Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

U-15-B HAFTANIN MAÇLARI

13.10.2018 CUMARTESİ

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

13.10.2018

ALEMDAĞ

13:30:

ÜSK. İCADİYE

İDEALTEPESPOR

20.GRUP

0 - 4

-

-

-

RÜZGARLIBAHÇE

ATAŞEHİRGÜCÜ

20.GRUP

0 - 3 H.

-

-

-

YENİSAHRA

KEMAHSPOR

20.GRUP

3 - 0 H.

- - - TAŞDELEN

KARTALGÜCÜ

20.GRUP

3 - 0 H

20.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

TAŞDELEN

5

5

0

0

19

0

15

19

2

İDEALTEPESPOR

5

4

0

1

14

3

12

11

3

YENİSAHRA

5

4

0

1

11

2

12

9

4

ATAŞEHİRGÜCÜ

5

3

0

2

11

8

9

-3

5

ÜSK. İCADİYE

5

2

0

3

9

18

6

-9

6

RÜZGARLIBAHÇE

5

0

0

5

0

15

0

-15

7

KARTALGÜCÜ

5

0

0

5

0

15

0

-15

8

KEMAHSPOR -3

5

0

0

5

0

15

-3

-15

U-15-B :22.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

ALEMDAĞ

12:00

İST.KARTALLARI

BEYLERBEYİ

22.GRUP

6 - 1

13.10.2018

İDEALTEPE

15:00

K.YALI YELKEN

Y.ŞEHİR KARTA

22.GRUP

2 - 0

13.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

PEN.ESENYALI

ORTADAĞSPOR

22.GRUP

5 - 1

13.10.2018

SARIGAZİ

16:00

T.GENÇLERGÜCÜ

İST.ALTINORDU

22.GRUP

8 - 0

22.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

TUZLA G.GÜCÜ

5

4

0

1

20

5

12

15

2

K.YALI YELKEN

5

4

0

1

12

3

12

9

3

İST.KARTALLARI

5

4

0

1

14

8

12

6

4

PEN.ESENYALI

5

3

0

2

17

8

9

9

5

BEYLERBEYİ

5

2

1

2

9

13

7

-4

6

İST.ALTINORDU

5

1

1

3

8

17

4

-9

7

PEN.YENİŞEHİR

5

1

0

4

7

18

3

-11

8

ORTADAĞSPOR

5

0

0

5

4

19

0

-15

U-15-B 24.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

S.BEYLİ 75.

16:00

SULTANBEYLİ

GÜMÜŞSUYU

24.GRUP

1 - 1

7.10.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

PEN.ESENLER

İST. ATAŞEHİR

24.GRUP

0 - 3 H.

7.10.2018

PAŞABAHÇE

12:00

ATA.YONCA

AYDINLISPOR

24.GRUP

3 - 0 H.

-

-

-

SARIGAZİ

BAY

24.GRUP

-

24.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

İST.ATAŞEHİRSPOR

5

4

1

0

14

4

13

10

2

SULTANBEYLİ

5

3

1

1

11

3

10

8

3

SARIGAZİ

4

2

2

0

8

2

8

6

4

ATA.YONCASPOR

4

2

0

2

7

7

6

0

5

GÜMÜŞSUYU

4

1

2

1

6

6

5

0

6

PEN.ESENLERSPOR

4

0

0

4

0

12

0

-12

7

AYDINLISPOR - 3

4

0

0

4

0

12

-3

-12

U-15-B 26.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

13.10.2018

ÇAKMAK

16:00

H.PAŞA DEMİR

ÖRNEK GENÇLİK

26.GRUP

1 - 2

13.10.2018

GÜLSUYU

16:30

GÜLSUYU

PEN. VELİBABA

26.GRUP

0 - 5

-

-

-

GİRNE GEN.

MALTEPE BEL.

26.GRUP

0 - 3 H.

-

-

-

KAVAKPINAR

BAY

26.GRUP

-

26.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

PEN.VELİBABA

4

4

0

0

29

3

12

26

3

ÖRNEK GENÇLİK

4

3

0

1

17

6

9

11

4

MALTEPE BEL.

5

3

0

2

19

9

9

10

2

H.PAŞA DEMİR

5

3

0

2

14

7

9

7

5

GÜLSUYU

4

1

0

3

6

16

3

-10

6

KAVAKPINAR

4

1

0

3

4

36

3

-32

7

GİRNE GENÇLİK

4

0

0

4

0

12

0

-12

****

14.10.2018 PAZAR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

14.10.2018

BULVAR

16:30

BULVARSPOR

ÜSK. 1919 SPOR

21.GRUP

5 - 0

14.10.2018

DUDULLU

14:30

KAYIŞDAĞI

KİRAZLITEPE

21.GRUP

7 - 1

14.10.2018

ORTAÇEŞME

13:30

ORTAÇEŞME

ÖZATAŞEHİR

21.GRUP

3 - 1

14.10.2018

ŞİLE

14:00

ŞİLE YILDIZ

ATALAR

21.GRUP

4 - 1

21.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BULVARSPOR

5

4

1

0

20

2

13

18

2

ORTAÇEŞME

5

3

2

0

13

2

11

11

3

KAYIŞDAĞ

5

3

0

2

18

10

9

8

4

ŞİLE YILDIZ

5

2

2

1

9

10

8

-1

5

ÜSK.1919 SPOR

5

2

2

1

6

8

8

-2

6

ÖZATAŞEHİR

5

1

0

4

4

11

3

-2

7

KİRAZLITEPE

5

1

0

4

4

19

3

-15

8

ATALAR

5

0

0

5

4

19

0

-15

U-15-B 23.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

14.10.2018

ALEMDAĞ

10:00

ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ

ATA. ARENA

23.GRUP

4 - 1

14.10.2018

DOLAYOBA

12:30

DOLAYOBA

ESENKENT

23.GRUP

2 - 1

14.10.2018

KAVACIK

12:30

KAVACIK

PAŞABAHÇE

23.GRUP

1 - 0

-

-

-

KARTAL ELÇİ BAY

23.GRUP

-

23.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Ç.KÖY BEL.ALEMDAĞ

4

3

1

0

16

3

10

13

2

KAVACIK

4

3

1

0

7

4

10

3

3

PAŞABAHÇE

4

3

0

1

23

1

9

22

4

DOLAYOBA

5

2

0

3

9

10

6

-1

5

ATA.ARENA

5

2

0

3

11

13

6

-2

6

ESENKENT

4

1

0

3

10

12

3

-2

7

KARTAL ELÇİ

4

0

0

4

0

33

0

-33

U-15-B 25.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

14.10.2018

ALEMDAĞ

17:00

Ç.KÖY ÇARŞI

BOSTANCI

25.GRUP

4 - 0

14.10.2018

GÜLSUYU

16:30

GÜLENSU SPOR

 ÇAVUŞBAŞI

25.GRUP

3 - 2

14.10.2018

GÜLLÜBAĞLAR

12:00

A.KARTALLARI

A.HİSARI

25.GRUP

5 - 0

- - - ÖZESATPAŞA BAY

25.GRUP

-

25.GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

0

G

B

M

A

Y

P

AV

1

GÜLENSUSPOR

4

4

0

0

21

2

12

19

2

Ç.KÖY ÇARŞI

4

2

1

1

9

7

7

2

2

ANADOLUHİSARI

4

2

1

1

8

8

7

0

3

ÖZESATPAŞA

4

1

2

1

13

7

5

6

5

ÇAVUŞBAŞI

4

1

1

2

7

9

4

-2

6

A.KARTALLARI

5

1

1

3

6

8

4

-2

7

BOSTANCI

5

1

0

4

1

24

3

-23

****

U-15-B ANADOLU YAKASI GRUPLAR

20.GRUP
21.GRUP
22.GRUP
23.GRUP

1 - KEMAHSPOR

1 - KİRAZLITEPE

1 - PEN. YENİŞEHİR KARTALLARI

1 - PAŞABAHÇE

2 - KARTALGÜCÜ

2 - ÜSK. 1919 SPOR

2 - BEYLERBEYİ

2 - KAVACIK

3 - ATAŞEHİRGÜCÜ

3 - ÖZATAŞEHİR

3 - İSTANBUL ALTINORDU

3 - ESENKENT

4 - İDEALTEPESPOR

4 - ATALAR

4 - ORTADAĞSPOR

4 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ

5 - ÜSKÜDAR İCADİYE

5 - ŞİLE YILDIZ

5 - PENDİK ESENYALI

5 - KARTAL ELÇİ

6 - RÜZGARLIBAHÇE

6 - ORTAÇEŞME

6 - TUZLA GENÇLERGÜCÜ

6 - ATAŞEHİR ARENA SPOR

7 - TAŞDELEN

7 - BULVARSPOR

7 - İSTANBUL KARTALLARI

7 - DOLAYOBA

8 - YENİSAHRA

8 - KAYIŞDAĞI

8 - KÜÇÜKYALI YELKEN

 

****

24.GRUP
25.GRUP
26.GRUP

1 - AYDINLISPOR

1 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI

1 - PENDİK VELİBABA

2 - ATAŞEHİR YONCASPOR

2 - GÜLENSU SPOR

2 - GÜLSUYU

3 - GÜMÜŞSUYU

3 - ANADOLU HİSARI

3 - ÖRNEK GENÇLİK

4 - PENDİK ESENLER SPOR

4 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI

4 - GİRNE GENÇLİK

5 - SARIGAZİ

5 - ÖZESATPAŞA

5 - KAVAKPINAR

6 - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR

6 - BOSTANCI

6 - MALTEPE BELEDİYE

7 - SULTANBEYLİ

7 - ANADOLU KARTALLARI

7 - HAYDARPAŞA DEMİR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN