" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

2.KADEME MAÇLARI

BALIKESİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA İNEGÖLSPOR BURSA FETHİYE İD.YURDU
İSTANBUL BAĞLARBAŞI BURSA ARABAYATAĞI
KOCAELİ BEYLİKBAĞI İST.S.TEPE OFSPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
19.04.2018 A GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR İST. BAĞLARBAŞI
1 - 1
19.04.2018 B GRUBU BURSA FETHİYE İ.Y. BURSA ARABAYATAĞI
3 - 3
20.04.2018 A GRUBU KOCAELİ BEYLİKBAĞI BURSA İNEGÖLSPOR
1 - 3
20.04.2018 B GRUBU İST.S.TEPE OFSPOR BURSA FETHİYE İ.Y.
0 - 3
21.04.2018 A GRUBU İST. BAĞLARBAŞI KOCAELİ BEYLİKBAĞI
-
21.04.2018 B GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İST.S.TEPE OFSPOR
-
22.04.2018 FİNAL A GRUBU 1.NCİSİ B GRUBU 1.NCİSİ
-

BALIKESİR GRUBU ŞAMPİYONU:

*******************************************************************************

SİVAS GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
KAYSERİ ŞEKERSPOR ANKARA ÇAYYOLU
TRABZON KANUNİ SAMSUN ATAKUM BL.
SAMSUN KADIKÖY ERZURUM YAKUTİYE

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
19.04.2018 A GRUBU KAYSERİ ŞEKERSPOR TRABZON KANUNİ
0 - 0
19.04.2018 B GRUBU ANKARA ÇAYYOLU SAMSUN ATAKUM BL.
2 - 3
20.04.2018 A GRUBU SAMSUN KADIKÖY KAYSERİ ŞEKERSPOR
2 - 0
20.04.2018 B GRUBU ERZURUM YAKUTİYE ANKARA ÇAYYOLU
1 - 1
21.04.2018 A GRUBU TRABZON KANUNİ SAMSUN KADIKÖY
-
21.04.2018 B GRUBU SAMSUN ATAKUM BL ERZURUM YAKUTİYE
-
22.04.2018 FİNAL A GRUBU 1.NCİSİ B GRUBU 1.NCİSİ
-

SİVAS GRUBU ŞAMPİYONU:

******************************************************************************

DENİZLİ GRUBU

MAÇLAR

TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
20.04.2018 İZMİR İZMİRSPOR İZMİR BUCA BLD.SPOR
-
20.04.2018

MUĞLA MUĞLASPOR

BURDUR YENİBURDUR
-
21.04.2018 İZMİRSPOR MUĞLASPOR
-
21.04.2018 YENİBURDUR BUCA BELEDİYE
-
22.04.2018 BUCA BELEDİYE MUĞLASPOR
-
22.04.2018 YENİBURDUR İZMİRSPOR
-

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
 
2
 
3
 
4
 

DENİZLİ GRUBU ŞAMPİYONU:

*****************************************************************************

KAHRAMANMARAŞ GRUBU

MAÇLAR

TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
20.04.2018 ADANA SEYHAN BEL. G.ANTEP ŞEHİT KAMİL
-
20.04.2018 D.BAKIR DSİ.SPOR HATAY KARAAĞAÇ SP
-
21.04.2018 ŞEHİT KAMİL BEL. D.BAKIR DSİ
-
21.04.2018 KARAAĞAÇ SPOR SEYHAN BEL.SPOR
-
22.04.2018 SEYHAN BEL.SPOR D.BAKIR DSİ
-
22.04.2018 KARAAĞAÇ SPOR ŞEHİT KAMİL BEL.
-

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
 
2
 
3
 
4
 

K.MARAŞ GRUBU ŞAMPİYONU:

JY

2,KADEME MAÇLARI

GRUP MERKEZİ       BALIKESİR(Ayvalık)
19 – 22 NİSAN 2018

GRUP MERKEZİ
SİVAS
19 – 22 NİSAN 2018

GRUP MERKEZİ
DENİZLİ
20 – 22 NİSAN 2018

GRUP MERKEZİ
ŞANLIURFA
20 – 22 NİSAN 2018

İSTANBUL
(BAĞLARBAŞISPOR)

SAMSUN
(KADIKÖYSPOR)

 İZMİR
(İZMİRSPOR)

 ADANA
(SEYHAN BLD.SPOR)

 İSTANBUL
(SEYRANTEPE OF )

 SAMSUN
(ATAKUM BELEDİYE)

 İZMİR
(BUCA BLD.SPOR)

 HATAY
(KARAAĞAÇSPOR)

 BURSA
(TSE ARABAYATAĞI)

 ANKARA
(ÇAYYOLUSPOR)

 MUĞLA
(MUĞLASPOR)

 GAZİANTEP
(ŞEHİT KAMİL BLD.)

 BURSA
(FETHİYE İD.YRD.)

(KAYSERİ ŞEKERSPOR)

BURDUR(YENİBURDURSPOR)

 DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)

 BURSA
(İNEGÖLSPOR)

 TRABZON
(ORTAHİSAR KANUNİ)

 -

 -

 KOCAELİ
(BEYLİKBAĞISPOR)

 ERZURUM
(YAKUTİYESPOR)

 -

 

2.KADEMEYE GEÇEN TAKIMLAR

İSTANBUL İST.BAĞLARBAŞI OSMANİYE İSKENDERUN KARAAĞAÇ
ÇANAKKALE BURSA ARABAYATAĞI ADANA G.ANTEP ŞEHİTŞAMİL BEL.
BALIKESİR İZMİRSPOR KAYSERİ ADANA SEYHAN BEL.
TEKİRDAĞ GEBZE BEYLİKBAĞI YOZGAT KAYSERİ ŞEKERSPOR
BOLU İST.S.TEPE OFSPOR ÇORUM SAMSUN KADIKÖYSPOR
YALOVA BURSA FETHİYE İ.Y. KARABÜK ANKARA ÇAYYOLUSPOR
DÜZCE BURSA İNEGÖLSPOR ORDU SAMSUN ATAKUM BEL.
AYDIN İZMİR BUCA BEL. GİRESUN TRABZON ORTAHİSAR KANUNİ FK.
MUĞLA ISPARTA YENİ BURDUR BAYBURT ERZ.YAKUTİYESPOR
UŞAK MUĞLASPOR BATMAN DİYARBAKIR DSİSPOR

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME

İSTANBUL GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
KARTALSPOR
SELİMİYE
BAĞLARBAŞI
GÜRPINAR
ALBAYRAK
İST.GÜNGÖREN

PROĞRAM

TARİH
SAHA
GRUBU
SAAT
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018 B.PAŞA BŞB
A GRUBU
14.00 KARTALSPOR BAĞLARBAŞI
2 - 5
05.04.2018 B.PAŞA BŞB
B GRUBU
16.00 SELİMİYE GÜRPINAR
1 - 3
06.04.2018 B.PAŞA BŞB
B GRUBU
14.00 İST.GÜNGÖREN SELİMİYE
4 - 2
06.04.2018 B.PAŞA BŞB
A GRUBU
16.00 ALBAYRAK KARTALSPOR
3 - 2
07.04.2018 B.PAŞA BŞB
A GRUBU
14.00 BAĞLARBAŞI ALBAYRAK
2 - 1
07.04.2018 B.PAŞA BŞB
B GRUBU
16.00 GÜRPINAR İST.GÜNGÖREN
0 - 1
08.04.2018 B.PAŞA BŞB
FİNAL
  BAĞLARBAŞI İST.GÜNGÖREN
1 - 0

2.TURA GEÇEN TAKIM:İSTANBUL BAĞLARBAŞI

*********************************************************************************

ÇANAKKALE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İSTANBUL DAMLASPOR
İSTANBUL ZARA EKİNLİ
B.KESİR BURHANİYE BEL.
TEKİRDAĞ ÇORLU FENER
BURSA ARABAYATAĞI
BURSA GÜVENSPOR

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018
A GRUBU
İST.DAMLASPOR BURHANİYE BEL.
2 -1
05.04.2018
B GRUBU
İST.ZARAEKİNLİ ÇORLU FENER
0 - 0
06.04.2018
B GRUBU
BURSA GÜVENSPOR İST.ZARA EKİNLİ
1 - 1
06.04.2018
A GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI BURHANİYE BEL.
6 - 0
07.04.2018
A GRUBU
İST.DAMLASPOR BURSA ARABAYATAĞI
1 - 3
07.04.2018
B GRUBU
ÇORLU FENER BURSA GÜVENSPOR
0 - 1
08.04.2018
FİNAL
BURSA ARABAYATAĞI BURSA GÜVENSPOR
1 - 0

2.TURA GEÇEN TAKIM:BURSA ARABAYATAĞI

*********************************************************************************

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.ESEN BAYBURT
KOCAELİ 41 SPOR
ED.SARAÇHANE
LÜLEBURGAZSPOR
GEMLİK BEYLİKBAĞI
İST.ÇAMLICASPOR

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018
A GRUBU
KOCAELİ 41 FUTBOL LÜLEBURGAZSPOR
1 - 0
05.04.2018
B GRUBU
İST.ESEN BAYBURT ED.SARAÇHANE
1 - 0
06.04.2018
B GRUBU
İST.ÇAMLICASPOR LÜLEBURGAZSPOR
4 - 2
06.04.2018
A GRUBU
GEMLİK BEYLİKBAĞI ED.SARAÇHANE
0 - 0
07.04.2018
A GRUBU
İST.ESEN BAYBURT GEMLİK BEYLİKBAĞI
1 - 2
07.04.2018
B GRUBU
KOCAELİ 41 FUTBOL İST.ÇAMLICASPOR
1 - 2
08.04.2018
FİNAL
GEMLİ BEYLİKBAĞI İST.ÇAMLICASPOR
4 - 0

2.TURA GEÇEN TAKIM:KOCAELİ GEBZE BEYLİKBAĞI

*******************************************************************************

YALOVA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA FETHİYE İ.Y.
BURSA YENİ KARAMAN
TEKİRDAĞ KALPAKLI
SAKARYA A.PAZARI
İST.SULTANGAZİSPOR
İST.YEŞİLILGAZSPOR

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018
A GRUBU
BURSA FETHİYE İ.Y.
TEKİRDAĞ KALPAKLI
7 - 0
05.04.2018
B GRUBU
BURSA YENİ KARAMAN SAKARYA A.PAZARI
1 - 1
06.04.2018
B GRUBU
İST.YEŞİLILGAZSPOR SAKARYA A.PAZARI
1 - 0
06.04.2018
A GRUBU
İST.SULTANGAZİSPOR TEKİRDAĞ KALPAKLI
0 - 1
07.04.2018
A GRUBU
BURSA FETHİYE İ.Y. İST.SULTANGAZİSPOR
0 -0
07.04.2018
B GRUBU
BURSA YENİ KARAMAN İST.YEŞİLILGAZSPOR
3 - 1
08.04.2018
FİNAL
BURSA FETHİYE İ.Y. BURSA YENİ KARAMAN
5 - 0

2.TURA GEÇEN TAKIM:BURSA FETHİYE İD.YURDU

*********************************************************************************

BOLU GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ANK.GÖLBAŞI BEL.
ZON.KDZ.EREĞLİ BEL.
DÜZCESPOR
ANK.ELMADAĞ H.OĞLAN
S.TEPE OFSPOR
İST.BATI TRAKYASPOR

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018
A GRUBU
ANK.GÖLBAŞI BEL. DÜZCESPOR
1 - 2
05.04.2018
B GRUBU
KDZ.EREĞLİ BEL. ANK.HASANOĞLAN
3 - 1
06.04.2018
B GRUBU
İST.BATI TRAKYA ANK.HASANOĞLAN
2 - 0
06.04.2018
A GRUBU
S.TEPE OFSPOR ANK.GÖLBAŞI BEL
2 - 1
07.04.2018
A GRUBU
DÜZCESPOR S.TEPE OFSPOR
1 - 10
07.04.2018
B GRUBU
KDZ.EREĞLİ BEL. İST.BATI TRAKYA
0 - 2
08.04.2018
FİNAL
S.TEPE OFSPOR İST.BATI TRAKYA
3 - 0

2.TURA GEÇEN TAKIM: İSTANBUL SEYRANTEPE OFSPOR

******************************************************************************

BALIKESİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
Ç.KALE DARDANEL
İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR
İZMİR BALÇOVA BEL.
KÜTAHYASPOR
İST.KAYAŞEHİRSPOR
İZMİR İZMİRSPOR

PROĞRAM

TARİH
GRUBU
EV SAHİBİ
MİSAFİR
SKOR
05.04.2018
A GRUBU
Ç.KALE DARDANEL

İZMİR BALÇOVA BEL.

2 - 1
05.04.2018
B GRUBU
İST.TEP. KÜLTÜR KÜTAHYASPOR
3 - 1
06.04.2018
B GRUBU
İZMİR İZMİRSPOR KÜTAHYASPOR
2 - 1
06.04.2018
A GRUBU
İST.KAYAŞEHİRSPOR İZMİR BALÇOVA BEL.
3 - 0
07.04.2018
A GRUBU
Ç.KALE DARDANEL İST.KAYAŞEHİRSPOR
0-0/3-0 P.
07.04.2018
B GRUBU
İST.TEP. KÜLTÜR İZMİR İZMİRSPOR
0 - 2
08.04.2018
FİNAL
Ç.KALE DARDANEL İZMİR İZMİRSPOR
0 - 3

2.TURA GEÇEN TAKIM:İZMİR İZMİRSPOR

 

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MAÇLARI

İSTANBUL TAKIMLARININ GİDECEĞİ İLLER

05-08 NİSAN 2018 TARİHLERİNDE OYNANACAK

-
GİDİLCEK İLLER
1
2
3
4
5
6
1
İSTANBUL İSTANBUL BAĞLARBAŞI İSTANBUL SELİMİYE İSTANBUL ALBAYRAK İSTANBUL KARTALSPOR İSTANBUL GÜRPINAR İSTANBUL GÜNGÖREN
2
TEKİRDAĞ İSTANBUL ÇAMLICA İSTANBUL ESEN BAYBURT KOCAELİ BEYLİKBAĞI KOCAELİ 41 FUTBOL EDİRNE SARAÇHANE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
3
ÇANAKKALE İSTANBUL ZARA EKİNLİ İSTANBUL DAMLASPOR BURSA GÜVENSPOR BURSA ARABAYATAĞI TEKİRDAĞ ÇORLU FENER BALIKESİR BURHANİYE BL.
4
YALOVA İSTANBUL SULTANGAZİ İSTANBUL YEŞİLILGAZ BURSA FETHİYE İ.Y. BURSA YENİ KARMANSPOR SAKARYA ADAPAZARISPOR TEKİRDAĞ KALPAKLISPOR
5
BOLU İSTANBUL BATI TRAKYA İST. S.TEPE OFSPOR ANKARA HASANOĞLAN ANKARA GÖLBAŞI BEL. DÜZCE DÜZCEPOR ZONGUDAK KDZ.EREĞLİ
6
BALIKESİR İSTANBUL İST.KAYAŞEHİR İST.TEPEBAG KÜLTÜR İZMİR İZMİRSPOR İZMİR BALÇOVA BEL.TERMAL ÇANAKKALE DARDANEL KÜTAHYA KÜTAHYASPOR

****