" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL SIRALAMASI

ŞAMPİYON : BURSA İNEGÖLSPOR

****

1
BURSA İNEGÖLSPOR
2
ADANA SEYHAN BEL.SPOR
3
SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR
4
SAKARYA HARB-İŞ SPOR

4 LÜ FİNALLER 30.06.2018 - 01.07.2018 TARİHLERİNDE

ZONGULDAKTA OYNANACAK

30.06.2018 SAMSUN ATAKUM BURSA İNEGÖLSPOR
1 - 2
30.06.2018 SAKARYA HARB-İŞ ADANA SEYHAN BEL.
0 - 2
01.07.2018 SAKARYA HARB-İŞ SAMSUN ATAKUM
1 - 4
01.07.2018 ADANA SEYHAN BEL. BURSA İNEGÖLSPOR
1 - 4

4 LÜ FİNALE KALAN TAKIMLAR

KÜTAHYA GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR
ESKİŞEHİR GRUBU SAKARYA HARB-İŞ SPOR
TOKAT GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR
HATAY GRUBU ADANA SEYHAN BEL.SPOR
 

KÜTAHYA GRUP MERKEZİ

A GRUBU
B GRUBU
İST.BAĞLARBAŞI İST.KARTAL BEL.
BURSA İNEGÖLSPOR AYDIN GENÇEFE
DENİZLİ TELEKOM BURSA ARABAYATAĞI

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
19.06.2018 A GRUBU İST.BAĞLARBAŞI BURSA İNEGÖLSPOR
0 - 2
19.06.2018 B GRUBU İST.KARTAL BEL. AYDIN GENÇEFE
0 - 0
20.06.2018 A GRUBU DENİZLİ TELEKOM İST.BAĞLARBAŞI
1 - 4
20.06.2018 B GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İST.KARTAL BEL.
1 - 4
21.06.2018 A GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR DENİZLİ TELEKOM
4 - 1
21.06.2018 B GRUBU AYDIN GENÇEFE BURSA ARABAYATAĞI
2 - 8
22.06.2018 FİNAL BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ARABAYATAĞI
2-2/3-4 P.

KÜTAHYA GRUBU ŞAMPİYONU: BURSA İNEGÖLSPOR

*************************************************************************

ESKİŞEHİR GRUP MERKEZİ

A GRUBU
B GRUBU
SAKARYA HARB-İŞ İSTANBUL GÜRPINAR
BALIKESİR GÖNENSPOR BARTIN BARTINSPOR
İSTANBUL GÜNGÖREN KOCAELİ ÇAYIROVA

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
19.06.2018 A GRUBU SAKARYA HARB-İŞ GÖNENSPOR
3 - 0
19.06.2018 B GRUBU İSTANBUL GÜRPINAR BARTINSPOR
2 - 1
20.06.2018 A GRUBU İSTANBUL GÜNGÖREN GÖNENSPOR
2 - 2
20.06.2018 B GRUBU KOCAELİ ÇAYIROVA BARTINSPOR
2 - 0
21.06.2018 A GRUBU SAKARYA HARB-İŞ İSTANBUL GÜNGÖREN
3 - 2
21.06.2018 B GRUBU İSTANBUL GÜRPINAR KOCAELİ ÇAYIROVA
0 - 2
22.06.2018 FİNAL SAKARYA HARB-İŞ KOCAELİ ÇAYIROVA
1 - 0

ESKİŞEHİR GRUBU ŞAMPİYONU: SAKARYA HARB-İŞ SPOR

***********************************************************************

HATAY GRUP MERKEZİ

A GRUBU
B GRUBU
SEYHAN BEL.SPOR KONYA KARAKARTALLAR
MALATYA TELEKOMSPOR D.BAKIR ERGANİ G.B.
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE MERSİN AKDENİZ BEL.

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
19.06.2018 A GRUBU SEYHAN BEL.SPOR MALATYA TELEKOM
2 - 0
19.06.2018 B GRUBU KONYA KARAKARTAL D.BAKIR ERGANİ G.B.
1 - 0
20.06.2018 A GRUBU ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE MALATYA TELEKOM
1 - 1
20.06.2018 B GRUBU MERSİN AKDENİZ BEL. D.BAKIR ERGANİ G.B.
1 - 2
21.06.2018 A GRUBU SEYHAN BEL.SPOR ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
2 - 2
21.06.2018 B GRUBU KONYA KARAKARTAL MERSİN AKDENİZ BEL.
0 - 1
22.06.2018 FİNAL SEYHAN BEL.SPOR MERSİN AKDENİZ BEL.
1 - 0

B GRUBU PENALTILAR : MERSİN AKDENİZ BEL. - KONYA KARAKARTAL 10 - 9

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE - MERSİN AKDENİZ BEL 2 - 4

HATAY GRUBU ŞAMPİYONU: ADANA SEYHAN BEL.SPOR

*********************************************************************

TOKAT GRUP MERKEZİ

1
TRABZON SÖĞÜTLÜSPOR
2
TRABZON ARAKLI 1961
3
SAMSUN ATAKUM BEL.
4
KAYSERİ ŞEKERSPOR

MAÇLAR

TARİH
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
20.06.2018 TRABZON SÖĞÜTLÜSPOR TRABZON ARAKLI 1961
0 - 0
20.06.2018 SAMSUN ATAKUM BEL. KAYSERİ ŞEKERSPOR
8 - 0
21.06.2018 TRABZON SÖĞÜTLÜSPOR KAYSERİ ŞEKERSPOR
3 - 2
21.06.2018 SAMSUN ATAKUM BEL. TRABZON ARAKLI 1961
1 - 0
22.06.2018 TRABZON ARAKLI 1961 KAYSERİ ŞEKERSPOR
4 - 0
22.06.2018 SAMSUN ATAKUM BEL. TRABZON SÖĞÜTLÜSPOR
2 - 2

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ATAKUM BEL
3
2
1
0
11
2
7
9
2
SÖGÜTLÜSPOR
3
1
2
0
5
4
5
1
3
ARAKLI 1961
3
1
1
1
4
1
4
3
4
K.ŞEKERSPOR
3
0
0
3
2
15
0
-13

TOKAT GRUBU ŞAMPİYONU: SAMSUN ATAKIM BEL.SPOR

 

2.KADEME TAKIMLAR VE İLLERİ

KÜTAHYA 19-22 HAZİRAN 2019 ESKİŞEHİR 19-22 HAZİRAN 2019 HATAY 19-22 HAZİRAN 2019 TOKAT 20-22 HAZİRAN 2019
İSTANBUL GÜRPINAR İSTANBUL BAĞLARBAŞI D.BAKIR ERGANİ G.B. TRABZON SÖĞÜTLÜSP
İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL KARTAL BEL. ELAZIĞ İL ÖZEL İD. TRABZON ARAKLI 1961
BURSA ARABAYATAĞI KOCAELİ ÇAYIROVA MALATYA TELEKOM SAMSUN ATAKUM BL.
BURSA İNEGÖLSPOR SAKARYA HARB-İŞ KONYA KARAKARTAL KAYSERİ ŞEKERSPOR
AYDIN GENÇ EFE BALIKESİR GÖNEN BL. ADANA SEYHAN BEL.  
DENZİLİ TELEKOM BARTIN BARTINSPOR MERSİN AKDENİZ BL.  

U-17 TAKIMLAR 2.KADEMEYE GEÇENLER

İSTANBUL GRUBU İST.BAĞLARBAŞI KIRIKKALE GRUBU KONYA KARAKARTALLAR
TEKİRDAĞ GRUBU KOCAELİ ÇAYIROVASPOR ÇANKIRI GRUBU BARTINSPOR
ÇANAKKALE GRUBU İST.GÜNGÖRENSPOR AMASYA GRUBU SAMSUN ATAKM BEL.
BALIKESİR GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR GİRESUN GRUBU TRABZON SÖĞÜTLÜSPOR
SAKARYA GRUBU İST.GÜRPINARSPOR SİVAS GRUBU KAYSERİ ŞEKERSPOR
KÜTAHYA GRUBU İST.KARTAL BEL.SPOR MERSİN GRUBU SEYHAN BELEDİYESPOR
BARTIN GRUBU SAKARYA HARB-İŞ SPOR HATAY GRUBU MERSİN AKDENİZ BEL.
MANİSA GRUBU GÖNEN BELEDİYESPOR K.MARAŞ GRUBU MALATYA TELEKOMSPOR
AYDIN GRUBU DENİZLİ TELEKOMSPOR D.BAKIR GRUBU ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE
ISPARTA GRUBU AYDIN .G.GENÇ EFESPOR SİİRT GRUBU ERGANİ G.BİRLİĞİ
AFYON GRUBU BURSA ARABAYATAĞI ARDAHAN GRUBU TRABZON ARAKLI 1961

İSTANBUL GRUBU

MAÇLAR

TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
08.06.2018
PAŞABAHÇE
15.00
SELİMİYE BAĞLARBAŞI
1 - 0
08.06.2018
PAŞABAHÇE
17.00
S.TEPE OFSPOR KARTALSPOR
2 - 1
09.06.2018
PAŞABAHÇE
15.00
BAĞLARBAŞI S.TEPE OFSPOR
1 - 0
09.06.2018
PAŞABAHÇE
17.00
KARTALSPOR SELİMİYE
2 - 2
10.06.2018
PAŞABAHÇE
15.00
SELİMİYE S.TEPE OFSPOR
0 - 2
10.06.2018
PAŞABAHÇE
17.00
KARTALSPOR BAĞLARBAŞI
2 - 5

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BAĞLARBAŞI
3
2
0
1
6
3
6
3
2
S.TEPE OFSPOR
3
2
0
1
4
2
6
2
3
SELİMİYE
3
1
1
1
3
4
4
-1
4
KARTALSPOR
3
0
1
2
5
9
1
-4

İSTANBUL GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL BAĞLARBAŞI

*******************************************************************************

BALIKESİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.ESENLERSPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI BEL.
BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ZAFERSPOR
SAKARYA SAKARYASPOR İST.SAHİLSPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU İST.ESENLERSPOR BURSA İNEGÖLSPOR
0 - 5
07.06.2018 B GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI BL. BURSA ZAFERSPOR
2 - 3
08.06.2018 A GRUBU SAKARYASPOR İST.ESENLERSPOR
0 - 2
08.06.2018 B GRUBU İST.SAHİLSPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI BL.
0 - 2
09.06.2018 A GRUBU BURSA İNEGÖLSPOR SAKARYASPOR
5 - 0
09.06.2018 B GRUBU BURSA ZAFERSPOR İST.SAHİLSPOR
0-1/4-3 P.
10.06.2018 FİNAL BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ZAFERSPOR
2 - 0

BALIKESİR GRUBU ŞAMPİYONU: BURSA İNEGÖLSPOR

******************************************************************************

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.KOCASİNAN İZMİT G.BİRLİĞİ
KOCAELİ ÇAYIROVA KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
EDİRNE ENDERSPOR İST.FERİKÖYSPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU İST.KOCASİNAN KOCAELİ ÇAYIROVA
1 - 1
07.06.2018 B GRUBU İZMİT G.BİRLİĞİ LÜLEBURGAZ
1 - 2
08.06.2018 A GRUBU EDİRNE ENDERSPOR İST.KOCASİNAN
3 - 2
08.06.2018 B GRUBU İST.FERİKÖYSPOR İZMİT G.BİRLİĞİ
7 - 0
09.06.2018 A GRUBU KOCAELİ ÇAYIROVA EDİRNE ENDERSPOR
6 - 0
09.06.2018 B GRUBU LÜLEBURGAZ İST.FERİKÖYSPOR
1 - 3
10.06.2018 FİNAL KOCAELİ ÇAYIROVA

İST.FERİKÖYSPOR

0-0/4-1 P.

TEKİRDAĞ GRUBU ŞAMPİYONU: KOCAELİ ÇAYIROVASPOR

*****************************************************************************

ÇANAKKALE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.GÜNGÖRENSPOR ÇORLU FENERSPOR
BANDIRMASPOR İST.TEP.KÜLTÜR
İZMİR TORBALI BEL. İZMİR BUCA G.BİRLİĞİ

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU İST.GÜNGÖRENSPOR BANDIRMASPOR
3 - 1
07.06.2018 B GRUBU ÇORLU FENERSPOR İST.TEP.KÜLTÜR
2 - 2
08.06.2018 A GRUBU İZMİR TORBALI BEL. BANDIRMASPOR
0 - 2
08.06.2018 B GRUBU İZMİR BUCA G.BİRLİĞİ ÇORLU FENERSPOR
1 - 1
09.06.2018 A GRUBU İST.GÜNGÖRENSPOR İZMİR TORBALI BEL.
4 - 0
09.06.2018 B GRUBU İST.TEP.KÜLTÜR İZMİR BUCA G.BİRLİĞİ
2 - 2
10.06.2018 FİNAL İST.GÜNGÖRENSPOR İZMİR BUCA G.BİRLİĞİ
2 - 1

B GRUBU PENALTILAR : T.KÜLTÜR - BUCA G.BİRLİGİ 4-5

ÇORLU FENER - BUCA G.BİRLİGİ 8 - 9

ÇANAKKALE GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR

*****************************************************************************

SAKARYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ZON.KDZ.EREĞLİSPOR İST.GÜRPINARSPOR
KOCAELİ GÜNEŞSPOR KOCAELİ DERİNCE BEL.
İST.SULTANGAZİSPOR YALOVA ALTINOVA BEL.

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU ZON.KDZ.EREĞLİSPOR KOCAELİ GÜNEŞSPOR
1 - 3
07.06.2018 B GRUBU İST.GÜRPINARSPOR KOCAELİ DERİNCE BL.
2 - 0
08.06.2018 A GRUBU İST.SULTANGAZİSPOR ZON.KDZ.EREĞLİSPOR
1 - 1
08.06.2018 B GRUBU YALOVA ALTINOVA BL. KOCAELİ DERİNCE BL.
0 - 2
09.06.2018 A GRUBU KOCAELİ GÜNEŞSPOR İST.SULTANGAZİSPOR
1 - 1
09.06.2018 B GRUBU İST.GÜRPINARSPOR YALOVA ALTINOVA BL.
2 - 1
10.06.2018 FİNAL KOCAELİ GÜNEŞSPOR İST.GÜRPINARSPOR
1 -2

SAKARYA GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL GÜRPINARSPOR

*****************************************************************************

BARTIN GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
DÜZCE KAYNAŞLI BEL. BOLU ELVAN İNŞ.KIZIKSPOR
SAKARYA DEMİRSPOR İSTANBUL K.ÇEKMECE İ.Y.
İSTANBUL İFASPOR SAKARYA HARB-İŞ SPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU DÜZCE KAYNAŞLİ BEL. SAKARYA DEMİRSPOR
1 - 4
07.06.2018 B GRUBU BOLU KIZIKSPOR İST.K.ÇEKMECE İ.Y.
0 - 1
08.06.2018 A GRUBU

İSTANBUL İFASPOR

DÜZCE KAYNAŞLİ BEL.
3 - 0
08.06.2018 B GRUBU SAKARYA HARB-İŞ BOLU KIZIKSPOR
6 - 3
09.06.2018 A GRUBU SAKARYA DEMİRSPOR

İSTANBUL İFASPOR

5 - 4
09.06.2018 B GRUBU İST.K.ÇEKMECE İ.Y. SAKARYA HARB-İŞ
0 - 1
10.06.2018 FİNAL SAKARYA DEMİRSPOR SAKARYA HARB-İŞ
1 - 2

BARTIN GRUBU ŞAMPİYONU: SAKARYA HARB-İŞ SPOR

*****************************************************************************

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.YENİBOSNASPOR ANKARA ÇAYYOLUSPOR
ANKARA HACETTEPESPOR ESK.DSİ.BENTSPOR
BİLECİK OSMANELİ BEL. İST.KARTAL BEL.SPOR

MAÇLAR

TARİH
GRUP
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
07.06.2018 A GRUBU İST.YENİBOSNASPOR HACETTEPESPOR
1 - 3
07.06.2018 B GRUBU ANK. ÇAYYOLUSPOR ESK.DSİ.BENTSPOR
0 - 0
08.06.2018 A GRUBU BİLECİK OSMANELİ BL. İST.YENİBOSNASPOR
0 - 1
08.06.2018 B GRUBU İST.KARTAL BEL. ANK. ÇAYYOLUSPOR
3 - 2
09.06.2018 A GRUBU HACETTEPESPOR BİLECİK OSMANELİ BL.
3 - 0
09.06.2018 B GRUBU ESK.DSİ.BENTSPOR İST.KARTAL BEL.
1 - 2
10.06.2018 FİNAL HACETTEPESPOR İST.KARTAL BEL.
0 - 4

KÜTAHYA GRUBU ŞAMPİYONU: İSTANBUL KARTAL BELEDİYESPOR

*****************************************************************************

 

İST.TAKIMLARI VE İLLERİ

-
GİDİLCEK İLLER
1
2
3
4
5
6
1
İSTANBUL 8-10.6.2018 İSTANBUL SELİMİYE İSTANBUL S.TEPE OF İSTANBUL KARTALSPOR İSTANBUL BAĞLARBAŞI    
2
TEKİRDAĞ 7-10.06.2018 İSTANBUL FERİKÖY İSTANBUL KOCASİNAN KOCAELİ ÇAYIROVA KOCAELİ İZMİT G.B. EDİRNE ENDERSPOR KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
3
ÇANAKKALE 7-10.06.2018 İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL T.KÜLTÜR İZMİR TORBALISPOR İZMİR BUCA G.BİRLİĞİ TEKİRDAĞ ÇORLU FENER BALIKESİR BALIKESİRSPOR
4
BALIKESİR 7-10.06.2018 İSTANBUL İST.SAHİL İSTANBUL ESENLER BURSA İNEGÖLSPOR BURSA ZAFERSPOR SAKARYA SAKARYASPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI SİTE
5
SAKARYA 7-10.06.2018 İSTANBUL GÜRPINAR İSTANBUL SULTANGAZİ KOCAELİ BL.DERİNCE KOCAELİ GÜNEŞSPOR YALOVA ALTINOVA BEL. ZONGUDAK KDZ.EREĞLİ
6
BARTIN 7-10.06.2018 İSTANBUL K.ÇEKMECE İSTANBUL İFASPOR SAKARYA HARB-İŞSPOR SAKARYA D.SPOR BOLU KIZIKSPOR DÜZCE KAYNAŞLI BEL.
7
KÜTAHYA 7-10.06.2018 İSTANBUL Y.BOSNA İSTANBUL KARTAL BEL. ANKARA HACETTEPE ANKARA ÇAYYOLU ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR BİLECİK OSMANELİ BEL.

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

GİDECEK TAKIMLAR

1.GRUP GÜRPINAR 9.GRUP KOCASİNAN
2.GRUP BAYRAMPAŞA 10.GRUP S.TEPE OFSPOR
3.GRUP SULTANGAZİ 11.GRUP İFA
4.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR 12.GRUP K.ÇEKMECE İ.Y.
5.GRUP YENİBOSNA 13.GRUP İST.KARTAL BEL.
6.GRUP ESENLER 14.GRUP SELİMİYE
7.GRUP GÜNGÖRENSPOR 15.GRUP BAĞLARBAŞI
8.GRUP FERİKÖY 16.GRUP KARTALSPOR

****