2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-17-B ANADOLU YAKASI

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 19.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

22.02.2020

DUDULLU

14:30

ÜM.KEMERDERE

SOĞANLIKSPOR

19.GRUP

2 - 0

22.02.2020

KARTAL 75.

11:00

ATLAS SPOR

ERENKÖY ACAR

19.GRUP

2 - 14

22.02.2020

K.YUNUS

11:00

İST.ALTINORDU

ÇEKMEKÖY ÇARŞI

19.GRUP

4 - 1

 

 

 

KARTAL ELÇİ

GÖZTEPE HİLAL

19.GRUP

3 - 0 h.

NOT. GÖZTEPE HİLAL LİGDEN ÇEKİLDİ.

19.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÜM.KEMERDERE
14
10
3
1
47
11
33
36
2
SOGANLIK
14
10
2
2
52
14
32
38
3
İST.ALTINORDU
14
8
3
3
56
18
27
38
4
ERENKÖY ACAR
14
7
4
3
56
21
25
35
5
KARTAL ELÇİ
14
5
3
6
27
34
18
-7
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
14
4
4
6
31
38
16
-7
7
ATLASSPOR
14
1
2
11
19
77
5
-58
8
GÖZTEPE HİLAL
14
0
1
13
6
81
1
-75

ÜMRANİYE KEMERDERE ŞAMPİYON OLDU.

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 21.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

22.02.2020

ORTAÇEŞME

14:30

ORTAÇEŞME

ORHANLI SPOR

21.GRUP

4 - 0

22.02.2020

KAYNARCA

16:30

PENDİKGÜCÜ

ANADOLU ÜSK.

21.GRUP

0 - 5

22.02.2020

BAŞIBÜYÜK

10:45

İÇERENKÖY İ.Y.

PEN. KAYNARCA

21.GRUP

0 - 1
   

 

YAKACIK ÖMERLİSPOR

21.GRUP

3 - 0 h.

21.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
YAKACIK
14
12
0
2
60
10
36
50
2
İÇERENKÖY
14
10
1
3
45
11
31
34
3
ORTAÇEŞME
14
9
1
4
36
18
28
18
4
ANADOLU ÜSK.
14
6
4
4
34
18
22
16
5
ORHANLISPOR
14
6
2
6
21
20
20
1
6
PEN.KAYNARCA
14
6
1
7
16
24
19
-8
7
PENDİKGÜCÜ
14
2
1
11
14
50
7
-36
8
ÖMERLİSPOR
14
0
0
14
3
78
0
-75

NOT. ÖMERLİSPOR LİGDEN ÇEKİLDİ.

U-17-B 23.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

22.02.2020

PAŞABAHÇE

14:30

GÜMÜŞSUYU

FERAHSPOR

23.GRUP

4 - 0

22.02.2020

 İDEALTEPE

12:00

K.YALI YELKEN

BOSTANCI

23.GRUP

3 - 3

 

 

 

SARIGAZİ

CEV.ANADOLU

23.GRUP

-
   

 

MAL. FINDIKLI TUZLA ŞİFA

23.GRUP

h - h.

23.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
FERAHSPOR
14
10
0
4
26
17
30
9
2
CEVİZLİ ANADOLU
13
8
2
3
23
9
26
14
3
SARIGAZİ
13
7
3
3
28
14
24
14
4
K.YALI YELKEN
14
6
5
3
30
18
23
12
5
GÜMÜŞSUYU
14
7

2

5
24
15
23
9
6
BOSTANCI
14
6
3
5
25
26
21
-1
7
TUZLA ŞİFA -6
14
2
1
11
10
33
1
-23
8
MALTEPE FINDIKLI -3
14
0
0
14
2
42
-3
-40

NOT.MALTEPE FINDIKLIDAN SONRA TUZLA ŞİFADA LİGDEN ÇEKİLDİ.

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 25.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

22.02.2020

ÇAKMAK

14:00

H.PAŞA DEMİR

KÜPLÜCE GEN.

25.GRUP

1 - 1

22.02.2020

ÇAVUŞBAŞI

12:30

ÇAVUŞBAŞI

İST. ÇORUM SPOR

25.GRUP

5 - 0

22.02.2020

ORTAÇEŞME

12:30

RİVA SPOR

KEMAHSPOR

25.GRUP

0 - 1
   

 

MALTEPESPOR SOĞUKSU

25.GRUP

3 - 0 h.

25.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
MALTEPESPOR
14
13
0
1
56
7
39
49
2
ÇAVUŞBAŞI
14
13
0
1
45
6
39
39
3
KEMAHSPOR
14
8
0
6
17
22
24
-5
4
KÜPLÜCE GEN.
14
6
2
6
23
19
20
4
5
H.PAŞA DEMİR
14
5
3
5
19
26
18
-7
6
RİVASPOR
14
4
1
9
16
36
13
-20
7
İST.ÇORUMSPOR
14
3
2
9
19
37
11
-18
8
SOĞUKSUSPOR
14
0
0
14
0
42
0
-42

U-17-B 20.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.02.2020

KANLICA

16:00

BEYLERBEYİ

AT. ATA. Y. ÇAMLICA

20.GRUP

1 - 0

23.02.2020

KARTAL 75.

12:30

FETİH KELKİT

ATA. ARENA

20.GRUP

1 - 4

23.02.2020

KARTAL 75.

16:00

F.TEPE D.PINAR

ATAŞEHİRGÜCÜ

20.GRUP

2 - 0
   

 

CEV.KÜLTÜR SANCAKTEPE

20.GRUP

3 - 0 h.

20.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BEYLERBEYİ
14
14
0
0
45
12
42
33
2
CEVİZLİ KÜLTÜR
14
12
0
2
68
13
36
55
3
F.TEPE D.PINAR
14
9
0
5
41
18
27
23
4
ATAŞEHİRGÜCÜ
14
5
2
7
22
21
17
1
5
ATAŞEHİR ARENA
14
5
1
8
32
38
16
-6
6
SANCAKTEPE
14
3
4
7
20
33
13
-13
7
A.ATA.Y.ÇAMLICA
14
3
2
9
17
40
11
-23
8
FETİH KELKİT
14
0
0
14
6
76
0
-70

U-17-B 22.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.02.2020

SARIGAZİ

18:30

S.TEPE ZİGANA

RÜZGARLIBAHÇE

22.GRUP

3 - 0 h.

23.02.2020

GÜLSUYU

10:45

ESENKENT

ATA. ÇAMOLUK

22.GRUP

0 - 6

23.02.2020

GÜLSUYU

12:30

1453 MALTEPE G.

GÜLSUYU

22.GRUP

0 - 6
   

 

KANLICA ÜSK.ANADOLU

22.GRUP

3 - 0 h.

22.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
S.TEPE ZİGANA
14
14
0
0
74
8
42
66
2
ATAŞEHİR ÇAMOLUK
14
10
2
2
49
11
32
38
3
GÜLSUYU
14
10
1
3
52
9
31
43
4
KANLICA
14
7
0
7
28
39
21
-11
5
RÜZGARLIBAHÇE
14
6
1
7
25
30
19
-5
6
ESENKENT
14
5
0
9
23
47
15
-24
7
1453 MALTEPE GEN.
14
2
0
12
13
78
6
-65
8
ÜSK.ANADOLU
14
0
0
14
0
42
0
-42

U-17-B 24.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

23.02.2020

GÜLLÜBAĞLAR

15:00

PEN. VELİBABA

PEN.KAVAKPINAR

24.GRUP

1 - 0

23.02.2020

S.BEYLİ BL

15:00

SULTANBEYLİ

1877 ALEMDAĞ

24.GRUP

5 - 0

23.02.2020

K.YUNUS

13:00

KOZYATAĞI

GİRNE GENÇLİK

24.GRUP

3 - 1
   

 

İST.ESNAFSPOR KARTALGÜCÜ

24.GRUP

3 - 0 h.

24.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
PEN.VELİBABA
14
12
1
1
38
9
37
29
2
SULTANBEYLİ
14
12
0
2
52
9
36
43
3
PEN.K.PINAR
14
9
1
4
46
11
28
35
4
GİRNE GEN.
14
7
2
5
28
24
23
4
5
1877 ALEMDAĞ
14
6
1
7
27
23
19
4
6
KOZYATAĞI
14
4
2
8
20
41
14
-21
7
İST.ESNAFSPOR
14
2
1
11
19
71
7
-52
8
KARTALGÜCÜ
14
0
0
14
0
42
0
-42

HAFTANIN MAÇLARI

U-17-B 26.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

22.02.2020

ALEMDAĞ

11:00

İST. SİTESPOR

ÖZATAŞEHİR

26.GRUP

0 - 3
   
   

23.02.2020

KANLICA

13:00

ACIBADEM ÜSK.

ÜSK. SALACAK

26.GRUP

3 - 0 h.

23.02.2020

BAŞIBÜYÜK

12:30

BATI ATAŞEHİR

ŞİLESPOR

26.GRUP

1 - 1

 

 

 

TAÇSPOR

BAL. Y.BAĞLAR

26.GRUP

3 - 0 h.

26.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BATI ATAŞEHİR
14
11
1
2
50
14
34
37
2
ŞİLESPOR
14
9
1
4
28
14
28
14
3
TAÇSPOR
14
9
2
3
47
16
29
31
4
ACIBADEM ÜSK.
14
8
3
3
29
10
27
19
5
İST.SİTESPOR
14
5
2
6
22
26
17
-4
6
ÖZATAŞEHİR
14
5
2
7
16
36
17
-20
7
ÜSK.SALACAK
14
2
1
11
10
38
7
-28
8
BAL.YEŞ.BAĞLAR
14
1
0
13
9
57
3
-48

****

ANADOLU YAKASI U-17-B GRUPLAR

19.GRUP
20.GRUP
21.GRUP
22.GRUP
1
ERENKÖY ACAR
1
AT.AT.Y.ÇAMLICA
1
İÇERENKÖY
1
1453 MALTEPE G.
2
İST.ALTINORDU
2
ATAŞEHİR ARENA
2
ANADOLU ÜSK.
2
S.TEPE ZİGANA
3
GÖZTEPE HİLAL
3
ATAŞEHRGÜCÜ
3
PENDİKGÜCÜ
3
RÜZGARLIBAHÇE
4
SOĞANLIKSPOR
4
SANCAKTEPE
4
ÖMERLİSPOR
4
KANLICA
5
KARTAL ELÇİ
5
FETİH KELKİT
5
ORHANLISPOR
5
ÜSK.ANADOLU
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
6
F.TEPE D.PINAR
6
ORTAÇEŞME
6
ESENKENT
7
ÜM.KEMERDERE
7
CEV.KÜLTÜR
7
PEN.KAYNARCA
7
GÜLSUYU
8
ATLASSPOR
8
BEYLERBEYİ
8
YAKACIK
8
ATA.ÇAMOLUK

ANADOLU YAKASI U-17-B GRUPLAR

23.GRUP
24.GRUP
25.GRUP
26.GRUP
1
BOSTANCI
1
1877 ALEMDAĞ
1
SOĞUKSUSPOR
1
ACIBADEM ÜSK.
2
FERAHSPOR
2
İST.ESNAFSPOR
2
RİVASPOR
2
ÖZATAŞEHİR
3
GÜMÜŞSUYU
3
PEN.VELİBABA
3
MALTEPESPOR
3
BATI ATAŞEHİR
4
TUZLA ŞİFA
4
GİRNE GENÇLİK
4
KEMAHSPOR
4
ÜSK.SALACAK
5
CEV.ANADOLU
5
KOZYATAĞI
5
H.PAŞA DEMİR
5
BAL.Y.BAĞLAR
6
SARIGAZİ
6
KARTALGÜCÜ
6
ÇAVUŞBAŞI
6
İST.SİTESPOR
7
K.YALI YELKEN
7
PEN.KAVAKPINAR
7
İST.ÇORUMSPOR
7
ŞİLESPOR
8
MALTEPE FINDIKLI
8
SULTANBEYLİ
8
KÜPLÜCE GEN.
8
TAÇSPOR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN