2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-15-A ANADOLU YAKASI

U-15-A 12.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

25.01.2020

ORHANLI

11:00

TUZLA G.GÜCÜ

KURTKÖYSPOR

12.GRUP

1 - 0

25.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

12:30

GÜLLÜBAĞLAR

K.ÇAVUŞOĞLU

12.GRUP

1 - 0

25.01.2020

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

0 - 2

25.01.2020

KAYNARCA

12:30

PEN.K.PINAR

S.TEPE ZİGANA

12.GRUP

3 - 1
   

 

     

30.01.2020

ÇAMLIK

13:00

KURTKÖYSPOR

S.TEPE ZİGANA

12.GRUP

-

30.01.2020

ORHANLI

13:00

TUZLA G.GÜCÜ

GÜLLÜBAĞLAR

12.GRUP

-

30.01.2020

YENİSAHRA

13:00

ACIBADEM ÜSK.

PEN.KAVAKPINAR

12.GRUP

-

30.01.2020

K.YUNUS

15:00

K.ÇAVUŞOĞLU

ÇAKMAKSPOR

12.GRUP

-

12.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KURTKÖYSPOR
8
6
1
1
22
4
19
18
2
GÜLLÜBAĞLAR
8
6
1
1
19
8
19
11

3

TUZLA G.GÜCÜ
8
5
1
2
13
10
16
3
4
ÇAKMAKSPOR
7
3
2
2
12
8
11
4
5
ACIBADEM ÜSK.
8
2
3
3
5
8
9
-3
6
K.CAVUŞOĞLU
8
1
2
5
10
21
5
-11
7
PEN.KAVAKPINAR
8
1
1
6
8
20
4
-12
8
S.TEPE ZİGANA
7
0
3
4
2
12
3
-10

U-15-A 14.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

25.01.2020

BULVAR

16:30

BULVARSPOR PAŞABAHÇE

14.GRUP

-

25.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

PEN. ESENYALI

BEYLERBEYİ

14.GRUP

0 - 1

25.01.2020

S.BEYLİ BLD.

14:30

TR. SAMANDIRA

PEN. VELİBABA

14.GRUP

-

25.01.2020

S.BEYLİ BLD.

16:00

TAŞDELENSPOR

ATA. ARENA

14.GRUP

-
   

 

     

30.01.2020

ALEMDAĞ

13:00

TR. SAMANDIRA

BULVARSPOR

14.GRUP

-

30.01.2020

BEYLERBEYİ

15:00

BEYLERBEYİ

TAŞDELENSPOR

14.GRUP

-

30.01.2020

PAŞABAHÇE

13:00

PAŞABAHÇE

PEN.ESENYALI

14.GRUP

-

30.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

PEN. VELİBABA

ATA. ARENA

14.GRUP

-

14.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BEYLERBEYİ
9
8
0
1
32
5
24
27
2
PAŞABAHÇE
8
6
1
1
21
6
18
15
3
PEN.ESENYALI

9

5
1
3
30

14

16

16

4
PEN.VELİBABA
8
4
0
3
22
13
14
9
5
ATAŞEHİR ARENA
8
3
2
3
16
15
11
1
6
TR.SAMANDIRA
8
3
1
4
13
15
10
-2
7
BULVARSPOR
8
1
1
6
6
20
4
-14
8
TAŞDELENSPOR
8
0
0
8
3
55
0
-52

****

U-15-A 13.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

DOLAYOBA

12:30

DOLAYOBA

ORTAÇEŞME

13.GRUP

-

26.01.2020

GÜLSUYU

11:00

GÜLENSU SPOR

DUDULLU

13.GRUP

-

26.01.2020

KAVACIK

11:00

KAVACIK

SELİMİYE

13.GRUP

-

26.01.2020

İDEALTEPE

12:00

K.YALI YELKEN

PEN. DOĞAN

13.GRUP

-
   

 

     

29.01.2020

DOLAYOBA

15:00

PEN. DOĞAN

KAVACIK

13.GRUP

-

29.01.2020

DUDULLU

13:00

DUDULLU

ORTAÇEŞME

13.GRUP

-

29.01.2020

GÜLSUYU

11:00

GÜLENSU SPOR

K.YALI YELKEN

13.GRUP

-

29.01.2020

KANLICA

13:30

SELİMİYE

DOLAYOBA

13.GRUP

-

13.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
DUDULLU
8
6
2
0
29
3
20
26
2
SELİMİYE
8
6
2
0
27
6
20
21
3
KAVACIK
8
5
1
2
15
11
16
4
4
ORTAÇEŞME
8
4
0
4
13
15
12
-2
5
DOLAYOBA
8
3
1
4
13
18
10
-5
6
PEN.DOĞAN
8
3
0
5
5
17
9
-12
7
K.YALIYELKEN
8
2
0
6
6
24
6
-18
8
GÜLENSUSPOR
8
0
0
8
8
22
0
-14

U-15-A 15.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

YENİŞEHİR GEN.

BAĞLARBAŞI

15.GRUP

-

26.01.2020

SARIGAZİ

16:00

SARIGAZİ

ÇUBUKLU

15.GRUP

-

26.01.2020

SARIGAZİ

17:30

ORTADAĞ SPOR

BAŞIBÜYÜK

15.GRUP

-
26.01.2020 BULVAR

16.30

KARTALSPOR İSTANBUL DSİ

15.GRUP

-
   

 

   

 

29.01.2020

KANLICA

15:00

ÇUBUKLU

KARTALSPOR

15.GRUP

-

29.01.2020

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜK

İSTANBUL DSİ

15.GRUP

-

29.01.2020

SARIGAZİ

15:00

ORTADAĞ SPOR

YENİŞEHİR GEN.

15.GRUP

-

29.01.2020

YENİSAHRA

15:00

BAĞLARBAŞI

SARIGAZİ

15.GRUP

-

15.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KARTALSPOR
8
8
0
0
39
1
24
38
2
BAĞLARBAŞI
8
6
0
2
39
11
18
28
3
ÇUBUKLU
8
5
2
1
19
6
17
13
4
İSTANBUL DSİ
7
3
2
2
15
19
11
-4
5
ORTADAĞSPOR
8
2
2
4
12
18
8
-6
6
BAŞIBÜYÜK
8
2
1
5
13
24
7
-11
7
SARIGAZİ
7
1
1
5
11
22
4
-11
8
YENİŞEHİR GEN.
8
0
0
8
4
51
0
-47

****

ANADOLU YAKASI U-15-A GRUPLAR

12.GRUP
13.GRUP
14.GRUP
15.GRUP
1
ACIBADEM ÜSK.
1
SELİMİYE
1
BEYLERBEYİ
1
ÇUBUKLU
2
K.ÇAVUŞOĞLU
2
PENDİK DOĞAN
2
PAŞABAHÇE
2
BAĞLARBAŞI
3
TUZLA G.GÜCÜ
3
GÜLENSU SPOR
3
TR. SAMANDIRA
3
ORTADAĞ SPOR
4
PEN. GÜLLÜBAĞLAR
4
K.YALI YELKEN
4
BULVARSPOR
4
YENİŞEHİR GEN.
5
ÇAKMAKSPOR
5
KAVACIK
5
PEN. ESENYALI
5
SARIGAZİ
6
PEN.KAVAKPINAR
6
DOLAYOBA
6
TAŞDELENSPOR
6
KARTALSPOR
7
S.TEPE ZİGANA
7
ORTAÇEŞME
7
ATA. ARENA
7
İSTANBUL DSİ
8
KURTKÖYSPOR
8
DUDULLU
8
PEN. VELİBABA
8
BAŞIBÜYÜK

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN