" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-14 -A ANADOLU YAKASI 2.HAFTA MAÇLARI

VE PUAN DURUMLARI

U-14-A  14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

24.9.2017

ÇAKMAK

14:30

LİBADE

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

-

24.9.2017

DUDULLU

12:30

ATAŞEHİR DOĞUŞ

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

-

24.9.2017

ÜMRANİYE

14:30

KARABEKİRSPOR

PENDİK VELİBABA

14.GRUP

-

24.9.2017

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

SELİMİYE

14.GRUP

-

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
SELİMİYE
1
1
0
0
5
0
3
5
2
ATAŞEHİR DOĞUŞ
1
1
0
0
3
0
3
3
3
KARABEKİR
1
1
0
0
3
0
3
3
4
BAŞIBÜYÜK
1
1
0
0
2
1
3
1
5
K.ÇAVUŞOĞLU
1
0
0
1
1
2
0
-1
6
ÖRNEK GEN.
1
0
0
1
0
3
0
-3
7
PEN.VELİBABA
1
0
0
1
0
3
0
-3
8
LİBADE
1
0
0
1
0
5
0
-5

U-14-A  16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

24.9.2017

S.BEYLİ 75.

16:00

ORTADAĞSPOR

ACIBADEM ÜSK.

16.GRUP

-

24.9.2017

K. YUNUS

11:00

SOĞANLIK

GÜLLÜBAĞLAR

16.GRUP

-

24.9.2017

BAŞIBÜYÜK

17:00

ATA.ÇAMOLUK

ÇAMLICASPOR

16.GRUP

-

24.9.2017

- - PAŞABAHÇE BAY

16.GRUP

-

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
GÜLLÜBAĞLAR
1
1
0
0
4
2
3
2
2
SOĞANLIK
1
1
0
0
2
0
3
2
3
ATA.ÇAMOLUK
1
1
0
0
2
1
3
1
4
ORTADAĞSPOR
0
0
0
0
0
0
0
0
5
ACIBADEM ÜSK.
1
0
0
1
1
2
0
-1
6
PAŞABAHÇE
1
0
0
1
2
4
0
-2
7
ÇAMLICA
1
0
0
1
0
2
0
-2

U-14-A  13.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.9.2017

SELİMİYE

16:00

BAĞLARBAŞI

TAŞDELEN

13.GRUP

 

23.9.2017

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

SANCAKTEPE ZİGANA

13.GRUP

 

23.9.2017

K. YUNUS

11:00

K.BULVARSPOR

PENDİK DOĞAN

13.GRUP

 

23.9.2017

BAŞIBÜYÜK

12:30

İSTANBUL ATAŞEHİR

KAYNARCA

13.GRUP

 

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
BAĞLARBAŞI
1
1
0
0
4
0
3
4
2
S.TEPE ZİGANA
1
1
0
0
4
0
3
4
3
PEN.DOĞAN
1
1
0
0
4
2
3
2
4
TAŞDELEN
1
1
0
0
1
0
3
1
5
K.BULVAR
1
0
0
1
0
1
0
-1
6
ÇAKMAKSPOR
1
0
0
1
2
4
0
-2
7
KAYNARCA
1
0
0
1
0
4
0
-4
8
İST.ATAŞEHİR
1
0
0
1
0
4
0
-4

U-14-A  15.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.9.2017

PAŞABAHÇE

12:00

ÇUBUKLU

PENDİK ESENYALI

15.GRUP

-

23.9.2017

GÜLSUYU

12:00

1905 MALTEPE GEN.

KURTKÖYSPOR

15.GRUP

-

23.9.2017

DEALTEPE

14:30

İST.SAHİL SPOR

KARTALSPOR

15.GRUP

-

-
-

-

DUDULLU BAY

15.GRUP

-

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
KARTALSPOR
1
1
0
0
2
0
3
2
2
DUDULLU
1
1
0
0
2
1
3
1
3
İST.SAHİLSPOR
1
1
0
0
2
1
3
1
4
ÇUBUKLU
0
0
0
0
0
0
0
0
5
PEN.ESENYALI
1
0
0
1
1
2
0
-1
6
KURTKÖYSPOR
1
0
0
1
1
2
0
-1
7
1905 MALTEPE G.
1
0
0
1
0
2
0
-2

****

 

U-14-A  FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

16.9.2017

SELİMİYE

17:00

SELİMİYE

LİBADE

14.GRUP

5 - 0

16.9.2017

YENİSAHRA

12:00

ÖRNEK GEN.

KARABEKİR

14.GRUP

0 - 3

16.9.2017

BAŞIBÜYÜK

14:30

BAŞIBÜYÜK

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

2 - 1

16.9.2017

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

PEN.VELİBABA

ATA.DOĞUŞ

14.GRUP

0 - 3 H.

16.9.2017

YENİSAHRA

13:30

ACIBADEM ÜSK. ATA.ÇAMOLUK
16.GRUP

1 - 2

16.9.2017

YENİSAHRA

15:00

ÇAMLICA SOĞANLIK
16.GRUP

0 - 2

16.9.2017

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

GÜLLÜBAĞLAR PAŞABAHÇE
16.GRUP

4 - 2

16.9.2017

-
-
ORTADAĞSPOR BAY

16.GRUP

-

17.9.2017

SARIGAZİ

12:30

S.TEPE ZİGANA İST.ATAŞEHİR

13.GRUP

4 - 0

17.9.2017

SARIGAZİ

14:00

TAŞDELEN K.BULVAR

13.GRUP

1 - 0

17.9.2017

DOLAYOBA

14:30

PEN.DOĞAN ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

4 - 2

17.9.2017

KAYNARCA

12:00

KAYNARCA BAĞLARBAŞI

13.GRUP

0 - 4

17.9.2017

K.YUNUS

14:30

KARTALSPOR 1905 MALTEPE G.

15.GRUP

2 - 0

17.9.2017

KAYNARCA

14:00

PEN.ESENYALI İST.SAHİLSPOR

15.GRUP

1 - 2

17.9.2017

GÜLLÜBAĞLAR

14:30

KURTKÖYSPOR DUDULLU

15.GRUP

1 - 2

-
-

-

ÇUBUKLU BAY

15.GRUP

-

23.9.2017

SELİMİYE

16:00

BAĞLARBAŞI

TAŞDELEN

13.GRUP

-

23.9.2017

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

S.TEPE ZİGANA

13.GRUP

-

23.9.2017

K. YUNUS

11:00

K.BULVARSPOR

PENDİK DOĞAN

13.GRUP

-

23.9.2017

BAŞIBÜYÜK

12:30

İST.ATAŞEHİR

KAYNARCA

13.GRUP

-

23.9.2017

PAŞABAHÇE

12:00

ÇUBUKLU

PENDİK ESENYALI

15.GRUP

-

23.9.2017

GÜLSUYU

12:00

1905 MALTEPE GEN.

KURTKÖYSPOR

15.GRUP

-

23.9.2017

DEALTEPE

14:30

İST.SAHİL SPOR

KARTALSPOR

15.GRUP

-

-
-

-

DUDULLU BAY

15.GRUP

-

24.9.2017

ÇAKMAK

14:30

LİBADE

ÖRNEK GENÇLİK

14.GRUP

-

24.9.2017

DUDULLU

12:30

ATAŞEHİR DOĞUŞ

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

-

24.9.2017

ÜMRANİYE

14:30

KARABEKİRSPOR

PEN.VELİBABA

14.GRUP

-

24.9.2017

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

SELİMİYE

14.GRUP

-

24.9.2017

S.BEYLİ 75.

16:00

ORTADAĞSPOR

ACIBADEM ÜSK.

16.GRUP

-

24.9.2017

K. YUNUS

11:00

SOĞANLIK

GÜLLÜBAĞLAR

16.GRUP

-

24.9.2017

BAŞIBÜYÜK

17:00

ATA.ÇAMOLUK

ÇAMLICASPOR

16.GRUP

-

24.9.2017

- - PAŞABAHÇE BAY

16.GRUP

-