" Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve Ahlak da bu işe yardım eder.Zeka ve kavrayışı kısa olan kuvvetliler, zeka kavrayışı yerinde olan daha az kuvvetlilerle başa çıkamazlar.

Ben Sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim

 

U-19 DA ŞAMPİYON BURSA HÜRRİYETSPOR OLDU.

****

1
BURSA HÜRRİYETSPOR
2
İST.GAZİ MAHALLESİ
3
SAMSUN ATAKUM BEL.
4
D.BAKIR DSİSPOR

4.LÜ FİNALLER BARTINDA

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONUNU BELLİ EDECEK MAÇLAR

2-3 HAZİRAN 2018 DE BARTINDA OYNANACAKTIR.

SONUÇLAR

02.06.2018 İST.GAZi MAH. SAMSUN ATAKUM
1-1/2-1 Uz.
02.06.2018 BURSA HÜRRİYET D.BAKIR DSİSPOR
0-0/4-2 P.
03.06.2018 SAMSUN ATAKUM D.BAKIR DSİSPOR
8 - 1
03.06.2018 İST.GAZi MAH. BURSA HÜRRİYET
1 - 3

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONU BURSA HÜRRİYETSPOR OLDU.

4 LÜ FİNALE KALAN TAKIMLAR

ZONGULDAK GRUBU İSTANBUL GAZİ MAH.
DENİZLİ GRUBU BURSA HÜRRİYETSPOR
TOKAT GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL.
K.MARAŞ GRUBU D.BAKIR DSİSPOR

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME MAÇLARI

ZONGULDAK GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
K.ELİ LÜLEBURGAZ
İST.BAĞLARBAŞI
E.ŞEHİR SAGLIKSPOR
İST.GAZİ MAHALLESİ
İST.SULTANGAZİ
KOCAELİ GÜNEŞSPOR

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU K.ELİ LÜLEBURGAZ E.ŞEHİR SAGLIKSPOR
3 - 1
B GRUBU İST.BAĞLARBAŞI İST.GAZİ MAHALLESİ
0 - 2
A GRUBU İST.SULTANGAZİ E.ŞEHİR SAGLIKSPOR
0 - 2
B GRUBU KOCAELİ GÜNEŞSPOR İST.BAĞLARBAŞI
1 - 3
A GRUBU K.ELİ LÜLEBURGAZ İST.SULTANGAZİ
2 - 0
B GRUBU İST.GAZİ MAHALLESİ KOCAELİ GÜNEŞSPOR
2 - 0
FİNAL K.ELİ LÜLEBURGAZ İST.GAZİ MAHALLESİ
0 - 4

ZONGULDAK GRUBU ŞAMPİYONU:İSTANBUL GAZİ MAHALLESİ

***************************************************************************

DENİZLİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İSPARTA DAVRAZSPOR
KONYA SELÇUKLU BEL.
BURSA HÜRRİYETSPOR
BURSA NİLÜFER ERDEMLİ
İZMİR BORNOVA Y.OVA
İZMİR GÜZELTEPE GEN.

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU İSPARTA DAVRAZSPOR BURSA HÜRRİYETSPOR
0 - 1
B GRUBU KONYA SELÇUKLU BEL. BURSA NİLÜFER ERDEMLİ
2 - 1
A GRUBU İZMİR BORNOVA Y.OVA İSPARTA DAVRAZSPOR
2 - 0
B GRUBU İZMİR GÜZELTEPE GEN. BURSA NİLÜFER ERDEMLİ
1 - 3
A GRUBU BURSA HÜRRİYETSPOR İZMİR BORNOVA Y.OVA
2 - 1
B GRUBU KONYA SELÇUKLU BEL. İZMİR GÜZELTEPE GEN.
1 - 1
FİNAL BURSA HÜRRİYETSPOR KONYA SELÇUKLU BEL.
4 - 2

DENİZLİ GRUBU ŞAMPİYONU:BURSA HÜRRİYETSPOR

****************************************************************************

TOKAT GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ANK.KAVAKLIDERE
SAMSUN ATAKUM BEL.
ORDUSPOR
ANKARA CEBECİ
KAYSERİ TALAS
ERZURUM YAKUTİYE

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU ANK.KAVAKLIDERE ORDUSPOR
2 - 3
B GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL. ANKARA CEBECİ
2 - 1
A GRUBU KAYSERİ TALAS ANK.KAVAKLIDERE
1 - 0
B GRUBU ERZURUM YAKUTİYE ANKARA CEBECİ
2 - 1
A GRUBU ORDUSPOR KAYSERİ TALAS
0-0/5-4 P.
B GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL. ERZURUM YAKUTİYE
3 - 0
FİNAL ORDUSPOR SAMSUN ATAKUM BEL.
1 - 4

TOKAT GRUBU ŞAMPİYONU:SAMSUN ATAKIM BELEDİYESPOR

*************************************************************************

KAHRAMANMARAŞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ELAZIĞ YOLSPOR
ADANA G.BİRLİĞİ
ADANA YÜKSEL GEN.
D.BAKIR ALİPAŞA BEL.
DİYARBAKIR DSİSPOR
MERSİN SİLİFKE BEL.

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU ELAZIĞ YOLSPOR ADANA YÜKSEL GEN.
1 - 1
B GRUBU ADANA G.BİRLİĞİ D.BAKIR ALİPAŞA BEL
1 - 2
A GRUBU D.BAKIR DSİSPOR ELAZIĞ YOLSPOR
4 - 1
B GRUBU MERSİN SİLİFKE BEL. ADANA G.BİRLİĞİ
0 - 5
A GRUBU ADANA YÜKSEL GEN. D.BAKIR DSİSPOR
0 - 0
B GRUBU D.BAKIR ALİPAŞA BL MERSİN SİLİFKE BEL.
4 - 0
FİNAL D.BAKIR DSİSPOR D.BAKIR ALİPAŞA BL
1-1/6-4 P.

K.MARAŞ GRUBU ŞAMPİYONU:D.BAKIR DSİSPOR

****

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEME MAÇLARI

GRUP MERKEZİ
DENİZLİ
23 – 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
ZONGULDAK
23– 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
TOKAT
23 – 26 MAYIS 2018

GRUP MERKEZİ
KAHRAMANMARAŞ
23 – 26 MAYIS 2018

 BURSA
(NİLÜFER ERDEMLİSPOR)

 İSTANBUL
(BAĞLARBAŞI)

 ANKARA
(KAVAKLIDERESPOR)

 ADANA
(YÜKSEL GENÇLİKSPOR)

 BURSA
(HÜRRİYETSPOR)

 İSTANBUL
(GAZİ MAHALLESİ

 ANKARA
(CEBECİSPOR)

(ADANA G.BİRLİĞİ)

 İZMİR
(BORNOVA YEŞİLOVA)

 İSTANBUL
(SULTANGAZİSPOR)

 KAYSERİ
(TALASGÜCÜ BLD.SPOR)

 DİYARBAKIR
(DSİ SPOR)

 İZMİR
(GÜZELTEPE GENÇLİK)

 KIRKLARELİ
(LÜLEBURGAZSPOR)

 SAMSUN
(ATAKUM BLD. SPOR)

 DİYARBAKIR
(ALİPAŞASPOR)

  ISPARTA
(ISPARTA DAVRAZSPOR)

 KOCAELİ
(GÜNEŞSPOR)

 ORDU
(ORDUSPOR)

 MERSİN
(MEDCEM SİLİFKE BLD.SPOR)

 KONYA
(SELÇUKLU BLD.SPOR)

 ESKİŞEHİR
(SAĞLIKSPOR)

 ERZURUM
(YAKUTİYESPOR)

 ELAZIĞ
(ELAZIĞ YOLSPOR)

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.KADEMEYE ÇIKANLAR

GRUP MERKEZİ 2.TURA GEÇEN GRUP MERKEZİ 2.TURA GEÇEN
İSTANBUL BAĞLARBAŞI

MERSİN

ADANA YÜKSEL G.

TEKİRDAĞ

LÜLEBURGAZ ADANA SİLİFKE BEL.
ÇANAKKALE GAZİ MAHALLESİ GAZİANTEP TFF BELİRLİYECEK
KOCAELİ BURSA NİLÜFER

DİYARBAKIR

ELAZIG YOLSPOR
BURSA SULTANGAZİ ELAZIĞ D.BAKIR DSİSPOR
BOLU KAVAKLIDERE VAN D.BAKIR ALİBAŞA
SAKARYA KOCAELİ GÜNEŞ

ARTVİN

ERZURUM YAKUTİYE
DÜZCE BURSA HÜRRİYET GİRESUN ORDUSPOR
BALIKESİR E.ŞEHİR SAĞLIK ORDU SAMSUN ATAKUM B.
MANİSA BORNOVA Y.OVA TOKAT TALASGÜCÜ
MUĞLA İZMİR GÜZELTEPE AKSARAY SELÇUKLU BEL.
BURDUR ISPARTA DAVRAZ KASTAMONU ANK.CEBECİSPOR

****

Ç

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MAÇLARI

İSTANBUL GRUBU

1
İSTANBUL BAĞLARBAŞI
2
İSTANBUL RESİTPAŞA
3
İSTANBUL Y.ESENYURT
4
İSTANBUL ÇUBUKLU

MAÇ PROĞRAMI

TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM

2.TAKIM

SKOR
05.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
14.00
YEŞİL ESENYURT BAĞLARBAŞI
2 - 2
05.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
16.00
REŞİTPAŞA ÇUBUKLU
1 - 6
06.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
15.00
REŞİTPAŞA YEŞİL ESENYURT
0 - 4
06.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
17.00
BAĞLARBAŞI ÇUBUKLU
4 - 0
07.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
15.00
BAĞLARBAŞI REŞİTPAŞA
9 - 1
07.05.2018 İBB ŞENLİKKÖY
17.00
YEŞİL ESENYURT ÇUBUKLU
1 - 2

PUAN DURUMU

-
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
Av.
1
BAĞLARBAŞI
3
2
1
0
15
3
7
12
2
ÇUBUKLU
3
2
0
1
8
6
6
3
3
Y.ESENYURT
3
1
1
1
7
4
4
3
4
REŞİTPAŞA
3
0
0
3
2
19
0
-17

İSTANBUL GRUBU ŞAMPİYONU : İSTANBUL BAĞLARBAŞI

*******************************************************************************

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
LÜLEBURGAZ
EDİRNE DSİ SPOR
İZMİT G.BİRLİĞİ
İST.ÇELİKTEPE
İST.TUNASPOR
KOCAELİ HİSAREYN

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU LÜLEBURGAZ İZMİT G.BİRLİĞİ
2 - 1
B GRUBU EDİRNE DSİ.SPOR İST.ÇELİKTEPE
0 - 7
A GRUBU İST.TUNASPOR İZMİT G.BİRLİĞİ
1 - 1
B GRUBU KOCAELİ HİSAREYN EDİRNE DSİ.SPOR
3 - 1
A GRUBU LÜLEBURGAZ İST.TUNASPOR
2 - 0
B GRUBU İST.ÇELİKTEPE KOCAELİ HİSAREYN
1 - 0
FİNAL LÜLEBURGAZ İST.ÇELİKTEPE
1-1/2-1 uz.

TEKİRDAĞ GRUBU ŞAMPİYONU: KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

********************************************************************************

ÇANAKKALE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ÇORLU FENER
BANDIRMASPOR
BURSA BAĞLARBAŞI
İST.KARTALSPOR
İST.GAZİ MAHALLESİ
BURSA İNEGÖLSPOR

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU ÇORLU FENER BURSA B.BAŞI
0 - 3
B GRUBU BANDIRMASPOR İST.KARTALSPOR
1 - 1
A GRUBU İST.GAZİ MAH. ÇORLU FENER
4 - 3
B GRUBU BURSA İNEGÖL BANDIRMASPOR
0 - 0
A GRUBU BURSA B.BAŞI İST.GAZİ MAH.
1 - 4
B GRUBU İST.KARTALSPOR BURSA İNEGÖL
1 - 1
FİNAL İST.GAZİ MAH. BANDIRMASPOR
1-1/2-1 uz.

B GRUBU PEN: İNEGÖL - BANDIRMA 2 -3 KARTAL - BANDIRMA 2 - 3

ÇANAKKALE GRUBU ŞAMPİYONU: İST.GAZİ MAHALLESİ

*******************************************************************************

KOCAELİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA NİLİFER ERD.
İST.AYAZAĞA
MARMARA EREGLİ
SAKARYA ERENLER
İST.K.ÇEKMECE
BURSA ORHANGAZİ

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU BURSA NİLÜFER MARMARA EREĞLİ
9 - 0
B GRUBU İST.AYAZAĞA SAKARYA ERENLER
2 - 1
A GRUBU İST.K.ÇEKMECE MARMARA EREĞLİ
6 - 2
B GRUBU BURSA ORHANGAZİ SAKARYA ERENLER
3 - 3
A GRUBU BURSA NİLÜFER İST.K.ÇEKMECE
4 - 0
B GRUBU İST.AYAZAĞA BURSA ORHANGAZİ
1 - 0
FİNAL BURSA NİLÜFER İST.AYAZAĞA
2 - 0

KOCAELİ GRUBU ŞAMPİYONU: BURSA NİLÜFER ERDEMLİSPOR

*****************************************************************************

SAKARYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ZON.DEVREK BEL.
KOCAELİ GÜVEN
İST.SİLİVRİSPOR
BOLU E.İ.KIZIKSPOR
K.ELİ 1937 SEKA
İST.TRABZONSPOR

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU DEVREK BEL. İST.SİLİVRİ
3 - 7
B GRUBU KOCAELİ GÜNEŞ BOLU E.İ.KIZIKSPOR
1 - 0
A GRUBU K.ELİ 1937 SEKA DEVREK BEL.
8 - 1
B GRUBU İST.TRABZONSPOR BOLU E.İ.KIZIKSPOR
7 - 0
A GRUBU İST.SİLİVRİ K.ELİ 1937 SEKA
1 - 0
B GRUBU KOCAELİ GÜNEŞ İST.TRABZONSPOR
3 - 1
FİNAL İST.SİLİVRİ KOCAELİ GÜNEŞ
1-1/2-4 P.

SAKARYA GRUBU ŞAMPİYONU: KOCAELİ GÜNEŞSPOR

********************************************************************************

BOLU GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.B.ÇEKMECE
ANK.DEMİRLİ BAHÇE
ANK.KAVAKLIDERE
İST.KOCASİNAN
1308 OSMANLISPOR
DÜZCESPOR

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU İST.B.ÇEKMECE ANK.KAVAKLIDERE
0 - 0
B GRUBU ANK.DEMİRLİBAHÇE İST.KOCASİNAN
2 - 2
A GRUBU 1308 OSMANLISPOR İST.B.ÇEKMECE
2 - 2
B GRUBU DÜZCESPOR ANK.DEMİRLİBAHÇE
1 - 0
A GRUBU ANK.KAVAKLIDERE 1308 OSMANLISPOR
3 - 0
B GRUBU İST.KOCASİNAN DÜZCESPOR
2 - 3
FİNAL ANK.KAVAKLIDERE DÜZCESPOR
3 - 0

BOLU GRUBU ŞAMPİYONU: ANKARAKAVAKLIDERE

*********************************************************************************

BURSA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
DSİ BENTSPOR

İZMİR PINARGÜCÜ

MENDERES BEL.
SARUHANLI BEL.
İST.SULTANGAZİ
DUDULLUSPOR

MAÇLAR

GRUBU
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
A GRUBU DSİ BENTSPOR MENDERES BEL.
4 - 0
B GRUBU İZMİR PINARGÜCÜ SARUHANLI BEL.
3 - 3
A GRUBU İST.SULTANGAZİ MENDERES BEL.
2 - 1
B GRUBU İST.DUDULLU İZMİR PINARGÜCÜ
0 - 1
A GRUBU DSİ BENTSPOR İST.SULTANGAZİ
1 - 1
B GRUBU SARUHANLI BEL. İST.DUDULLU
2 - 4
FİNAL İST.SULTANGAZİ İZMİR PINARGÜCÜ
1 - 0

BURSA GRUBU ŞAMPİYONU: İST.SULTANGAZİ

*********************************************************************************

U-19 T.ŞAMPİYONASI VE İLLERİ

İSTANBUL 04-06/ Mayıs
İSTANBUL BAĞLARBAŞI
İSTANBUL REŞİTPAŞA
İSTANBUL Y.ESENYURT
İSTANBUL ÇUBUKLU
TEKİRDAĞ 03-06/ Mayıs
İSTANBUL ÇELİKTEPE
İSTANBUL B.PAŞA TUNA
KOCAELİ HÜSEYNSPOR
KOCAELİ İZMİT G.B.SPR
EDİRNE DSİSPOR
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
ÇANAKKALE 03-06/ Mayıs
İSTANBUL KARTALSPOR
İSTANBUL GAZİ MAHALLESİ
BURSA İNEGOLSPOR
BURSA BAĞLARBAŞI
BALIKESİR BANDIRMA
TEKİRDAĞ ÇORLU FENER
KOCAELİ 03-06/ Mayıs
İSTANBUL K.ÇEKMECE.
İSTANBUL AYAZAĞA
BURSA NİLÜFER ERDEMLİSPOR
BURSA O.GAZİ G.B.
TEKİRDAĞ EREĞLİ BL.
SAKARYA ERENLERSPOR
SAKARYA 04-06/ Mayıs
İSTANBUL SİLİVRİSPOR
İSTANBUL TRABZONSPOR
KOCAELİ GÜNEŞSPOR
KOCAELİ 1937 SEKASPOR

BOLU E.İNŞ. KIZIKSPOR

ZONGULDAK DEVREK BEL.
BOLU 03-06/ Mayıs 2018
İSTANBUL B.ÇEKMECE BEL.
İSTANBUL KOCASİNAN
ANKARA DEMİRLİBAHÇE
ANKARA KAVAKLIDERE
BİLECİK 1308 OSMANELİ B.
DÜZCE DÜZCESPOR
BURSA 03-06/ Mayıs 2018
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL DUDULLU
İZMİR MENDERES BEL.
İZMİR PINARGÜCÜ
MANİSA SARUHANLI BL.
ESKİŞEHİR DSİ BENTSPOR

****

 

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

İSTANBUL ELEMELERİ

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

26.04.2018

AVCILAR

15.00

DOLAYOBA

ÇUBUKLU.

PLAY-OFF

0 - 2

30.04.2018

ÇİLEKLİ

15.00
GAZİ MAH.

ÇUBUKLU

İST.ELE.
1-1/4-5 P.

01.05.2018

AVCILAR 15.00
BEYKOZ 1908

GAZİ MAHALLESİ

İST.ELE.

Y-K.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİTMEYİ HAKEDEN TAKIMLAR

1
AYAZAĞA
9
TUNASPOR
2
DUDULLU
10
K.ÇEKMECE
3
BAĞLARBAŞI
11
İST.TRABZON
4
KOCASİNAN
12
YEŞİL ESENYURT
5
REŞİTPAŞA
13
SİLİVRİSPOR
6
SULTANGAZİ
14
BÜYÜKÇEKMECE BL.
7

ÇELİKTEPE

15
ÇUBUKLU
8

KARTALSPOR

16
BEYKOZ /GAZİ MAH.

U-19 T.ŞAMPİYONASI İSTANBUL ELEMELERİ

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

20.03.2018
BEYOĞLU
15.00
AYAZAĞA
İST.GÜNGÖREN
2 - 1
21.03.2018
B.PAŞA BŞB
15.00
KOCASİNAN
İST.TRABZON
2 - 2/3 - 0 P.
21.03.2018
İBB ŞENLİKKÖY
15.00
Y.ESENYURT
REŞİTPAŞA
3-3/4-4/1 - 3 P.
21.03.2018
ALEMDAĞ
15.00
DUDULLU
BEYKOZ 1908
2 - 0
21.03.2018
BULVAR
15.00
BAĞLARBAŞI
ATA.ÇAMOLUK
3 - 0
21.03.2018
İBB ESENLER
15.00
SULTANGAZİ
ARNAVUTKÖY BL.
4 - 2
22.03.2018
B.PAŞA BŞB
15.00
İKİTELLİ
ÇELİKTEPE
1 - 3
22.03.2018
ÇİLEKLİ
15.00
KARTALSPOR
SİLİVRİSPOR
1-1/2-2/4-2 P.
22.03.2018
İBB ESENLER
15.00
TUNASPOR
ZARA EKİNLİ
0 - 0/ 3 - 2 P.
22.03.2018
İBB ŞENLİKKÖY
15.00
K.ÇEKMECE
ESENLER
3 - 2

2.TUR

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

 SKOR

29.03.2018 MAHMUTBEY
15.00

İST.TRABZON

ESENLER
2 - 1
29.03.2018 BEYOĞLU
15.00
Y.ESENYURT ATA. ÇAMOLUK
4 - 1
29.03.2018 K.ÇEK.M.OK.
15.00
ZARA EKİNLİ B.ÇEKMECE BEL.
1-1/4-5 P.
29.03.2018 AVCILAR BL.
15.00

ARNAVUTKÖY BL.

SİLİVRİSPOR
1 - 3

U-15 İST.ELEMELERİ 3.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
3
17.04.2018 MERKEZEFENDİ
16.00
HALKALI TAŞTEPE GAZİOSMANPAŞA
6 - 1
12
17.04.2018 B.PAŞA BŞB 16.00 İST.G.BİRLİĞİ ZARA EKİNLİ
0 - 1
13
17.04.2018 İBB ŞENLİKKÖY 16.00 ESENYURT İST.GÜNGÖREN
2 - 1
14
17.04.2018 BEYOĞLU 16.00 ALBAYRAK ALTINOVA
5 - 3
11
20.04.2018 B.PAŞA BŞB 15.00 GAZİOSMANPAŞA DUDULLU
1-1/2-4 P.

4.KADEME MAÇLARI

SIRA
TARİH
SAHA
SAAT
1.TAKIM
2.TAKIM
SKOR
16
19.04.2018 ÇİLEKLİ 15.00 İST.GÜNGÖREN ALTINOVA
1-1/3-4 P.
15
25.04.2018 ÇİLEKLİ 15.00 GAZİOSMANPAŞA İST.G.BİRLİĞİ
2-2/3-4 P.

****