ANADOLU YAKASI 1.AMATÖR MAÇLARI

13.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024PAŞABAHÇE17.00GÜMÜŞSUYUF.TEPE D.PINAR1 – 3
18.02.2024KAYNARCA16.00PENDİK KAYNARCADOLAYOBA2 – 5
18.02.2024BEYKOZ15.00ÇİĞDEMSPORŞİLE DENİZSPOR5 – 4
18.02.2024ESATPAŞA16.30KÜÇÜKBAKKALKÖYADALAR4 – 4
18.02.2024ÇAVUŞBAŞI15.30ÜM.İNKİLAP BİRGİRNE GENÇLİK0 – 4
KARTALGÜCÜBAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1GİRNE GENÇLİK18143155144841
2DOLAYOBA18122440233820
3FİKİRTEPE DUMLUPINAR17122343243819
4ÜMRANİYE İNKİLAPBİR1893644293015
5ÇİĞDEMSPOR1891843272816
6ADALAR18846353928-3
7KÜÇÜKBAKKALKÖY19838363927-3
8GÜMÜŞSUYU184410284016-12
9ŞİLE DENİZSPOR185211375414-17
10PEN.KAYNARCA183213365211-26
11KARTALGÜCÜ – ÇEKİLDİ.18121513605-47

GİRNE GENÇLİK 13.GRUBU ŞAMPİYON BİTİRMİŞ VE SÜPER AMATÖR ÇIKMIŞTIR.TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.PLAY-OFF İÇİN FİKİRTEPE D.PINAR AVANTAJLI.KARTALGÜCÜ DÜŞMÜŞ .SON TAKIM PENDİK KAYNARCA ŞİLE DENİZ MAÇINDAN SONRA BELLİ OLUR.

15.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.202414.00KAVAKPINARMALTEPE YILDIZ2 – 0
18.02.202416.30ATAŞEHİR DOĞUŞATALAR4 – 2
TUNUSBAĞISANCAKTEPE3 – 0 H.
PENDİK KAVAKPINARSOĞUKSUSPOR3 – 0 H.
KARABEKİRSPORBEYKOZ ELMALISPOR3 – 0 H.

NOT: ELMALI SPOR TAKIMI LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1KAVAKPINAR18142247184429
2ATAŞEHİR DOĞUŞ18131459304129
3PENDİK KAVAKPINAR18125144164128
4TUNUSBAĞI18101735233112
5MALTEPE YILDIZ188283332261
6SANCAKTEPE18819293825-9
7ATALAR18738293324-4
8KARABEKİRSPOR187110262822-2
9SOĞUKSUSPOR – ÇEKİLDİ18201615576-42
10BEYKOZ ELMALISPOR- ÇEKİLDİ.18101712543-42

15.GRUPTA MAÇLAR BİTMİŞTİR.KAVAKPINAR ŞAMPİYON OLARAK BİTİRMİŞ VE SÜPER AMATÖRE ÇIKMIŞTIR.TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.PLAY-OFF İÇİN ATAŞEHİR DOĞUŞ İKİLİ AVERAJDA ÜSTÜN OLDUĞU İÇİN PLAY-OFF OYNAMA HAKKI KAZANMIŞTIR.SOĞUKSU VE BEYKOZ ELMALI 2.AMATÖRE DÜŞMÜŞTÜR.

TUNUSBAĞI

MALTEPE YILDIZSPOR

12.GRUP PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024PAŞABAHÇE15.30BEYKOZ YENİMAHALLETUZLA 1954 SPOR1 – 3
17.02.2024ÇAVUŞBAŞI15.30YAMANSPORERENKÖY ACAR2 – 5
17.02.2024KAYNARCA14.00KURTKÖYSPORKANLICA1 – 0
17.02.2024GLSUYU14.001923 ESENKENTSPORANADOLU ÜSKÜDAR1 – 3
SULTANBEYLİSPORORTADAĞSPOR3 – 0 H.
PENDİK DOĞANBAY

NOT: KANLICA -ANADOLU ÜSKÜDAR MAÇINDA ÜSKÜDAR 2 – 0. ÖNDEYKEN 60.DAKİKADA HAKEM TARAFINDAN TATİL EDİLDİ.KARARI TFF VERECEK.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1SULTANBEYLİSPOR18134236164320
2TUZLA 1954 SPOR18124247224025
3ERENKÖY ACAR19123445263919
4KANLICA1784529192810
5ANADOLU ÜSKÜDAR177374236246
6BEYKOZ YENİMAHALLE187383332241
7KURTKÖYSPOR195772929220
8YAMANSPOR18639243621-12
91923 ESENKENTSPOR184410203616-16
10ORTADAĞSPOR192413194910-30
11PENDİK DOĞAN183114255310-28

12.GRUPTA DURUM BELLİ DEĞİL.SULTANBEYLİSPOR -TUZLA 19054 SPOR VE ERENKÖY ACARIN SON MAÇLARI BELLİ EDECEK.ORTADAĞ VE PENDİK DOĞAN 2.AMATÖRE DÜŞMÜŞTÜR.

14.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024ALEMDAĞ12.30ÇEKMEKÖY ÇARŞISAMANDIRA FUT. SK1 – 3
17.02.2024BAŞIBYK15.00KÜÇÜKYALI YELKENKAYNARCASPOR3 – 2
17.02.2024YAKACIK15.30YAKACIKBEYKOZ ÇAVUŞBAŞI1 – 1
ACIBADEMTUZLA G.BİRLİGİ3 – 0 H.
PENDİK EMEKSPORS.MEHMET HAN3 – 0 H.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI18134154234331
2ACIBADEM18113449193630
3YAKACIK1810442922317
4SAMANDIRA FUTBOL SK189363831307
5TUZLA GENÇLERBİRLİGİ188463129282
6PENDİK EMEKSPOR188193528257
7KÜÇÜKYALI YELKEN18567273021-3
8ÇEKMEKÖY ÇARŞI18639324221-10
9SULTAN MEHMET HAN183213224911-27
10KAYNARCASPOR18121516595-43

ACIBADEM

PENDİK EMEKSPOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir