ÜYE KULÜPLER
GRUPLAR (ANADOLU)
HAFTANIN MAÇLARI
HAFTANIN HAKEMLERİ

ZİYARETÇİ

SAYISI

Free blog counter

2014-2015 FUTBOL SEZONU

KİTAPÇIK YAYINLANDI.

KİTAPÇIĞI BURADAN İNCELİYEBİLİR VEYA YAZICIDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

TRANSFER EVRAKLARIDA YAYIMLANDI.TFF İSTANBULDAN ALABİLİRSİNİZ.

KİTAPÇIK VE KATILIM EVRAKLARI İÇİN TIKLAYIN.

****

24 TEMMUZ

BASIN BAYRAMIDIR.

BU BAYRAM CUMHURİYET DÖNEMİNDE

SANSÜRÜN KALDIRILMASI İLE KABUL

EDİLMİŞ BİR BAYRAMDIR.

BASIN EMEKÇİLERİNİN BU BAYRAMINI KUTLARIM.

HABERİ SPOR SİTESİNDEN VE DEVAMLI İZLEYİN.

SİTEMDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ GÖRDÜNÜZ MÜ.

2014-2015 FUTBOL SEZONUNA YENİLİKLERLE GİRECEĞİMİ BELİRTMİŞTİM .

YENİ SEZONDA SİTELER ARTIK YENİLİKLERLE DOLU OLACAK.YÖNETİM KURULLARI - BÜTÜN KATEGORİLERİ AYRI AYRI İZLEME-KULÜPTEN HABERLER-RESİM GALERİLERİ- HEM KULÜPLE İLGİLİ,HEMDE KATEGORİLERLE İLGİLİ BİLGİLER-SPORCULARIN KADRODAKİ RESİMLERİ TEK TEK,2013-2014 SEZONUNDA TAKIMLARA AİT BİLGİLER VE DAHA PEKÇOK YENİLİK SİTEMDE YER ALACAKTIR.AMATÖR SPOR İÇİN BU SİTE YETERLİ OLACAK.AMA DESTEK OLURSA.

YİNE TEKNİK VE FAYDALI BİLGİLER,DERS ALINMASI GEREKEN YAZILAR,DOĞRULAR VE YANLIŞLAR YİNE CESARETLE YER ALACAKTIR.YİNE BANA İNANALAR VE GÜVENENLERİN YANINDA OLUMSUZLUKLARI YAZDIĞIM İÇİN BANA KIZACAKLAR, TENKİT EDECEKLER,SAHAYA SOKMAYANLAR OLACAK AMA BEN YİNE DOĞRU BİLDİKLERİMİ, TECRÜBELERİMİ AÇIK VE NET OLARAK YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM.

BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.

BENİM SİTEMİN TAKIMLARI TAKİP VE İZLEME SİTESi,ÜYELERİMİN İÇİNDE KENDİ ÖZEL SİTELERİ OLAN KULÜPLERİNDE OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR.

SİTELERDE DÜZENLEMELER YAPILMAKTADIR.MAÇLAR BAŞLAMADAN ÖNCE ÜYE KULÜPLERİN SİTELERİ HAZIR OLACAKTIR. ŞAYET ÜYE KULÜPLERDEN DEVAM ETMİYECEK OLANLAR VARSA LÜTFEN ÇEKİNMEDEN BANA BİLDİREBİLİRLER.ÇOK AZ SAYIDA İLAVE SİTE ALABİLECEĞİM İÇİN TALEPTE BULUNANLARIN MUTLAKA BENİMLE GÖRÜŞMESİ GEREKECEKTİR.

DEĞERLİ BİR HAKEM ARKADAŞ

HAKEMLİĞİ BIRAKTIĞINI AÇIKLADI.

ADAM GİBİ ADAM OLARAK GÖRDÜĞÜM VE MAÇLARINDA,YÖNETİMİNE KUSUR BULUNMAYACAK KADAR DEĞERLİ İNSAN

SAYIN RAUF TACETTİN HOLDUR

YAYINLADIĞI UZUN BİR BİLDİRİ İLE HAKEMLİĞİ BIRAKTIĞINI AÇIKLADI.TABİ MUTLAKA BİR SEBEBİ VARDIR.BU SEBEBİN

ONA HAKSIZLIK YAPILDIĞI YÖNÜNDE OLDUĞUNU HİSSETTİM.

KENDİSİNİ ÇOK İYİ YETİŞTİRMİŞ BU ARKADAŞIN HAKEMLİĞİ BIRAKMASINA ÜZÜLDÜĞÜMÜ BELİRTMEK İSTERİM.

YOLUN AÇIK OLSUN.

HER CAMİADA BU GİBİ OLAYLAR OLABİLİR.AMA BU ARKADAŞ GİBİ YÜREKLİSİ ÇOK AZ BULUNUR.

SELİMİYEDEN ONUR VE ARDA ALTINORDUDA

SELİMİYENİN 1998 DOĞUMLU OYUNCULARI ONUR VE ARDA BAŞARILI OLDUKLARI 2013-2014 FUTBOL

SEZONUNDAN SONRA BU SEZONDAN İTİBAREN İZMİRİN ALTINORDU TAKIMINA TRANSFER OLDULAR.

ALTYAPI OLARAK BUCASPORDAN SONRA ALTINORDUYA GEÇEN BAŞKAN VE TEKNİK EKİBİN

TÜRKİYE ÇAPINDA BAŞARILI SPORCULARI KADROLARINA KATMALARI ÇALIŞMALARINA SELİMİYENİN

BAŞARILI SPORCULARI ONUR VE ARDADA KATILDI.

İMKANLARININ TÜRKİYEDE HİÇBİR KULÜPTE OLMAYAN ALTINORDU ALTYAPIDA BİLİNDİĞİ ÜZERE U-13 TE

GALATASARAYI YENEREK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLMUŞTUR.

ONUR VE ARDAYA YENİ TAKIMLARINDA BAŞARILAR DİLERİM.

****

SAVAŞ HOCA ÖRNEKTEN AYRILDI.

Ataşehir ekibi Örnek Gençlik Spor Kulübünde 13 yıldır antrenörlük görevi yapan ve takımın bütün alt yapı yaş kategorilerinden sorumlu olarak bilinen SAVAŞ YILMAZ ile yollarını ayırdı. 

Örnek Gençlik Spor Kulübü Resmi İnternet sitesinde duyurulan haberde şu cümlelere yer verildi. "Savaş Yılmaz Hocamız kulübümüzden ayrılmıştır.Savaş hocamız Kulüpte olduğu her dönemde görevden asla kaçmadığını ve her türlü şartta sorumluluk üstlendiğini için kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediiyoruz. Bundan sonraki spor hayatında da başarılar diliyoruz" denildi.

Teknik Direktör Savaş Yılmaz yaptığı açıklamada "2001 yılında gönüllü başladığımız ve yağmur, çamur demeden aralıksız 13 yıldır emek verdiğimiz ve kısıtlı olanaklarla büyütüp geliştirdiğimiz Örnek Gençlik Spor Kulübünden ayrıldım. Bu süreç içinde kişisel çabalarımızla sponsorlar bularak ve belediyenin desteğiyle liglerde yarışmaya çalıştık. Kulübün yönetimi bu süreçte sporculara ve antrenörlere hiç bir maddi, manevi destek vermediler. Her türlü desteği başkalarından beklediler. Bu oluşumdaki beklentilerin yapılamayacağını gördüğüm için ayrılmak zorunda kaldım. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki beraber çalışmaya başladığımız antrenör arkadaşlarımın da şikayetçi oldukları konularda yönetimin yanında olmaları beni ayrıca üzmüştür " dedi.

SAVAŞ HOCAYA YENİ YAŞANTISINDA BAŞARILAR DİLERİM.

2013-2014 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR.

HAKEMLER İSVEÇTE BAŞARILI SINAV VERDİLER.

HAKEM ARKADAŞLAR LÜTFEN BU YAZIMI OKUYUN VE SAKLAYIN.LAZIM OLUR.

BU SEZON LÜTFEN SAÇMALAMAYIN SİZLER İÇİN ÇOK İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN HAKEM DERNEĞİNİ VE OĞUZ HOCAMI ÜZMEYİN.

ÇOK DOĞRU HAKEMLER ÇIKTI.GÖRDÜKLERİNİ ÇALIYOR VE MAÇI KATLETMİYORLAR.SAHADA KENDİNİ KABUL ETTİRİP SAYDIRIYORLAR VEDE KORKMUYORLAR.BENİM ONLARA ONLARINDA BANA SAYGILARI DEVAM EDİYOR.

AMA HAKEMLERİN İÇİNDEKİ,HAKEM DERNEĞİNİ VE OĞUZ HOCAYI ZOR DURUMA DÜŞÜREN YANLIŞ YAPANLAR YOKMU VAR.AMA YİNEDE HAKEM DERNEĞİ ONLARA SAHİP ÇIKIYOR.ŞAYET BU YANLIŞLARI YAPANLAR DERNEĞE VEYA BÜYÜKLERİNE SORUPTA BU İŞLEMLERİ YAPIYORSA BUNU DEĞİŞTİRMEK ZOR DEĞİL.DERNEKTE ADİL HOCAMI SENELERDİR TANIRIM.KESİN OLARAK BİR OLAYDA TEK TARAFLI DAVRANMAZ VE HER ZAMAN DOĞRUNUN YANINDADIR.HİÇ YIKICI DEĞİL YAPICIDIR.ONUN İÇİN HERKEZ TARAFINDAN SEVİLİR VE SAYILIR.

ALLAH HAKEM ŞANSI VERDİ MAÇIMI BİTİRDİM DERSİN.MAÇI SAĞ SALİM BİTERİRSEN ÇEKER GİDER EVİNE HUZURLU OLURSUN.SEN DÜZGÜNSEN SANA KİMSE BİRŞEY DEMEZ.ACABA BEN VEYA ARKADAŞIM NE HATA YAPTI DERSENİZ İYİ YAPARSINIZ.KENDİNİ GELİŞTİRMEYEN KURALLARI ÖĞRENMEYEN,MAÇ İZLEMEYEN,MAÇTAN MAÇA GELEN HAKEMLER VAR.

3 MAYMUNU OYNAMAK (GÖRMEDİM,DUYMADIM.BİLMİYORUM) HAKEMLİGİN EN ÖNEMLİ ŞARTIDIR.BU KORKAKLIK VE İŞİ BİLMEMEZLİK DEĞİLDİR.SİZLER NASIL SPORCUYA KIZIP KART GÖSTERİYORSANIZ,SPORCULARDA SİZE KIZIYOR VE TEPKİ VERİYOR.BUNUN BİR DENGESİ VE KURALI OLMALI.SON DÜNYA KUPASINDA HAKEMİN GÖREVİNİN KART GÖSTERMEK DEĞİL MAÇI OYNATMAK OLDUĞUNU GÖRDÜNÜZ.BÜTÜN MAÇLARDA İLK YARININ SONUNA KADAR KART GÖSTERİLMEMEYE ÇALIŞILDI. MAÇLARDA ÖYLE POZİSYONLAR VARDI Kİ.TÜRKİYEDE OLSA SAHADA ADAM KALMAZDI.OLAY POZİSYON İCABIMI YOKSA KASITLIMI BUNUN AYIRIMINI YAPMAK ÇOK ÖNEM KAZANIYOR.BİR-İKİ-ÜÇ DİYE SAYMAK,SPORCUYA TAHAMMÜL ETMEKTİR.TAHAMMÜLSÜZ,ANLAYIŞSIZ, GADDAR,PSİKOPAT İNSANDAN HAKEM OLMAZ.

BİR HAKEMDE ÇEŞİTLİ MESLEK SAHİBİNE AİT MEZİYETLERDEN ÇOĞU OLMALIDIR. BABA, ARKADAŞ, HAKİM, AVUKAT, PSİKOLOG,RUH DOKTORU, MUHASEBECİ, ÖĞRETMEN,TALEBE, EMNİYET AMİRİ,ORKESTRA ŞEFİ,ATLET,PAZARLAMACI AMA BUNLARIN YANINDA İYİ BİR HAKEM OLMALIDIR. YENİ HAKEMLER BEN NE KADAR ÇOK KART GÖSTERİRSEM İYİ HAKEM OLURUM DİYE DÜŞÜNÜYOR.ÇOK YANLIŞ.BİRDE AKIL HOCASI KİM.ÇOK ÖNEMLİ.

HAKEMİN GÖREVİ MAÇI KAZASIZ BELASIZ VE SAĞ SALİM YÖNETMEKTİR.

BİR HAKEM KESİNLİKLE YALANCI,KORKAK,BİLGİSİZ,SAHTEKAR,ARTİST,KABADAYI,KAPRİSLİ,UKALA,KENDİNİ DEV AYNASINDA GÖREN,DÜDÜĞÜ VE KALEMİ SAĞLAM OLMAYAN,HAK YİYEN,EMEK ÇALAN BİRİ OLMAMALIDIR.

VARMISINIZ KÖTÜLERİ İÇİMİZDEN TEMİZLİYELİM. ( KİM OLURSA )

GEÇENLERDE EMEKLİ BİR HAKEMİN ARKADAŞINA YAZDIĞI MESAJDA " AYIP ETTİN BEN 30 SANİYEDE ADAM ATMIŞ BİRİYİM" DİYE BÖBÜRLENDİĞİNİ ESEFLE OKUDUM.BU KİŞİ ÖRNEK ALINSA HAKEMLİĞİN VAY HALİNE.

DİKKAT EDİYORUM MAÇTA KONTROLÜ ELİNDEN KAÇIRIP,SPORCULARIN TEPKİSİ OLAN HAKEMLER VAR.BUNLAR MAÇTA KONTROLLERİNİ KAYBEDİP DAHA FAZLA HATA YAPIYORLAR. BEN ATTIĞI SPORCUYA MAÇTAN SONRA SARILAN HAKEM GÖRDÜM.ATTIĞI SPORCUNUN HAKLISIN HOCAM DEYİP ELİNİ SIKIP SAHAYI TERKEDENLERİ GÖRDÜM.BÖYLE OLAN HAKEM SAYISI O KADAR AZKİ.FAKAT AYNI ZAMANDA ATTIĞI SPORCUDAN DAYAK YİYEN PEK ÇOK HAKEM DE GÖRDÜM.

HAKEMLER DÖŞEME RAPORLA CEZA VERDİĞİ SPORCULAR TÜRÜBÜNLERDE SEYİRCİ OLUP,SİZE DAHA ZARARLI OLABİLİYORLAR. BUNU BİLİYORMUSUNUZ.HAKEM DAYAK YER ACABA DÜŞÜNÜR MÜ.BEN DAHA ÖNCE NE HATALAR İŞLEDİM.KİMLERE ZARAR VERDİM. VEYA HANGİ ARKADAŞ YÜZÜNDEN DAYAK YEDİM DİYE.

BİR HAKEM BANA HAKSIZ YERE 4-8-10-20 MAÇ CEZA VERDİRSE,BEN TÜRBÜNLERDE POTANSİYEL O HAKEMİN VEYA HAKEMLERİN DÜŞMANI OLURUM.DEMEK SİZİN DIŞARIDA POTANSİYEL ÇOK DÜŞMANINIZ VAR.BİR HAKEM İÇİN DÜŞMAN KAZANMAK ÇOK KOLAY. DOST KAZANMAK ÇOK ZOR.DOST KAZANIN İYİ HAKEM OLUN.

ÖRNEK VEREYİM. 2.AMATÖRÜN İLK HAFTASINDA SPOR AKADEMİSİNDE DZ.İŞLETMELERİ KALECİSİ İLE HAKEM KAMİL KARAYTU BİR SARILIP SELAMLAŞTILAR Kİ GÖRMEYİN.ŞAŞIRDIM.ÇÜNKİ KAMİL HOCAYLA O KALECİ AYNI YAŞTALAR ÇOK İYİ BİR DOST OLMUŞLAR.ÇÜNKİ İKİSİDE SENELERİN SAHALARDAKİ TEMSİLCİLERİ.DÜRÜST İNSANLAR BİRBİRLERİNE SAYGILARI VAR.

BU HAKEMİN AYNI İNSANLARLA KARŞILAŞMA ŞANSIN YOK MU VAR.YANLIŞ YAPMIŞSAN TEPKİ GÖRÜRSÜN,DOĞRU YAPMIŞSAN SAYGI GÖRÜRSÜN.MAÇIN BİTİMİNDE VE GÖRDÜKLERİNDE SAYGI GÖSTERİLEN VE SEVİLEN ÇOK HAKEM VAR.BUNLAR BU MEZİYETİ NASIL KAZANIYOR.DÜŞMANLIK YAPMADIĞINDAN.

YOKSA HAYALİ SENARYOLAR YAZIP,ZATEN 3-5 TANE OLAN KÜFÜRLERİ RAPORA YAZARAK BİZ BİR AİLEYİZ DENİLEN CAMİADA SPORCULARI DÜŞMAN GÖRMENİN ALEMİ NE (SAHALARDA KÜFÜR EDİLMEDİĞİNİ SAVUNMUYORUM.)

BURADA SAHALARDA HAKEMLERİN TAVİZ VERMESİNİ,KURAL DIŞINA ÇIKMASINI,KART GÖSTERMEMESİNİ SAVUNDUĞUM SANILMASIN.HER MAÇIN TANSİYONU FARKLIDIR.KISA SÜREDE ÇOK ACİL KARAR VERME ŞANSLARI VAR.HATASIZ VE DOĞRU KARAR VERMEK ÇOK ÖNEMLİDİR.İŞTE HAKEMLİĞİNİZ BURADA ORTAYA ÇIKAR.HAKEM HATA YAPAR.İŞTE BU HATALARIN ORANI NE KADAR AZ OLURSA HAKEMLİKTE İYİ OLUR VE YÜKSELİRSİNİZ.

MAÇA ÇIKIN ADAM GİBİ MAÇINIZI YÖNETİN,SPORCULARIN GAZINI ALIN,DAYI OLMAYIN,EZİKLİK GÖSTERMEYİN,KURALLARI KENDİNİZE GÖRE UYGULAYIN.BİLGİNİZE VE OTORİTENİZE GÜVENİN.AMA 3 MAYMUNU OYNAMAYIDA BİLİN.

DÖŞEME RAPOR YAZMAK (GÖRMEDİĞİNİZ VE DUYMADIĞINIZI YAZMAK) YARGISIZ İNFAZDIR.RAPORUNUZDA DÖŞEDİKLERİNİZ SPORCULARA YÜKSEK CEZA OLARAK VERİLİYOR.SİZLERİNDE KULAKLARI ÇINLIYOR.HİÇ MERAK ETMEYİN.AYRICA HER GÖRDÜĞÜNÜZÜ,HER DUYDUĞUNUZU YAZMAK ZORUNDA DA DEĞİLSİNİZ.

HAKSIZMIYIM.

FAKAT HAKEMLERİN İÇİNDE ÇOK YETENEKLİ DÖŞEMECİLER VE ONLARIN ÇOK YETENEKLİ AKIL HOCALARI VAR.MESELE BUNLARI DÜZELTMEK.DUYMADAN,GÖRMEDEN,BAŞKASININ TELKİNİ İLE RAPOR YAZANLAR VAR.BÜYÜKLERİNE KARŞI SAYGISI OLMAYAN KENDİNİ DEV AYNASINDA GÖRENLER VAR.

MAÇ BİTMİŞ,SANA KİMSE DOKUNMAMIŞ.ODANA GİTMİŞİN RAPORUNA SENARYO DÖŞEMENİN GEREĞİ NE.BU YÜZÜNDEN ARKADAŞLARINIZ MAÇLARDA DAYAK YİYİYOR.TEPKİ ALIYORSUNUZ.YAPMAYIN.SADECE GÖRDÜĞÜNÜZÜ VE DUYDUĞUNUZU YAZIN.DIŞARDAN SİZİ YÖNLENDİRENLERİ TERSLEYİN.DELİKANLI OLUN.

BENİ SEVERSİNİZ,SEVMEZSİNİZ,SAYARSANIZ,SAYMAZSANIZ AMA BENİM BURAYA YAZDIĞIM ŞEYLERDE ALINMAK YERİNE DERS ALIRSANIZ SEVİNİRİM. 20.07.2014

SİTEME REKLAM ALINMASI

2014-2015 FUTBOL SEZONUNDA SİTEME REKLAM ALINACAKTIR. VERİLECEK OLAN HER REKLAM

BU YIL 1.AMATÖRE ÇIKAN SULTANTEPE AMATÖR TAKIMINA KAYNAK OLACAKTIR.

KULÜPLERİMİZİN SPOR OKULLARI - OYUNCU DENEMELERİ-AÇILIŞLARI - SPORLA İLGİLİ MALZEME SATANLAR

BUNA BENZER REKLAM VERİLMESİ DURUMUNDA GELİRİNİN TAMAMI SULTANTEPE TAKIMINA VERİLECEKTİR.

HİÇBİR GELİRİ OLMAYAN YILLARIN TAKIMI SULTANTEPE YAŞADIĞI BÜYÜK YIKIMDAN SONRA TOPARLANMA

AŞAMASINDA BİR NEBZE KATKIM OLACAKSA SEVİNİRİM.

BU NEDENLE REKLAMLARINIZI BEKLİYORUM.

REKLAM SÜRELERİ SEZONLUK-3 AYLIK-AYLIK-15 GÜNLÜK VE HAFTALIK OLABİLECEKTİR.

SPORA KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

HELAL OLSUN HAKAN HOCAM.

DUDULLU TAKIMINDA BÜYÜK İŞLER YAPAN DEĞERLİ HOCAM HAKAN ARSLANCAN MEMLEKETİ SOMADA MADEN KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN MADENCİ ÇOCUKLARINA SPORU AŞILIYARAK ONLARI TOPLUMA KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYOR.

BENİMDE SİTEMDE YER VERDİĞİM MALZEME YARDIMI KONUSUNDA PEKÇOK KULÜBÜN HAKAN HOCA VE TALEBELERİNE SPOR MALZEMESİ KONUSUNDA ÇOK HASSAS DAVRANARAK MALZEME YOLLADIKLARINI BİLİYORUM.

SOMADA BİR BAYAN FUTBOL TAKIMI KURAN HAKAN HOCA ÇOCUKLARA MADEN KAZASINI UNUTTURACAK ÇALIŞMALAR YAPARAK MEMLEKETİ SOMAYA HİZMET ETMEKTEDİR.

KURULAN TAKIMIN İSMİ : 301 SOMA ZAFERSPOR

Hakan hocanın facebook sayfasından yapılanları görebilirsiniz.

****

KATİBİM BAŞLIYOR.

HERYIL LİG MAÇLARI ÖNCESİ DÜZENLENEN KATİBİM FESTİVALİ BÜNYESİNDE FUTBOL TURNUVASINA BU YIL

SÜPER AMATÖRDEN 3 TAKIM 1.AMATÖRDEN 8 TAKIM VE ÜST KATEGORİDEN 3 TAKIM GENÇLERLE KATILIYOR.

A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
İST.KEMAH
ÇAMLICA
BARBAROS
V.TAYFUN
ACIBADEM ÜSK.
SULTANTEPE
BAĞLARBAŞI
ÇENGELKÖY
SELİMİYE
ANADOLU ÜSK.
ÖZKARACAAHMET
BEYLERBEYİ
ÜSK. ANADOLU
KİRAZLITEPE
-
-

MAÇLAR 2 AĞUSTOSTA BAŞLIYACAKTIR.

ANADOLU ÜSK.-BEYLERBEYİ VE ÇENGELKÖY GENÇ TAKIMLARI İLE KATILACAKLARDIR.

İLK HAFTA MAÇLARI

A GRUBU İST.KEMAH ÜSK.ANADOLU
-
A GRUBU ACIBADEM ÜSK. SELİMİYE
-
B GRUBU ÇAMLICA KİRAZLITEPE
-
B GRUBU SULTANTEPE ANADOLU ÜSK.(PRF.)
-
C GRUBU BARBAROS BAĞLARBAŞI
-
D GRUBU V.TAYFUN ÇENGELKÖY (BAL)
-

ANADOLU YAKASININ EN BAŞARILI TAKIMI

SELİMİYE ÇALIŞMALARA BAŞLADI.

BİLHASSA ALT YAPILARDA BAŞARILI OLAN SELİMİYE BU SEZON ÇALIŞMALARINA YİNE BAŞARILI OLAN

GENÇLERLE BAŞLADI.T.ŞAMPİYONU OLAN U-17 TAKIMININ BÜTÜN SPORCULARININ YER ALDIĞI A TAKIMI

BU YIL LİGDE GENÇLERLE MÜCADELE EDECEKTİR.

TAKIMI BU YILDA SAVAŞ HOCA ÇALIŞTIRACAKTIR.

SAVAŞ HOCA VE TALEBELERİNE 2014-2015 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİM.

ÜSK.ANADOLU 1908 SAHAYA İNDİ.

2013 - 2014 FUTBOL SEZONUNDA 1.AMATÖRE ÇIKAN ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 TAKIMI HOCALARI TANSU AÇABEY NEZARETİNDE SELAMİALİ TESİSLERİNDE İLK ÇALIŞMASINI YAPARAK SEZONU AÇTI.

2 AĞUSTOSTA BAŞLIYACAK KATİBİM FUTBOL TURNUVASINDA A GRUBUNDA YER ALAN ÜSK.ANADOLU 2014-2015 FUTBOL SEZONUNDA SÜPER AMATÖRE ÇIKMAYI HEDEFLİYOR.

BU NEDENLE ÇAMLICADAN ZAHİR VE İSMAİL CİZREDEN OĞÜN , ÖZKARACAAHMETTEN METİN OKTAY VE İST.KEMAHTAN ERDEMİ KADROSUNA KATAN ÜSK.ANADOLU 3-4 TRANSFER DAHA YAPARAK LİGE KATILMAYI PLANLAMAKTADIR.

ÜSKÜDAR ANADOLU TAKIMI VE TANSU HOCAYA 2014-2015 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİM.

ÜSK.ANADOLU 1908

****

KULÜPLERİN DİKKATİNE

MAÇLAR NE ZAMAN BAŞLIYACAK.

SÜPER AMATÖR : 06-07 EYLÜL 2014

1.AMATÖR : 13-14 EYLÜL 2014

U-15 TAKIMLAR : 20-21 EYLÜL 2014

U-17 TAKIMLAR : 27-28 EYLÜL 2014

U-11 TAKIM : 11-12 EKİM 2014

KULÜPLERİN HAZIRLIKLARINI BUNA GÖRE YAPMALARI.

ÖZELLİKLE FİLİZ VE VİZE İŞLEMLERİNİ VAKİT GEÇİRMEDEN İŞLEMLER BAŞLAR BAŞLAMAZ YAPMALARI.

KURA ÇEKİMLERİ İLE İLGİLİ PROĞRAM

KURA ÇEKİMLERİ İSTİNYE AMATÖRLER EVİNDE YAPILACAKTIR.

****

****

HAZIRLAYAN: A.LEVENT ÖNEREN