TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇLARINDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

BOLU GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
   
   
   

PROĞRAM

25.06.2019 A GRUBU    
25.06.2019 B GRUBU    
26.06.2019 A GRUBU    
26.06.2019 B GRUBU    
27.06.2019 A GRUBU    
27.06.2019 B GRUBU    
28.06.2019 FİNAL    

****

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
   
   
   

PROĞRAM

25.06.2019 19.06.2019 A GRUBU    
25.06.2019 19.06.2019 B GRUBU    
26.06.2019 20.06.2019 A GRUBU    
26.06.2019 20.06.2019 B GRUBU    
27.06.2019 21.06.2019 A GRUBU    
27.06.2019 21.09.2019 B GRUBU    
28.06.2019 22.06.2019 FİNAL    

****

GAZİANTEP GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
   
   
   

PROĞRAM

25.06.2019 19.06.2019 A GRUBU    
25.06.2019 19.06.2019 B GRUBU    
26.06.2019 20.06.2019 A GRUBU    
26.06.2019 20.06.2019 B GRUBU    
27.06.2019 21.06.2019 A GRUBU    
27.06.2019 21.09.2019 B GRUBU    
28.06.2019 22.06.2019 FİNAL    

****

ORDU GRUBU

1
 
2
 
3
 
4
 

PROĞRAM

26.06.2019 TRABZON ARAKLI 1961 TRABZON ORTA H.KANUNİ
26.06.2019 RİZE ARDEŞENSPOR SAMSUN KADIKÖY
27.06.2019    
27.06.2019    
28.06.2019    
28.06.2019    

****

 

2.TUR İLLERİ VE TAKIMLAR

6 LI GRUPLAR 25-28 HAZİRANDA 4 LÜ GRUP 26-28 HAZİRANDA YAPILACAK.

MANİSA GRUBU İSTANBUL İSTANBUL BURSA BURSA ANTALYA D.S.İ. KONYA MERAM K.KARTALLAR
BOLU GRUBU İSTANBUL İSTANBUL BURSA SAKARYA ERENLER ANKARA YAŞAMKENT ÇORUM HALKEĞİTİM
ORDU GRUBU TRABZON ARAKLI 1961 TRABZON O.HİSAR KA. RİZE ARDEŞEN SAMSUN KADIKÖY    
G.ANTEP GRUBU ADANA ADANASPOR HATAY İSK. KAYRASPOR OSMANİYE F.K. KAYSERİ OSB TEK. DİYARBAKIR D.S.İ. BİTLİS TATVAN GÖLSPOR

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.TUR

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.TURA ÇIKAN TAKIMLAR

İSTANBUL GRUBU İST.GAZİ MAHALLESİ KONYA GRUBU ANK.Y.KENT İLKER
TEKİRDAĞ GRUBU İST.SELİMİYE KIRŞEHİR GRUBU KAYSERİ OSB ATLETİK
KOCAELİ GRUBU İST.ALTINOVA BARTIN GRUBU ÇORUM HALK EĞİTİM
KÜTAHYA GRUBU İST.İKİTELLİ ÇORUM GRUBU SAMSUN KADIKÖY
DÜZCE GRUBU BURSA ARABAYATAĞI GÜMÜŞHANE GRUBU RİZE ARDEŞENSPOR
UŞAK GRUBU BURSA Y.KARAMAN GİRESUN GRUBU TRABZON ARAKLI 1961
İZMİR GRUBU BURSA FETHİYE İ.Y. AKSARAY GRUBU ADANA ADANASPOR
BOLU GRUBU SAKARYA ERENLER BİNGÖL GRUBU VAN TATVAN GÖLSPOR
BURDUR GRUBU KONYA M.K.KARTAL ERZURUM GRUBU TRA. O.HİSAR KANUNİ
MERSİN GRUBU OSMANİYE FK. KİLİS GRUBU HATAY İSK.KAYRASP.
DENİZLİ GRUBU ANTALYA DSİSPOR Ş.URFA GRUBU DİYARBAKIR DSİSPOR

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL GRUBU

İSTANBUL GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.KAYAŞEHİR İST.HALKALI TAŞTEPE
İST.GAZİ MAHALLESİ İST.SULTANGAZİ
İST.K.ÇEKMECE İ.Y. İST.BAĞLARBAŞI

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU İST.KAYAŞEHİR İST.GAZİ MAHALLESİ
1 - 1
12.06.2019 B GRUBU İST.H. TAŞTEPE İST.SULTANGAZİ
3 - 2
13.06.2019 A GRUBU İST.K.ÇEKMECE İ.Y. İST.KAYAŞEHİR
1 - 2
13.06.2019 B GRUBU İST.BAĞLARBAŞI İST.SULTANGAZİ
1 - 0
14.06.2019 A GRUBU İST.GAZİ MAHALLESİ İST.K.ÇEKMECE İ.Y.
2 - 1
14.06.2019 B GRUBU İST.BAĞLARBAŞI İST.H.TAŞTEPE
1 - 2
15.06.2019 FİNAL İST.GAZİ MAHALLESİ İST.H.TAŞTEPE
1 - 0

GAZİ MAH.İSTANBUL 1.NCİSİ OLDU VE 2.TURA GEÇTİ.

GAZİ MAH.-KAYAŞEHİR PEN. 4 - 3 GAZİ MAH.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TEKİRDAĞ GRUBU

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.SELİMİYESPOR LÜLEBURGAZSPOR
EDİRNE FATİHSPOR İST.ZARA EKİNLİ
HEREKE YILDIZSPOR KOCAELİ KÖRFEZ G.B.

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU İST.SELİMİYESPOR EDİRNE FATİHSPOR
10 - 0
12.06.2019 B GRUBU LÜLEBURGAZSPOR İST.ZARA EKİNLİ
2 - 4
13.06.2019 A GRUBU HEREKE YILDIZSPOR EDİRNE FATİHSPOR
4 - 2
13.06.2019 B GRUBU KOCAELİ KÖRFEZ G.B. LÜLEBURGAZSPOR
1 - 2
14.06.2019 A GRUBU İST.SELİMİYESPOR HEREKE YILDIZSPOR
2 - 0
14.06.2019 B GRUBU İST.ZARA EKİNLİ KOCAELİ KÖRFEZ G.B.
3 - 1
15.06.2019 FİNAL İST.SELİMİYE İST.ZARA EKİNLİ
1 - 0

SELİMİYE TEKİRDAG ŞAMPİYONU OLARAK 2.TURA YÜKSELDİ.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DÜZCE GRUBU

DÜZCE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI BURSA ATICILARSPOR
KOCAELİ HARB-İŞ İST.BAŞAKŞEHİR
İST.KAZIM KARABEKİR TEKİRDAĞ KAPAKLI

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU BURSA ARABAYATAĞI KOCAELİ HARB-İŞ
6 - 0
12.06.2019 B GRUBU BURSA ATICILARSPOR İST.BAŞAKŞEHİR
2 - 0
13.06.2019 A GRUBU İST.KAZIM KARABEKİR KOCAELİ HARB-İŞ
5 - 1
13.06.2019 B GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI İST.BAŞAKŞEHİR
3 - 2
14.06.2019 A GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İST.KAZIM KARABEKİR
3 - 0
14.06.2019 B GRUBU BURSA ATICILARSPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI
0-0/6-3 P.
15.06.2019 FİNAL BURSA ARABAYATAĞI BURSA ATICILARSPOR
1-1/5-4 P.

BURSA ARABAYATAĞI DÜZCE GRUBU 1.NCİSİ OLARAK 2.TURA GEÇTİ.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KOCAELİ GRUBU

KOCAELİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.BEYKOZ 1908 TEK.ÇORLU KÜLTÜR
KÜTAHYA ARGONİT BS YALOVA S.YOLU DOĞUŞ
SAKARYA HARMANLIK İST.ALTINOVASPOR

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU İST.BEYKOZ 1908 KÜTAHYA ARGONİT BS
4 - 0
12.06.2019 B GRUBU TEK.ÇORLU KÜLTÜR YALOVA S.YOLU DOĞUŞ
4 - 3
13.06.2019 A GRUBU SAKARYA HARMANLIK KÜTAHYA ARGONİT BS
2 - 1
13.06.2019 B GRUBU İST.ALTINOVASPOR YALOVA S.YOLU DOĞUŞ
4 - 0
14.06.2019 A GRUBU İST.BEYKOZ 1908 SAKARYA HARMANLIK
4 - 1
14.06.2019 B GRUBU TEK.ÇORLU KÜLTÜR İST.ALTINOVASPOR
1 - 2
15.06.2019 FİNAL İST.BEYKOZ 1908 İST.ALTINOVASPOR
1 - 2

İSTANBUL ALTINOVA KOCAELİNİ 1.NCİ BİTİREREK 2.TURA GEÇTİ.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI UŞAK GRUBU

UŞAK GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA Y.KARAMANSP. AFYON SÖKEGÜCÜ
MANİSA DIŞ MH.YIL.SPOR BURSA EMEKSPOR
İST.ARNAVUTKÖY BEL. İST.BEYLİKDÜZÜ

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU BURSA Y.KARAMANSP. MANİSA DIŞ MH.YIL.SPOR
6 - 0
12.06.2019 B GRUBU AFYON SÖKEGÜCÜ BURSA EMEKSPOR
1 - 1
13.06.2019 A GRUBU İST.ARNAVUTKÖY BEL. MANİSA DIŞ MH.YIL.SPOR
4 - 0
13.06.2019 B GRUBU İST.BEYLİKDÜZÜSPOR AFYON SÖKEGÜCÜ
4 - 1
14.06.2019 A GRUBU BURSA Y.KARAMANSP. İST.ARNAVUTKÖY BEL.
2 - 0
14.06.2019 B GRUBU BURSA EMEKSPOR İST.BEYLİKDÜZÜSPOR
2 - 1
15.06.2019 FİNAL BURSA Y.KARAMANSP. BURSA EMEKSPOR
1-1/4-2 P.

BURSA YENİ KARAMANSPOR UŞAKI 1.NCİ BİTİREREK 2.TURA GEÇTİ.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KÜTAHYA GRUBU

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.İKİTELLİSPOR İST.KARTALSPOR
İZMİR ÇİĞLİ BEL. İZMİR GÜZELTEPE
MANİSA YUNUSEMRE AFYON SANDIKLISPOR

PROĞRAM

12.06.2019 A GRUBU İST.İKİTELLİSPOR İZMİR ÇİĞLİ BEL.
2 - 0
12.06.2019 B GRUBU İST.KARTALSPOR İZMİR GÜZELTEPE
4 - 0
13.06.2019 A GRUBU MANİSA YUNUSEMRE İZMİR ÇİĞLİ BEL.
1 - 2
13.06.2019 B GRUBU AFYON SANDIKLISP. İZMİR GÜZELTEPE
3 - 3
14.06.2019 A GRUBU İST.İKİTELLİSPOR MANİSA YUNUSEMRE
6 - 1
14.06.2019 B GRUBU İST.KARTALSPOR AFYON SANDIKLISP.
11 - 0
15.06.2019 FİNAL İST.İKİTELLİSPOR İST.KARTALSPOR
2 - 1

İKİTELLİ KÜTAHYA GRUBUNU 1.NCİ BİTİREREK 2.TURA GEÇTİ.

****

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL TAKIMLARI

TAKIMLAR VE İLLERİ

İSTANBUL GRUBU İSTANBUL BAĞLARBAŞI İSTANBUL H.TAŞTEPE İSTANBUL GAZİ MAH. İSTANBUL K.ÇEKMECE. İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL SULTANGAZİ
TEKİRDAĞ GRUBU İSTANBUL SELİMİYE İSTANBUL ZARA EKİNLİ KOCAELİ KÖRFEZ G.B. KOCAELİ HEREKE YILDIZ KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ EDİRNE FATİHSPOR
DÜZCE GRUBU İSTANBUL K.B.MEVLANA İSTANBUL BAŞAKŞEHİR BURSA ATICILAR G. BURSA ARABAYATAĞI KOCAELİ HARBİŞSPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE
KOCAELİ GRUBU İSTANBUL ALTINOVA İSTANBUL BEYKOZ 1908 KÜTAHYA ARGONİT B.S. SAKARYA HARMANLIK TEKİRDAĞ ÇORLU KÜLTÜR YALOVA S.YOLU DOĞUŞSPOR
UŞAK GRUBU İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ

İSTANBUL ARNAVUTKÖY B

BURSA EMEKSPOR BURSA YENİ KARAMANSPO AYDIN SÖKEGÜCÜ MANİSA DIŞ MAH.YILDIRIM
KÜTAHYA GRUBU İSTANBUL KARTALSPOR İSTANBUL İKİTELLİSPOR İZMİR ÇİGLİ BELEDİYE İZMİR GÜZELTEPE MANİSA YUNUS EMRE AFYON SANDIKLI BEL.

U-16-A GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLANLAR

GRUPLARINDA BİRİNCİ OLUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAYA

HAK KAZANAN TAKIMLAR

1.GRUP KARABEKİR MEVLANA 9.GRUP ARNAVUTKÖY BEL.
2.GRUP İST.BEYLİKDÜZÜ 10.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
3.GRUP GAZİ MAHALLESİ 11.GRUP BAŞAKŞEHİR
4.GRUP HALKALI TAŞTEPE 12.GRUP ALTINOVA
5.GRUP ZARA EKİNLİ 13.GRUP KARTALSPOR
6.GRUP İST.KAYAŞEHİR 14.GRUP BEYKOZ 1908
7.GRUP SULTANGAZİ 15.GRUP SELİMİYE
8.GRUP İKİTELLİ 16.GRUP BAĞLARBAŞI

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUPTA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

KATILMAYI HAKEDEN TAKIMLARI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN