BAKHABERİNOLSUN.COM

UEFA AVRUPA LİGİ MAÇLARI

GALATASARAY
FENERBAHÇE

GRUPLAR 1.MAÇLAR

15.09.202117.30SP.MOSKOVALEGİA0 – 1
16.09.202119.45BETİSCELTİC4 – 3
16.09.202119.45CRVENABRAGA2 – 1
16.09.202119.45DİN.ZAGREBWESTHAM0 – 2
16.09.202119.45GALATASARAYLAZİO1 – 0
16.09.202119.45LEVERKUSENFRENCVAROS2 – 1
16.09.202119.45LOK.MOSKOVAMARSİLYA1 – 1
16.09.202119.45MİDTYLLANDLUDOGORETS1 – 1
16.09.202119.45RAPİD WİENGENK0 – 1
16.09.202122.00BRONDBYSPARTA PRAG0 – 0
16.09.202122.00FRANKFURTFENERBAHÇE1 – 1
16.09.202122.00LEİCESTERMAPOLİ2 – 2
16.09.202122.00MONOCOSTURM GRAZ1 – 0
16.09.202122.00OLİMPİYAKOSANTWERP2 – 1
16.09.202122.00PSVREAL SOCİEDAT2 – 2
16.09.202122.00RANGERSLYON0 – 2

GRUPLAR 2.MAÇLAR

30.09.202119.45ANTWERPFRANKFURT
30.09.202119.45FENERBAHÇEOLİMPİYAKOS
30.09.202119.45LEGİALEİCESTER
30.09.202119.45LYONBRONDBY
30.09.202119.45NAPOLİSP.MOSKOVA
30.09.202119.45REAL SOCİEDATMONACO
30.09.202119.45SPARTA PRAGRANGERS
30.09.202119.45STURM GRAZPSV
30.09.202122.00BRAGAMİDTJTLLAND
30.09.202122.00CELTİCLEVERKUSEN
30.09.202122.00FRENCVAROSBETİS
30.09.202122.00GENKDİN.ZAGREP
30.09.202122.00LAZİOLOK.MOSKOVA
30.09.202122.00LUDOGORETSCRVENA ZVEZDA
30.09.202122.00MARSİLYAGALATASARAY
30.09.202122.00WEST HAMRAPİD WİEN

GRUPLAR 3.MAÇLAR

19.10.202117.30CELTİCFRENCVAROS
20.10.202117.30SP.MOSKOVALEİCESTER
21.10.202119.45BETİSLEVERKUSEN
21.10.202119.45FENERBAHÇEANTWERP
21.10.202119.45LAZİOMARSİLYA
21.10.202119.45LUDOGORETSBRAGA
21.10.202119.45MİDTJTLLANDCRVENA ZVEZDA
21.10.202119.45RAPİD WİENDİN.ZAGREP
21.10.202122.00FRANKFURTOLİMPİYAKOS
21.10.202122.00LOK.MOSKOVAGALATASARAY
21.10.202122.00NAPOLİLEGİA
21.10.202122.00PSVMONACO
21.10.202122.00RANGERSBRONDBY
21.10.202122.00SPARTA PRAGLYON
21.10.202122.00STURM GRAZREAL SOCİEDAT
21.10.202122.00WESTHAMGENK

AVRUPA LİGİ GRUPLAR

A GRUBU Lyon,Rangers,Sparta Praha,Brondby

B GRUBU Monaco,PSV,Real Sociedad,Sturm Graz

C GRUBU Napoli,Leicester City,Spartak Moskva,Legia 

D GRUBU Olimpiakos, E.Frankfurt,FENERBAHÇE, Antwerp

E GRUBU Lazio, Lokomotiv Moskova,Marsilya,GALATASARAY

16 Eylül: (1. Hafta) Galatasaray-Lazio Eintracht Frankfurt-Fenerbahçe

30 Eylül: (2. Hafta) Fenerbahçe-Olympiakos Olympique Marsilya-Galatasaray

21 Ekim: (3. Hafta) Fenerbahçe-Royal Antwerp Lokomotiv Moskova-Galatasaray

4 Kasım: (4. Hafta) Galatasaray-Lokomotiv Moskova Royal Antwerp-Fenerbahçe

25 Kasım: (5. Hafta) Galatasaray-Olympique Marsilya Olympiakos-Fenerbahçe

9 Aralık: (6. Hafta) Fenerbahçe-Eintracht Frankfurt Lazio-Galatasaray

F GRUBU Braga,Crvena Zvezda,Ludogorets,Midtjylland

G GRUBU Leverkusen,Celtic,Real Betis,Ferencvaros

H GRUBU Dinamo Zagreb,Genk,West Ham , Rapid Wien

BİRİNCİLER DOĞRUDAN ÇIKACAK

Ekipler, ligde dörderli 8 gruba ayrıldı. Grup birincileri doğrudan son 16 turuna yükselecek. Gruplarını ikinci sırada tamamlayanlar, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin grup üçüncüleriyle Avrupa Ligi play-off’larına katılarak son 16 turuna kalma mücadelesi verecek.Avrupa Ligi gruplarını üçüncü sırada tamamlayan ekipler ise yoluna UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde devam edecek.Grup maçları, 16 Eylül’de başlayıp 9 Aralık’ta sona erecek. Son olarak İspanya ekibi Villarreal’in müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi’nin finali, 18 Mayıs 2022’de İspanya’nın Sevilla şehrindeki Ramon Sanchez-Pizjuan Stadı’nda oynanacak.

4.ELEME TURU RÖVANŞ

26.08. 18:30    Alashkert (Arm)    Rangers (Sco) 0 – 0

26.08. 21:00    GALATASARAY (Tur)    RANDERS (Den) 2 – 1

26.08. 19:00    HJK (Fin)    FENERBAHÇE (Tur) 2 – 5

26.08. 19:30   Zorya (Ukr)    Rapid Vienna (Aut) 2 – 3

26.08. 21:15   Alkmaar (Ned)    Celtic (Sco) 2 – 1

26.08. 21:30    CFR Cluj (Rou)    Crvena zvezda (Srb) 1 – 2

26.08. 21:45    Slovan Bratislava (Svk)    Olympiakos (Gre) 2 – 2

26.08. 22:00    Antwerp (Bel)     Omonia (Cyp) 5 – 2

26.08. 22:00    Legia (Pol)     Slavia Prag (Cze) 2 – 1

26.08. 22:00    Sturm Graz (Aut)     Mura (Slo) 2 – 0

4.ELEME TURU FİNAL

17.08. 22:00    Crvena zvezda (Srb)   – CFR Cluj (Rou) 4 – 0

18.08. 19:00    Celtic (Sco)    Alkmaar (Ned) 2 – 0

19.08. 19:00   Mura (Slo)     Sturm Graz (Aut) 1 – 1

19.08. 20:00   Omonia (Cyp)    Antwerp (Bel) 4 – 2

19.08. 20:00   RANDERS (Den)    GALATASARAY (Tur) 1 – 1

19.08. 20:00   Slavia Prag (Cze)   Legia (Pol) 2 – 2

19.08. 21:45    FENERBAHÇE (Tur)    HJK (Fin) 1 – 0

19.08. 22:00   Olympiakos (Gre)    Slovan Bratislava (Svk) 3 – 0

19.08. 22:00   Rangers (Sco)   Alaskert (Arm) 1 – 0

19.08. 22:00   Rapid Vienna (Aut)    Zorya (Ukr) 3 – 0

3.ELEME TURU

10.08.202119.00FLORAOMONYA2 – 1/4 – 5 P.
10.08.202121.30SLOVAN BRATİSLAVANEWCASTLE FK1 – 1
12.08.202118.00ALAŞKERTKAİRAT2 – 2 / 3 – 2 UZ.
12.08.202119.00HJKNEFTÇİ3 – 0
12.08.202120.00ZALGİRİS VİLNİUSMURA0 – 1
12.08.202120.00ANORTHOSİSRAPİD WİEN2 – 1
12.08.202121.00ST.JOHNSTONEGALATASARAY2 – 4
12.08.202121.45CELTİCJABLONEC3 – 0
3.08.202120.00NEFTÇİHJK2 – 2
5.08.202117.00KAİRATALAŞKERT0 – 0
5.08.202118.45JABLONECCELTİC2 – 4
5.08.202119.00OMONYAFLORA1 – 0
5.08.202119.00NEWCASTLE FK.SLOVAN BRATİSLAVA1 – 3
5.08.202121.00GALATASARAYST.JOHNSTONE1 – 1
5.08.202121.00MURAZALGİRİS VİLNİUS0 – 0
5.08.202121.30RAPİD WİENANORTHOSİS3 – 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir