3
0
0
11
0
9
11

2

BAĞLARBAŞI
3
2
0
1
10
1
6
9

3

PEN.DOĞAN
2
2
0
0
8
0
6
8

4

PEN.ESENYALI
2
1
0
1
3
6
3
-3

5

LİBADE
3
0
1
2
1
8
1
-7

6

BEYKOZ 1908
3
0
1
2
1
15
1
-14

7

BAŞIBÜYÜK
2
0
0
2
2
6
0
-4

****

FİKSTÜR

U-14-A ANADOLU YAKASI FİKSTÜR VE TOPLU SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

22.12.2018

YENİSAHRA

15:30

ÖRNEK GEN.

T.G.GÜCÜ

12.GRUP

2 - 2

22.12.2018

DUDULLU

12:30

DUDULLU

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

0 - 2

22.12.2018

İDEALTEPE

14:00

İST. SAHİL SPOR

KARABEKİRSPOR

13.GRUP

4 - 2

22.12.2018

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

ORTAÇEŞME

13.GRUP

0 - 0

22.12.2018

DOLAYOBA

12:30

DOLAYOBA

KEMERDERE

15.GRUP

4 - 1

22.12.2018

ÇAMLIK

12:00

KURTKÖYSPOR

BULVARSPOR

15.GRUP

4 - 1

22.12.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

ATA. ÇAMOLUK

15.GRUP

9 - 0

22.12.2018

GÜLSUYU

11:00

LİBADE

PENDİK DOĞAN

16.GRUP

0 - 1

23.12.2018

ALEMDAĞ

16:30

Ç.KÖY ÇARŞI

GÜLLÜBAĞLAR

12.GRUP

0 - 7

23.12.2018

İDEALTEPE

11:00

İST. ATAŞEHİR

ÇUBUKLU

12.GRUP

2 - 2

23.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

13:00

YENİŞEHİR GEN.

TR.SAMANDIRA

12.GRUP

2 - 1

23.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

14:30

PEN. VELİBABA

MODAFEN

14.GRUP

1 - 0

23.12.2018

SARIGAZİ

12:00

SANCAKTEPE

İSTANBUL DSİ

14.GRUP

2 - 2

23.12.2018

SARIGAZİ

14:30

S.TEPE ZİGANA

ACIBADEM ÜSK.

14.GRUP

2 - 0

23.12.2018

BEYLERBEYİ

15:00

BEYLERBEYİ

BEYKOZ 1908

16.GRUP

7 - 0

23.12.2018

ÇAMLIK

16:30

PEN.ESENYALI

BAĞLARBAŞI

16.GRUP

0 - 4

 

 

 

 

 

 

 

29.12.2018

KAVACIK

12:00

ÇUBUKLU

Ç.KÖY ÇARŞI

12.GRUP

4 - 1

29.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

GÜLLÜBAĞLAR

ÖRNEK GEN.

12.GRUP

3 - 0

29.12.2018

SARIGAZİ

12:00

TR.SAMANDIRA

İST.ATAŞEHİR

12.GRUP

2 - 3

29.12.2018

ORHANLI

11:00

TUZLA G.GÜCÜ

YENİŞEHİR GEN.

12.GRUP

2 - 1

29.12.2018

ALEMDAĞ

13:00

ÇAMLICASPOR

İSTANBUL DSİ

14.GRUP

3 - 6

29.12.2018

SARIGAZİ

16:00

SANCAKTEPE

S.TEPE ZİGANA

14.GRUP

0 - 5

29.12.2018

YENİSAHRA

14:00

ACIBADEM ÜSK.

PEN. VELİBABA

14.GRUP

0 - 1

30.12.2018

ÇAKMAK

14:00

ÇAKMAKSPOR

İST. SAHİL SPOR

13.GRUP

0 - 5

30.12.2018

ÜMRANİYE

14:30

KARABEKİRSPOR

PAŞABAHÇE

13.GRUP

0 - 5

- - - İST.KARTALLARI DUDULLU
13.GRUP
0 - 3 H.

30.12.2018

DUDULLU

12:30

ÜM.KEMERDERE

KURTKÖYSPOR

15.GRUP

1 - 5

30.12.2018

K YUNUS

12:00

KARTALSPOR

SELİMİYE

15.GRUP

1 - 0

30.12.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA ÇAM.OLUK

DOLAYOBA

15.GRUP

0 - 8

29.12.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

BAŞIBÜYÜKSPOR

PEN. ESENYALI

16.GRUP

2 - 3

29.12.2018

ORTAÇEŞME

15:00

BEYKOZ 1908

LİBADE

16.GRUP

1 - 1

29.12.2018

SELİMİYE

16:00

BAĞLARBAŞI

BEYLERBEYİ

16.GRUP

0 - 1

      BULVARSPOR BAY
15.GRUP
-

12.1.2019

ORTAÇEŞME

10:30

ORTAÇEŞME

KARABEKİR

13.GRUP

5 - 2

12.1.2019

PAŞABAHÇE

14:30

PAŞABAHÇE

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

3 - 1

- - - İST.KARTALLARI İST.SAHİLSPOR
13.GRUP
0 - 3 H.
- - - DUDULLU BAY
13.GRUP
-

12.1.2019

BULVAR

16:30

BULVARSPOR

ÜM.KEMERDERE

15.GRUP

1 - 0

12.1.2019

DOLAYOBA

16:30

DOLAYOBA

KARTALSPOR

15.GRUP

1 - 3

12.1.2019

ÇAMLIK

16:00

KURTKÖYSPOR

ATA.ÇAMOLUK

15.GRUP

12 - 0

   
SELİMİYE BAY
15.GRUP
-

13.1.2019

ALEMDAĞ

09:30

Ç.KÖY ÇARŞI

TR.SAMANDIRA

12.GRUP

1 - 4

13.1.2019

DUDULLU

12:30

İST. ATAŞEHİR

 YENİŞEHİR GEN

12.GRUP

0 - 1

13.1.2019

GÜLLÜBAĞLAR

15:30

GÜLLÜBAĞLAR

TUZLA  G.GÜCÜ

12.GRUP

1 - 1

13.1.2019

YENİSAHRA

12:30

ÖRNEK GEN.

ÇUBUKLU

12.GRUP

2 - 1

13.1.2019

ALEMDAĞ

13:00

MODAFEN

ACIBADEM ÜSK.

14.GRUP

0 - 0

13.1.2019

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

PEN.VELİBABA

SANCAKTEPE

14.GRUP

3 - 1

13.1.2019

SARIGAZİ

17:00

S.TEPE Z.İGANA

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

6 - 2

   
İSTANBUL DSİ. BAY
14.GRUP
-

13.1.2019

BEYLERBEYİ

13:00

BEYLERBEYİ

BAŞIBÜYÜK

16.GRUP

3 - 0

13.1.2019

ÇAKMAK

16:00

LİBADE

BAĞLARBAŞI

16.GRUP

0 - 6

13.1.2019

DOLAYOBA

15:00

PEN. DOĞAN

BEYKOZ 1908

16.GRUP

7 - 0

   
PEN.ESENYALI BAY
16.GRUP
-
           
-

****

ANADOLU YAKASI U-14- A GRUPLAR

12.GRUP
13.GRUP
14.GRUP
15.GRUP
16.GRUP
1
ÇUBUKLU
1
İST.KARTALLARI
1
ÇAMLICA
1
KARTALSPOR
1
BAŞIBÜYÜK
2
TR.SAMANDIRA
2
ORTAÇEŞME
2
MODAFEN
2
BULVARSPOR
2
PEN.DOĞAN
3
PEN.Y.ŞEHİR GEN.
3
DUDULLU
3
İSTANBUL DSİ
3
SELİMİYE
3
PEN.ESENYALI
4
İST.ATAŞEHİR
4
KARABEKİRSPOR
4
ACIBADEM ÜSK.
4
ÜM.KEMERDERE
4
BEYKOZ 1908
5
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
5
İST.SAHİLSPOR
5
S.TEPE ZİGANA
5
DOLAYOBA
5
BEYLERBEYİ
6
ÖRNEK GEN.
6
ÇAKMAKSPOR
6
SANCAKTEPE
6
ATA.ÇAMOLUK
6
BAĞLARBAŞI
7
P.GÜLLÜBAĞLAR
7
PAŞABAHÇE
7
PEN.VELİBABA
7
KURTKÖYSPOR
7
LİBADE
8
TUZLA G.BİRLİGİ
 
 
 
 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN