" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-16 -A ANADOLU YAKASI 1.HAFTA MAÇLARI

VE PUAN DURUMLARI

U-16-A  14.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

23.12.2017

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇENGELKÖY

MALTEPE

14.GRUP

5 - 0

23.12.2017

İDEALTEPE

10:30

ATA.ÇAMOLUK

SELİMİYE

14.GRUP

3 - 0

23.12.2017

ORTAÇEŞME

11:00

BEYKOZ 1908

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

5 - 2

23.12.2017

PAŞABAHÇE

11:00

PAŞABAHÇE

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

3 - 2

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
SELIMIYE
14
11
1
2
60
11
34
49
2
BEYKOZ 1908
14
10
3
1
44
13
33
31
3
ATA.CAMOLUK
14
8
2
4
44
16
26
28
4
PASABAHCE
14
6
5
3
33
13
23
20
5
CENGELKOY
14
7
2
5
42
23
23
19
6
PENDIKGUCU
14
3
2
9
23
49
11
-26
7
BASIBUYUK
14
3
1
10
24
59
10
-35
8
MALTEPE
14
0
0
14
10
96
0
-86

****

 

U-14-A  FİKSTÜR

TARİH

STADYUM

SAAT 

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.9.2017

ÇAVUŞBAŞI

14:00

ÇENGELKÖY

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

3 - 2

23.9.2017

ORTAÇEŞME

12:30

BEYKOZ 1908

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

5 - 0

23.9.2017

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

ATA. ÇAMOLUK

14.GRUP

0 - 0

23.9.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

MALTEPE

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 5

   

 

   

 

-

1.10.2017

 BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

ÇENGELKÖY

14.GRUP

0 - 5

1.10.2017

BAŞIBÜYÜK

17:00

ATA. ÇAMOLUK

BEYKOZ 1908

14.GRUP

2 - 2

1.10.2017

GÜLLÜBAĞLAR

15:30

PENDİKGÜCÜ

MALTEPE

14.GRUP

5 - 2

1.10.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

PAŞABAHÇE

14.GRUP

2 - 2

 

 

 

 

 

-

7.10.2017

ÇAVUŞBAŞI

13:00

ÇENGELKÖY

ATA. ÇAMOLUK

14.GRUP

1 - 0

7.10.2017

İDEALTEPE

15:30

MALTEPE

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

3 - 7

7.10.2017

ORTAÇEŞME

13:30

BEYKOZ 1908

PAŞABAHÇE

14.GRUP

1 - 0

7.10.2017

ÇAMLIK

15:00

PENDİKGÜCÜ

SELİMİYE

14.GRUP

2 - 6

 

 

 

 

 

-

15.10.2017

ASIM KARA

14:30

ATA.ÇAMOLUK

MALTEPE

14.GRUP

9 - 0

15.10.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

5 - 5

15.10.2017

PAŞABAHÇE

13:00

PAŞABAHÇE

ÇENGELKÖY

14.GRUP

2 - 2

15.10.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

BEYKOZ 1908

14.GRUP

3 - 0

 

 

 

 

 

-

21.10.2017

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇENGELKÖY

BEYKOZ 1908

14.GRUP

2 - 2

21.10.2017

DOLAYOBA

12:30

PENDİKGÜCÜ

ATA. ÇAMOLUK

14.GRUP

1 - 4

21.10.2017

İDEALTEPE

16:00

MALTEPE

PAŞABAHÇE

14.GRUP

0 - 5

21.10.2017

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

10 - 0

 

 

 

 

 

-

29.10.2017

ÇAVUŞBAŞI

13:30

ÇENGELKÖY

SELİMİYE

14.GRUP

1 - 5

29.10.2017

İDEALTEPE

13:30

ATA. ÇAMOLUK

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

5 - 2

29.10.2017

ORTAÇEŞME

12:30

BEYKOZ 1908

MALTEPE

14.GRUP

10 - 1

29.10.2017

PAŞABAHÇE

12:00

PAŞABAHÇE

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

4 - 1

 

 

 

 

 

-

4.11.2017

DOLAYOBA

14:00

PENDİKGÜCÜ

BEYKOZ 1908

14.GRUP

0 - 2

4.11.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜK

PAŞABAHÇE

14.GRUP

1 - 6

4.11.2017

İDEALTEPE

13:30

MALTEPE

ÇENGELKÖY

14.GRUP

0 - 10

4.11.2017

SELİMİYE

13:30

SELİMİYE

ATA. ÇAMOLUK

14.GRUP

2 - 1

 

 

 

 

 

-

12.11.2017

DOLAYOBA

14:00

PENDİKGÜCÜ

ÇENGELKÖY

14.GRUP

0 - 5

12.11.2017

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA.ÇAMOLUK

PAŞABAHÇE

14.GRUP

0 - 3

12.11.2017

BAŞIBÜYÜK

16:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

BEYKOZ 1908

14.GRUP

1 - 6

12.11.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

MALTEPE

14.GRUP

12 - 0

 

 

 

 

 

-

18.11.2017

ÇAVUŞBAŞI

12:00

ÇENGELKÖY

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

3 - 4

18.11.2017

İDEALTEPE

15:00

MALTEPE

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

3 - 4

18.11.2017

ORTAÇEŞME

12:00

BEYKOZ 1908

ATAŞEHİR ÇAMOLUK

14.GRUP

2 - 1

18.11.2017

PAŞABAHÇE

11:30

PAŞABAHÇE

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 1

 

 

 

 

 

-

26.11.2017

BAŞIBÜYÜK

10:30

BAŞIBÜYÜK

MALTEPE

14.GRUP

2 - 0

26.11.2017

İDEALTEPE

13:30

ATA.ÇAMOLUK

ÇENGELKÖY

14.GRUP

3 - 2

26.11.2017

PAŞABAHÇE

12:30

PAŞABAHÇE

BEYKOZ 1908

14.GRUP

1 - 1

26.11.2017

SELİMİYE

12:00

SELİMİYE

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

5 - 0

 

 

 

 

 

-

2.12.2017

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇENGELKÖY

PAŞABAHÇE

14.GRUP

2 - 0

2.12.2017

 İDEALTEPE

12:00

MALTEPE

ATA. ÇAMOLUK

14.GRUP

1 - 9

2.12.2017

ORTAÇEŞME

13:30

BEYKOZ 1908

SELİMİYE

14.GRUP

1 - 0

2.12.2017

 GÜLLÜBAĞLAR

15:30

PENDİKGÜCÜ

BAŞIBÜYÜKSPOR

14.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

-

10.12.2017

BAŞIBÜYÜK

10:30

ATA.ÇAMOLUK

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

5 - 0

10.12.2017

BAŞIBÜYÜK

15:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

SELİMİYE

14.GRUP

0 - 5

10.12.2017

ORTAÇEŞME

13:00

BEYKOZ 1908

ÇENGELKÖY

14.GRUP

1 - 0

10.12.2017

PAŞABAHÇE

14:00

PAŞABAHÇE

MALTEPE

14.GRUP

7 - 0

 

 

 

 

 

-

16.12.2017

DOLAYOBA

15:00

PENDİKGÜCÜ

PAŞABAHÇE

14.GRUP

0 - 0

16.12.2017

BAŞIBÜYÜK

15:00

BAŞIBÜYÜK

ATA.ÇAMOLUK

14.GRUP

0 - 2

16.12.2017

İDEALTEPE

15:00

MALTEPE

BEYKOZ 1908

14.GRUP

0 - 6

16.12.2017

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

ÇENGELKÖY

14.GRUP

4 - 1

 

 

 

 

 

-

23.12.2017

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇENGELKÖY

MALTEPE

14.GRUP

5 - 0

23.12.2017

İDEALTEPE

10:30

ATA.ÇAMOLUK

SELİMİYE

14.GRUP

3 - 0

23.12.2017

ORTAÇEŞME

11:00

BEYKOZ 1908

PENDİKGÜCÜ

14.GRUP

5 - 2

23.12.2017

PAŞABAHÇE

11:00

PAŞABAHÇE

BAŞIBÜYÜK

14.GRUP

3 - 2

 

 

 

 

 

-

TAKIMLAR

SELİMİYE U-16-A
SELİMİYE U-16-A
PAŞABAHÇE U-16-A
BEYKOZ 1908 U-16-A
BAŞIBÜYÜKSPOR U-16
ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-16