Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-15-A GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLANLAR

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİDECEK 15 TAKIM.

1.GRUP İST.BEYLİKDÜZÜ 9.GRUP GÜNGÖREN
2.GRUP ESENYURT 10.GRUP SÖGÜTLÜÇEŞME
3.GRUP ZARA EKİNLİ 11.GRUP S.TEPE OFSPOR
4.GRUP BAĞCILAR EVREN 12.GRUP KARTALSPOR
5.GRUP İST.GENÇLERBİRLİGİ 13.GRUP DUDULLU
6.GRUP ALTINOVA 14.GRUP BAĞLARBAŞI
7.GRUP BAKIRKÖY 15.GRUP SELİMİYE
8.GRUP HALKALI TAŞTEPE    

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUPTA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

KATILMAYI HAKEDEN TAKIMLARI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

****

FİKSTÜR

U-15-A ANADOLU YAKASI FİKSTÜR VE SONUÇLAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

15.9.2018

BULVAR

12:00

CEVİZLİ ANADOLU

KARTALSPOR

12.GRUP

1 - 12

15.9.2018

KAYNARCA

12:00

KAYNARCA

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

0 - 2

15.9.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇENGELKÖY

MODAFEN

12.GRUP

1 - 3

15.9.2018

YENİSAHRA

14:30

ACIBADEM ÜSK.

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

0 - 2

15.9.2018

ORHANLI

11:00

TUZLA ŞİFA

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

0 - 12

15.9.2018

SARIGAZİ

12:00

SANCAKTEPE

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

2 - 0

15.9.2018

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇUBUKLU

YAMANSPOR

14.GRUP

2 - 0

 

 

 

K.ÇAVUŞOĞLU

BAY

14.GRUP

-

15.9.2018

BAŞIBÜYÜK

16:00

ATAŞEHİR DOĞUŞ

DUDULLU

13.GRUP

1 - 1

16.9.2018

BAŞIBÜYÜK

14:30

BAŞIBÜYÜKSPOR

SOĞANLIK

13.GRUP

5 - 0

16.9.2018

 ÇAMLIK

10:30

KURTKÖYSPOR

ATA.ÇAMOLUK

13.GRUP

2 - 1

16.9.2018

 GÜLLÜBAĞLAR

12:00

YENİŞEHİR GEN.

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

2 - 5

15.9.2018

SARIGAZİ

14:00

TR.SAMANDIRA

İST.SAHİL SPOR

15.GRUP

0 - 16

16.9.2018

ÜMRANİYE

12:00

KARABEKİRSPOR

SELİMİYE

15.GRUP

0 - 8

16.9.2018

YENİSAHRA

16:00

LİBADE

GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

2 - 3

      S.TEPE ZİGANA BAY 15.GRUP
-

22.9.2018

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

5 - 0

22.9.2018

DUDULLU

12:00

DUDULLU

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

2 - 0

22.9.2018

K. YUNUS

10:30

SOĞANLIK

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

1 - 4

22.9.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA. ÇAMOLUK

ATA.DOĞUŞ

13.GRUP

0 - 3

22.9.2018

 İDEALTEPE

10:30

İST. SAHİL SPOR

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

3 - 1

22.9.2018

SARIGAZİ

16:00

S.TEPE ZİGANA

TR.SAMANDIRA

15.GRUP

8 - 0

22.9.2018

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

LİBADE

15.GRUP

6 - 0

-

-

-

GÜLLÜBAĞLAR

BAY

15.GRUP

-

23.9.2018

ALEMDAĞ

17:00

MODAFEN

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

3 - 1

23.9.2018

BULVAR

12:00

KARTALSPOR

KAYNARCA

12.GRUP

5 - 0

23.9.2018

BULVAR

13:30

İST.KARTAL BLD

ÇENGELKÖY

12.GRUP

1 - 1

23.9.2018

DOLAYOBA

12:30

PENDİK DOĞAN

CEV. ANADOLU

12.GRUP

7 - 1

23.9.2018

K. YUNUS

13:00

K. ÇAVUŞOĞLU

SANCAKTEPE

14.GRUP

1 - 0

23.9.2018

YENİSAHRA

12:00

ÇAMLICASPOR

TUZLA ŞİFA

14.GRUP

8 - 0

23.9.2018

YENİSAHRA

13:30

BAĞLARBAŞI

ÇUBUKLU

14.GRUP

5 - 0

 

 

 

YAMANSPOR

BAY

14.GRUP

-

29.9.2018

BULVAR

11:30

CEV.ANADOLU

MODAFEN

12.GRUP

1 - 8

29.9.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇENGELKÖY

KAYNARCA

12.GRUP

1 - 2

29.9.2018

DOLAYOBA

13:00

PEN. DOĞAN

KARTALSPOR

12.GRUP

3 - 1

29.9.2018

YENİSAHRA

16:30

ACIBADEM ÜSK.

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

2 - 0

29.9.2018

ÇAKMAK

12:00

YAMANSPOR

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

0 - 7

29.9.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ÇUBUKLU

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

3 - 2

29.9.2018

ÇAMLIK

11:00

TUZLA ŞİFA

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

0 - 18

-

-

-

SANCAKTEPE

BAY

14.GRUP

-

30.9.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

DUDULLU

13.GRUP

0 - 2

30.9.2018

ÇAMLIK

10:30

SOĞANLIK

ATA.ÇAMOLUK

13.GRUP

1 - 2

30.9.2018

ÇAMLIK

12:00

KURTKÖYSPOR

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

1 - 2

30.9.2018

GÜLLÜBAĞLAR

13:30

 Y.ŞEHİR GEN.

ATA. DOĞUŞ

13.GRUP

1 - 1

30.9.2018

ÇAKMAK

12:00

KARABEKİRSPOR

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

0 - 0

30.9.2018

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

GÜLLÜBAĞLAR

SELİMİYE

15.GRUP

1 - 5

30.9.2018

YENİSAHRA

12:30

LİBADE

İST. SAHİL SPOR

15.GRUP

3 - 7

-

-

-

TR.SAMANDIRA

BAY

15.GRUP

-

6.10.2018

ÇAKMAK

13:30

ÇAKMAKSPOR

SOĞANLIK

13.GRUP

4 - 0

6.10.2018

DUDULLU

12:30

DUDULLU

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

2 - 0

6.10.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

ATA.ÇAMOLUK

YENİŞEHİR GENÇ

13.GRUP

1 - 2

6.10.2018

ÜMRANİYE

14:00

ATA.DOĞUŞ

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

5 - 2

6.10.2018

BULVAR

11:30

İST. SAHİL SPOR

GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

9 - 0

6.10.2018

SARIGAZİ

12:00

TR.SAMANDIRA

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

0 - 4

6.10.2018

SARIGAZİİS

15:00

S.TEPE ZİGANA

LİBADE

15.GRUP

3 - 1

-

-

-

SELİMİYE

BAY

15.GRUP

-

7.10.2018

ALEMDAĞ

17:00

MODAFEN

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

0 - 0

7.10.2018

BULVAR

11:30

KARTALSPOR

ÇENGELKÖY

12.GRUP

2 - 0

7.10.2018

BULVAR

17:00

İST. KARTAL BLD

CEV. ANADOLU

12.GRUP

3 - 1

7.10.2018

KAYNARCA

12:30

KAYNARCA

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

1 - 1

7.10.2018

ÇAKMAK

12:00

SANCAKTEPE

TUZLA ŞİFA

14.GRUP

7 - 1

7.10.2018

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

ÇUBUKLU

14.GRUP

2 - 0

7.10.2018

SELİMİYE

12:00

ÇAMLICASPOR

YAMANSPOR

14.GRUP

4 - 1

-

-

-

BAĞLARBAŞI

BAY

14.GRUP

-

13.10.2018

BULVAR

13:00

CEV.ANADOLU

KAYNARCA

12.GRUP

2 - 2

13.10.2018

BULVAR

16:30

KARTALSPOR

MODAFEN

12.GRUP

4 - 0

13.10.2018

DOLAYOBA

12:30

PENDİK DOĞAN

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

4 - 0

13.10.2018

YENİSAHRA

16:30

ACIBADEM ÜSK.

ÇENGELKÖY

12.GRUP

1 - 0

13.10.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇUBUKLU

SANCAKTEPE

14.GRUP

1 - 1

13.10.2018

DUDULLU

16:30

BAĞLARBAŞI

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

4 - 0

13.10.2018

ÜMRANİYE

12:00

YAMANSPOR

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

2 - 0

14.10.2018

K.YUNUS

11:00

SOĞANLIK

DUDULLU

13.GRUP

1 - 3

14.10.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA.ÇAMOLUK

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

1 - 1

14.10.2018

BAŞIBÜYÜK

16:30

BAŞIBÜYÜK

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

0 - 4

14.10.2018

ÇAMLIK

16:00

KURTKÖYSPOR

ATAŞEHİR DOĞUŞ

13.GRUP

0 - 1

14.10.2018

ÇAKMAK

12:00

LİBADE

TR.SAMANDIRA

15.GRUP

5 - 0

14.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

13:30

GÜLLÜBAĞLAR

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

3 - 4

14.10.2018

SELİMİYE

16:30

SELİMİYE

İST. SAHİL SPOR

15.GRUP

2 - 0

20.10.2018

DUDULLU

12:30

DUDULLU

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

3 - 0

20.10.2018

DUDULLU

16:30

ATA.DOĞUŞ

SOĞANLIK

13.GRUP

7 - 1

20.10.2018

BAŞIBÜYÜK

16:30

BAŞIBÜYÜK

ATA.ÇAMOLUK

13.GRUP

0 - 0

20.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

YENİŞEHİR GEN.

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

0 - 2

20.10.2018

SARIGAZİ

12:00

TR.SAMANDIRA

PGÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

2 - 6

20.10.2018

SARIGAZİ

16:00

S.TEPE ZİGANA

SELİMİYE

15.GRUP

1 - 1

20.10.2018

ÜMRANİYE

15:00

KARABEKİRSPOR

LİBADE

15.GRUP

2 - 1

- - - İST.SAHİLSPOR BAY 15.GRUP  

21.10.2018

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇENGELKÖY

CEV.ANADOLU

12.GRUP

3 - 1

21.10.2018

K.YUNUS

12:30

İST. KARTAL BL.

MODAFEN

12.GRUP

1 - 2

21.10.2018

KAYNARCA

10:30

KAYNARCA

PEN. DOĞAN

12.GRUP

0 - 3

21.10.2018

SELİMİYE

12:00

ACIBADEM ÜSK.

KARTALSPOR

12.GRUP

0 - 4

21.10.2018

ALEMDAĞ

17:00

SANCAKTEPE

YAMANSPOR

14.GRUP

2 - 1

21.10.2018

K.YUNUS

11:00

K. ÇAVUŞOĞLU

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

1 - 2

   

 

ÇUBUKLU

TUZLA ŞİFA

14.GRUP

3 - 0 H.

- - - ÇAMLICA BAY 14.GRUP
-

27.10.2018

ALEMDAĞ

16:00

MODAFEN

KAYNARCA

12.GRUP

2 - 0

27.10.2018

BULVAR

12:30

KARTALSPOR

İST.KARTAL BLD

12.GRUP

6 - 0

27.10.2018

DOLAYOBA

13:00

PEN. DOĞAN

ÇENGELKÖY

12.GRUP

3 - 2

27.10.2018

GÜLSUYU

11:00

CEV. ANADOLU

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

3 - 3

27.10.2018

ALEMDAĞ

09:30

ÇAMLICASPOR

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

1 - 2

27.10.2018

YENİSAHRA

12:30

BAĞLARBAŞI

SANCAKTEPE

14.GRUP

4 - 0

- -

-

YAMANSPOR

TUZLA ŞİFA

14.GRUP

3 - 0 H.

- - - ÇUBUKLU BAY 14.GRUP
-

28.10.2018

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

ATA. DOĞUŞ

13.GRUP

1 - 2

28.10.2018

GÜLSUYU

12:30

SOĞANLIK

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

1 - 3

28.10.2018

ÇAMLIK

16:30

KURTKÖYSPOR

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

4 - 0

28.10.2018

SARIGAZİ

12:00

ATA. ÇAMOLUK

DUDULLU

13.GRUP

0 - 2

28.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

10:30

GÜLLÜBAĞLAR

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

2 - 1

28.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

16:00

İST. SAHİL SPOR

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

7 - 1

28.10.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

TR. SAMANDIRA

15.GRUP

11 - 0

- - - SOĞANLIK BAY 15.GRUP
-

3.11.2018

ÇAKMAK

16:00

ÇAKMAKSPOR

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

2 - 0

3.11.2018

DUDULLU

16:00

DUDULLU

ATA.DOĞUŞ

13.GRUP

3 - 0

3.11.2018

K. YUNUS

11:00

SOĞANLIK

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

1 - 4

3.11.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA. ÇAMOLUK

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

0 - 4

3.11.2018

BULVAR

12:30

İST.SAHİL SPOR

TR. SAMANDIRA

15.GRUP

15 - 1

3.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

GÜLLÜBAĞLAR

LİBADE

15.GRUP

3 - 1

3.11.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

2 - 0

- - - S.TEPE ZİGANA BAY 15.GRUP
-

4.11.2018

ALEMDAĞ

17:00

MODAFEN

ÇENGELKÖY

12.GRUP

2 - 0

4.11.2018

BULVAR

12:30

İST. KARTAL BLD

KAYNARCA

12.GRUP

1 - 1

4.11.2018

BULVAR

17:00

KARTALSPOR

CEV.ANADOLU

12.GRUP

6 - 0

4.11.2018

DOLAYOBA

15:00

PENDİK DOĞAN

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

3 - 0

4.11.2018

SELİMİYE

12:00

ÇAMLICASPOR

SANCAKTEPE

14.GRUP

3 - 1

4.11.2018

ÜMRANİYE

14:00

YAMANSPOR

ÇUBUKLU

14.GRUP

0 - 1

- -

-

BAĞLARBAŞI

TUZLA ŞİFA

14.GRUP

3 - 0 H.

- - - K.ÇAVUŞOĞLU BAY 14.GRUP
-

10.11.2018

BULVAR

15:00

CEV. ANADOLU

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

0 - 5

10.11.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:00

ÇENGELKÖY

İST.KARTAL BLD

12.GRUP

2 - 0

10.11.2018

KAYNARCA

15:00

KAYNARCA

KARTALSPOR

12.GRUP

0 - 7

10.11.2018

SELİMİYE

12:00

ACIBADEM ÜSK.

MODAFEN

12.GRUP

2 - 0

10.11.2018

ORTAÇEŞME

11:00

ÇUBUKLU

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

0 - 2

10.11.2018

S.BEYLİ BLD.

13:00

SANCAKTEPE

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

0 - 1

 

 

 

TUZLA ŞİFA ÇAMLICA

14.GRUP

0 - 3 H.
- - - YAMANSPOR BAY 14.GRUP
-

11.11.2018

DUDULLU

12:30

ATA. DOĞUŞ

ATA. ÇAMOLUK

13.GRUP

1 - 1

11.11.2018

 BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

0 - 1

11.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

KURTKÖYSPOR

SOĞANLIK

13.GRUP

9 - 0

11.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

13:30

Y.ŞEHİR GENÇLİK

DUDULLU

13.GRUP

1 - 5

11.11.2018

ALEMDAĞ

10:00

TR.SAMANDIRA

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

0 - 9

11.11.2018

ÇAKMAK

12:00

LİBADE

SELİMİYE

15.GRUP

1 - 1

11.11.2018

ÜMRANİYE

15:00

KARABEKİRSPOR

İST.SAHİL SPOR

15.GRUP

2 - 3

- - - GÜLLÜBAĞLAR BAY 15.GRUP
-

17.11.2018

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

1 - 1

17.11.2018

DUDULLU

14:30

ATA. DOĞUŞ

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

0 - 0

17.11.2018

DUDULLU

16:30

DUDULLU

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

6 - 0

17.11.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA.ÇAMOLUK

SOĞANLIK

13.GRUP

0 - 0

17.11.2018

K YUNUS

15:00

İST.SAHİL SPOR

LİBADE

15.GRUP

5 - 0

17.11.2018

SARIGAZİ

16:00

S.TEPE ZİGANA

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

0 - 1

17.11.2018

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

3 - 0

- - - TR.SAMANDIRA BAY 15.GRUP
-

18.11.2018

ALEMDAĞ

10:30

MODAFEN

CEVİZLİ ANADOLU

12.GRUP

5 - 2

18.11.2018

BULVAR

12:30

KARTALSPOR

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

3 - 0

18.11.2018

BULVAR

17:00

İST. KARTAL BLD

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

2 - 3

18.11.2018

KAYNARCA

12:30

KAYNARCA

ÇENGELKÖY

12.GRUP

0 - 5

18.11.2018

ÇAKMAK

16:00

ÇAMLICASPOR

ÇUBUKLU

14.GRUP

2 - 0

18.11.2018

SELİMİYE

12:30

BAĞLARBAŞI

YAMANSPOR

14.GRUP

8 - 0

 

 

 

TUZLA ŞİFA K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

0 - 3 H.
- - - SANCAKTEPE BAY 14.GRUP
-

21.11.2018

TFF RİVA

16:30

ÇUBUKLU

K.ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

1 - 2

24.11.2018

ÇAVUŞBAŞI

13:00

ÇENGELKÖY

KARTALSPOR

12.GRUP

0 - 1

24.11.2018

DOLAYOBA

12:30

PENDİK DOĞAN

MODAFEN

12.GRUP

3 - 1

24.11.2018

K. YUNUS

11:00

CEV. ANADOLU

İST.KARTAL BLD

12.GRUP

6 - 1

24.11.2018

YENİSAHRA

12:30

ACIBADEM ÜSK.

KAYNARCA

12.GRUP

1 - 2

24.11.2018

ÜMRANİYE

15:00

YAMANSPOR

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

1 - 3

     

 

   

 

25.11.2018

GÜLSUYU

12:30

SOĞANLIK

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

1 - 1

25.11.2018

BAŞIBÜYÜK

16:30

BAŞIBÜYÜKSPOR

ATA.DOĞUŞ

13.GRUP

2 - 1

25.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

11:30

KURTKÖYSPOR

DUDULLU

13.GRUP

1 - 4

25.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

YENİŞEHİR GEN.

ATA. ÇAMOLUK

13.GRUP

7 - 0

25.11.2018

ÇAKMAK

12:00

KARABEKİRSPOR

TR.SAMANDIRA

15.GRUP

3 - 2

25.11.2018

ÇAKMAK

16:00

LİBADE

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

2 - 2

25.11.2018

GÜLLÜBAĞLAR

10:00

GÜLLÜBAĞLAR

İSTSAHİL SP.OR

15.GRUP

0 - 5

1.12.2018

ÇAKMAK

16:00:

ÇAKMAKSPOR

ATA. ÇAMOLUK

13.GRUP

5 - 0

1.12.2018

DUDULLU

12:30

ATA. DOĞUŞ

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

1 - 1

1.12.2018

DUDULLU

14:00

DUDULLU

SOĞANLIK

13.GRUP

3 - 0

1.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

13:00

YENİŞEHİR GEN.

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

4 - 1

1.12.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

İST. SAHİL SPOR

SELİMİYE

15.GRUP

1 - 6

1.12.2018

SARIGAZİ

12:00

S.TEPE ZİGANA

GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

2 - 2

1.12.2018

SARIGAZİ

14:30

TR.SAMANDIRA

LİBADE

15.GRUP

0 - 4

- - - KARABEKİRSPOR BAY 15.GRUP
-

2.12.2018

ALEMDAĞ

09:30

MODAFEN

KARTALSPOR

12.GRUP

1 - 6

2.12.2018

BULVAR

16:00

İST.KARTAL BLD

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

0 - 1

2.12.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇENGELKÖY

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

4 - 1

2.12.2018

KAYNARCA

14:30

KAYNARCA

CEV.ANADOLU

12.GRUP

1 - 1

2.12.2018

K.YUNUS

11:00

K.ÇAVUŞOĞLU

YAMANSPOR

14.GRUP

1 - 2

2.12.2018

SELİMİYE

16:30

ÇAMLICASPOR

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

0 - 3

2.12.2018

S.BEYLİ BLD

12:30

SANCAKTEPE

ÇUBUKLU

14.GRUP

2 - 2

- - - TUZLA ŞİFA BAY 14.GRUP
-

8.12.2018

ALEMDAĞ

13:30

MODAFEN

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

3 - 0

8.12.2018

BULVAR

16:30

KARTALSPOR

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

2 - 1

8.12.2018

DOLAYOBA

12:30

PENDİK DOĞAN

KAYNARCA

12.GRUP

1 - 1

8.12.2018

K. YUNUS

12:00

CEV.ANADOLU

ÇENGELKÖY

12.GRUP

1 - 0

8.12.2018

DUDULLU

16:30

BAĞLARBAŞI

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

6 - 1

8.12.2018

ÜMRANİYE

16:00

YAMANSPOR

SANCAKTEPE

14.GRUP

1 - 2

 

 

 

TUZLA ŞİFA

ÇUBUKLU

14.GRUP

0 - 3 H.

- - - ÇAMLICA BAY 14.GRUP
-

9.12.2018

ÇAKMAK

12:00ü

ÇAKMAKSPOR

DUDULLU

13.GRUP

0 - 2

9.12.2018

K.YUNUS

16:30

SOĞANLIK

ATA.DOĞUŞ

13.GRUP

0 - 3

9.12.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA.ÇAMOLUK

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

1 - 1

9.12.2018

ÇAMLIK

12:30

KURTKÖYSPOR

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

2 - 0

9.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

GÜLLÜBAĞLAR

TR. SAMANDIRA

15.GRUP

6 - 2

9.12.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

1 - 1

9.12.2018

YENİSAHRA

12:30

LİBADE

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

3 - 1

- - - İST.SAHİLSPOR BAY 15.GRUP
-

15.12.2018

DUDULLU

12:30

DUDULLU

ATA. ÇAMOLUK

13.GRUP

6 - 1

15.12.2018

DUDULLU

16:30

ATAİ DOĞUŞ

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

3 - 2

15.12.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

BAŞIBÜYÜKSPOR

KURTKÖYSPOR

13.GRUP

0 - 1

15.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

PEN. Y.ŞEHİR GEN.

SOĞANLIK

13.GRUP

1 - 3

15.12.2018

ALEMDAĞ

16:00

TR.SAMANDIRA

SELİMİYE

15.GRUP

0 - 7

15.12.2018

ÇAKMAK

12:00

KARABEKİRSPOR

 GÜLLÜBAĞLAR

15.GRUP

0 - 5

15.12.2018

SARIGAZİ

16:00

S.TEPE ZİGANA

İST. SAHİL SPOR

15.GRUP

2 - 4

 

 

 

 

 

 

 

16.12.2018

ÇAVUŞBAŞI

16:00

ÇENGELKÖY

PENDİK DOĞAN

12.GRUP

0 - 3

16.12.2018

KAYNARCA

12:30

KAYNARCA

MODAFEN

12.GRUP

1 - 3

16.12.2018

SELİMİYE

12:30

ACIBADEM ÜSK.

CEV. ANADOLU

12.GRUP

1 - 3

 

   

KARTALSPOR

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

3 - 0 H.

16.12.2018

K. YUNUS

11:00

K.ÇAVUŞOĞLU

ÇAMLICASPOR

14.GRUP

0 - 2

16.12.2018

SARIGAZİ

17:30

SANCAKTEPE

BAĞLARBAŞI

14.GRUP

0 - 3

 

 

 

TUZLA ŞİFA

YAMANSPOR

14.GRUP

0 - 3 H.

- - - ÇUBUKLU BAY 14.GRUP
-
           

****

12.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

KARTALSPOR

14

13

0

1

64

6

39

58

2

PENDİK DOĞAN

14

11

2

0

38

9

35

29

3

MODAFEN

14

9

1

4

33

22

28

11

4

ACIBADEM ÜSK.

14

4

2

8

17

31

14

-1

5

ÇENGELKÖY

14

4

1

9

19

21

13

-2

6

CEV. ANADOLU

14

3

3

8

23

57

12

-34

7

KAYNARCA

14

2

5

7

11

35

11

-24

8

İST. KARTAL BLD

14

2

2

10

11

35

8

-24

13.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

DUDULLU

14

13

1

0

45

5

40

40

2

KURTKÖYSPOR

14

8

3

3

32

12

27

20

3

ATAŞEHİR DOĞUŞ

14

7

5

2

29

15

26

14

4

ÇAKMAKSPOR

14

6

4

4

31

15

22

16

5

YENİŞEHİR GEN.

14

5

2

7

25

25

17

0

6

BAŞIBÜYÜKSPOR

14

3

2

9

15

38

11

-23

7

ATA.ÇAMOLUK

14

1

5

8

8

35

8

-27

8

SOĞANLIK

14

1

2

11

10

49

5

-39

14.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BAĞLARBAŞI

12

12

0

0

59

2

36

57

2

K.ÇAVUŞOĞLU

12

7

0

5

32

16

21

16

3

ÇAMLICA

12

7

0

4

28

14

21

14

4

SANCAKTEPE

12

5

2

6

20

21

17

-1

5

ÇUBUKLU

12

5

2

5

16

18

17

-2

6

YAMANSPOR

12

4

0

8

15

31

12

-16

7

TUZLA ŞİFA

12

0

0

12

1

69

0

-68

15.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İST.SAHİLSPOR

12

10

0

2

75

18

30

57

2

SELİMİYE
12
9

3

0

53

5

30

48

3

GÜLLÜBAĞLAR

12

6

1

5

31

36

19

-5

4

S.TEPE ZİGANA

12

4

5

3

34

22

17

12

5

KARABEKİRSPOR

12

4

1

7

15

29

13

-14

6

LİBADE

12

3

2

7

23

33

11

-10

7

TR.SAMANDIRA

12

0

0

12

7

95

0

88

****

ANADOLU YAKASI U-15 A GRUPLAR

12.GRUP
13.GRUP
14.GRUP
15.GRUP
1
MODAFENSPOR
1
ÇAKMAKSPOR
1
K.ÇAVUŞOĞLU
1

S.TEPE ZİGANA

2
İST.KARTAL BEL.
2
DUDULLU
2
YAMANSPOR
2
GÜLLÜBAĞLAR
3
KAYNARCA
3
ATA.DOĞUŞ
3
SANCAKTEPE
3
TR.SAMANDIRA
4
ÇENGELKÖY
4

PEN.Y.ŞEHİR G.

4
BAĞLARBAŞI
4
SELİMİYE
5
ACIBADEM ÜSK.
5
BAŞIBÜYÜK
5

TUZLA ŞİFA

5
KARABEKİR
6
CEVİZLİ ANADOLU
6
KURTKÖY
6
ÇAMLICA
6
İST.SAHİLSPOR
7
PENDİK DOĞAN
7
SOĞANLIK
7
ÇUBUKLU
7
LİBADE
8
KARTALSPOR
 
 
 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN