2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-17-B ANADOLU YAKASI

U-17-B 19.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

25.01.2020

DUDULLU

14:30

ÜM. KEMERDERE

GÖZTEPE HİLAL

19.GRUP

-

25.01.2020

KARTAL 75.

11:00

SOĞANLIKSPOR

Ç.KÖY ÇARŞI

19.GRUP

-

25.01.2020

KARTAL 75.

15:00

 ATLAS SPOR

İST. ALTINORDU

19.GRUP

-

25.01.2020

K. YUNUS

13:00

KARTAL ELÇİ

ERENKÖY ACAR

19.GRUP

-
   
   

30.01.2020

İDEALTEPE

13:00

GÖZTEPE HİLAL

SOĞANLIKSPOR

19.GRUP

-

30.01.2020

KARTAL 75.

15:00

ATLAS SPOR

ÜM. KEMERDERE

19.GRUP

-

30.01.2020

K.YUNUS

11:00

KARTAL ELÇİ

İST. ALTINORDU

19.GRUP

-

30.01.2020

YENİSAHRA

15:00

ERENKÖY ACAR

Ç.KÖY ÇARŞI

19.GRUP

-

19.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
SOGANLIK
8
7
0
1
28
6
21
22
2
ÜM.KEMERDERE
8
5
2
1
27
9
17
18
3
İST.ALTINORDU
8
5
1
2
38
8
16
30
4
ERENKÖY ACAR
8
4
3
1
32
8
15
24
5
KARTAL ELÇİ
8
3
2
3
17
15
11
2
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
8
2
2
4
22
25
8
-3
7
ATLASSPOR
8
0
1
7
8
49
1
-41
8
GÖZTEPE HİLAL
8
0
1
7
5
57
1
-52

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 21.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

25.01.2020

DUDULLU

12:30

ÖMERLİSPOR

ORTAÇEŞME

21.GRUP

0 - 7

25.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

14:30

PENDİKGÜCÜ

ORHANLI SPOR

21.GRUP

0 - 2

25.01.2020

KAYNARCA

14:00

PEN. KAYNARCA

YAKACIK

21.GRUP

0 - 6

25.01.2020

BAŞIBÜYÜK

14:30

İÇERENKÖY İ.Y.

ANADOLU ÜSK.

21.GRUP

-
   
   

30.01.2020

KAYNARCA

13:00

PENDİKGÜCÜ

ÖMERLİSPOR

21.GRUP

-

30.01.2020

ORTAÇEŞME

15:00

ORTAÇEŞME

İÇERENKÖY İ.Y.

21.GRUP

-

30.01.2020

ORHANLI

15:00

ORHANLI SPOR

YAKACIK

21.GRUP

-

30.01.2020

ÇAKMAK

13:00

ANADOLU ÜSK.

PEN. KAYNARCA

21.GRUP

-

21.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
YAKACIK
9
7
0
2
35
9
21
26
2
İÇERENKÖY
8
6
1
1
30
5
19
25
3
ORTAÇEŞME
9
6
1
2
28
11
19
17
4
ORHANLISPOR
9
5
1
3
15
8
16
7
5
ANADOLU ÜSK.
8
4
2
2
21
8
14
13
6
PEN.KAYNARCA
9
3
0
6
7
19
9
-12
7
PENDİKGÜCÜ
9
1
1
7
10
26
4
-16
8
ÖMERLİSPOR
9
0
0
9
3
63
0
-60

U-17-B 23.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

25.01.2020

 İDEALTEPE

12:30

K.YALI YELKEN

SARIGAZİ

23.GRUP

1 - 1

25.01.2020

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

CEV. ANADOLU

23.GRUP

1 - 0

25.01.2020

ORHANLI

13:00

TUZLA ŞİFA

BOSTANCI

23.GRUP

0 - 3 h.
      FERAHSPOR MAL.FINDIKLI

23.GRUP

3 - 0 h.

   
   

30.01.2020

PAŞABAHÇE

15:00

GÜMÜŞSUYU

K.YALI YELKEN

23.GRUP

-

30.01.2020

DUDULLU

13:00

FERAHSPOR

TUZLA ŞİFA

23.GRUP

-

30.01.2020

KARTAL 75.

13:00

CEV. ANADOLU

BOSTANCI

23.GRUP

-
      SARIGAZİ MAL.FINDIKLI

23.GRUP

3 - 0 h.

23.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
SARIGAZİ
10
6
2
2
23
10
20
13
2
CEVİZLİ ANADOLU
9
6
1
2
15
6
19
9
3
FERAHSPOR
9
6
0
3
16
13
18
3
4
BOSTANCI
9
5
1
3
17
14
16
3
5
GÜMÜŞSUYU
9
4

2

3
13
11
14
2
6
K.YALI YELKEN
9
3
3
3
16
12
12
4
7
TUZLA ŞİFA
9
2
1
6
12
18
7
-6
8
MALTEPE FINDIKLI
10
0
0
10
2
30
-3
-28

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 25.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

25.01.2020

ORTAÇEŞME

15:00

RİVA SPOR

KÜPLÜCE GEN.

25.GRUP

-

25.01.2020

ÇAVUŞBAŞI

09:00

ÇAVUŞBAŞI

H.PAŞA DEMİR

25.GRUP

-

25.01.2020

GÜLSUYU

11:00

MALTEPESPOR

İST. ÇORUM SPOR

25.GRUP

7 - 1
   

 

SOĞUKSU

KEMAHSPOR

25.GRUP

0 - 3 h.
   
   

30.01.2020

KANLICA

15:00

KÜPLÜCE GEN.

İST. ÇORUM SPOR

25.GRUP

-

30.01.2020

KAVACIK

15:00

KEMAHSPOR

MALTEPESPOR

25.GRUP

-

30.01.2020

ORTAÇEŞME

13:00

RİVA SPOR

ÇAVUŞBAŞI

25.GRUP

-
   

 

SOĞUKSU

H.PAŞA DEMİR

25.GRUP

0 - 3 h.

25.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
MALTEPESPOR
9
9
0
0
37
6
27
31
2
ÇAVUŞBAŞI
8
7
0
1
27
6
21
21
3
KEMAHSPOR
9
5
0
4
13
16
15
-3
4
H.PAŞA DEMİR
9
4
2
3
14
11
14
3
5
KÜPLÜCE GEN.
8
4
0
4
16
13
12
3
6
İST.ÇORUMSPOR
9
2
1
6
14
23
7
-9
7
RİVASPOR
8
2
1
5
10
26
7
-16
8
SOĞUKSUSPOR
10
0
0
10
0
30
0
-30

****

U-17-B 20.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

ORTAÇEŞME

13:00

BEYLERBEYİ

FETİH KELKİT

20.GRUP

-

26.01.2020

YENİSAHRA

16:00

F.TEPE D.PINAR

ATA. ARENA

20.GRUP

-

26.01.2020

ALEMDAĞ

12:30

SANCAKTEPE

A. ATA. Y.ÇAMLICA

20.GRUP

-

26.01.2020

GÜLSUYU

13:00

CEV.KÜLTÜR

ATAŞEHİRGÜCÜ

20.GRUP

-
   
   

29.01.2020

ÇAKMAK

13:00

FETİH KELKİT

CEV. KÜLTÜR

20.GRUP

-

29.01.2020

İDEALTEPE

13:00

F.TEPE D.PINAR

BEYLERBEYİ

20.GRUP

-

29.01.2020

S.BEYLİ BLD.

13:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

SANCAKTEPE

20.GRUP

-

29.01.2020

YENİSAHRA

11:00

ATA. ARENA

A. ATA.Y.ÇAMLICA

20.GRUP

-

20.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BEYLERBEYİ
8
8
0
0
21
6
24
21
2
CEVİZLİ KÜLTÜR
8
7
0
1
37
6
21
31
3
F.TEPE D.PINAR
8
5
0
3
24
12
15
12
4
ATAŞEHİRGÜCÜ
8
4
0
4
14
10
12
4
5
ATAŞEHİR ARENA
8
3
0
5
20
19
9
1
6
SANCAKTEPE
8
2
2
4
13
18
8
-5
7
A.ATA.Y.ÇAMLICA
8
1
1
6
7
33
4
-26
8
FETİH KELKİT
8
0
0
8
3
41
0
-38

U-17-B 22.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

ÜMRANİYE

12:00

S.TEPE ZİGANA

ATA.ÇAMOLUK

22.GRUP

-

26.01.2020

GÜLSUYU

15:00

ESENKENT

GÜLSUYU

22.GRUP

-

26.01.2020

KANLICA

15:00

KANLICA

1453 MALTEPE G.

22.GRUP

-

 

 

 

RÜZGARLIBAHÇE ÜSK.ANADOLU

22.GRUP

3 - 0 h.

   
   

29.01.2020

GÜLSUYU

15:00

ESENKENT

KANLICA

22.GRUP

-

29.01.2020

İDEALTEPE

15:00

1453 MALTEPE G.

S.TEPE ZİGANA

22.GRUP

-

29.01.2020

BAŞIBÜYÜK

13:00

ATA. ÇAMOLUK

RÜZGARLIBAHÇE

22.GRUP

-

 

 

 

GÜLSUYU ÜSK.ANADOLU

22.GRUP

3 - 0 h.

22.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
S.TEPE ZİGANA
8
8
0
0
42
3
24
39
3
GÜLSUYU
9
7
1
1
42
5
22
37
2
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
8
6
1
1
26
7
19
19
4
RÜZGARLIBAHÇE
9
5
0
4
19
20
15
-1
5
ESENKENT
8
3
0
5
17
25
9
-8
6
KANLICA
8
3
0
5
14
31
9
-17
7
1453 MALTEPE GEN.
8
1
0
7
6
45
3
-39
8
ÜSK.ANADOLU
10
0
0
10
0
30
0
-30

U-17-B 24.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

DOLAYOBA

14:30

P.KAVAKPINAR

İST. ESNAF SPOR

24.GRUP

-

26.01.2020

GÜLLÜBAĞLAR

13:00

PEN.VELİBABA

1877 ALEMDAĞ

24.GRUP

-

26.01.2020

S.BEYLİ BLD.

17:00

SULTANBEYLİ

GİRNE GEN.

24.GRUP

-

 

 

 

KARTALGÜCÜ KOZYATAĞI

24.GRUP

0 - 3 h.

   
   

29.01.2020

ALEMDAĞ

13:00

1877 ALEMDAĞ

PEN.KAVAKPINAR

24.GRUP

-

29.01.2020

BAŞIBÜYÜK

15:00

GİRNE GEN.

İST. ESNAF SPOR

24.GRUP

-

29.01.2020

YENİSAHRA

13:00

KOZYATAĞI

PEN. VELİBABA

24.GRUP

-

 

 

 

KARTALGÜCÜ SULTANBEYLİ

24.GRUP

0 - 3 h.

24.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
SULTANBEYLİ
9
8
0
1
34
6
24
28
2
PEN.K.PINAR
8
6
1
1
29
4
19
25
3
PEN.VELİBABA
8
6
1
1
27
9
19
18
4
GİRNE GEN.
8
4
2
2
17
16
14
1
5
1877 ALEMDAĞ
8
3
1
4
14
14
10
0
6
KOZYATAĞI
9
2
2
5
10
26
8
-16
7
İST.ESNAFSPOR
8
1
1
6
12
38
4
-26
8
KARTALGÜCÜ
10
0
0
10
0
30
0
-30

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 26.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

26.01.2020

K. YUNUS

13:00

BAL. Y.BAĞLAR

ÖZATAŞEHİR

26.GRUP

-

26.01.2020

BAŞIBÜYÜK

14:00

BATI ATAŞEHİR

TAÇSPOR

26.GRUP

-

26.01.2020

SELİMİYE

14:00

ACIBADEM ÜSK.

İST. SİTESPOR

26.GRUP

-

26.01.2020

ŞİLE

14:30

ŞİLESPOR

ÜSK. SALACAK

26.GRUP

-
   
   

29.01.2020

ÇAKMAK

11:00

ÖZATAŞEHİR

ÜSK. SALACAK

26.GRUP

-

29.01.2020

DUDULLU

11:00

İST. SİTESPOR

BATI ATAŞEHİR

26.GRUP

-

29.01.2020

GÜLSUYU

13:00

TAÇSPOR

ŞİLESPOR

26.GRUP

-

29.01.2020

K. YUNUS

15:00

BAL.Y.BAĞLAR

ACIBADEM ÜSK.

26.GRUP

-

26.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BATI ATAŞEHİR
8
7
0
1
35
9
21
26
2
TAÇSPOR
8
6
1
1
34
9
19
25
3
ŞİLESPOR
8
6
0
2
16
5
18
11
4
ACIBADEM ÜSK.
8
2
3
3
15
10
9
2
5
İST.SİTESPOR
8
3
2
3
15
13
11
-2
6
ÖZATAŞEHİR
8
2
2
4
6
24
8
-18
7
ÜSK.SALACAK
8
1
0
7
3
22
3
-19
8
BAL.YEŞ.BAĞLAR
8
1
0
7
6
38
3
-32

****

ANADOLU YAKASI U-17-B GRUPLAR

19.GRUP
20.GRUP
21.GRUP
22.GRUP
1
ERENKÖY ACAR
1
AT.AT.Y.ÇAMLICA
1
İÇERENKÖY
1
1453 MALTEPE G.
2
İST.ALTINORDU
2
ATAŞEHİR ARENA
2
ANADOLU ÜSK.
2
S.TEPE ZİGANA
3
GÖZTEPE HİLAL
3
ATAŞEHRGÜCÜ
3
PENDİKGÜCÜ
3
RÜZGARLIBAHÇE
4
SOĞANLIKSPOR
4
SANCAKTEPE
4
ÖMERLİSPOR
4
KANLICA
5
KARTAL ELÇİ
5
FETİH KELKİT
5
ORHANLISPOR
5
ÜSK.ANADOLU
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
6
F.TEPE D.PINAR
6
ORTAÇEŞME
6
ESENKENT
7
ÜM.KEMERDERE
7
CEV.KÜLTÜR
7
PEN.KAYNARCA
7
GÜLSUYU
8
ATLASSPOR
8
BEYLERBEYİ
8
YAKACIK
8
ATA.ÇAMOLUK

ANADOLU YAKASI U-17-B GRUPLAR

23.GRUP
24.GRUP
25.GRUP
26.GRUP
1
BOSTANCI
1
1877 ALEMDAĞ
1
SOĞUKSUSPOR
1
ACIBADEM ÜSK.
2
FERAHSPOR
2
İST.ESNAFSPOR
2
RİVASPOR
2
ÖZATAŞEHİR
3
GÜMÜŞSUYU
3
PEN.VELİBABA
3
MALTEPESPOR
3
BATI ATAŞEHİR
4
TUZLA ŞİFA
4
GİRNE GENÇLİK
4
KEMAHSPOR
4
ÜSK.SALACAK
5
CEV.ANADOLU
5
KOZYATAĞI
5
H.PAŞA DEMİR
5
BAL.Y.BAĞLAR
6
SARIGAZİ
6
KARTALGÜCÜ
6
ÇAVUŞBAŞI
6
İST.SİTESPOR
7
K.YALI YELKEN
7
PEN.KAVAKPINAR
7
İST.ÇORUMSPOR
7
ŞİLESPOR
8
MALTEPE FINDIKLI
8
SULTANBEYLİ
8
KÜPLÜCE GEN.
8
TAÇSPOR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN