2019-2020 FUTBOL SEZONUNDA

BÜTÜN TAKIMLARA

BAŞARILAR DİLERİM.

U-19-1.KÜME ANADOLU YAKASI

HAFTANIN MAÇLARI

U-19.1.KÜME 16.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

15.03.2020

ALEMDAĞ

16:00

Ç.KÖY BL. ALEMDAĞ

KAYIŞDAĞI

16.GRUP

0 - 0

15.03.2020

ÜMRANİYE

14:00

FETİH KELKİT

K.ÇAVUŞOĞLU

16.GRUP

1 - 2

15.03.2020

KARTAL 75.

15:00

PEN.KAVAKPINAR

PAŞABAHÇE

16.GRUP

0 - 0

15.03.2020

K.YUNUS

14:00

KANLICA

1877 ALEMDAĞ

16.GRUP

0 - 3 h.

NOT.KANLICA SAHAYA ÇIKMADI.

16.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÇK.BL.ALEMDAĞ
11
7
3
1
33
12
24
21
2
PAŞABAHÇE
11
7
3
1
29
10
24
19
3
PEN.KAVAKPINAR
11
7
1
3
23
18
22
5
4
K.ÇAVUŞOĞLU
11
7
0
4
39
21
21
18
5
KAYIŞDAĞI
11
5
1
5
18
20
16
-2
6
1877 ALEMDAĞ
11
5
0
6
23
21
15
2
7
KANLICA

11

1
0
10
17
46
3
-29
8
FETİH KELKİT
11
1
0
10
8
42
3
-34

HAFTANIN MAÇLARI

U-19.1.KÜME 18.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

15.03.2020

BEYLERBEYİ

15:00

BEYLERBEYİ

PEN. ESENYALI

18.GRUP

2 - 1

15.03.2020

ALEMDAĞ

14:00

Ç.KÖY ÇARŞI

S.TEPE ZİGANA

18.GRUP

1 - 1

15.03.2020

ŞİLE

15:00

ŞİLE YILDIZ

ATA. DOĞUŞ

18.GRUP

0 - 1

 

 

 

GÜLSUYU TAŞDELEN

18.GRUP

3 - 0 h.

18.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
PEN.ESENYALI
11
7
2
2
35
9
23
26
2
BEYLERBEYİ
11
7
2
2
30
15
23
15
3
GÜLSUYU
11
7
1
3
31
9
22
22
4
ATA.DOĞUŞ
11
7
0
4
21
13
21
8
5
S.TEPE ZİGANA
11
6
2
3
23
22
20
1
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
11
3
2
6
20
39
11
-19
7
ŞİLE YILDIZ
11
2
1
8
8
27
7
-19
8
TAŞDELEN
11
0
0
11
0
33
0
-33

U-19.1.KÜME 20.GRUP

HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR
GRUP
SKOR

14.03.2020

BEYKOZ

15:00

BEYKOZ 1908

YAMANSPOR

20.GRUP

3 - 1
 
   

15.03.2020

ÇAMLIK

10:00

KURTKÖYSPOR

SANCAKTEPE

20.GRUP

1 - 7

15.03.2020

SELİMİYE

14:00

ACIBADEM ÜSK.

BULVARSPOR

20.GRUP

1 - 4

15.03.2020

ÇAKMAK

14:00

ÇAKMAKSPOR

ATAŞEHİRGÜCÜ

20.GRUP

3 - 1

20.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
BULVARSPOR
11
9
1
1
47
9
28
38
2
ÇAKMAKSPOR
11
9
1
1
38
10
28
28
3
SANCAKTEPE
11
8
1
2
34
14
25
20
4
KURTKÖYSPOR
11
7
1
3
26
23
22
3
5
BEYKOZ 1908
11
4
1
6
20
26
10
-6
6
YAMANSPOR
11
1
2
8
11
42
5

-31

7
ACIBADEM ÜSK.
11
1
1
9
12
31
4
-19
8
ATAŞEHİRGÜCÜ
11
0
2
9
10
44
2
-34

HAFTANIN MAÇLARI

U-19.1.KÜME 19.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

14.03.2020

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

KAYNARCA

19.GRUP

2 - 0

14.03.2020

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇAVUŞBAŞI

SELİMİYE

19.GRUP

3 - 2

14.03.2020

DOLAYOBA

15:00

DOLAYOBA

İDEALTEPESPOR

19.GRUP

4 - 5
 
   

15.03.2020

BEYKOZ

15:00

ÇUBUKLU

DUDULLU

19.GRUP

3 - 1

19.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
ÇUBUKLU
11
11
0
0
56
8
33
48
2
DUDULLU
11
8
0
3
25
13
24
12
3
DOLAYOBA
11
6
1
4
27
22
19
5
4
SELİMİYE
11
4
1
6
17
19
13
-2
5
ÇAVUŞBAŞI
11
4
1
6
14
29
13
-15
6
İDEALTEPE

11

3
1
7
17
33
10
-16
7
GÜMÜŞSUYU
11
2
3
6
11
24
9
-13
8
KAYNARCASPOR
11
2
1
8
11
31
7
-20

ÇUBUKLU ŞAMPİYON OLMUŞTUR.TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

U-19.1.KÜME 21.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

14.03.2020

 İDEALTEPE

13:30

K.YALI YELKEN

ÇENGELKÖY

21.GRUP

1 - 0

14.03.2020

ORTAÇEŞME

15:00

ORTAÇEŞME

FERAHSPOR

21.GRUP

3 - 2
 
   

15.03.2020

BULVAR

14:00

KARTALSPOR

KAVACIK

21.GRUP

0 - 1

15.03.2020

YENİSAHRA

16:30

BAĞLARBAŞI

CEV.ANADOLU

21.GRUP

1 - 1

21.GRUP PUAN DURUMU

TAKIM
O
G
B
M
A
Y
P
AV
1
KARTALSPOR
11
8
1
2
36
5
25
31
2
KAVACIK
11
7
2
2
14
6
23
8
3
BAĞLARBAŞI
11
7
1
3
32
16
22
16
4
K.YALI YELKEN
11
7
0
4
18
17
21
1
5
ÇENGELKÖY
11
4
2
5
17
17
14
0
6
ORTAÇEŞME
11
3
2
6
12
18
11
-6
7
CEV.ANADOLU
11
2
3
6
12
27
9
-15
8
FERAHSPOR
11
0
1
10
6
41
1
-35

****

ANADOLU YAKASI U-19-1 KÜME GRUPLAR

16.GRUP
18.GRUP
19.GRUP
1
K.ÇAVUŞOĞLU
1
PEN.ESENYALI
1
SELİMİYE
2
1877 ALEMDAĞ
2
S.TEPE ZİGANA
2
KAYNARCA
3
PAŞABAHÇE
3
ATAŞEHİR DOĞUŞ
3
DUDULLU
4
ÇK.BL.ALEMDAĞ
4
TAŞDELENSPOR
4
DOLAYOBA
5
PEN.K.PINAR
5
ŞİLE YILDIZ
5
ÇUBUKLU
6
KANLICA
6
ÇEKMEKÖY ÇARŞI
6
GÜMÜŞSUYU
7
FETİH KELKİT
7
BEYLERBEYİ
7
ÇAVUŞBAŞI
8
KAYIŞDAĞI
8
GÜLSUYU
8
İDEALTEPE

****

20.GRUP
21.GRUP
1
BULVARSPOR
1
ÇENGELKÖY
2
YAMANSPOR
2
CEV.ANADOLU
3
ATAŞEHİRGÜCÜ
3
KAVACIK
4
KURTKÖYSPOR
4
ORTAÇEŞME
5
ÇAKMAKSPOR
5
KARTALSPOR
6
BEYKOZ 1908
6
BAĞLARBAŞI
7
ACIBADEM ÜSK.
7
K.YALI YELKEN
8
SANCAKTEPE
8
FERAHSPOR

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN