ANADOLU YAKASI U-15-A LİGİ

17.GRUP 1 –KARTAL ÇAVUŞOĞLU 2 – GÜLSUYU. 3 – TUNÇ SPOR. 4 – TUZLA ANADOLU SPOR
5 – DUDULLU. 6 – SANCAKTEPE ZİGANA. 7 – GİRNE GENÇLİK. 8 – SANCAKTEPE

17.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
14.02.2024SARIGAZİ12.00SANCAKTEPEKARTAL ÇAVUŞOĞLU1 – 2
18.02.2024ALEMDAĞ10.30SANCAKTEPEGÜLSUYU1 – 5
18.02.2024ÖMERLİ12.00S.TEPE ZİGANADUDULLU1 – 4
18.02.2024YAKACIK11.00KARTAL ÇAVUŞOĞLUTUNÇSPOR1 – 2
TUZLA ANADOLUGİRNE GENÇLİK3 – 0 H.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1TUNÇSPOR66001621814
2DUDULLU74212491415
3KARTAL ÇAVUŞOĞLU7421115146
4GÜLSUYU7322138115
5S.TEPE ZİGANA6213151075
6TUZLA ANADOLU7214797-2
7SANCAKTEPE72058196-11
8GİRNE GENÇLİK70071330-32
19.GRUP 1 – PAŞABAHÇE. 2 – SELİMİYE. 3 – DOLAYOBA. 4 – BATI ATAŞEHİR SPOR
5 – ORHANLI SPOR. 6 – KARTALSPOR. 7 – ÇEKMEKÖY SPOR. 8 –PENDİK GÜLLÜBAĞLAR

19.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024GÜLLÜBAĞLAR15.00PEN.GÜLLÜBAĞLARSELİMİYE1 – 3
18.02.2024YAKACIK12.30KARTALSPORORHANLISPOR3 – 0
18.02.2024ALEMDAĞ17.00ÇEKMEKÖYSPORBATI ATAŞEHİR1 – 4
18.02.2024PAŞABAHÇE13.00PAŞABAHÇEDOLAYOBA1 – 1

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1KARTALSPOR76102621924
2SELİMİYE74302161513
3PEN.GÜLLÜBAĞLAR75021511154
4PAŞABAHÇE73222012118
5DOLAYOBA723213994
6ORHANLISPOR71158134-5
7BATI ATAŞEHİR71069423-33
8ÇEKMEKÖYSPOR70254212-17
21.GRUP 1 –ATAŞEHİR ÇAMOLUK. 2 –İYİ GENÇLİK SPOR 3 – BAĞLARBAŞI 4 – ÜM. İNKILAPBİR
5 – IHLAMURKUYU BİRLİK. 6 – KARABEKİRSPOR 7 – ATAŞEHİR ARENA SPOR

21.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
18.02.2024KAVACIK13.00KARABEKİRSPORATAŞEHİR ÇAMOLUK1 – 0
18.02.2024ÇAVUŞBAŞI12.00ÜM.İNKİLAPBİRBAĞLARBAŞI.1 – 6
18.02.2024ÖMERLİ13.30İYİ GENÇLİKIHLAMURKUYU BİRLİK3 – 2
ATAŞEHİR ARENABAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1KARABEKİRSPOR65102461618
2BAĞLARBAŞI64203151426
3IHLAMURKUYU BİRLİK63122214108
4ATAŞEHİR ÇAMOLUK630312159-3
5İYİ GENÇLİK621316207-4
6ÜM.İNKİLAPBİR611410214-11
7ATAŞEHİR ARENA60065390-34
16.GRUP. 1- İDEALTEPESPOR 2 –KAYNARCASPOR 3- TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR
4 –POYRAZKÖY GENÇLİKELİ 5- SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK 6- KÜÇÜKYALI YELKEN
7 –BULVARSPOR 8 – MALTEPESPOR

16.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024BULVAR17.00BULVARSPORPOYRAZKÖY GENÇLİKELİ6 – 1
17.02.2024YAKACIK11.00MALTEPESPORKAYNARCASPOR3 – 1
17.02.2024KARTAL 7512.30K.YALI YELKENSANCAKTEPE BEL.GEN.1 – 2
17.02.2024GLSUYU12.30İDEALTEPESPORTUZLA SİYAH ÇORAPLAR2 – 0

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1BULVARSPOR76102881920
2İDEALTEPESPOR7502146158
3MALTEPESPOR74212471417
4SANCAKTEPE BEL.GEN.73222091111
5KAYNARCASPOR73131715102
6K.YALI YELKEN721412167-4
7TUZLA SİYAH ÇORAPLAR711517195-2
8POYRAZELİ GENÇLİKELİ70075570-52
18.GRUP. 1 – YAMANSPOR 2 – ERENKÖY ACAR 3 –KAVACIK. 4 – KURTKÖY 5 –ÇAVUŞBAŞI S.K.
6 – KARTALPAŞA GENÇLİK VE SPOR. 7 – ÇAMLICASPOR. 8 – SARIGAZİ

18.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024SARIGAZİ12.00SARIGAZİERENKÖY ACAR1 – 2
17.02.2024ÇAVUŞBAŞI12.00YAMANSPORKAVACIKSPOR1 – 1
17.02.2024KARTAL YUNUS12.30KARTALPAŞA G.VE SÇAVUŞBAŞI S.K3 – 3
17.02.2024ALEMDAĞ11.00ÇAMLICASPORKURTKÖYSPOR1 – 3

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1KURTKÖYSPOR76101951914
2ÇAMLICASPOR7412149135
3YAMANSPOR74121211131
4ÇAVUŞBAŞI S.K.7323119112
5ERENKÖY ACAR730414179-3
6KAVACIKSPOR7214101070
7SARIGAZİ711511154-4
8KARTALPAŞA G.VE S711511254-14
20.GRUP 1 –ÜNALANSPOR 2 –ÖRNEK GENÇLER 3 – BOĞAZİÇİ 1907 SPOR 4 – İSTANBUL DEFNE
5 – TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ 6- PENDİK VELİBABA 7 – BEYLERBEYİ 1911 F.K.

20.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024ESATPAŞA16.30ÖRNEK GENÇLERBEYLERBEYİ 1911 F.K1 – 4
17.02.2024ORHANLI10.30TUZLA G.BİRLİGİÜNALANSPOR5 – 1
İST.DEFNEBOGAZİÇİ 1907 SPOR3 – 0 H.
PEN.VELİBABABAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1BEYLERBEYİ 1911 F.K.66003261826
2TUZLA G.BİRLİGİ6411189139
3İST.DEFNESPOR6402147127
4ÖRNEK GENÇLER721414207-6
5PENDİK VELİBABA62137207-13
6BOGAZİÇİ 1907 SPOR61147164-9
7ÜNALANSPOR60068250-17
22.GRUP 1 –CEVİZLİ ANADOLU. 2 – 1877 ALEMDAĞ. 3 – LİBADE. 4 – ÜSKÜDAR ANKA S.K.
5 – FERAHSPOR. 6 – ÇUBUKLU. 7 – ANADOLU HİSARI İ.Y. 8-PENDİK SAHİL

22.GRUP PROĞRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
17.02.2024 KARTAL 7516.30CEVİZLİ ANADOLULİBADE1 – 0
17.02.2024KAVACIK13.00ANADOLUHİSARI İ.Y.ÜSK.ANKASPOR S.K.1 – 2
17.02.2024GLLBAĞLAR15.00PENDİK SAHİL1877 ALEMDAĞ3 – 0
ÇUBUKLUFERAHSPOR3 – 0 H.

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1CEVİZLİ ANADOLU76102501925
2ÇUBUKLU76102111920
3PENDİK SAHİL75021641512
4LİBADE731385103
51877 ALEMDAĞ730410149-4
6ÜSK.ANKASPOR S.K.72146117-5
7ANADOLUHİSARI İ.Y.71054334-29
8FERAHSPOR – ÇEKİLDİ70070210-21

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir