TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MAÇLARINDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

4 LÜ FİNALLER

4.GÜN FİNAL MAÇLARI 27-28 MAYISTA SAMSUNDA

1
KAYSERİ TALASGÜCÜ
2
İSTANBUL İFASPOR
3
ADANA YÜKSEL GEN.
4
BALIKESİR BANDIRMA BALTOK

KAYSERİ TALASGÜGÜ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.

SONUÇLAR

27.05.2019 KURA BANDIRMA BALTOK İSTANBUL İFASPOR
0 - 4
27.05.2019 KURA KAYSERİ TALASGÜCÜ ADANA YÜKSEL GEN.
3 - 1
28.05.2019 3-4 LÜK MAÇI BANDIRMA BALTOK ADANA YÜKSEL GEN.
2 - 3
28.05.2019 FİNAL MAÇI İSTANBUL İFASPOR KAYSERİ TALASGÜCÜ
0-0/3-4 P.

****

İZMİR GRUBU

İZMİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İST.S.GAZİ S.ÇİFLİGİ ANTALYA BB.ASAT G.S.
ANTALYA KONYAALTI BL. İST.KAYAŞEHİR
MUĞLA ORTACA BEL. BANDIRMA BALTOKSPOR

MAÇ PROGRAMI

15.05.2019 A GRUBU İST.S.GAZİ S.ÇİFLİGİ ANTALYA KONYAALTI
2 - 3
15.05.2019 B GRUBU ANTALYA B.B.ASAT GS BANDIRMA BALTOK
1 - 1
16.05.2019 A GRUBU MUĞLA ORTACA BEL. İST.S.GAZİ S.ÇİFLİGİ
2 - 1
16.05.2019 B GRUBU ANTALYA BB.ASAT G.S. İST.KAYAŞEHİR
2 - 1
17.05.2019 A GRUBU ANTALYA KONYAALTI MUĞLA ORTACA BEL.
1 - 3
17.05.2019 B GRUBU İST.KAYAŞEHİR BANDIRMA BALTOK
0 - 3
18.05.2019 FİNAL MUĞLA ORTACA BEL BANDIRMA BALTOK
1 - 5

İZMİR B GRUBU PENALTILAR : BANDIRMA BALTOK - ANTALYA B.B.ASAT G.S. 4 - 2

BANDIRMA BALTOK İZMİR GRUBUNDA 4 LÜ FİNALE KALDI..

****

MALATYA GRUBU

MALATYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BEL. ERZURUM PALANDÖKEN
DİYARBAKIR D.S.İ. ADANA DENİZLİ M.PAŞA
ADANA YÜKSEL GENÇLİK DİYARBAKIR YOLSPOR

MAÇ PROGRAMI

15.05.2019 A GRUBU Ş.URFA KARAKÖPRÜ BL. DİYARBAKIR D.S.İ.
0 - 2
15.05.2019 B GRUBU ERZURUM PALANDÖKEN ADANA DENİZLİ M.PAŞA
1 - 0
16.05.2019 A GRUBU ADANA YÜKSEL GENÇLİK Ş.URFA KARAKÖPRÜ BL.
1 - 1
16.05.2019 B GRUBU DİYARBAKIR YOLSPOR ADANA DENİZLİ M.PAŞA
1 - 3
17.05.2019 A GRUBU DİYARBAKIR D.S.İ. ADANA YÜKSEL GENÇLİK
0 - 3
17.05.2019 B GRUBU ERZURUM PALANDÖKEN DİYARBAKIR YOLSPOR
0 - 1
18.05.2019 FİNAL ADANA YÜKSEL GENÇLİK DİYARBAKIR YOLSPOR
3 - 2

MALATYADA B GRUBUNDA : 3 LÜ PENALTILAR SONUCU D.BAKIR YOLSPOR FİNALDE

MALATYA GRUBUNDA ADANA YÜKSEL GENÇLİK 4 LÜ FİNALE KALDI.

****

ZONGULDAK GRUBU

ZONGULDAK GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
ANKARA DEMİRSPOR TRABZON TELEKOM
İSTANBUL İFASPOR ANKARA YENİMAHALLE
SAMSUN ATAKUM BEL. İST.BATI TRAKYA

MAÇ PROGRAMI

15.05.2019 A GRUBU ANKARA DEMİRSPOR İSTANBUL İFASPOR
0 - 1
15.05.2019 B GRUBU TRABZON TELEKOM

ANKARA Y.MAHALLE

1 - 1
16.05.2019 A GRUBU SAMSUN ATAKUM BEL. ANKARA DEMİRSPOR
1 - 0
16.05.2019 B GRUBU İST.BATI TRAKYA TRABZON TELEKOM
0 - 0
17.05.2019 A GRUBU İSTANBUL İFASPOR SAMSUN ATAKUM BEL.
0 - 0/5-4 P.
17.05.2019 B GRUBU ANKARA Y.MAHALLE İST.BATI TRAKYA
0 - 0
18.05.2019 FİNAL İSTANBUL İFASPOR TRABZON TELEKOM
2 - 1

ZONGULDAK B GRUBU: 3 LÜ PENALTILAR SONUCU TRABZON TELEKOM FİNALDE

ZONGULDAK GRUBUNDA İSTANBUL İFASPOR 4 LÜ FİNALE KALDI.

****

ESKİŞEHİR GRUBU

ESKİŞEHİR GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
KONYA ÖNTUR HAVZAN BURSA HÜRRİYET
SAKARYA HARMANLIK İSTANBUL DOLAYOBA
İSTANBUL FERİKÖY KAYSERİ TALASGÜCÜ.

MAÇ PROGRAMI

15.05.2019 A GRUBU KONYA ÖNTUR HAVZAN SAKARYA HARMANLIK
1 - 1
15.05.2019 B GRUBU BURSA HÜRRİYET İSTANBUL DOLAYOBA
1 - 0
16.05.2019 A GRUBU İSTANBUL FERİKÖY KONYA ÖNTUR HAVZAN
0 - 1
16.05.2019 B GRUBU KAYSERİ TALASGÜCÜ. İSTANBUL DOLAYOBA
1 - 0
17.05.2019 A GRUBU SAKARYA HARMANLIK İSTANBUL FERİKÖY
1 - 0
17.05.2019 B GRUBU BURSA HÜRRİYET KAYSERİ TALASGÜCÜ.
1 - 2
18.05.2019 FİNAL KONYA ÖNTUR HAVZAN KAYSERİ TALASGÜCÜ
0-0/3-5 P.

ESKİŞEHİR A GRUBU : KONYA ÖNTUR HAVZAN -SAKARYA HARMANLIK 5 - 4 PEN.

ESKİŞEHİRDE KAYSERİ TALASGÜCÜ 4 LÜ FİNALE KALDI.

****

2.TUR PROĞRAMI

MAÇLAR 15-18 MAYIS 2019 TARİHLERİNDE AŞAGIDAKİ İLLERDE OYNANACAKTIR.

İZMİR GRUBU İST.KAYAŞEHİR İST.S.GAZİ S.ÇİFLİGİ ANTALYA ASAT G.S. ANTALYA KONYAALTI BEL. BALIKESİR BALTOK MUGLA ORTACA BEL.
ESKİŞEHİR GRUBU İST.FERİKÖY İST.DOLAYOBA KAYSERİ TALASGÜCÜ KONYA ÖNTUR HAVZANSPOR SAKARYA HARMANLIK BURSA HÜRRİYETSPOR
ZONGULDAK GRUBU İST.BATI TRAKYASPOR İST.İFASPOR ANKARA DEMİRSPOR ANKARA YENİ MAHALLE BEL. SAMSUN ATAKUM BL. TRABZON TELEKOMSPOR
MALATYA GRUBU ADANA DENİZLİ MİTHATPAŞA ADANA YÜKSEL GENÇLİK D.BAKIR D.S.İ.SPOR D.BAKIR YOLSPOR ERZURUM PALANDÖKEN Ş.URFA KARBEL KARAKÖPRÜ BL.

2.TURA YÜKSELEN TAKIMLAR

1
İSTANBUL KAYAŞEHİR
13
ANKARA YENİMAHALLE BEL.
2
İSTANBUL FERİKÖY
14
ANKARA DEMİRSPOR
3
İSTANBUL BATI TRAKYA
15
KAYSERİ TALASGÜCÜ BEL.
4
İSTANBUL S.GAZİ S.ÇİFLİGİ
16
DİYARBAKIR D.S.İ.SPOR
5
İSTANBUL DOLAYOBA
17
DİYARBAKIR YOLSPOR
6
İSTANBUL İFASPOR
18
SAKARYA HARMANLIKSPOR
7
ADANA DENİZLİ M.PAŞA
19
SAMSUN ATAKUM BEL.
8
ADANA YÜKSEL GENÇLİK
20
BURSA HÜRRİYETSPOR
9
ANTALYA B.B.ASAT G.S.
21
TRABZON TELEKOMSPOR
10
ANTALYA KONYAALTI BL.
22
Ş.URFA KARBEL K.KÖPRÜ BL.
11
BALIKSEİR BALTOK
23
ERZURUM PALANDÖKEN
12
MUĞLA ORTACA BEL.
24
KONYA ÖNTUR HAVZANSPOR

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL GRUBU

İSTANBUL GRUBU

TARİH SAHA SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM
SKOR
03.05.2019 ALEMDAĞ
14.00
DOLAYOBA BAĞLARBAŞI
2 - 0
03.05.2019 ALEMDAĞ
16.00
SELİMİYE KARTALSPOR
0 - 4
04.05.2019 ALEMDAĞ
14.00
BAĞLARBAŞI SELİMİYE
2 - 1
04.05.2019 ALEMDAĞ
16.00
KARTALSPOR DOLAYOBA
1 - 1
05.05.2019 ALEMDAĞ
14.00
DOLAYOBA SELİMİYE
3 - 0
06.05.2019 ALEMDAĞ
16.00
KARTALSPOR BAĞLARBAŞI
4 - 4

PUAN DURUMU

SIRA
TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
Av
1
DOLAYOBA
3
2
1
0
6
1
7
5
2
KARTALSPOR
3
1
2
0
9
5
5
4
3
BAĞLARBAŞI
3
1
1
1
6
7
4
-1
4
SELİMİYE
3
0
0
3
1
9
0
-8

İSTANBULDA DOLAYOBASPOR 2.TURA GEÇTİ.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KOCAELİ GRUBU

KOCAELİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BURSA ARABAYATAĞI TEKİRDAĞ M.EREĞLİSİ
YALOVA ALTINOVA BURSA ALTINSABAN
İSTANBUL BATI TRAKYA İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU BURSA ARABAYATAĞI YALOVA ALTINOVA
1 - 0
02.05.2019 B GRUBU TEKİRDAĞ M.EREĞLİSİ BURSA ALTINSABAN
0 - 3
03.05.2019 A GRUBU İSTANBUL BATI TRAKYA YALOVA ALTINOVA
2 - 0
03.05.2019 B GRUBU İSTANBUL K.ÇEKMECE TEKİRDAĞ M.EREĞLİSİ
2 - 2
04.05.2019 A GRUBU BURSA ARABAYATAĞI İSTANBUL BATI TRAKYA
0 - 1
04.05.2019 B GRUBU BURSA ALTINSABAN İSTANBUL K.ÇEKMECE
1 - 0
05.05.2019 FİNAL İSTANBUL BATI TRAKYA BURSA ALTINSABAN
3 - 1

KOCAELİNDE BATI TRAKYA 2.TURA KALDI.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇANAKKALE GRUBU

ÇANAKKALE GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
BALIKESİR AYVALIKGÜCÜ TEKİRDAĞ KAPAKLI BEL.
İSTANBUL TEPEBAĞ KÜLTÜR BANDIRMA BALTOKSPOR
BURSA M.K.PAŞA 2014 İSTANBUL YENİKÖY

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU B.KESİR AYVALIKGÜCÜ İST. TEPEBAĞ KÜLTÜR
0 - 5
02.05.2019 B GRUBU TEKİRDAĞ KAPAKLI BEL BANDIRMA BALTOKSPOR
1 - 1
03.05.2019 A GRUBU BURSA M.K.PAŞA 2014 B.KESİR AYVALIKGÜCÜ
1 - 2
03.05.2019 B GRUBU İSTANBUL YENİKÖY TEKİRDAĞ KAPAKLI BEL
1 - 1
04.05.2019 A GRUBU İST. TEPEBAĞ KÜLTÜR BURSA M.K.PAŞA 2014
2 - 1
04.05.2019 B GRUBU BANDIRMA BALTOKSPOR İSTANBUL YENİKÖY
2-2/5-3 P.
04.05.2019 B GRUBU BANDIRMA BALTOKSPOR TEKİRDAĞ KAPAKLI
3 - 0 P.
05.05.2019 FİNAL İST.TEPEBAĞ KÜLTÜR BANDIRMA BALTOKSPOR
2-2/6-7 P.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TEKİRDAĞ GRUBU

TEKİRDAĞ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
EDİRNE EDİRNESPOR KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
ÇANAKKALE BİGASPOR İSTANBUL ÇUBUKLUSPOR
İSTANBUL İFASPOR KOCAELİ KARTEPE

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU EDİRNE EDİRNESPOR ÇANAKKALE BİGASPOR
0 - 7
02.05.2019 B GRUBU KIRKLARELİ L.BURGAZ İST. ÇUBUKLUSPOR
0 - 6
03.05.2019 A GRUBU İSTANBUL İFASPOR EDİRNE EDİRNESPOR
5 - 0
03.05.2019 B GRUBU KOCAELİ KARTEPE BEL. KIRKLARELİ L.BURGAZ
5 - 1
04.05.2019 A GRUBU ÇANAKKALE BİGASPOR İSTANBUL İFASPOR
0 - 1
04.05.2019 B GRUBU İST. ÇUBUKLUSPOR KOCAELİ KARTEPE BEL.
3 - 0
05.05.2019 FİNAL İSTANBUL İFASPOR İST. ÇUBUKLUSPOR
3 - 0

TEKİRDAĞDA İSTANBUL İFASPOR 2.TURA YÜKSELDİ.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YALOVA GRUBU

YALOVA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
KOCAELİ SULTAN ORHANSPOR SAKARYA TUVASAŞ D.SPOR
SAKARYA ERENLERSPOR KOCAELİ HİSAREYNSPOR
İSTANBUL YEŞİL ESENYURT İSTANBUL KAYAŞEHİR

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU K.ELİ SULTAN ORHAN SAKARYA ERENLER
1 - 0
02.05.2019 B GRUBU SAKARYA TUV.D.SPOR KOCAELİ HİSAREYN
1 - 2
03.05.2019 A GRUBU İST. YEŞİL ESENYURT SAKARYA ERENLER
1 - 2
03.05.2019 B GRUBU İSTANBUL KAYAŞEHİR SAKARYA TUV.D.SPOR
2 - 1
04.05.2019 A GRUBU K.ELİ SULTAN ORHAN İST. YEŞİL ESENYURT
0-2/5-4 P.
04.05.2019 A GRUBU K.ELİ SULTAN ORHAN SAKARYA ERENLER
5 - 4 P.
04.05.2019 B GRUBU KOCAELİ HİSAREYN İSTANBUL KAYAŞEHİR
0-0/4-5 P.
05.05.2019 FİNAL K.ELİ SULTAN ORHAN İSTANBUL KAYAŞEHİR
1 - 2

YALOVADA İSTANBUL KAYAŞEHİR 2.TURA KALDI.

YALOVADA A HER TAKIMIN BİRER GALİBİYETİ OLDUĞUNDAN 3 LÜ PENALTILARA GEÇİLDİ.

PENALTILAR SONUNDA KOCAELİ SULTAN ORHANSPOR FİNALE KALDI.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI DENİZLİ GRUBU

DENİZLİ GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İSTANBUL FERİKÖY İSTANBUL ESENLER
İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE İZMİR BORNOVA Y.OVA
AFYON SUSUZ BELEDİYE KÜTAHYASPOR - KATILMIYOR.

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU İSTANBUL FERİKÖY İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE
0 - 0
02.05.2019 B GRUBU İSTANBUL ESENLER İZMİR BORNOVA Y.OVA
0 - 1
03.05.2019 A GRUBU AFYON SUSUZ BELEDİYE İSTANBUL FERİKÖY
0 - 2
03.05.2019 B GRUBU MAÇ YOK XX
-
04.05.2019 A GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE AFYON SUSUZ BELEDİYE
5 - 0
04.05.2019 A GRUBU İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE İSTANBUL FERİKÖY
4 - 5 P.
04.05.2019 B GRUBU İZMİR BORNOVA Y.OVA İSTANBUL ESENLER
1 - 1
05.05.2019 FİNAL İSTANBUL FERİKÖY İZMİR BORNOVA Y.OVA
9 - 0

DENİZLİDE FERİKÖY 2.TURA YÜKSELDİ.

NOT : KÜTAHYADAN KÜTAHYASPOR TAKIMI KATILMIYACAĞINI BİLDİRMİŞ.

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KÜTAHYA GRUBU

KÜTAHYA GRUBU

A GRUBU
B GRUBU
İSTANBUL BEYKOZ 1908 UŞAK TURAN İDMANYURDU
ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR ANKARA KAVAKLIDERE
ANKARA OSTİMSPOR İSTANBUL S.GAZİ S.ÇİFLİGİ

MAÇ PROGRAMI

02.05.2019 A GRUBU İSTANBUL BEYKOZ 1908 ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR
1 - 3
02.05.2019 B GRUBU UŞAK TURAN İD.YURDU ANKARA KAVAKLIDERE
0 - 0
03.05.2019 A GRUBU ANKARA OSTİMSPOR İSTANBUL BEYKOZ 1908
2 - 4
03.05.2019 B GRUBU İST. S.GAZİ S.ÇİFLİGİ UŞAK TURAN İD.YURDU
2 - 0
04.05.2019 A GRUBU ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR ANKARA OSTİMSPOR
1 - 1
04.05.2019 B GRUBU ANKARA KAVAKLIDERE İST. S.GAZİ S.ÇİFLİGİ
1 - 3
05.05.2019 FİNAL ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR İST. S.GAZİ S.ÇİFLİGİ
1 - 3

KÜTAHYADA İST.S.GAZİ S.ÇİFLİGİ 2.TURA GEÇTİ.

****

 

TAKIMLAR VE GİDİLECEK İLLER

SIRA
GİDİLECEK İL
1
2
3
4
5
6
1
İSTANBUL İSTANBUL DOLAYOBA İSTANBUL SELİMİYE İSTANBUL KARTALSPOR İSTANBUL BAĞLARBAŞI - -
2
TEKİRDAĞ İSTANBUL ÇUBUKLU İSTANBUL İFASPOR KOCAELİ KARTEPE BL. ÇANAKKALE BİGASPOR EDİRNE EDİRNESPOR KIRKLARELİ LÜLEBURGAZSPOR
3
ÇANAKKALE İSTANBUL TEPEBAĞ K. İSTANBUL YENİKÖY BALIKESİR BAN.BALTOK BALIKESİR AYVALIKGÜCÜ BL. BURSA M.K.PAŞA 2014 TEKİRDAĞ KAPAKLISPOR
4
KOCAELİ İSTANBUL BATI TRAKYA İSTANBUL K.ÇEKMECE BURSA ARABAYATAĞI BURSA ALTINSABANS YALOVA ALTINOVA BL. TEKİRDAĞ MARMARA EREĞLİ
5
YALOVA İST.YEŞİL ESENYURT İSTANBUL KAYAŞEHİR KOCAELİ HİSAREYNSPOR KOCAELİ GEBZE S.ORHAN SPOR SAKARYA ERENLER BEL. SAKARYA TÜVASAŞ D.SPOR
6
DENİZLİ İSTANBUL FERİKÖY İSTANBUL ESENLER İZMİR BORNOVA YEŞİLOVA İZMİR ÇİĞLİ BEL. KÜTAHYASPOR KATILMIYOR AFYON SUSUZ BEL.
7
KÜTAHYA İSTANBUL BEYKOZ 1908 İSTANBUL SULTANÇİFLİGİ ANKARA KAVAKLIDERE ANKARA OSTİMSPOR ESKİŞEHİR SAĞLIKSPOR UŞAK TURAN İDMANYURDU

****

İSTANBUL ELEMELERİ

-
1.TAKIM
2.TAKIM
SONUÇ
-
T.ŞAMP.GİDEN
1
1 - FERİKÖY 2 - B.YENİÇARŞI
1-1/5-4 P.
1
FERİKÖY

 

 

 

 

 

 

2
1-2-3 B.Y.ÇARŞI 3 - YENİKÖY
3-3/ 7-8 P.
2
YENİKÖY
3
4 - BEYKOZ 1908 5 - K.ÇEKMECE
0 - 1
3
KÜÇÜKÇEKMECE
4
6 - BAĞLARBAŞI 7 - GÜRPINAR
2 - 0
4
BAĞLARBAŞI
5
8 -T.BAĞ KÜLTÜR 9 - BATI TRAKYA
2 - 1
5
T.BAĞ KÜLTÜR
6
10 - ALTINTEPSİ 11 - ESENLER
2-2/5-6 P.
6
ESENLER
7
12 - İST.KAYAŞEHİR 13 - ÇUBUKLU
0 - 3
7
ÇUBUKLU
8
14 - S.GAZİ S.ÇİFLİĞİ 15 - SELİMİYE
0 - 1
8
SELİMİYE
9
16 - YEŞİLILGAZ 17- YEŞİL ESENYURT
0 - 2
9
YEŞİL ESENYURT
10
18 - YAHYA KEMAL 19 - KARTALSPOR
0 - 3
10
KARTALSPOR
11
20 - DOLAYOBA 21 - İFASPOR
1-1/1-3 uz..
11
İFASPOR

 

 

 

 

 

 

1
B.YENİÇARŞI BEYKOZ 1908
1 - 2
12
BEYKOZ 1908
2
GÜRPINAR BATI TRAKYA
1-1/2-3 uz.
13
BATI TRAKYA
3
ALTINTEPSİ İST.KAYAŞEHİR
3-3/7-8 P.
14
İST.KAYAŞEHİR
4
S.GAZİ S.ÇİFLİĞİ YEŞİLILGAZ
2 - 1
15
S.GAZİ S.ÇİFLİĞİ
5
YAHYA KEMAL DOLAYOBA
2 - 4
16
DOLAYOBASPOR

GRUPLARINDA BİRİNCİ OLAN TAKIMLAR İST.ELEMELERİ OYNANACAK.

1.GRUP GÜRPINAR 12.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI
2.GRUP YEŞİLILGAZ 13.GRUP YENİKÖY
3.GRUP İFASPOR 14.GRUP İST.KAYAŞEHİR
4.GRUP YAHYA KEMAL 15.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR
5.GRUP S.GAZİ SULTAN ÇİFLİĞİ 16.GRUP BEYKOZ 1908
6.GRUP B.PAŞA ALTINTEPSİ 17.GRUP KARTALSPOR
7.GRUP YEŞİLESENYURT 18.GRUP BAĞLARBAŞI
8.GRUP FERİKÖY 19.GRUP SELİMİYE
9.GRUP ESENLER 20.GRUP ÇUBUKLU
10.GRUP BATI TRAKYA 21.GRUP DOLAYOBA
11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE 22.GRUP SİLİVRİSPOR

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUPTA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

KATILMAYI HAKEDEN TAKIMLARI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN