Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-19-1.KÜME ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLARI

U-19-1.KÜME 17.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

23.03.2019

BULVAR

14:30

KARTALSPOR

İDEALTEPESPOR

17.GRUP

3 - 1

23.03.2019

DUDULLU

14:30

DUDULLU

BULVARSPOR

17.GRUP

4 - 2

23.03.2019

İDEALTEPE

13:00

MALTEPE

ORTAÇEŞME

17.GRUP

1 - 5

23.03.2019

PAŞABAHÇE

13:00

PAŞABAHÇE

GİRNE GENÇLİK

17.GRUP

2 - 0

17.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KARTALSPOR
14
11
2
1
38
11
35
27
2
DUDULLU
14
8
3
3
32
18
27
14
3
BULVARSPOR
14
7
3
4
36
28
24
8
4
PAŞABAHÇE
14
5
3
6
20
17
18
3
5
14
4
4
5
21
20
17
1
6
İDEALTEPESPOR
14
5
1
8
18
27
16
-9
7
GİRNE GENÇLİK
14
3
2
9
20
37
11
-17
8
MALTEPE
14
2
3
9
11
38
9
-27

U-19-1.KÜME 19.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

23.03.2019

BULVAR

12:30

İST. SAHİL SPOR

ÇENGELKÖY

19.GRUP

5 - 4

23.03.2019

BAŞIBÜYÜK

14:00

KAYIŞDAĞI

ORHANLISPOR

19.GRUP

3 - 2

23.03.2019

SELİMİYE

14:00

SELİMİYE

ÇK.BL. ALEMDAĞ

19.GRUP

3 - 1

 

 

 

KARABEKİRSPOR BAY

19.GRUP

-

19.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
SELİMİYE
12
10
2
0
38
13
32
25
2
İST.SAHİL SPOR
12
8
3
1
50
17
27
29
3
ÇENGELKÖY
12
7
3
2
39
21
24
18
4
12
5
0
7
19
27
15
-8
5
Ç.KÖY BLD. ALEMDAĞ
12
3
3
6

21

26
12
-5
6
ORHANLISPOR
12
2
0
10
19
52
6
-33
7
KARABEKİRSPOR
12
1
1
10
20
46
4
-26

U-19-1.KÜME 21.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.03.2019

GÜLSUYU

12:00

GÜLENSU SPOR

B.ÇAVUŞBAŞI

21.GRUP

6 - 0

23.03.2019

ÇAKMAK

12:00

ÇAKMAKSPOR

KAVACIK

21.GRUP

2 - 4

- - - DOLAYOBA

TAÇSPOR

21.GRUP

3 - 0 h.

 

 

 

ATA.ÇAMOLUK

BAY

21.GRUP

-

21.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
12
9
3
0
42
12
30
30
2
12
6
2
4
34
32
19
2
3
12
7
0
5
35
26
18
9
4
12
5
2
5
28
29
17
-1
5
12
4
2
6
19
22
14
-3
6
12
4
1
7
22
29
13
-7
7
12
2
0
10
12
42
6
-30

U-19-1.KÜME ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLARI

U-19-1.KÜME 16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

24.03.2019

DOLAYOBA

15:00

PEN.DOĞAN

SARIGAZİ

16.GRUP

3 - 0

24.03.2019

YENİSAHRA

14:30

ACIBADEM ÜSK.

MALTEPE BEL.

16.GRUP

1 - 7

24.03.2019

PAŞABAHÇE

15:00

BEYKOZ 1908

S.TEPE ZİGANA

16.GRUP

1 - 0

   

 

KARTALGÜCÜ TAŞDELENSPOR

16.GRUP

0 - 3 h.

16.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

BEYKOZ 1908

14

13

0

1

40

8

39

32

2

MALTEPE BEL.

14

10

2

2

47

11

32

36

3

ACIBADEM ÜSK.

14

6

4

4

25

21

22

4

4

SARIGAZİ

14

5

2

7

23

33

17

-10

5

S.TEPE ZİGANA

14

5

3

6

20

35

17

-15

6

TAŞDELENSPOR

14

3

5

6

20

28

14

-8

7

PENDİK DOĞAN

14

4

0

10

24

43

12

-19

8

KARTALGÜCÜ

14

1

2

11

11

33

5

-22

U-19-1.KÜME 18.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

24.03.2019

ÇAMLIK

12:00

PEN. ESENYALI

Ç.KÖY ÇARŞI

18.GRUP

1 - 3

24.03.2019

DUDULLU

14:30

ATA.DOĞUŞ

BAĞLARBAŞI

18.GRUP

3 - 8

24.03.2019

KAYNARCA

12:00

KAYNARCA

CEV.ANADOLU

18.GRUP

4 - 0

24.03.2019

İDEALTEPE

12:00

İST. ATAŞEHİR

SULTANBEYLİ

18.GRUP

2 - 12

18.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
14
14
0
0
62
15
42
47
2

14

7
2
5
27
24
23
3
3
14
6
2
6
26
20
20
6
4
14
6
1
7
46
36
19
10
5
14
5
4
5
24
31
19
-7
6
14
6
2
6
24
31
17
-7
7
14
4
1
9
27
29
14
-2
8
14
1
1
12
13
63
4
-50

U-19-1.KÜME 20.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

24.03.2019

K.YUNUS

14:00

K.ÇAVUŞOĞLU

ATAŞEHİRGÜCÜ

20.GRUP

4 - 1

24.03.2019

KAVACIK

13:00

ÇUBUKLU

ŞİLESPOR

20.GRUP

9 - 1

24.03.2019

ÇAMLIK

18:00

PEN. VELİBABA

MODAFEN

20.GRUP

1 - 7

      ESENKENT BAY
20.GRUP
 

20.GRUP DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
12
12
0
0
93
7
36
86
2
12
9
0
3
73
15
27
58
3
12
6
3
3
32
17
21
15
4
12
4
1
7
31
40
13
-9
5
12
4
2
6
16
48
11
-32
6
12
2
2
8
18
58
8
-40
7
12
0
2
10
13
91
2
-78

****

ANADOLU YAKASI U-19-1.KÜME GRUPLAR

16.GRUP
17.GRUP
18.GRUP
19.GRUP
20.GRUP
21.GRUP
1
SARIGAZİ
1
ORTAÇEŞME
1
CEV.ANADOLU
1
SELİMİYE
1
ÇUBUKLU
1
ÇAKMAKSPOR
2
BEYKOZ 1908
2
PAŞABAHÇE
2
ATA.DOĞUŞ
2
ORHANLISPOR
2
MODAFEN
2
ÇAVUŞBAŞI
3
PEN.DOĞAN
3
MALTEPE
3
KAYNARCA
3
İST.SAHİLSPOR
3
K.ÇAVUŞOĞLU
3
DOLAYOBA
4
KARTALGÜCÜ
4
DUDULLU
4
PEN.ESENYALI
4
ÇENGELKÖY
4
ATAŞEHİRGÜCÜ
4
TAÇSPOR
5
ACIBADEM ÜSK.
5
KARTALSPOR
5
İST.ATAŞEHİR
5
KAYIŞDAĞI
5
PEN.VELİBABA
5
GÜLENSUSP.
6
MALTEPE BEL.
6
İDEALTEPE
6
SULTANBEYLİ
6
Ç.KÖY BEL. ALEMDAĞ
6
ŞİLE
6
KAVACIK
7
TAŞDELEN
7
BULVARSPOR
7
Ç.KÖY ÇARŞI
7
KARABEKİRSPOR
7
ESENKENT
7
ATA.ÇAMOLUK
8
S.TEPE ZİGANA
8
GİRNE GENÇLİK
8
BAĞLARBAŞI
 
 
 

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN