2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-15-B ANADOLU YAKASI

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 26.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

22.02.2020

KANLICA

14:30

ÜSK. SALACAK

ATA. ÇAMOLUK

26.GRUP

0 - 1

22.02.2020

SELİMİYE

14:00

ÜNALANSPOR

YAMANSPOR

26.GRUP

3 - 0

22.02.2020

SELİMİYE

15:30

BARBAROSSPOR

İNKILAP SPOR

26.GRUP

0 - 3

 

 

 

FENERYOLU

TUNUSBAĞI

26.GRUP

3 - 0 h.

26.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
YAMANSPOR
14
12
0
2
39
9
36
30
2
ÜNALANSPOR
14
11
1
2
36
10
34
26
3
ÜSK.SALACAK
14
9
1
4
29
13
27
16
4
BARBAROS
14
6
1
7
22
17
19
5
5
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
14
6
1
7
21
21
17
0
6
İNKİLAPSPOR
14
5
2
7
20
27
17
-7
7
FENERYOLU
14
4
0
10
12
39
12
-27
8
TUNUSBAĞI
14
0
0
14
0
42
0
-42

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 28.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

22.02.2020

BAŞIBÜYÜK

14:30

KAYIŞDAĞI

BAL.YEŞİLBAĞLAR

28.GRUP

2 - 1

22.02.2020

ALEMDAĞ

13:00

ÇK BL. ALEMDAĞ

KOZYATAĞI

28.GRUP

2 - 3

22.02.2020

S.BEYLİ BL

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

ÖZATAŞEHİR

28.GRUP

1 - 1

22.02.2020

ÜMRANİYE

16:30

KARABEKİR

1877 ALEMDAĞ

28.GRUP

4 - 0

28.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KARABEKİRSPOR
14
13
0
1
69
7
39
62
2
ÇK.BL.ALEMDAĞ
14
9
1
4
46
12
28
34
5
KAYIŞDAĞI
14
9
0
5
32
21
27
11
3
KOZYATAĞI
14
9
0
5
31
20
27
11

4

1877 ALEMDAĞ
14
8
1
5
38
19
25
19
6
BAL.YEŞİLBAĞLAR
14
5
0
9
15
50
15
-35
7
ÖZATAŞEHİR
14
0
2
12
7
56
2
-49
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
14
0
2
12
3
55
2
-52

U-15-B 30.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

22.02.2020

KARTAL 75.

13:00

K.YUVASI

SULTANBEYLİ

30.GRUP

1 - 4

22.02.2020

BEYKOZ

15:00

BEYKOZ 1908

ATA. DOĞUŞ

30.GRUP

0 - 2

22.02.2020

BULVAR

12:30

M.KARAYOLLARI

ESENKENT

30.GRUP

1 - 2

22.02.2020

ÇAKMAK

12:00

ATA. YONCA

DNZ. İŞLETMELERİ

30.GRUP

4 - 0

30.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ATAŞEHİR DOĞUŞ
14
13
1
0
51
3
40
48
2
BEYKOZ 1908

14

11
0
3
40

14

33

26

3
ESENKENT
14
8
2
4
30
21
26
9
4
SULTANBEYLİ
14
7
2
5
52
13
23
39
5
ATAŞEHİR YONCA
14
5
1
8
21
31
16
-10
6
M.KARAYOLLARI
14
4
3
7
24
26
15
-2
7
KARTAL YUVASI
14
3
1
10
15
44
10
-29
8
DZ.İŞLETMELERİ
14
0
0
14
5
86
0
-81

U-15-B 32.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

22.02.2020

GÜLSUYU

16:00

CEV. KÜLTÜR

GÜLSUYU

32.GRUP

2 - 3

22.02.2020

GÜLSUYU

13:00

BATI ATAŞEHİR

GİRNE GENÇLİK

32.GRUP

2 - 1

22.02.2020

YENİSAHRA

12:00

LİBADE

SANCAKTEPE

32.GRUP

3 - 0

 

 

 

V.TAYFUN

KARTALGÜCÜ

32.GRUP

3 - 0 h.

32.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
A
1
GÜLSUYU
14
13
0
1
50
9
39
41
2
LİBADE
14
9
2
3
33
16
29
17
3
SANCAKTEPE
14
9
2
3
30
18
29
12
4
GİRNE GEN.
14
9
1
4
23
11
28
12
5
CEV.KÜLTÜR
14
6
0
8
29
29
18
0
6
BATI ATAŞEHİR
14
3
2
9
15
38
11
-23
7
VALİDE TAYFUN
14
3
1
10
23
38
10
-15
8
KARTALGÜCÜ
14
0
0
14
0
42
0
-42

U-15-B 25.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

23.02.2020

KAYNARCA

14:30

TUZLA SAHİL

ÇENGELKÖY

25.GRUP

0 - 1

23.02.2020

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇAVUŞBAŞI

ATALAR

25.GRUP

4 - 0

23.02.2020

KANLICA

14:30

H.PAŞA DEMİR

PENDİKGÜCÜ

25.GRUP

0 - 3

23.02.2020

KARTAL 75.

14:30

MALTEPESPOR

KİRAZLITEPE

25.GRUP

6 - 1

25.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
MALTEPESPOR
14
11
2
1
47
10
35
37
2
ÇENGELKÖY
14
9
5
0
27
9
32
18
3
PENDİKGÜCÜ
14
8
1
5
25
22
25
3
4
ÇAVUŞBAŞI
14
8
0
6
32
24
24
8
5
TUZLA SAHİLSPOR
14
7
0
7
36
38
21
-2
6
H.PAŞA DEMİR
14
4
1
9
25
36
13
-11
7
KİRAZLITEPE
14
4
0
10
19
44
9
-25
8
ATALAR
14
1
1
12
11
39
4
-28

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 27.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

23.02.2020

K. YUNUS

15:00

KOŞUYOLU

KAYNARCA

27.GRUP

1 - 6

23.02.2020

ORTAÇEŞME

12:00

KÜPLÜCE GEN.

GÜMÜŞSUYU

27.GRUP

3 - 0

23.02.2020

ORTAÇEŞME

14:00

RİVA SPOR

ONAY SPOR

27.GRUP

3 - 2

 

 

 

HEYBELİADA

KEMAHSPOR

27.GRUP

3 - 0 h.

27.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KAYNARCA
14
14
0
0
73
7
42
66
2
ONAYSPOR
14
9
1
4
40
14
28
26
3
RİVASPOR
14
8
2
4
33
28
26
5

4

KÜPLÜCE GEN.
14
7
1
6
25
24
22
1
5
KOŞUYOLU
14
7
0
7
34
37
21
-3
6
GÜMÜŞSUYU
14
6
2
6
26
25
20
1
7
HEYBELİADA
14
2
0
12
11
65
6
-54
8
KEMAHSPOR
14
0
0
14
0
42
0
-42

U-15-B 29.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

23.02.2020

KAVACIK

12:30

ÇAMLICASPOR

Ç.KÖY ÇARŞI

29.GRUP

7 - 0

23.02.2020

GÜLLÜBAĞLAR

13:00

P.HARMANDERE

BOSTANCI

29.GRUP

3 - 2

 

 

 

ÜSK.İCADİYE

SOĞUKSU

29.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

YAKACIK

PEN.KAYNARCA

29.GRUP

3 - 0 h.

29.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÇAMLICA
14
12
1
1
57
7
37
50
2
YAKACIK

14

12
1
1
53

10

37

43

3
PEN.HARMANDERE
14
9
1
4
32
20
28
12
4
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
14
6
2
6
23
26
20
-3
5
ÜSK.İCADİYE
14
6
1
7
29
33
19
-4
6
BOSTANCI
14
5
2
7
24
50
17
-26
7
SOĞUKSU
14
0
0
14
0
42
0
-42
8
PEN.KAYNARCA
14
0
0
14
0
42
0
-42

AYNI PUANDA OLAN İKİ TAKIMDAN ÇAMLICA YAKACIKA KARŞI İKİLİ AVERAJ ÜSTÜNLÜGÜ İLE ŞAMPİYON OLMUŞTUR.TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

U-15-B 31.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

22.02.2020

DUDULLU

12:30

ÜM. KEMERDERE

YŞ.KARTALLARI

31.GRUP

1 - 0

22.02.2020

GÜLSUYU

14:30

ÖRNEK GEN.

YENİSAHRA

31.GRUP

2 - 6
   
   

23.02.2020

İDEALTEPE

11:00

İDEALTEPESPOR

TUZLA ŞİFA

31.GRUP

4 - 0

23.02.2020

ÜMRANİYE

16:00

İST. ÇORUM SP.

TUZLA G.BİRLİĞİ

31.GRUP

3 - 0 h.

31.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
TUZLA ŞİFA
14
11
1
2
34
15
34
19
2
PEN.Y.Ş.KARTALLARI
14
8
1
6
32
14
25
18
3
İDEALTEPE
14
8
1
5
32
17
25
15
4
İST.ÇORUMSPOR
14
8
1
5
21
15
25
6
5
YENİSAHRA
14
7
2
5
31
17
23
14
6
ÖRNEK GENÇLİK
14
5
0
9
19
43
15
-24
7
ÜM.KEMERDERE
14
2
2
10
11
34
8
-23
8
TUZLA G.BİRLİGİ
14
2
2
10
15
40
8
-25

HAFTANIN MAÇLARI

U-15-B 33.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

22.02.2020

KANLICA

13:00

 YENİMAHALLE

ŞİLESPOR

33.GRUP

0 - 3
   
   

23.02.2020

KANLICA

11:30

VADİ SPOR

CEV.ANADOLU

33.GRUP

0 - 10

23.02.2020

BAŞIBÜYÜK

11:00

İÇERENKÖY İ.Y.

İST. ALTINORDU

33.GRUP

10 - 2

 

 

 

KARTAL 1949 GEN.

ATLASSPOR

33.GRUP

3 - 0 h.

33.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
CEVİZLİ ANADOLU
14
13
1
0
79
10
40
69
2
İÇERENKÖY
14
12
1
1
103
15
37
88
3
ŞİLESPOR
14
8
0
6
46
40
24
6
4
KARTAL 1949 GEN.
14
6
2
6
25
36
20
-11

5

İST.ALTINORDU
14
6
1
7
26
52
19
-26
6
YENİMAHALLE
14
4
1
9
21
48
13
-27
7
VADİSPOR
14
4
0
10
18
75
12
57
8
ATLASSPOR
14
0
0
14
0
42
0
-42

****

ANADOLU YAKASI U-15-B GRUPLAR

25.GRUP
26.GRUP
27.GRUP
28.GRUP
1
ATALAR
1
YAMANSPOR
1
ONAYSPOR
1
ÖZATAŞEHİR
2
TUZLA SAHİLSPOR
2
BARBAROS
2
HAYBELİADA
2
KAYIŞDAĞ
3
ÇAVUŞBAŞI
3
ÜNALANSPOR
3
RİVASPOR
3
ATAŞEHİRGÜCÜ
4
MALTEPESPOR
4
TUNUSBAĞI
4
KÜPLÜCE GEN.
4
ÇK.BL.ALEMDAĞ
5
H.PAŞA DEMİR
5
ÜSK.SALACAK
5
KOŞUYOLU
5
KARABEKİRSPOR
6
PENDİKGÜCÜ
6
ATA.ÇAMOLUK
6
KAYNARCA
6
1877 ALEMDAĞ
7
KİRAZLITEPE
7
FENERYOLU
7
GÜMÜŞSUYU
7
KOZYATAĞI
8
ÇENGELKÖY
8
İNKİLAPSPOR
8
KEMAHSPOR
8
BAL.Y.BAĞLAR

****

29.GRUP
30.GRUP
31.GRUP
32.GRUP
1
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
1
DZ.İŞLETMELERİ
1
TUZLA G.BİRLİGİ
1
GİRNE GEN.
2
PEN.HARMANDERE
2
BEYKOZ 1908
2
İDEALTEPE
2
CEVİZLİ KÜLTÜR
3
ÇAMLICA
3
ATAŞEHİR YONCA
3
İST.ÇORUMSPOR
3
BATI ATAŞEHİR
4
YAKACIK
4
KARTAL YUNUS
4
ÖRNEK GEN.
4
LİBADE
5
ÜSK.İCADİYE
5
M.K.YOLLARI
5
ÜM.KEMERDERE
5
VALİDE TAYFUN
6
SOĞUKSUSPOR
6
ESENKENT
6
Y.ŞEHİR KARTALLARI
6
KARTALGÜCÜ
7
PEN.KAYNARCA
7
SULTANBEYLİ
7
YENİSAHRA
7
SANCAKTEPE
8
BOSTANCI
8
ATAŞEHİR DOĞUŞ
8
TUZLA ŞİFA
8
GÜLSUYU

****

33.GRUP
1
CEVİZLİ ANADOLU
2
YENİMAHALLE
3
VADİSPOR
4
ATLASSPOR
5
İÇERENKÖY İ.Y.
6
İST.ALTINORDU
7
KARTAL 1949 GEN.
8
ŞİLESPOR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN