ÜYE KULÜPLER
GRUPLAR (ANADOLU)
HAFTANIN MAÇLARI
HAFTANIN HAKEMLERİ
 

ZİYARETÇİ

SAYISI

Free blog counter
 

2014-2015 FUTBOL SEZONU

KİTAPÇIK YAYINLANDI.

KİTAPÇIĞI BURADAN İNCELİYEBİLİR VEYA YAZICIDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

KİTAPÇIK İÇİN TIKLAYIN.

****

Kur'an'ın Allah tarafından Cebrail isimli melek aracılığıyla İslam dininin Peygamberi Muhammed'e vahyedilmeye başlandığı gecedir. Kadir Gecesi'nden Mekke devrinde nazil olan ve Kur'an'ın doksan yedinci sûresi olan beş ayetlik Kadir Suresi'nde bahsedilir. Bu surede Kur’an’ın indirildiği Kadir Gecesi'nden bahsedildiği için bu sureye Kadir Suresi denmiştir. Kadir, 'azamet' ve 'şeref' demektir. Kadir Suresinde Kur’an’ın Kadir Gecesi'nde indirildiğinden, Kadir Gecesi'nin bin aydan daha hayırlı olduğundan, Kadir Gecesi'nin rahmet ve berekete vesile olduğundan, bu sebeple insanlık için taşıdığı değerlerdenbi bahsedilir.

Kadir Gecesi, Müslümanlara göre çok hayırlı ve mübarek bir gecedir. Kur'ân'da şöyle tanımlanmıştır:

"Şüphesiz ki Biz Kuran'ı Kadir gecesinde indirdik. (Ey Resulüm!)Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır. Melekler ve Ruh (Cebrail) o gecede Rablerinin izniyle her türlü iş için inerler de inerler.O gece, tanyerinin ağarmasına kadar bir esenliktir." 

 

SİTEMDEKİ DEĞİŞİKLİKLERİ GÖRDÜNÜZ MÜ.

2014-2015 FUTBOL SEZONUNA YENİLİKLERLE GİRECEĞİMİ BELİRTMİŞTİM .

YENİ SEZONDA SİTELER ARTIK YENİLİKLERLE DOLU OLACAK.YÖNETİM KURULLARI - BÜTÜN KATEGORİLERİ AYRI AYRI İZLEME-KULÜPTEN HABERLER-RESİM GALERİLERİ- HEM KULÜPLE İLGİLİ,HEMDE KATEGORİLERLE İLGİLİ BİLGİLER-SPORCULARIN KADRODAKİ RESİMLERİ TEK TEK,2013-2014 SEZONUNDA TAKIMLARA AİT BİLGİLER VE DAHA PEKÇOK YENİLİK SİTEMDE YER ALACAKTIR.AMATÖR SPOR İÇİN BU SİTE YETERLİ OLACAK.AMA DESTEK OLURSA.

YİNE TEKNİK VE FAYDALI BİLGİLER,DERS ALINMASI GEREKEN YAZILAR,DOĞRULAR VE YANLIŞLAR YİNE CESARETLE YER ALACAKTIR.YİNE BANA İNANALAR VE GÜVENENLERİN YANINDA OLUMSUZLUKLARI YAZDIĞIM İÇİN BANA KIZACAKLAR, TENKİT EDECEKLER,SAHAYA SOKMAYANLAR OLACAK AMA BEN YİNE DOĞRU BİLDİKLERİMİ, TECRÜBELERİMİ AÇIK VE NET OLARAK YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM.

BENİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.

BENİM SİTEMİN TAKIMLARI TAKİP VE İZLEME SİTESİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN.ÜYELERİMİN İÇİNDE KENDİ ÖZEL SİTELERİ OLAN KULÜPLERİNDE OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR.

SİTELERDE DÜZENLEMELER YAPILMAKTADIR.MAÇLAR BAŞLAMADAN ÖNCE ÜYE KULÜPLERİN SİTELERİ HAZIR OLACAKTIR. ŞAYET ÜYE KULÜPLERDEN DEVAM ETMİYECEK OLANLAR VARSA LÜTFEN ÇEKİNMEDEN BANA BİLDİREBİLİRLER.ÇOK AZ SAYIDA İLAVE SİTE ALABİLECEĞİM İÇİN TALEPTE BULUNANLARIN MUTLAKA BENİMLE GÖRÜŞMESİ GEREKECEKTİR.

 

2013-2014 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR.

HAKEMLER İSVEÇTE BAŞARILI SINAV VERDİLER.

HAKEM ARKADAŞLAR LÜTFEN BU YAZIMI OKUYUN VE SAKLAYIN.LAZIM OLUR.

BU SEZON LÜTFEN SAÇMALAMAYIN SİZLER İÇİN ÇOK İYİ ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞAN HAKEM DERNEĞİNİ VE OĞUZ HOCAMI ÜZMEYİN.

ÇOK DOĞRU HAKEMLER ÇIKTI.GÖRDÜKLERİNİ ÇALIYOR VE MAÇI KATLETMİYORLAR.SAHADA KENDİNİ KABUL ETTİRİP SAYDIRIYORLAR VEDE KORKMUYORLAR.BENİM ONLARA ONLARINDA BANA SAYGILARI DEVAM EDİYOR.

AMA HAKEMLERİN İÇİNDEKİ,HAKEM DERNEĞİNİ VE OĞUZ HOCAYI ZOR DURUMA DÜŞÜREN YANLIŞ YAPANLAR YOKMU VAR.AMA YİNEDE HAKEM DERNEĞİ ONLARA SAHİP ÇIKIYOR. ŞAYET BU YANLIŞLARI YAPANLAR DERNEĞE VEYA BÜYÜKLERİNE SORUPTA BU İŞLEMLERİ YAPIYORSA BUNU DEĞİŞTİRMEK ZOR DEĞİL.DERNEKTE ADİL HOCAMI SENELERDİR TANIRIM.KESİN OLARAK BİR OLAYDA TEK TARAFLI DAVRANMAZ VE HER ZAMAN DOĞRUNUN YANINDADIR.HİÇ YIKICI DEĞİL YAPICIDIR.ONUN İÇİN HERKEZ TARAFINDAN SEVİLİR VE SAYILIR.

ALLAH HAKEM ŞANSI VERDİ MAÇIMI BİTİRDİM DERSİN.MAÇI SAĞ SALİM BİTERİRSEN ÇEKER GİDER EVİNE HUZURLU OLURSUN.SEN DÜZGÜNSEN SANA KİMSE BİRŞEY DEMEZ.ACABA BEN VEYA ARKADAŞIM NE HATA YAPTI DERSENİZ İYİ YAPARSINIZ.KENDİNİ GELİŞTİRMEYEN KURALLARI ÖĞRENMEYEN,MAÇ İZLEMEYEN,MAÇTAN MAÇA GELEN HAKEMLER VAR.

3 MAYMUNU OYNAMAK (GÖRMEDİM,DUYMADIM.BİLMİYORUM) HAKEMLİGİN EN ÖNEMLİ ŞARTIDIR.BU KORKAKLIK VE İŞİ BİLMEMEZLİK DEĞİLDİR.SİZLER NASIL SPORCUYA KIZIP KART GÖSTERİYORSANIZ,SPORCULARDA SİZE KIZIYOR VE TEPKİ VERİYOR.BUNUN BİR DENGESİ VE KURALI OLMALI.SON DÜNYA KUPASINDA HAKEMİN GÖREVİNİN KART GÖSTERMEK DEĞİL MAÇI OYNATMAK OLDUĞUNU GÖRDÜNÜZ.BÜTÜN MAÇLARDA İLK YARININ SONUNA KADAR KART GÖSTERİLMEMEYE ÇALIŞILDI. MAÇLARDA ÖYLE POZİSYONLAR VARDI Kİ.TÜRKİYEDE OLSA SAHADA ADAM KALMAZDI.OLAY POZİSYON İCABIMI YOKSA KASITLIMI BUNUN AYIRIMINI YAPMAK ÇOK ÖNEM KAZANIYOR.BİR-İKİ-ÜÇ DİYE SAYMAK,SPORCUYA TAHAMMÜL ETMEKTİR.TAHAMMÜLSÜZ,ANLAYIŞSIZ, GADDAR,PSİKOPAT İNSANDAN HAKEM OLMAZ.

BİR HAKEMDE PEKÇOK MESLEK SAHİBİNE AİT MEZİYETLERDEN ÇOĞU OLMALIDIR. BABA, ARKADAŞ, HAKİM, AVUKAT, PSİKOLOG,RUH DOKTORU, MUHASEBECİ, ÖĞRETMEN,TALEBE, EMNİYET AMİRİ,ORKESTRA ŞEFİ,ATLET,PAZARLAMACI AMA BUNLARIN YANINDA İYİ BİR HAKEM OLMALIDIR. YENİ HAKEMLER BEN NE KADAR ÇOK KART GÖSTERİRSEM İYİ HAKEM OLURUM DİYE DÜŞÜNÜYOR.ÇOK YANLIŞ.

HAKEMİN GÖREVİ MAÇI KAZASIZ BELASIZ VE SAĞ SALİM YÖNETMEKTİR.

BİR HAKEM KESİNLİKLE YALANCI,KORKAK,BİLGİSİZ,SAHTEKAR,ARTİST,KABADAYI,KAPRİSLİ,UKALA,KENDİNİ DEV AYNASINDA GÖREN,DÜDÜĞÜ VE KALEMİ SAĞLAM OLMAYAN,HAK YİYEN,EMEK ÇALAN BİRİ OLMAMALIDIR.

VARMISINIZ KÖTÜLERİ İÇİMİZDEN TEMİZLİYELİM. ( KİM OLURSA )

GEÇENLERDE EMEKLİ BİR HAKEMİN ARKADAŞINA YAZDIĞI MESAJDA " AYIP ETTİN BEN 30 SANİYEDE ADAM ATMIŞ BİRİYİM" DİYE BÖBÜRLENDİĞİNİ ESEFLE OKUDUM.BU KİŞİ ÖRNEK ALINSA HAKEMLİĞİN VAY HALİNE.

DİKKAT EDİYORUM MAÇTA KONTROLÜ ELİNDEN KAÇIRIP,SPORCULARIN TEPKİSİ OLAN HAKEMLER VAR.BUNLAR MAÇTA KONTROLLERİNİ KAYBEDİP DAHA FAZLA HATA YAPIYORLAR. BEN ATTIĞI SPORCUYA MAÇTAN SONRA SARILAN HAKEM GÖRDÜM.ATTIĞI SPORCUNUN HAKLISIN HOCAM DEYİP ELİNİ SIKIP SAHAYI TERKEDENLERİ GÖRDÜM.BÖYLE OLAN HAKEM SAYISI O KADAR AZKİ.FAKAT AYNI ZAMANDA ATTIĞI SPORCUDAN DAYAK YİYEN PEK ÇOK HAKEM DE GÖRDÜM.

HAKEMLER DÖŞEME RAPORLA CEZA VERDİĞİ SPORCULAR TÜRÜBÜNLERDE SEYİRCİ OLUP,SİZE DAHA ZARARLI OLABİLİYORLAR. BUNU BİLİYORMUSUNUZ.HAKEM DAYAK YER ACABA DÜŞÜNÜR MÜ.BEN DAHA ÖNCE NE HATALAR İŞLEDİM.KİMLERE ZARAR VERDİM. VEYA HANGİ ARKADAŞ YÜZÜNDEN DAYAK YEDİM DİYE.

BİR HAKEM BANA HAKSIZ YERE 4-8-10-20 MAÇ CEZA VERDİRSE,BEN TÜRBÜNLERDE POTANSİYEL O HAKEMİN VEYA HAKEMLERİN DÜŞMANI OLURUM.DEMEK SİZİN DIŞARIDA POTANSİYEL ÇOK DÜŞMANINIZ VAR.BİR HAKEM İÇİN DÜŞMAN KAZANMAK ÇOK KOLAY. DOST KAZANMAK ÇOK ZOR.DOST KAZANIN İYİ HAKEM OLUN.

ÖRNEK VEREYİM. 2.AMATÖRÜN İLK HAFTASINDA SPOR AKADEMİSİNDE DZ.İŞLETMELERİ KALECİSİ İLE HAKEM KAMİL KARAYTU BİR SARILIP SELAMLAŞTILAR Kİ GÖRMEYİN.ŞAŞIRDIM.ÇÜNKİ KAMİL HOCAYLA O KALECİ AYNI YAŞTALAR ÇOK İYİ BİR DOST OLMUŞLAR.ÇÜNKİ İKİSİDE SENELERİN SAHALARDAKİ TEMSİLCİLERİ.DÜRÜST İNSANLAR BİRBİRLERİNE SAYGILARI VAR.

BU HAKEMİN AYNI İNSANLARLA KARŞILAŞMA ŞANSIN YOK MU VAR.YANLIŞ YAPMIŞSAN TEPKİ GÖRÜRSÜN,DOĞRU YAPMIŞSAN SAYGI GÖRÜRSÜN.MAÇIN BİTİMİNDE VE GÖRDÜKLERİNDE SAYGI GÖSTERİLEN VE SEVİLEN ÇOK HAKEM VAR.BUNLAR BU MEZİYETİ NASIL KAZANIYOR.DÜŞMANLIK YAPMADIĞINDAN.

YOKSA HAYALİ SENARYOLAR YAZIP,ZATEN 3-5 TANE OLAN KÜFÜRLERİ RAPORA YAZARAK BİZ BİR AİLEYİZ DENİLEN CAMİADA SPORCULARI DÜŞMAN GÖRMENİN ALEMİ NE (SAHALARDA KÜFÜR EDİLMEDİĞİNİ SAVUNMUYORUM.)

BURADA SAHALARDA HAKEMLERİN TAVİZ VERMESİNİ,KURAL DIŞINA ÇIKMASINI,KART GÖSTERMEMESİNİ SAVUNDUĞUM SANILMASIN.HER MAÇIN TANSİYONU FARKLIDIR.KISA SÜREDE ÇOK ACİL KARAR VERME ŞANSLARI VAR.HATASIZ VE DOĞRU KARAR VERMEK ÇOK ÖNEMLİDİR.İŞTE HAKEMLİĞİNİZ BURADA ORTAYA ÇIKAR.HAKEM HATA YAPAR.İŞTE BU HATALARIN ORANI NE KADAR AZ OLURSA HAKEMLİKTE İYİ OLUR VE YÜKSELİRSİNİZ.

MAÇA ÇIKIN ADAM GİBİ MAÇINIZI YÖNETİN,SPORCULARIN GAZINI ALIN,DAYI OLMAYIN,EZİKLİK GÖSTERMEYİN,KURALLARI KENDİNİZE GÖRE UYGULAYIN.BİLGİNİZE VE OTORİTENİZE GÜVENİN.AMA 3 MAYMUNU OYNAMAYIDA BİLİN.

DÖŞEME RAPOR YAZMAK (GÖRMEDİĞİNİZ VE DUYMADIĞINIZI YAZMAK) YARGISIZ İNFAZDIR.RAPORUNUZDA DÖŞEDİKLERİNİZ SPORCULARA YÜKSEK CEZA OLARAK VERİLİYOR.SİZLERİNDE KULAKLARI ÇINLIYOR.HİÇ MERAK ETMEYİN.AYRICA HER GÖRDÜĞÜNÜZÜ,HER DUYDUĞUNUZU YAZMAK ZORUNDA DA DEĞİLSİNİZ.

HAKSIZMIYIM.

FAKAT HAKEMLERİN İÇİNDE ÇOK YETENEKLİ DÖŞEMECİLER VE ONLARIN ÇOK YETENEKLİ AKIL HOCALARI VAR.MESELE BUNLARI DÜZELTMEK.DUYMADAN,GÖRMEDEN,BAŞKASININ TELKİNİ İLE RAPOR YAZANLAR VAR.BÜYÜKLERİNE KARŞI SAYGISI OLMAYAN KENDİNİ DEV AYNASINDA GÖRENLER VAR.

MAÇ BİTMİŞ,SANA KİMSE DOKUNMAMIŞ.ODANA GİTMİŞİN RAPORUNA SENARYO DÖŞEMENİN GEREĞİ NE.BU YÜZÜNDEN ARKADAŞLARINIZ MAÇLARDA DAYAK YİYİYOR.TEPKİ ALIYORSUNUZ.YAPMAYIN.SADECE GÖRDÜĞÜNÜZÜ VE DUYDUĞUNUZU YAZIN.DIŞARDAN SİZİ YÖNLENDİRENLERİ TERSLEYİN.DELİKANLI OLUN.

BENİ SEVERSİNİZ,SEVMEZSİNİZ,SAYARSANIZ,SAYMAZSANIZ AMA BENİM BURAYA YAZDIĞIM ŞEYLERDE ALINMAK YERİNE DERS ALIRSANIZ SEVİNİRİM. 20.07.2014

 

SELAMİ ALİ SPOR TESİSLERİNDE HER AKŞAM

İFTAR VAR.

ÜSKÜDAR KULÜPLER BİRLİĞİNİN UHDESİNDEKİ SELAMİ ALİ YEŞİL SAHA SPOR TESİSLERİNDE HEM SPOR

YAPANLARA HEMDE SEMT SAKİNLERİNDEN İFTARINI AÇMAK İSTEYENLERE HER AKŞAM İFTAR VERİLMEKTEDİR.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİNİN İMKANLARI İLE SELAMİ ALİ YEŞİL SAHA SPOR KULÜBÜ BAŞKANI SAYIN

ÖZKAN OĞUZATAKIN ORGANİZASYONU İLE RAMAZAN BOYUNCA HER AKŞAM İFTARLAR GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

SELAMİ ALİNİN BU AKŞAMKİ MİSAFİRLERİ 19.30 DA ANTREMANI OLAN ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 SPOR KULÜBÜNÜN

SPORCULARIYDI.TANSU HOCANIN SIKI BİR ANTREMANI SONRASI NERDEYSE TAKIMIN TAMAMINA YAKINI ORUÇLU OLAN

SPORCULAR ÖZKAN BAŞKANIN MİSAFİRİ OLDULAR.

****

SİTEME REKLAM ALINMASI

2014-2015 FUTBOL SEZONUNDA SİTEME REKLAM ALINACAKTIR. VERİLECEK OLAN HER REKLAM

BU YIL 1.AMATÖRE ÇIKAN SULTANTEPE AMATÖR TAKIMINA KAYNAK OLACAKTIR.

KULÜPLERİMİZİN SPOR OKULLARI - OYUNCU DENEMELERİ-AÇILIŞLARI - SPORLA İLGİLİ MALZEME SATANLAR

BUNA BENZER REKLAM VERİLMESİ DURUMUNDA GELİRİNİN TAMAMI SULTANTEPE TAKIMINA VERİLECEKTİR.

HİÇBİR GELİRİ OLMAYAN YILLARIN TAKIMI SULTANTEPE YAŞADIĞI BÜYÜK YIKIMDAN SONRA TOPARLANMA

AŞAMASINDA BİR NEBZE KATKIM OLACAKSA SEVİNİRİM.

BU NEDENLE REKLAMLARINIZI BEKLİYORUM.

REKLAM SÜRELERİ SEZONLUK-3 AYLIK-AYLIK-15 GÜNLÜK VE HAFTALIK OLABİLECEKTİR.

SPORA KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

HELAL OLSUN HAKAN HOCAM.

DUDULLU TAKIMINDA BÜYÜK İŞLER YAPAN DEĞERLİ HOCAM HAKAN ARSLANCAN MEMLEKETİ SOMADA MADEN KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN MADENCİ ÇOCUKLARINA SPORU AŞILIYARAK ONLARI TOPLUMA KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYOR.

BENİMDE SİTEMDE YER VERDİĞİM MALZEME YARDIMI KONUSUNDA PEKÇOK KULÜBÜN HAKAN HOCA VE TALEBELERİNE SPOR MALZEMESİ KONUSUNDA ÇOK HASSAS DAVRANARAK MALZEME YOLLADIKLARINI BİLİYORUM.

SOMADA BİR BAYAN FUTBOL TAKIMI KURAN HAKAN HOCA ÇOCUKLARA MADEN KAZASINI UNUTTURACAK ÇALIŞMALAR YAPARAK MEMLEKETİ SOMAYA HİZMET ETMEKTEDİR.

KURULAN TAKIMIN İSMİ : 301 SOMA ZAFERSPOR

Hakan hocanın facebook sayfasından yapılanları görebilirsiniz.

****

2014-2015 SEZONU İÇİN NE YAPMALIYIZ.

1 - 11 AĞUSTOS 2014 SAAT 17.00 YE KADAR LİGE KATILIM EVRAKLARINI DOLDURUP İL TEMSİLCİLİĞİNE TESLİM ETMEMİZ GEREKİYOR.

KATILIM EVRAKLARI İÇİN TIKLAYIN.

BU EVRAKLAR NELERDİR.

1 - 2014-2015 FUTBOL SEZONU AMATÖR SPOR KULÜPLERİ BİLGİ FORMU,YETKİ BELGESİ,İMZA SİRKÜLERİ

2 - KARAR DEFTERİNE YAZILMASI GEREKEN KARAR ÖRNEĞİ.

3 - LİGE KATILIM FORMU (BU FORMDA İSTENEN BİLGİLER YAZILMALIDIR.)

4 - TAAHÜTNAME (HER KULÜBÜN İMZALAYIP VERECEĞİ TAAHÜTNAME ÖRNEĞİ)

5 - STAD İZN BELGESİ (BU FORMDA TAKIMLAR OYNAMAK İSTEDİKLERİ VE ANLAŞTIKLARI STAD VE KULÜP YETKİLİLERİNDEN ALACAKLARI İMZALI BELGEYİ VERECEKLERDİR.KULÜPLERE AİT SAHALARDA İZİN ALINMADAN TFF İL TEMSİLCİLİĞİ DIŞINDA O SAHALARA MAÇ VERİLMEZ.)

BU EVRAKLARI VERİRKEN BANKA MAKBUZLARINIDA VERİLMESİ GEREKİYOR.

1 - TFF HESABINA 200.00 TL. GARANTİ BANKASI 1.LEVENT ŞUBESİ 186-6297758 HESABA ÜCRETSİZ.

2 - İASKF NİN T.İŞ BANKASI A.Ş. YENİKÖY ŞUBESİNDEKİ 1151-211145 HESABINA ÜCRET ALINMAMASI GEREKİR.ŞAYET ÜCRET ALINIYORSA BUNA İASKF NİN MÜDAHALE EDEREK BANKA İLE ANLAŞMA YAPMASI ŞART.YOKSA İŞ BANKASI YENİKÖY ŞUBESİNDEN ÜCRETSİZ YATIRABİLİRSİNİZ.

VİZE VE FİLİZ LİSANSLARINIZI BİRAN EVVEL VERİN.

HANGİ KATEGORİDE OLURSA OLSUN SPORCULARINIZIN VİZE VE FİLİZ LİSANSLARINI BİRANEVVEL VEREREK LİSANS YIĞILMASINI ÖNLİYEBİLİRSİNİZ.14.07 2014 TARİHİNDEN İTİBARENDE TRANSFER İŞLEMLERİ BAŞLAMIŞTIR.

2014-2015 SEZONUNDA AMATÖR KÜMELERDE UYGULANACAK ESASLAR KİTAPÇIĞI

İÇİN TIKLAYIN

****

KATİBİM BAŞLIYOR.

HERYIL LİG MAÇLARI ÖNCESİ DÜZENLENEN KATİBİM FESTİVALİ BÜNYESİNDE FUTBOL TURNUVASINA BU YIL

SÜPER AMATÖRDEN 3 TAKIM 1.AMATÖRDEN 8 TAKIM VE ÜST KATEGORİDEN 3 TAKIM GENÇLERLE KATILIYOR.

A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
İST.KEMAH
ÇAMLICA
BARBAROS
V.TAYFUN
ACIBADEM ÜSK.
SULTANTEPE
BAĞLARBAŞI
ÇENGELKÖY
SELİMİYE
ANADOLU ÜSK.
ÖZKARACAAHMET
BEYLERBEYİ
ÜSK. ANADOLU
KİRAZLITEPE
-
-

MAÇLAR 2 AĞUSTOSTA BAŞLIYACAKTIR.

ANADOLU ÜSK.-BEYLERBEYİ VE ÇENGELKÖY GENÇ TAKIMLARI İLE KATILACAKLARDIR.

İLK HAFTA MAÇLARI

A GRUBU İST.KEMAH ÜSK.ANADOLU
-
A GRUBU ACIBADEM ÜSK. SELİMİYE
-
B GRUBU ÇAMLICA KİRAZLITEPE
-
B GRUBU SULTANTEPE ANADOLU ÜSK.(PRF.)
-
C GRUBU BARBAROS BAĞLARBAŞI
-
D GRUBU V.TAYFUN ÇENGELKÖY (BAL)
-

ANADOLU YAKASININ EN BAŞARILI TAKIMI

SELİMİYE ÇALIŞMALARA BAŞLADI.

BİLHASSA ALT YAPILARDA BAŞARILI OLAN SELİMİYE BU SEZON ÇALIŞMALARINA YİNE BAŞARILI OLAN

GENÇLERLE BAŞLADI.T.ŞAMPİYONU OLAN U-17 TAKIMININ BÜTÜN SPORCULARININ YER ALDIĞI A TAKIMI

BU YIL LİGDE GENÇLERLE MÜCADELE EDECEKTİR.

TAKIMI BU YILDA SAVAŞ HOCA ÇALIŞTIRACAKTIR.

SAVAŞ HOCA VE TALEBELERİNE 2014-2015 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİM.

ÜSK.ANADOLU 1908 SAHAYA İNDİ.

2013 - 2014 FUTBOL SEZONUNDA 1.AMATÖRE ÇIKAN ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 TAKIMI HOCALARI TANSU AÇABEY NEZARETİNDE SELAMİALİ TESİSLERİNDE İLK ÇALIŞMASINI YAPARAK SEZONU AÇTI.

2 AĞUSTOSTA BAŞLIYACAK KATİBİM FUTBOL TURNUVASINDA A GRUBUNDA YER ALAN ÜSK.ANADOLU 2014-2015 FUTBOL SEZONUNDA SÜPER AMATÖRE ÇIKMAYI HEDEFLİYOR.

BU NEDENLE ÇAMLICADAN ZAHİR VE İSMAİL CİZREDEN OĞÜN , ÖZKARACAAHMETTEN METİN OKTAY VE İST.KEMAHTAN ERDEMİ KADROSUNA KATAN ÜSK.ANADOLU 3-4 TRANSFER DAHA YAPARAK LİGE KATILMAYI PLANLAMAKTADIR.

ÜSKÜDAR ANADOLU TAKIMI VE TANSU HOCAYA 2014-2015 SEZONUNDA BAŞARILAR DİLERİM.

ÜSK.ANADOLU 1908

****

KULÜPLERİN DİKKATİNE

MAÇLAR NE ZAMAN BAŞLIYACAK.

SÜPER AMATÖR : 06-07 EYLÜL 2014

1.AMATÖR : 13-14 EYLÜL 2014

U-15 TAKIMLAR : 20-21 EYLÜL 2014

U-17 TAKIMLAR : 27-28 EYLÜL 2014

U-11 TAKIM : 11-12 EKİM 2014

KULÜPLERİN HAZIRLIKLARINI BUNA GÖRE YAPMALARI.

ÖZELLİKLE FİLİZ VE VİZE İŞLEMLERİNİ VAKİT GEÇİRMEDEN İŞLEMLER BAŞLAR BAŞLAMAZ YAPMALARI.

KURA ÇEKİMLERİ İLE İLGİLİ PROĞRAM

KURA ÇEKİMLERİ İSTİNYE AMATÖRLER EVİNDE YAPILACAKTIR.

****

****

SULTANTEPE MİNİK HENTBOL

TAKIMININ BAŞARISI

ALANYAYA RAMAZAN DEMİRCİ AÇIKALAN HENTBOL ŞAMPİYONASINA GİDEN SULTANTEPE MİNİK

HENTBOL TAKIMI BURADA YAPTIĞI MAÇLAR SONUNDA TURNUVA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU.

MİNİK HENTBOLCULARI KUTLUYORUM.

****

HAZIRLAYAN: A.LEVENT ÖNEREN