TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇLARINDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.TUR 24-28 NİSANDA

KÜTAHYA GRUBU ESKİŞEHİR GRUBU ORDU GRUBU MALATYA GRUBU
İST.ÇUBUKLU İST.BATI TRAKYA ANK.ANADOLUBEYİ DİYARBAKIR D.S.İ.
İST.SAHİLSPOR BURSA FETHİYE İ.Y. ANK.BAŞKENT EDAŞ D.BAKIR ERGANİ G.B.
İZMİR İZMİRSPOR BURSA ARABAYATAĞI SAMSUN İLKADIM Y.P. ADANA ADANASPOR
AYDIN YILDIZSPOR KAYSERİ ŞİMŞEKSP. TRABZON A.SEBAT G.ANTEP G.ANTEPSPOR
KONYA ÜLKÜMSPOR KOCAELİ KÖRFEZ BHY ARTVİN ÇORUHSPOR MARDİN KIZILTEPE
ANTALYA DSİ AKARYA A.PAZARI ERZURUM YAKUTİYE  

NOT: MALATYA 6.TAKIM TAHKİMDEN BELLİ OLACAK.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.TURA GEÇENLER

1
İSTANBUL İST.ÇUBUKLU
13
OSMANİYE KOCASİNAN ŞİMŞEK
2
BALIKESİR İST.BATI TRAKYA
14
HATAY GAZİANTEPSPOR
3
TEKİRDAĞ İST.SAHİLSPOR
15
DİYARBAKIR MARDİN KIZILTEPE
4
KOCAELİ SAK.ADAPAZARI
16
ŞANLIURFA  
5
ÇANAKKALE BURSA FETHİYE İ.Y.
17
ELAZIĞ DİYARBAKIR DSİ
6
BOLU ANK.ANADOLUBEYİ
18
MUŞ D.BAKIR ERGANİ G.B.
7
SAKARYA KOCAELİ HEREKE YILDIZ
19
NEVŞEHİR KONYA ÜLKÜMSPOR
8
KÜTAHYA BURSA ARABAYATAĞI
20
KASTAMONU ANK.BAŞKENT EDAŞ
9
MANİSA İZMİR İZMİRSPOR
21
ÇORUM SAMSUN YAB.PAZARI
10
MUĞLA AYDIN YILDIZSPOR
22
GİRESUN TR.AKÇAABATSEBAT
11
BURDUR ANTALYA DSİ
23
RİZE ERZURUM YAKUTİYE
12
MERSİN ADANASPOR A.Ş.
24
ARDAHAN ARTVİN ÇORUHSPOR

****

İSTANBUL GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
İSTANBUL DOLAYOBA İSTANBUL ATAKÖY Ç.ÇEŞME
İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL HALKALI TAŞTEPE
İSTANBUL BAĞLARBAŞI İSTANBUL ÇUBUKLU

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
İSMET İNÖNÜ 14.00 DOLAYOBA GÜNGÖREN
8 - 2
B GRUBU
04.04.2019
İSMET İNÖNÜ 16.00 ATAKÖY Ç. ÇEŞME H.TAŞTEPE
1 - 1
A GRUBU
05.04.2019
İSMET İNÖNÜ 14.00 BAĞLARBAŞI GÜNGÖREN
7 - 3
B GRUBU
05.04.2019
İSMET İNÖNÜ 16.00 ÇUBUKLU ATAKÖY Ç. ÇEŞME
0 - 0
A GRUBU
06.04.2019
İSMET İNÖNÜ 16.00 DOLAYOBA BAĞLARBAŞI
2 - 0
B GRUBU
06.04.2019
İSMET İNÖNÜ 14.00 H.TAŞTEPE ÇUBUKLU
1 - 2
FİNAL
07.04.2019
İSMET İNÖNÜ 15.00 İST.DOLAYOBA ÇUBUKLU
0 - 2

İSTANBUL GRUBUNDA ÇUBUKLU 2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

ÇANAKKALE GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
BURSA YENİ KARAMANSPOR BURSA FETHİYE İ.Y.
İSTANBUL BULVARSPOR BALIKESİR AYVALIKGÜCÜ
TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE İSTANBUL YEŞİLILGAZ

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
YENİ KARAMANSPOR İST. BULVARSPOR
2 - 3
B GRUBU
04.04.2019
BURSA FETHİYE İ.Y. AYVALIKGÜCÜ
1 - 0
A GRUBU
05.04.2019
TEK.KAPAKLI SİTE YENİ KARAMANSPOR
3 - 1
B GRUBU
05.04.2019
İST.YEŞİLILGAZ AYVALIKGÜCÜ
0 - 1
A GRUBU
06.04.2019
İST. BULVARSPOR TEK.KAPAKLI SİTE
2 - 1
B GRUBU
06.04.2019
BURSA FETHİYE İ.Y. İST.YEŞİLILGAZ
0 - 0
FİNAL
07.04.2019
İST.BULVARSPOR BURSA FETHİYE İ.Y.
1 - 3

ÇANAKKALE GRUBUNDA BURSA FETHİYE İ.Y.2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

KOCAELİ GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
SAKARYA TÜV.D.SPOR TEKİRDAĞ M.EREĞLİ BEL.
BOLU GENÇLERGÜCÜ İST.SEYRANTEPE OFSPOR
İST.KAYAŞEHİR SAKARYA ADAPAZARISPOR

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
TÜVASAS D.SPOR BOLU GENÇLERGÜCÜ
3 - 2
B GRUBU
04.04.2019
M.EREGLİ BEL. S.TEPE OFSPOR
0 - 3
A GRUBU
05.04.2019
İST.KAYAŞEHİR BOLU GENÇLERGÜCÜ
2 - 2
B GRUBU
05.04.2019
ADAPAZARISPOR M.EREGLİ BEL.
3 - 1
A GRUBU
06.04.2019
TÜVASAS D.SPOR İST.KAYAŞEHİR
2 - 3
B GRUBU
06.04.2019
S.TEPE OFSPOR ADAPAZARISPOR
3 - 4
FİNAL
07.04.2019
İST.KAYAŞEHİR ADAPAZARISPOR
1-1/3-5 P.

KOCAELİ GRUBUNDA SAKARYA ADAPAZARISPOR 2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

TEKİRDAĞ GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
EDİRNE EDİRNESPOR KOCAELİ KARAMÜRSEL İ.Y.
KOCAELİ ÇAYIROVA KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
İST.EROĞLUSPOR İST.SAHİLSPOR

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
EDİRNESPOR ÇAYIROVA
2 - 2
B GRUBU
04.04.2019
KARAMÜRSEL İ.Y. LÜLEBURGAZ
2 - 3
A GRUBU
05.04.2019
İST.EROĞLUSPOR EDİRNESPOR
2 - 1
B GRUBU
05.04.2019
İST.SAHİLSPOR KARAMÜRSEL İ.Y.
1 - 0
A GRUBU
06.04.2019
ÇAYIROVA İST.EROĞLUSPOR
1 - 2
B GRUBU
06.04.2019
LÜLEBURGAZ İST.SAHİLSPOR
0 - 1
FİNAL
07.04.2019
İST.EROĞLUSPOR İST.SAHİLSPOR
1 - 4

TEKİRDAĞ GRUBUNDA İSTANBUL SAHİLSPOR 2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

BALIKESİR GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
İST.BATI TRAKYA İZMİR GÜZELTEPE
İZMİR BORNOVA Y.OVA ÇANAKKALE BİGASPOR
KÜTAHYA KÜTAHYASPOR İST.ZARA EKİNLİ

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
İST.BATI TRAKYA BORNOVA YEŞİLOVA
2 - 3
B GRUBU
04.04.2019
İZMİR GÜZELTEPE Ç.KALE BİGASPOR
0 - 4
A GRUBU
05.04.2019
KÜTAHYASPOR İST.BATI TRAKYA
1 - 3
B GRUBU
05.04.2019
İST.ZARA EKİNLİ İZMİR GÜZELTEPE
0 - 1
A GRUBU
06.04.2019
BORNOVA YEŞİLOVA KÜTAHYASPOR
2 - 3
B GRUBU
06.04.2019
Ç.KALE BİGASPOR İST.ZARA EKİNLİ
0 - 2
FİNAL
07.04.2019
İST.BATI TRAKYA Ç.KALE BİGASPOR
1 - 0

NOT : BALIKESİRDE İLGİNÇ BİR DURUM OLDU.HER İKİ GRUPTADA BÜTÜN TAKIMLAR BİRER GALİBİYET ALDI. BU DURUMDA HER İKİ GRUPTADA 3 LÜ PENALTI ATILDI. A GRUBUNDA BATI TRAKYA B GRUBUNDA BİGASPOR PENALTILAR SONUNDA FİNALE KALDILAR.

BALIKESİR GRUBUNDA İSTANBUL BATI TRAKYA 2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

BOLU GRUBU

04-07.04.2019 PERŞEMBE

A GRUBU
B GRUBU
İST.GÜRPINARSPOR ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ
SAK.KARASU AZİZİYE İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR
ANKARA ANADOLUBEYİ ANKARA HACETTEPE

MAÇ PROĞRAMI

GRUBU
TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU
04.04.2019
İST.GÜRPINARSPOR KARASU AZİZİYE
0 - 0
B GRUBU
04.04.2019
ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR
3 - 1
A GRUBU
05.04.2019
ANKARA ANADOLUBEYİ İST.GÜRPINARSPOR
3 - 0
B GRUBU
05.04.2019
ANKARA HACETTEPE İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR
1 - 0
A GRUBU
06.04.2019
KARASU AZİZİYE ANKARA ANADOLUBEYİ
1 - 1
B GRUBU
06.04.2019
ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ ANKARA HACETTEPE
6 - 7 p.
FİNAL
07.04.2019
ANKARA ANADOLUBEYİ ANKARA HACETTEPE
1-1/6-4 P.

BOLU GRUBUNDA ANKARA ANADOLUBEYİ 2.TURA GEÇMİŞTİR.

****

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

04-07 NİSAN 2019

İSTANBUL GRUBU İSTANBUL DOLAYOBA İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL BAĞLARBAŞI İSTANBU L A.Ç.ÇEŞME İSTANBUL H.TAŞTEPE İSTANBUL ÇUBUKLU
TEKİRDAĞ GRUBU İSTANBUL EROĞLUSPOR İSTANBUL SAHİLSPOR KOCAELİ ÇAYIROVASPOR KOCAELİ KARAMÜRSEL İ.Y. EDİRNE EDİRNESPOR KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
ÇANAKKALE GRUBU İSTANBUL BULVARSPOR İSTANBUL YEŞİLILGAZ BURSA YENİ KARAMAN BURSA FETHİYE İ.Y. BALIKESİR AYVALIKGÜCÜ TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE
BALIKESİR GRUBU İSTANBUL ZARA EKİNLİ İSTANBUL BATI TRAKYA İZMİR GÜZELTEPE GEN. İZMİR BORNOVA YEŞİLOVA ÇANAKKALE BİGASPOR KÜTAHYA KÜTAHYASPOR
KOCAELİ GRUBU İSTANBUL S.TEPE OFSPOR İSTANBUL KAYALARSP SAKARYA ADAPAZARISPOR SAKARYA TUV.D.SPOR TEKİRDAĞ MAR. EREĞLİ BOLU GENÇLERGÜCÜ
BOLU GRUBU İSTANBUL GÜRPINARSP. İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR ANKARA HACETTEPE ANKARA ANADOLUBEYİ SAKARYA K.SU AZİZİYE ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLANLAR

1.GRUP GÜRPINAR 9.GRUP YEŞİLILGAZ
3.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR 10.GRUP EROĞLU
4.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME 11.GRUP GÜNGÖRENSPOR
5.GRUP S.TEPE OFSPOR 12.GRUP BAĞLAR BAŞI
6.GRUP İST.KAYAŞEHİR 13.GRUP İST.SAHİLSPOR
7.GRUP ZARA EKİNLİ 14.GRUP ÇUBUKLU
8.GRUP BATI TRAKYA 15.GRUP DOLAYOBA
  H.TAŞTEPE   BULVARSPOR

NOT: H.TAŞTEPE VE BULVARSPOR EN AZ KART GÖREN TAKIM KONTEJANINDAN KATILDI.

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN