" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-15 TAKIMLAR 4 LÜ FİNALE KALANLAR

ESKİŞEHİR GRUBU BURSA ARABAYATAĞI
BOLU GRUBU İST.KARTALSPOR
KASTAMONU GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL.
AKSARAY GRUBU KONYA KARAKARTALLAR

U-15 TÜRKİYE ŞAMP.2.KADEME MAÇLARI

2017 - 2018 SEZONU
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME GRUPLANDIRMASI

GRUP MERKEZİ
       BOLU
3 – 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
KASTAMONU
4 – 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
ESKİŞEHİR
3– 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
AKSARAY
3– 6 HAZİRAN 2018

 İSTANBUL
(KARTALSPOR)

 ANKARA
(ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN)

 BURSA
(TSE ARABAYATAĞI)

 DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)

 İSTANBUL
(DAMLASPOR )

 SAMSUN
(ATAKUM BELEDİYE)

 BURSA
(İNEGÖLSPOR)

 DİYARBAKIR
(ERGANİ G.B.SPOR)

 SAKARYA
(ERENLERSPOR)

 TRABZON
(ARAKLI 1961)

 TEKİRDAĞ
(KAPAKLI SİTESPOR)

 KONYA
(KARAKARTALLAR)

 KOCAELİ
(BEYLİKBAĞISPOR)

 RİZE
(BELEDİYESPOR)

 İZMİR
(ÇİĞLİ BLD.SPOR)

 ANTALYA
(KEPEZ BLD.SPOR)

 İSTANBUL
(H.TAŞTEPESPOR)

 -

 İZMİR
(GAZİEMİR FK)

 MERSİN
(AKDENİZ BLD.SPOR)

 -

 -

 İZMİR
(BUCA G.BİRLİĞİ)

 HATAY
(KARAAĞAÇSPOR)

2.KADEME MAÇLARI

ESKİŞEHİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İZMİR ÇİĞLİ BEL. İZMİR BUCA G.BİRLİGİ
TEKİRDAĞ KAPAKLI İZMİR GAZİEMİR
BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ARABAYATAĞI

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
03.06.2018 A GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BEL. TEKİRDAĞ KAPAKLI

0 - 2

03.06.2018 B GRUBU İZMİR BUCA G.BİRLİGİ İZMİR GAZİEMİR
0 - 0
04.06.2018 A GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR İZMİR ÇİĞLİ BEL.
2 - 2
04.06.2018 B GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İZMİR BUCA G.BİRLİGİ
4 - 0
05.06.2018 A GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI BURSA İNEGÖLSPOR
0 - 1
05.06.2018 B GRUBU İZMİR GAZİEMİR BURSA ARABAYATAĞI
0 - 2
06.06.2018 FİNAL BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ARABAYATAĞI
1 - 2

ESKİŞEHİR GRUBU ŞAMPİYONU: BURSA ARABAYATAĞISPOR

*************************************************************************

2.KADEME MAÇLARI

BOLU GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
SAKARYA ERENLER İST.KARTALSPOR
İST.H.TAŞTEPESPOR

İST.DAMLASPOR

  GEBZE BEYLİKBAĞISPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
03.06.2018 A GRUBU İST.H.TAŞTEPESPOR SAKARYA ERENLER
3 - 0
03.06.2018 B GRUBU İST.KARTALSPOR İST.DAMLASPOR
1 - 0
04.06.2018 B GRUBU BEYLİKBAĞISPOR İST.DAMLASPOR
2 - 3
05.06.2018 A GRUBU SAKARYA ERENLER İST.H.TAŞTEPESPOR
0 - 0
05.06.2018 B GRUBU İST.KARTALSPOR BEYLİKBAĞISPOR
2 - 0
06.06.2018 FİNAL İST.H.TAŞTEPESPOR İST.KARTALSPOR
0 - 3

BOLU GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL KARTALSPOR

**********************************************************************

2.KADEME MAÇLARI

AKSARAY GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ANTALYA KEPEZ BL. D.BAKIR DSİ SPOR

ERGANİ G.BİRLİGİ

HATAY KARAAĞAÇ
KONYA KARAKARTAL MERSİN AKDENİZ BEL

 

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
03.06.2018 A GRUBU ANTALYA KEPEZ BL. ERGANİ G.BİRLİGİ
0 - 3
03.06.2018 B GRUBU D.BAKIR DSİ SPOR HATAY KARAAĞAÇ
2 - 1
04.06.2018 A GRUBU KONYA KARAKARTAL ANTALYA KEPEZ BL.
2 - 2
04.06.2018 B GRUBU MERSİN AKDENİZ BEL HATAY KARAAĞAÇ
4 - 1
05.06.2018 A GRUBU ERGANİ G.BİRLİGİ KONYA KARAKARTAL
0 - 2
05.06.2018 B GRUBU D.BAKIR DSİ SPOR MERSİN AKDENİZ BEL
1-1 /5-4 P.
06.06.2018 FİNAL KONYA KARAKARTAL D.BAKIR DSİ SPOR
2 - 1

AKSARAY GRUBU ŞAMPİYONU: KONYA KARAKARTALSPOR

**********************************************************************

KASTAMONU GRUBU

1
ANKARA ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
2
SAMSUN ATAKUM BELEDİYE
3
TRABZON ARAKLI 1961
4
 RİZE BELEDİYESPOR)

MAÇLAR

TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
04.06.2018 RİZE BELEDİYESPOR ANKARA ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
0 - 1
04.06.2018 TRABZON ARAKLI 1961 SAMSUN ATAKUM BEL.
0 - 1
05.06.2018 ANKARA ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN TRABZON ARAKLI 1961
0 - 0
05.06.2018 SAMSUN ATAKUM BEL. RİZE BELEDİYESPOR
3 - 0
06.06.2018 RİZE BELEDİYESPOR TRABZON ARAKLI 1961
1 - 3
06.06.2018 SAMSUN ATAKUM BEL. ANKARA ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN
1 - 0

KASTAMONU GRUBU ŞAMPİYONU:SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR

 

U-15 TÜRKİYE ŞAMP.2.KADEME MAÇLARI

2017 - 2018 SEZONU
U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME GRUPLANDIRMASI

GRUP MERKEZİ
       BOLU
3 – 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
KASTAMONU
4 – 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
ESKİŞEHİR
3– 6 HAZİRAN 2018

GRUP MERKEZİ
AKSARAY
3– 6 HAZİRAN 2018

 İSTANBUL
(KARTALSPOR)

 ANKARA
(ELMADAĞ BLD. HASANOĞLAN)

 BURSA
(TSE ARABAYATAĞI)

 DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)

 İSTANBUL
(DAMLASPOR )

 SAMSUN
(ATAKUM BELEDİYE)

 BURSA
(İNEGÖLSPOR)

 DİYARBAKIR
(ERGANİ G.B.SPOR)

 SAKARYA
(ERENLERSPOR)

 TRABZON
(ARAKLI 1961)

 TEKİRDAĞ
(KAPAKLI SİTESPOR)

 KONYA
(KARAKARTALLAR)

 KOCAELİ
(BEYLİKBAĞISPOR)

 RİZE
(BELEDİYESPOR)

 İZMİR
(ÇİĞLİ BLD.SPOR)

 ANTALYA
(KEPEZ BLD.SPOR)

 İSTANBUL
(H.TAŞTEPESPOR)

 -

 İZMİR
(GAZİEMİR FK)

 MERSİN
(AKDENİZ BLD.SPOR)

 -

 -

 İZMİR
(BUCA G.BİRLİĞİ)

 HATAY
(KARAAĞAÇSPOR)

2.KADEMEYE GEÇEN TAKIMLAR

İSTANBUL GRUBU İST.KARTALSPOR KARAMAN GRUBU KONYA KARAKARTAL
TEKİRDAĞ GRUBU

GEBZE BEYLİKBAĞI VE İST.HALKALI TAŞTEPE

KIRŞEHİR GRUBU MERSİN AKDENİZ BEL.
KOCAELİ GRUBU BURSA ARABAYATAĞI OSMANİYE GRUBU İSKENDERUN KARAAĞAÇ
DÜZCE GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE ELAZIĞ GRUBU DİYARBAKIR DSİSPOR
BALIKESİR GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BEL. MUŞ GRUBU D.BAKIR ERGANİ G.BİRLİGİ
KÜTAHYA GRUBU İST.DAMLASPOR KARS GRUBU RİZE BELEDİYESPOR
ESKİŞEHİR GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR GİRESUN GRUBU TRABZON ARAKLI 1961
AYDIN GRUBU İZMİR GAZİEMİR AMASYA GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL.
MUĞLA GRUBU İZMİR BUCA G.BİRLİGİ YOZGAT GRUBU ANKARA HASANOĞLAN
DENİZLİ GRUBU ANTALYA KEPEZ BEL. BOLU GRUBU SAKARYA ERENLERSPOR

****

 

1.KADEME MAÇLARI

İSTANBUL GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ESENYURT ZARA EKİNLİ
DUDULLU SULTANGAZİ
ALTINOVA KARTALSPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU ESENYURT DUDULLU
2 - 1
17.05.2018 B GRUBU ZARA EKİNLİ SULTANGAZİ
1 - 1
18.05.2018 A GRUBU ALTINOVA DUDULLU
4 - 0
18.05.2018 B GRUBU KARTALSPOR ZARA EKİNLİ
1 - 0
19.05.2018 A GRUBU ESENYURT ALTINOVA
0 - 2
19.05.2018 B GRUBU SULTANGAZİ KARTALSPOR
1 - 3
20.05.2018 FİNAL ALTINOVA KARTALSPOR
0 - 2

İSTANBUL GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL KARTALSPOR

*****************************************************************************

1.KADEME MAÇLARI

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
YALOVA DOĞUŞSPOR LÜLEBURGAZSPOR
GEBZE BEYLİKBAĞI İST.KALKALI TAŞTEPE
İSTANBUL ÇAMLICA KOCAELİ HARB-İŞSPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU YALOVA DOĞUŞSPOR GEBZE BEYLİKBAĞI
0 - 1
17.05.2018 B GRUBU LÜLEBURGAZSPOR İST.HALKALI TAŞTEPE
0 - 1
18.05.2018 A GRUBU İST.ÇAMLICASPOR YALOVA DOĞUŞSPOR
2 - 2
18.05.2018 B GRUBU KOCAELİ HARB-İŞ LÜLEBURGAZSPOR
2 - 0
19.05.2018 A GRUBU GEBZE BEYLİKBAĞI İST.ÇAMLICASPOR
2 - 0
19.05.2018 B GRUBU İST.HALKALI TAŞTEPE KOCAELİ HARB-İŞ
1 - 0
20.05.2018 FİNAL GEBZE BEYLİKBAĞI İST.HALKALI TAŞTEPE
1-1/4-3 p.

TEKİRDAĞ GRUBU ŞAMPİYONU: KOCAELİ GEBZE BEYLİKBAĞI

*****************************************************************************

1.KADEME MAÇLARI

KOCAELİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA İNEGÖL KAFKAS BURSA TSE ARABAYATAĞI
İSTANBUL ÇELİKTEPE TEKİRDAĞ ÇORLU 1947
EDİRNE FETİHSPOR İSTANBUL KAYAŞEHİR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU İNEGÖL KAFKASSPOR İST.ÇELİKTEPE
3 - 1
17.05.2018 B GRUBU BURSA ARABAYATAĞI ÇORLU 1947
3 - 0
18.05.2018 A GRUBU EDİRNE FETİHSPOR İST.ÇELİKTEPE
1 - 7
18.05.2018 B GRUBU İST.KAYAŞEHİR ÇORLU 1947
0 - 1
19.05.2018 A GRUBU İNEGÖL KAFKASSPOR EDİRNE FETİHSPOR
5 - 1
19.05.2018 B GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İST.KAYAŞEHİR
0 - 0
20.05.2018 FİNAL İNEGÖL KAFKASSPOR BURSA ARABAYATAĞI
2 -3

KOCAELİ GRUBU ŞAMPİYONU: BURSA ARABAYATAĞI

******************************************************************************

1.KADEME MAÇLARI

DÜZCE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
TEKİRDAĞ KALPAKLI İZMİT GENÇLERBİRLİĞİ
KOCAELİ 41 SPOR İST.BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BELEDİYESPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI KOCAELİ 41 SPOR
0 - 1
17.05.2018 B GRUBU İZMİT GENÇLERBİRLİĞİ İST.BAŞAKŞEHİR
2 - 2
18.05.2018 A GRUBU İST. GENÇLERBİRLİĞİ TEKİRDAĞ KAPAKLI
1 - 4
18.05.2018 B GRUBU BOLU BELEDİYESPOR İZMİT G.BİRLİĞİ
0 - 2
19.05.2018 A GRUBU KOCAELİ 41 SPOR İST. GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
19.05.2018 B GRUBU İST.BAŞAKŞEHİR BOLU BELEDİYESPOR
4 - 0
20.05.2018 FİNAL TEKİRDAĞ KAPAKLI İST.BAŞAKŞEHİR
1 - 0

PENALTILAR :

TEKİRDAĞ KAPAKLI - İST. GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 3 PEN.

TEKİRDAĞ KALPAKLI-KOCAELİ 41 SPOR 4 - 2 PEN.

İST.BAŞAKŞEHİR - İZMİT G.BİRLİĞİ 4 - 3 PEN.

DÜZCE GRUBU ŞAMPİYONU : TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE SPOR

******************************************************************************

1.KADEME MAÇLARI

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BALIKESİR BURHANİYE BL. İSTANBUL ALBAYRAK
İSTANBUL DAMLASPOR ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR
BURSA YENİ KARAMAN BURSA GEMLİK BEL.

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU B.KESİR BURHANİYE BL. İSTANBUL DAMLASPOR
1 - 3
17.05.2018 B GRUBU İSTANBUL ALBAYRAK E.ŞEHİR DSİ BENTSPOR
3 - 1
18.05.2018 A GRUBU BURSA YENİ KARAMAN B.KESİR BURHANİYE BL
6 - 0
18.05.2018 B GRUBU BURSA GEMLİK BEL. E.ŞEHİR DSİ BENTSPOR
5 - 1
19.05.2018 A GRUBU İSTANBUL DAMLASPOR BURSA YENİ KARAMAN
3 - 1
19.05.2018 B GRUBU İSTANBUL ALBAYRAK BURSA GEMLİK BEL.
2-2/8-9 P.
20.05.2018 FİNAL İSTANBUL DAMLASPOR BURSA GEMLİK BEL.
2-2/6-4 P.

KÜTAHYA GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL DAMLASPOR

****************************************************************************

1.KADEME MAÇLARI

BALIKESİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.BEYKOZ 1908 İST.SAHİLSPOR
İZMİR TORBALI FORBES TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Ç.KALE HASTANE BAYIRI İZMİR ÇİĞLİ BEL.

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
17.05.2018 A GRUBU İST.BEYKOZ 1908 TORBALI FORBES
0 - 2
17.05.2018 B GRUBU İST.SAHİLSPOR TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4 - 0
18.05.2018 A GRUBU HASTANE BAYIRI İST.BEYKOZ 1908
1 - 1
18.05.2018 B GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BEL. TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2 - 1
19.05.2018 A GRUBU TORBALI FORBES HASTANE BAYIRI
4 - 0
19.05.2018 B GRUBU İST.SAHİLSPOR İZMİR ÇİĞLİ BEL.
0-0/8-9 P.
20.05.2018 FİNAL TORBALI FORBES İZMİR ÇİĞLİ BEL.
2-2/5-6 P.

BALIKESİR GRUBU ŞAMPİYONU: İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYESPOR

 

U-15 T.ŞAMPİYONASI İLLERİ

İSTANBUL 17-20/ Mayıs
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ALTINOVA
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL DUDULLU
İSTANBUL ZARA EKİNLİ
İSTANBUL KARTALSPOR
TEKİRDAĞ 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ÇAMLICA
İSTANBUL HALK. TAŞTEPE
KOCAELİ HARB-İŞSPOR
KOCAELİ GEYVE BEYLİKBAĞI
YALOVA S.Y.DOĞUŞSPOR
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
KOCAELİ 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ÇELİKTEPE
İSTANBUL KAYAŞEHİR
BURSA ARABAYATAĞI
BURSA İNEGÖL KAFKASSPOR
TEKİRDAĞ ÇORLU 1947
EDİRNE FATİHSPOR
DÜZCE 17-20 Mayıs
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL G.BİRLİĞİ
KOCAELİ 41 FUTBOL KUL.
KOCAELİ İZMİT G.BİRLİĞİ

BOLU BELEDİYESPOR

TEKİRDAĞ. KAPAKLI SİTE
KÜTAHYA 17-20/ Mayıs
İSTANBUL ALBAYRAK
İSTANBUL DAMLASPOR
BURSA YENİ KARAMAN
BURSA GEMLİK BEL.

BALIKESİR BURHANİYE BEL.

ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR
BALIKESİR 17-20/ Mayıs
İSTANBUL BEYKOZ 1908
İSTANBUL SAHİLSPOR
İZMİR ÇİĞLİ BEL.
İZMİR FORBES TORBALI
KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR
ÇANAKKALE HASTANE BAYIRI

****

T.ŞAMPİYONASINA GİDECEK OLANLAR

1
BAŞAKŞEHİR
9
ÇELİKTEPE
2
SULTANGAZİ
10
ZARA EKİNLİ
3
DAMLASPOR
11
HALKALI TAŞTEPE
4
İST.KAYAŞEHİR
12
ESENYURT
5
ÇAMLICASPOR
13
ALBAYRAK
6
İST.SAHİLSPOR
14
DUDULLU
7
BEYKOZ 1908
15
ALTINOVA
8
KARTALSPOR
16
İST.G.BİRLİĞİ

U-15 İST.ELEMELER - GALİP GELEN GİDER

1.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
2
11.04.2018 ZARA EKİNLİ
15.00
BAŞAKŞEHİR GAZİOSMANPAŞA
4 - 0
5
11.04.2018 İBB ESENLER
15.00
İST.G.BİRLİĞİ SULTANGAZİ
1 - 4

2.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
1
12.04.2018 MAHMUTBEY
15.00
H.TAŞTEPE DAMLASPOR
0-0/4-5 P.
4
12.04.2018 ÇİLEKLİ
16.00
DUDULLU İST.KAYAŞEHİR
1 - 2
6
12.04.2018 ÇİLEKLİ
14.00
ÇAMLICA ZARA EKİNLİ
2 - 0
7
12.04.2018 BEYOĞLU
15.00
ESENYURT İST.SAHİLSPOR
0 - 1
8
12.04.2018 SEYRANTEPE
15.00
BEYKOZ 1908 İST.GÜNGÖREN
2 - 1
9
12.04.2018 PAŞABAHÇE
15.00
ALBAYRAK KARTALSPOR
0 - 5
10
12.04.2018 B.PAŞA BŞB
15.00
ALTINOVA ÇELİKTEPE
1 - 3

U-15 İST.ELEMELERİ 3.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
3
17.04.2018 MERKEZEFENDİ
16.00
HALKALI TAŞTEPE GAZİOSMANPAŞA
6 - 1
12
17.04.2018 B.PAŞA BŞB 16.00 İST.G.BİRLİĞİ ZARA EKİNLİ
0 - 1
13
17.04.2018 İBB ŞENLİKKÖY 16.00 ESENYURT İST.GÜNGÖREN
2 - 1
14
17.04.2018 BEYOĞLU 16.00 ALBAYRAK ALTINOVA
5 - 3
11
20.04.2018 B.PAŞA BŞB 15.00 GAZİOSMANPAŞA DUDULLU
1-1/2-4 P.

4.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
16
19.04.2018 ÇİLEKLİ 15.00 İST.GÜNGÖREN ALTINOVA
1-1/3-4 P.
15
25.04.2018 ÇİLEKLİ 15.00 GAZİOSMANPAŞA İST.G.BİRLİĞİ
2-2/3-4 P.

****