2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-15-B ANADOLU YAKASI

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 26.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

25.01.2020

KANLICA

13:30

ÜSK. SALACAK

YAMANSPOR

26.GRUP

2 - 0

25.01.2020

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA. ÇAMOLUK

FENERYOLU

26.GRUP

1 - 2

25.01.2020

YENİSAHRA

14:30

ÜNALANSPOR

İNKILAP SPOR

26.GRUP

0 - 0

 

 

 

TUNUSBAĞI BARBAROSSP.

26.GRUP

0 - 3 h.
   
   

30.01.2020

ÜMRANİYE

15:00

YAMANSPOR

ATA. ÇAMOLUK

26.GRUP

-

30.01.2020

YENİSAHRA

11:00

BARBAROSSPOR

ÜSK.SALACAK

26.GRUP

-

30.01.2020

ÇAKMAK

15:00

İNKILAP SPOR

FENERYOLU

26.GRUP

-

 

 

 

TUNUSBAĞI ÜNALANSPOR

26.GRUP

0 - 3 h.

26.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
YAMANPOR
9
8
0
1
31
3
24
28
2
ÜNALANSPOR
9
7
1
1
21
8
22
13
3
ÜSK.SALACAK
9
7
0
2
21
8
21
13
4
BARBAROS
9
4
0
5
16
11
12
5
5
İNKİLAPSPOR
10
3
2
5
11
22
11
-8
6
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
9
3
1
4
14
15
10
-1
7
FENERYOLU
9
3
0
6
9
27
9
-18
8
TUNUSBAĞI
10
0
0
10
0
24
0
-24

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 28.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

25.01.2020

SARIGAZİ

14:00

1877 ALEMDAĞ

KOZYATAĞI

28.GRUP

-

25.01.2020

ÇAKMAK

16:00

ÇEK. BL. ALEMDAĞ

KAYIŞDAĞISPOR

28.GRUP

-

25.01.2020

S.BEYLİ BL.

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

BAL.Y.BAĞLAR

28.GRUP

0 - 1

25.01.2020

ÜMRANİYE

14:00

KARABEKİRSPOR

ÖZATAŞEHİR

28.GRUP

-
   
   

30.01.2020

BAŞIBÜYÜK

11:00

KAYIŞDAĞISPOR

KARABEKİRSPOR

28.GRUP

-

30.01.2020

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

Ç.K. BL. ALEMDAĞ

28.GRUP

-

30.01.2020

ÇAKMAK

11:00

ÖZATAŞEHİR

1877 ALEMDAĞ

28.GRUP

-

30.01.2020

K.YUNUS

13:00

BAL. Y.BAĞLAR

KOZYATAĞI

28.GRUP

-

28.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KARABEKİRSPOR
8
7
0
1
40
6
21
34
2
KAYIŞDAĞI
8
7
0
1
24
8
21
16
3
ÇK.BL.ALEMDAĞ
8
6
0
2
31
6
18
25

4

1877 ALEMDAĞ
8
5
0
3
33
13
15
20
5
KOZYATAĞI
8
4
0
4
18
15
12
3
6
BAL.YEŞİLBAĞLAR
9
3
0
6
10
34
9
-24
7
ÖZATAŞEHİR
8
0
1
7
6
38
1
-32
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
9
0
1
8
1
43
1
-42

U-15-B 30.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

25.01.2020

GÜLSUYU

13:00

ESENKENT

SULTANBEYLİ

30.GRUP

1 - 1

25.01.2020

KARTAL 75.

13:00

KARTAL YUVASI

BEYKOZ 1908 .

30.GRUP

0 - 7

25.01.2020

YENİSAHRA

12:30

ATA. YONCA

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

1 - 5

25.01.2020

BULVAR

12:30

M.KARAYOLLARI

DNZ. İŞLETMELERİ

30.GRUP

3 - 2
   
   

30.01.2020

KAVACIK

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

ESENKENT

30.GRUP

-

30.01.2020

BEYKOZ

15:00

BEYKOZ 1908 .

M. KARAYOLLARI

30.GRUP

-

30.01.2020

DUDULLU

11:00

ATA. YONCA

KARTAL YUVASI

30.GRUP

-

30.01.2020

DUDULLU

15:00

ATA. DOĞUŞ

SULTANBEYLİ

30.GRUP

-

30.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ATAŞEHİR DOĞUŞ
9
8
1
0
31
1
25
30
3
BEYKOZ 1908

9

7
0
2
29

10

21

19

2
ESENKENT
9
6
1
2
19
13
19
6
4
SULTANBEYLİ
9
4
2
3
24
8
14
16
5
M.KARAYOLLARI
9
3
3
3
18
16
12
2
6
KARTAL YUVASI
9
3
0
6
10
27
9
-17
7
ATAŞEHİR YONCA
9
1
1
7
13
26
4
-13
8
DZ.İŞLETMELERİ
9
0
0
9
4
47
0
-43

U-15-B 32.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

25.01.2020

İDEALTEPE

11:00

BATI ATAŞEHİR

GÜLSUYU

32.GRUP

1 - 5

25.01.2020

SELİMİYE

12:00

VALİDE TAYFUN

GİRNE GENÇLİK

32.GRUP

0 - 1

25.01.2020

YENİSAHRA

16:00

LİBADE

CEVİZLİ KÜLTÜR

32.GRUP

-
   

 

SANCAKTEPE KARTALGÜCÜ

32.GRUP

3 - 0 h.
   
   

30.01.2020

GÜLSUYU

11:00

CEV. KÜLTÜR

VALİDE TAYFUN

32.GRUP

-

30.01.2020

GÜLSUYU

15:00

GÜLSUYU

SANCAKTEPE

32.GRUP

-

30.01.2020

BAŞIBÜYÜK

15:00

BATI ATAŞEHİR

LİBADE

32.GRUP

-
   

 

GİRNE GEN. KARTALGÜCÜ

32.GRUP

3 - 0 h.

32.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
A
1
GÜLSUYU
9
9
0
0
40
5
27
35
2
GİRNE GEN.
10
7
1
2
18
6
22
12
3
SANCAKTEPE
9
6
2
1
23
9
20
14
4
LİBADE
8
5
1
2
19
16
13
3
5
CEV.KÜLT-ÜR
8
4
0
4
19
19
12
0
6
VALİDE TAYFUN
9
1
1
7
15
27
4
-12
7
BATI ATAŞEHİR
9
1
1
7
8
32
4
-24
8
KARTALGÜCÜ
10
0
0
10
0
30
0
-30

****

U-15-B 25.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

26.01.2020

ÇAKMAK

12:00

H.PAŞA DEMİR

ATALAR

25.GRUP

-

26.01.2020

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇAVUŞBAŞI

ÇENGELKÖY

25.GRUP

-

26.01.2020

BAŞIBÜYÜK

16:00

MALTEPESPOR

TUZLA SAHİL SP.

25.GRUP

-

26.01.2020

ÇAMLIK

14:30

PENDİKGÜCÜ

KİRAZLITEPE

25.GRUP

-
   
   

29.01.2020

ORHANLI

12:30

TUZLA SAHİL SP.

H.PAŞA DEMİR

25.GRUP

-

29.01.2020

BULVAR

13:00

ATALAR

PENDİKGÜCÜ

25.GRUP

-

29.01.2020

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇAVUŞBAŞI

MALTEPESPOR

25.GRUP

-

29.01.2020

KANLICA

10:30

ÇENGELKÖY

KİRAZLITEPE

25.GRUP

-

25.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÇENGELKÖY
8
6
2
0
17
5
20
12
2
MALTEPESPOR
8
6
1
1
28
8
19
20
3
PENDİKGÜCÜ
8
4
1
3
13
13
13
0
4
H.PAŞA DEMİR
8
4
0
4
19
18
12
1
5
TUZLA SAHİLSPOR
8
4
0
4
24
24
12
0
6
ÇAVUŞBAŞI
8
4
0
4
16
18
12
-2
7
KİRAZLITEPE
8
3
0
5
11
21
6
-10
8
ATALAR
8
0
0
8
4
25
0
-21

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 27.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

26.01.2020

KAYNARCA

13:00

KAYNARCASPOR

GÜMÜŞSUYU

27.GRUP

-

26.01.2020

YENİSAHRA

14:00

KOŞUYOLU

ONAY SPOR

27.GRUP

-

26.01.2020

KANLICA

13:30

KÜPLÜCE GEN.

HEYBELİADA

27.GRUP

-
      RİVASPOR KEMAHSPOR

27.GRUP

3 - 0 h.
   
   

29.01.2020

ORHANLI

11:00

ONAY SPOR

KAYNARCASPOR

27.GRUP

-

29.01.2020

K. YUNUS

13:00

HEYBELİADA

KOŞUYOLU

27.GRUP

-

29.01.2020

ORTAÇEŞME

15:00

RİVA SPOR

KÜPLÜCE GEN.

27.GRUP

-
      GÜMÜŞSUYU KEMAHSPOR

27.GRUP

3 - 0 h.

27.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KAYNARCA
8
8
0
0
49
4
24
45
2
GÜMÜŞSUYU
9
5
2
2
20
14
17
6
3
ONAYSPOR
8
5
1
2
23
9
16
14
4
KOŞUYOLU
8
5
0
3
25
20
15
5
5
RİVASPOR
9
4
2
3
20
21
14
-1

6

KÜPLÜCE GEN.
8
3
1
4
11
20
10
-9
7
HEYBELİADA
8
1
0
7
7
37
3
-30
8
KEMAHSPOR
10
0
0
10
0
30
0
-30

U-15-B 29.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

26.01.2020

ALEMDAĞ

14:30

ÇAMLICASPOR

BOSTANCI

29.GRUP

-

26.01.2020

KARTAL 75.

13:00

YAKACIK

PEN.HARMANDERE

29.GRUP

-

26.01.2020

SELİMİYE

12:30

ÜSK. İCADİYE

ÇEKMEKÖY ÇARŞI

29.GRUP

-

 

 

 

SOĞUKSUSPOR PEN.KAYNARCA

29.GRUP

h. - h.
   
   

29.01.2020

ALEMDAĞ

11:00

ÇAMLICASPOR

YAKACIK

29.GRUP

-

29.01.2020

ÇAMLIK

13:00

PEN.HARMANDERE

ÜSK. İCADİYE

29.GRUP

-
   

 

Ç.KÖY ÇARŞI SOĞUKSU

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

BOSTANCI PEN.KAYNARCA

29.GRUP

3 - 0 h.

29.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÇAMLICA
8
7
0
1
33
4
21
29
2
YAKACIK

8

7
0
1
30

4

21

26

3
PEN.HARMANDERE
8
5
0
3
17
12
15
5
4
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
9
5
0
4
16
13
15
3
5
BOSTANCI
9
5
0
4
18
33
15
-15
6
ÜSK.İCADİYE
8
4
0
4
17
17
12
0
7
SOĞUKSU
10
0
0
10
0
30
0
-30
8
PEN.KAYNARCA
10
0
0
10
0
30
0
-30

U-15-B 31.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

26.01.2020

ÜMRANİYE

14:00

İST. ÇORUM SPOR

TUZLA ŞİFA

31.GRUP

-

26.01.2020

YENİSAHRA

12:30

ÖRNEK GENÇLİK

İDEALTEPESPOR

31.GRUP

-

26.01.2020

BAŞIBÜYÜK

11:00

Y.Ş KARTALLARI

YENİSAHRA

31.GRUP

-

26.01.2020

DUDULLU

12:30

ÜM. KEMERDERE

TUZLA G.BİRLİĞİ

31.GRUP

-
   
   

29.01.2020

ORHANLI

16:00

TUZLA ŞİFA

YENİSAHRA

31.GRUP

-

29.01.2020

 İDEALTEPE

11:00

İDEALTEPESPOR

ÜM.KEMERDERE

31.GRUP

-

29.01.2020

ORHANLI

09:30

TUZLA G.BİRLİĞİ

Y.Ş KARTALLARI

31.GRUP

-

29.01.2020

KANLICA

12:00

İST. ÇORUM SPOR

ÖRNEK GEN.

31.GRUP

-

31.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
TUZLA ŞİFA
8
7
0
1
20
9
21
11
2
İST.ÇORUMSPOR
8
5
1
2
15
9
16
6
3
PEN.Y.Ş.KARTALLARI
8
4
1
3
17
9
13
8
4
YENİSAHRA
8
4
1
3
16
9
13
7
5
İDEALTEPE
8
4
1
3
17
12
13
5
6
ÖRNEK GENÇLİK
8
3
0
5
12
21
9
-9
7
TUZLA G.BİRLİGİ
8
1
1
6
9
22
4
-13
8
ÜM.KEMERDERE
8
1
1
6
7
22
4
-15

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 33.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

26.01.2020

KANLICA

12:00

VADİ SPOR

ŞİLESPOR

33.GRUP

-

26.01.2020

K.YUNUS

11:00

İST.ALTINORDU

KARTAL 1949 GEN.

33.GRUP

-

26.01.2020

BAŞIBÜYÜK

12:30

İÇERENKÖY İ.Y.

CEV.ANADOLU

33.GRUP

-
      ATLASSPOR YENİMAHALLE

33.GRUP

0 - 3 h.
   
   

29.01.2020

KARTAL 75.

15:00

CEV. ANADOLU

İST. ALTINORDU

33.GRUP

-

29.01.2020

KAVACIK

15:00

YENİMAHALLE

İÇERENKÖY İ.Y.

33.GRUP

-
   
   

30.01.2020

ŞİLE

15:00

ŞİLESPOR

KARTAL 1949 GEN.

33.GRUP

-
      ATLASSPOR VADİSPOR

33.GRUP

0 - 3 h.

33.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
CEVİZLİ ANADOLU
8
8
0
0
39
5
24
34
2
İÇERENKÖY
8
7
0
1
66
8
21
58
3
ŞİLESPOR
8
5
0
3
23
19
15
4

4

İST.ALTINORDU
8
4
0
4
16
26
12
-10
5
YENİMAHALLE
9
4
1
4
18
32
13
-14
6
KARTAL 1949 GEN.
8
2
1
5
13
26
7
-13
7
VADİSPOR
9
3
0
6
14
43
9
-29
8
ATLASSPOR
10
0
0
10
0
30
0
-30

****

ANADOLU YAKASI U-15-B GRUPLAR

25.GRUP
26.GRUP
27.GRUP
28.GRUP
1
ATALAR
1
YAMANSPOR
1
ONAYSPOR
1
ÖZATAŞEHİR
2
TUZLA SAHİLSPOR
2
BARBAROS
2
HAYBELİADA
2
KAYIŞDAĞ
3
ÇAVUŞBAŞI
3
ÜNALANSPOR
3
RİVASPOR
3
ATAŞEHİRGÜCÜ
4
MALTEPESPOR
4
TUNUSBAĞI
4
KÜPLÜCE GEN.
4
ÇK.BL.ALEMDAĞ
5
H.PAŞA DEMİR
5
ÜSK.SALACAK
5
KOŞUYOLU
5
KARABEKİRSPOR
6
PENDİKGÜCÜ
6
ATA.ÇAMOLUK
6
KAYNARCA
6
1877 ALEMDAĞ
7
KİRAZLITEPE
7
FENERYOLU
7
GÜMÜŞSUYU
7
KOZYATAĞI
8
ÇENGELKÖY
8
İNKİLAPSPOR
8
KEMAHSPOR
8
BAL.Y.BAĞLAR

****

29.GRUP
30.GRUP
31.GRUP
32.GRUP
1
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
1
DZ.İŞLETMELERİ
1
TUZLA G.BİRLİGİ
1
GİRNE GEN.
2
PEN.HARMANDERE
2
BEYKOZ 1908
2
İDEALTEPE
2
CEVİZLİ KÜLTÜR
3
ÇAMLICA
3
ATAŞEHİR YONCA
3
İST.ÇORUMSPOR
3
BATI ATAŞEHİR
4
YAKACIK
4
KARTAL YUNUS
4
ÖRNEK GEN.
4
LİBADE
5
ÜSK.İCADİYE
5
M.K.YOLLARI
5
ÜM.KEMERDERE
5
VALİDE TAYFUN
6
SOĞUKSUSPOR
6
ESENKENT
6
Y.ŞEHİR KARTALLARI
6
KARTALGÜCÜ
7
PEN.KAYNARCA
7
SULTANBEYLİ
7
YENİSAHRA
7
SANCAKTEPE
8
BOSTANCI
8
ATAŞEHİR DOĞUŞ
8
TUZLA ŞİFA
8
GÜLSUYU

****

33.GRUP
1
CEVİZLİ ANADOLU
2
YENİMAHALLE
3
VADİSPOR
4
ATLASSPOR
5
İÇERENKÖY İ.Y.
6
İST.ALTINORDU
7
KARTAL 1949 GEN.
8
ŞİLESPOR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN