ZİYARETÇİ

SAYISI

Free blog counter

ÖZEL SİTE

T.ŞAMPİYONASI MAÇLARI İZLEME

****

****

 

****

 

GRUP
NO

 

GRUP MERKEZİ
VE
TARİHLERİ

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU
2014 – 2015 SEZONU NIKE PREMİER CUP U 15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI
GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ VE MÜSABAKALARA KATILACAK İLLER

 

1

 İSTANBUL
12 – 14 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

-

 

-

 

2

 EDİRNE
12 – 15 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

KOCAELİ

 

KOCAELİ

 

TEKİRDAĞ

 

KIRKLARELİ

 

3

 KOCAELİ
12 – 15 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

TEKİRDAĞ

 

EDİRNE

 

SAKARYA

 

YALOVA

 

4

 YALOVA 12 – 15 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

BURSA

 

BURSA

 

SAKARYA

 

BALIKESİR

 

5

 SAKARYA 12 – 15 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

KOCAELİ

 

KOCAELİ

 

BOLU

 

ZONGULDAK

 

6

 BALIKESİR
12 – 15 MART 2015

 

İSTANBUL

 

İSTANBUL

 

BURSA

 

BURSA

 

ÇANAKKALE

 

MANİSA

 

U-13 LİGİ BAŞLIYOR.

NOT: LÜTFEN TAKIM ÇIKARAMIYORSANIZ KATILMAYIN.

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF

SÜPER AMATÖR PLAY OFF MAÇLARI

3.HAFTA MAÇLARI 28.02-01.03.2015

SAHASI
SAAT
EV SAHİBİ MİSAFİR
SKOR
ÇAYIRBAŞI
14.30
VEFASPOR PAŞABAHÇE
1 - 1
MAHMUTBEY
14.30
NİŞANTAŞI

İSTİKLAL

1 - 1
NAMIK SEVİK
14.30
SELİMİYE YEŞİLKÖY
0 - 1
AVCILAR BEL.
14.30

BEŞYÜZEVLER

ZARA EKİNLİ
1 - 0
ÇAYIRBAŞI
14.30

GÜLSUYU

GAZİ MAHALLESİ

1 - 4
B.PAŞA BEL.
14.30
ALEMDAĞ TUNASPOR
0 - 2
SELİMİYE
14.30
ATAŞEHİR ÇAMOLUK

ORTAKÖY

1 - 1
ALEMDAĞ
14.30
ALİBEYKÖYSPOR BULVARSPOR
1 - 4

****

****

****

 

2.AMATÖR BAŞLIYOR.

BENİ KİMSENİN DİNLİYECEĞİNİ ZANNETMİYORUM.AMA BEN YİNEDE BAZI ÖNERİLERDE BULUNACAĞIM.

1 - GENÇ VE ACEMİ HAKEMLER MAÇLARINIZI YÖNETECEK.ELLERİNDEKİ MALZEME BU.HER KARARA İTİRAZ EDİP KENDİNİZİ YIPRATMAYIN.İÇLERİNDE İYİLERİDE VAR ONLARADA YARDIMCI OLUN.HAKEMLERİN MAÇLARI İYİ NİYETLE YÖNETTİKLERİNİ UNUTMAYIN.

2 - HAKEMLERE KARŞI SAYGILI OLMAYIP, SAÇMALARSANIZ ALACAĞINIZ CEZALAR SİZE OLDUĞU KADAR TAKIMINIZADA YANSIYACAKTIR.ŞAMPİYONLUĞA SOYUNAN BİR TAKIM OYUNCULARININ HAKEM VE RAKİPLE OYNAMALARINDAN DOLAYI ŞAMPİYONLUK HAYALLERİ SUYA DÜŞEBİLECEK.

3 - RAKİP TAKIMA KARŞI YAPILAN HERHANGİBİR KÖTÜ MUAMELE TFF DEN MİSLİ İLE CEZA GÖRECEKTİR.

4 - HAKEME KARŞI YAPILAN FİİLİ SALDIRILARDA CEZA ORANLARI 10-15 VE 22 MAÇA KADAR ÇIKABİLİYOR.

5 - RAKİBE KARŞI YAPILAN OLUMSUZ DAVRANIŞLARDA İSE TAKIMINIZIN İÇ SAHA AVANTAJINI KAYBEDERSİNİZ.

HER HAFTA UZAK YERE GİDEREK YAPTIKLARINIZA ÇOK PİŞMAN OLABİLİRSİNİZ.

6 - DİMYADA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLMAYIN.

HAKEMLERE KARŞI NE OLURSA OLSUN SAYGILI OLUN.KAYBETMEZSİNİZ.

RAKİPLERİNİZE KARŞI EN İYİ ŞEKİLDE EV SAHİPLİĞİ YAPINKİ ONLARDA SİZE AYNI DAVRANSIN.

SARI VE KIRMIZI KART UYGULAMASINDA EN FAZLA KART İTİRAZ VE FAZLA KONUŞMAKTAN OLDUĞUNU HATIRLAYIN.HAKEMLER SİZİ DİNLEMEZ ONLARA HAKEMLİK ÖĞRETMEYİN.BEN HER ZAMAN SÖYLERİM HAKEMİN TAKIMI OLMAZ.BU NEDENLE TAKIMLARDAN FARKLI FORMA GİYERLER.HATA YAPARLAR BUNU DOĞAL KARŞILAYIN.

BİLHASSA MAÇ BİTİMLERİNDE HAKEMLERE SARF ETTİĞİNİZ BÜTÜN SÖZLER MİSLİ İLE SİZE CEZA OLARAK GERİ DÖNER.RAPORLARA ÖYLE ŞEYLER YAZILIR Kİ.SİZ BİLE ŞAŞIRIRSINIZ.

SAHAYA ÇIKIP TOP OYNAYIN,TAKIMINIZIN KAZANMASI İÇİN UĞRAŞIN.HEP İYİ İNSAN OLUN........

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.......

 

2.AMATÖR İZLENEN TAKIMLAR VE GRUPLARI....

2.AMATÖRDE MAÇLARI İZLENECEK TAKIMLAR SELAMSIZ-DOĞANGÜNEŞ VE ÜSKÜDAR 1919 KULÜPLERİDİR.

BU ÜÇ KULÜBÜN 13-15 VE 18.GRUPLARI MAÇLARI,PUAN DURUMU VE MAÇ SONUÇLARI YUKARIDAKİ LİNKLERDEN

TAKİP EDİLECEKTİR. AYRICA BU TAKIMLARIN MAÇLARI RESİMLERLE DESTEKLENECEKTİR.

 

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 GELİYOR...

HAKEMLER : BURAK ŞENER - ABDULLAH UĞUR SARI - SERDAR SOYDAN

4.HAKEM : GÖRKEM KARGIAGE

SAHA KOM : ADEM AK

****

A.ÜSKÜDAR 1908
2
SANDIKLISPOR
0

GOLLER : Dk.37 CENK-Dk.93 CAN (ANADOLU ÜSK.1908)

SAHA : BEYLERBEYİ GÜN : 01.03.2015 PAZAR SAAT : 13.30

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908

****

 

2.AMATÖR KÜMENİN YENİ TAKIMI

ÜSKÜDAR SPOR GALİBİYETLE BAŞLADI.

HAKEMLER : YAĞIZ GÖNÜLTAŞ-ALAATTİN DEMİR-UĞUR ALTAY

SAHA KOM : CAN TELCİ

ÜSKÜDAR SPOR
3
UĞUR MUMCU
2

SAHA : SELİMİYE GÜN : 28.02.2015 CUMARTESİ SAAT : 13.30

ÜSKÜDAR SPOR
UĞUR MUMCU

****

 

ÇAKMAK U-14 TEN KAVACIK A EŞİT TARİFE

U-14 TAKIM 35.GRUP 8.HAFTA

HAKEM : KENAN EMİR YILDIZ

SAHA KOM : CÜNEYT TUNCER

ÇAKMAKSPOR
2
KAVACIK
0

SAHA : ÇAKMAK GÜN : 01.03.2015 PAZAR SAAT : 12.00

ÇAKMAKSPOR U-14
KAVACIK U-14

BAĞLARBAŞI-KARABEKİR DÖRT-DÖRTLÜK

U-19-1.KÜME TAKIM 7.HAFTA

HAKEMLER : ATAKAN KOZİK-FURKAN OLCAŞ-KENAN EMİR YILDIZ

SAHA KOM : CÜNEYT TUNCER

BAĞLARBAŞI
4
KARABEKİRSPOR
4

SAHA : ÇAKMAK GÜN :01.03.2015 PAZAR SAAT : 15.00

BAĞLARBAŞI U-19-A
KARABEKİRSPOR U-19-A
 

BAĞLARBAŞI U-16 NAMAĞLUP LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR.

U-16 TAKIM 35.GRUP 7.HAFTA MAÇI

HAKEMLER:MESUT ÜSTÜNDAĞ-MEHMET AYKUT KAYA-İRFAN AĞİN

SAHA KOM : İLYAS SERT

İST.KARTAL BEL.
0
BAĞLARBAŞI
5

GOLLER : Dk.25 ÇAĞRI- Dk.60 DOĞUKAN-Dk.70-72 SEFA-Dk.80 ERİNÇ (BAĞLARBAŞI)

SAHA :K.YUNUS TARİH : 28.02.2015 CUMARTESİ SAAT: 12.30
İST.KARTAL BEL. U-16
BAĞLARBAŞI U-16
 

LİBADE ÇENGELKÖYÜ ZORDA OLSA GEÇTİ.

U-14 TAKIM 30.GRUP 8.HAFTA

HAKEM :VEFA KAYA

SAHA KOM :ADEM AK

****

ÇENGELKÖY
1
LİBADE
2

GOLLER : Dk.4 M.EMİN(ÇENGELKÖY)-Dk.33 OĞUZHAN K.K.-Dk.45 FURKAN (LİBADE)

SAHA : SPOR AKADEMİSİ GÜN : 28.02.2015 CUMARTESİ SAAT : 09.00

ÇENGELKÖY U-14
LİBADE U-14
 

ÇAKMAK KAVACIK ENGELİNİ AŞTI.

U-16 TAKIM 31.GRUP 8.HAFTA

HAKEMLER : YUSUF KÜÇÜKAŞÇI-VEFA KAYA-ERDİNÇ YAMAN

SAHA KOM :ADEM AK

****

KAVACIK
0
ÇAKMAKSPOR
2

SAHA : SPOR AKADEMİSİ GÜN : 28.02.2015 PAZAR SAAT :11.00

KAVACIK U-16
ÇAKMAKSPOR U-16
 

TFF İSTANBUL SİTESİNDE

MAÇ PROĞRAMI VE HAKEMLİ PROĞRAM MEVCUTTUR.

28.02.2015 CUMARTESİ

ÇUBUKLU       

13.00

ÇUBUKLU - SELİMİYE

U-12

24.GRUP

3 - 1

DEREAĞZI      

10.00

FENERBAHÇE A.Ş. - KARTALSPOR

U-12

24.GRUP

1 - 2

ÇUBUKLU        

15.00

RÜZGARLIBAHÇE - ÇAMLICASPOR

U-12

26.GRUP

1 - 3

GÜLENSU        

13.00

VALİDE TAYFUN - KARTAL YUVASI

U-12

30.GRUP

1 - 4

GÜMÜŞSUYU

15.00

ÇEKMEKÖYSPOR - ÇENGELKÖY

U-12

26.GRUP

4 - 1

KARABEKİR   

11.00

İSTANBUL ATAŞEHİR - LİBADE

U-12

28.GRUP

0 - 5

KARABEKİR  

12.00

İDEALTEPESPOR - ÖRNEK GENÇLİK

U-12

28.GRUP

3 - 3

KARABEKİR  

14.00

BAĞLARBAŞI - ÜMRANİYE

U-12

24.GRUP

0 - 4

ALEMDAĞ    

10.45

TAŞDELEN - PAŞABAHÇE

U-14

30.GRUP

2 - 4

DUDULLU      

12.30

VALİDE TAYFUN - ÇUBUKLU

U-14

30.GRUP

1 - 9

K.YUNUS        

10.45

YENİDÜNYA SPOR – S.TEPE ZİGANA

U-14

30.GRUP

1 - 11

SPOR AKA     

09.00

ÇENGELKÖY - LİBADE

U-14

30.GRUP

1 - 2

ÇAKMAK     

12.30

TAÇSPOR - SANCAKTEPE

U-14

34.GRUP

4 - 2

ÇAKMAK        

14.00

İÇERENKÖY İ.Y. - KURTKÖYSPOR

U-14

34.GRUP

0 - 7

BULVAR   

09.00

MALTEPE BELEDİYE - DUDULLU

U-14

34.GRUP

0 - 3

ORTAÇEŞME

10.45

ORTAÇEŞME - FK 1864

U-14

34.GRUP

2 - 4

BAŞIBÜYÜK       

13.00

MALTEPE - İSTANBUL GÜNGÖREN

U-14

38.GRUP

1 - 5

TUZLA           

11.30

TUZLASPOR - ÇATALCA

U-14

38.GRUP

6 - 0

ÜMRANİYE   

11.30

ÜMRANİYE - KARAGÜMRÜK

U-14

38.GRUP

2 - 0

ORTAÇEŞME 

14.30

TOKATKÖY - BEYKOZ 1908

U-16

31.GRUP

0 - 7

PAŞABAHÇE

11.30

GÜMÜŞSUYU - ÜSKÜDAR SALACAK

U-16

31.GRUP

8 - 1

SPOR AKA      

11.00

KAVACIK - ÇAKMAKSPOR

U-16

31.GRUP

0 - 2

 

 

BAL.YEŞ.BAĞLAR-CEV.G.GÜCÜ

U-16

31.GRUP

3 – 0 H.

KARTAL 75.   

10.45

CEV. ANADOLU - ÜSK. İCADİYE

U-16

33.GRUP

7 - 2

ÇAVUŞBAŞI  

14.30

ÇAVUŞBAŞI - KARTALGÜCÜ

U-16

33.GRUP

6 - 2

İÇERENKÖY   

12.30

ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÖRNEK GEN.

U-16

33.GRUP

2 - 2

KURTKÖY     

12.30

PENDİK ESENYALI - ÇAMLICASPOR

U-16

33.GRUP

0 - 3

ÇAKMAK       

14.30

KEMAHSPOR - ŞİLE YILDIZ

U-16

35.GRUP

1 - 4

K.YUNUS      

12.30

İSTANBUL KARTAL BLD - BAĞLARBAŞI

U-16

35.GRUP

0 - 5

FİKİRTEPE     

10.45

F.TEPE D.PINAR - KARABEKİRSPOR

U-16

35.GRUP

1 - 4

 

 

ATALAR - SELİMİYE

U-16

35.GRUP

0 – 3 H.

YENİSAHRA  

12.30

LİBADE - ÇEKMEKÖYSPOR

U-19 A

18.GRUP

3 - 3

PAŞABAHÇE    

13.00

ÇUBUKLU - DUDULLU

U-19 A

18.GRUP

3 - 1

FİKİRTEPE 

14.30

VALİDE TAYFUN - ORTAÇEŞME

U-19 A

18.GRUP

3 - 0

İDEALTEPE   

11.30

İDEALTEPESPOR - FENERYOLU

U-19 A

18.GRUP

14 . 0

ALEMDAĞ     

12.30

MODAFEN - ÇENGELKÖY

U-19 A

20.GRUP

0 - 2

BULVAR        

10.15

K.BULVARSPOR - 1877 ALEMDAĞ

U-19 A

20.GRUP

9 - 1

KURTKÖY     

14.30

KURTKÖYSPOR - YONCASPOR

U-19 A

20.GRUP

3 - 0

İST.SİTE          

14.30

SİTESPOR - ARTUKBEY İ.Ö

U-19 A

20.GRUP

2 - 0

TUZLA            

15.00

TUZLASPOR - A.ÜSKÜDAR 1908

U-19 A

24.GRUP

3 - 0

BAŞIBÜYÜK   

15.00

MALTEPE - GAZİOSMANPAŞA

U-19 A

24.GRUP

1 - 2

S.BEYLİ 75.    

14.30

İST. ESNAF SPOR - AKBABA KÖYÜ

2.AL.

13.GRUP

3 - 3

PAŞABAHÇE

15.00

MESUDİYE - KÜÇÜKBAKKALKÖY

2.AL.

13.GRUP

1 - 0

İDEALTEPE    

15.00

MALTEPE YILDIZ - ÇİĞDEMSPOR

2.AL.

13.GRUP

8 - 2

İÇERENKÖY    

14.30

İSTANBUL ATAŞEHİR - GİRNE GENÇLİK

2.AL.

13.GRUP

0 - 1

ALEMDAĞ      

14.30

ÜSKÜDAR İCADİYE - SELAMSIZ

2.AL.

13.GRUP

4 - 3

ÜMRANİYE     

15.00

YENİDÜNYA SPOR - ANADOLU KAVAĞI

2.AL.

15.GRUP

1 - 12

SELİMİYE    

13.30

ÜSKÜDAR SPOR - UĞUR MUMCU

2.AL.

15.GRUP

3 - 2

İDEALTEPE    

13.00

ESENKENT - KAVAKPINAR

2.AL.

15.GRUP

0 - 1

YENİSAHRA  

14.30

ERENKÖY ACAR - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ

2.AL.

15.GRUP

4 - 1

 

 

SOĞANLIK - HASANPAŞA

2.AL.

15.GRUP

3 - 0 h.

SELİMİYE      

15.30

SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - TUNUSBAĞI

2.AL.

17.GRUP

0 - 3

SELİMİYE     

11.30

ÜNALANSPOR - ÜSKÜDAR SALACAK

2.AL.

17.GRUP

3 - 2

01.03.2015 PAZAR

KARABEKİR

14.00

ÇAKMAKSPOR-ONAYSPOR

U-12

27.GRUP

2 - 4

GÜMÜŞSUYU

13.00

ÇAVUŞBAŞI – ORTAÇEŞME

U-12

25.GRUP

4 - 0

DOLAYOBA HALI

15.00

PENDİKSPOR - PAŞABAHÇE

U-12

24.GRUP

4 - 0

KURTKÖY  

10.45

KBS KURTKÖY - BEYKOZ 1908

U-14

29.GRUP

2 - 3

ÇAKMAK    

13:30

BAĞLARBAŞI - SARIGAZİ

U-14

29.GRUP

3 - 1

ÜMRANİYE     

12.00

KEMAHSPOR - PENDİK ESENYALI

U-14

29.GRUP

0 - 4

S.BEYLİ 75.YIL     

15:30

A.KARTALLARI - YAMANSPOR

U-14

29.GRUP

1 - 0

ÇAKMAK          

12.00

ÇAKMAKSPOR - KAVACIK

U-14

35.GRUP

2 - 0

FİKİRTEPE       

11:30

ATA. DOĞUŞ – İST. KARTALLARI

U-14

35.GRUP

3 - 2

BULVAR

09.30

KAYIŞDAĞI - UĞUR MUMCU

U-14

35.GRUP

4 - 0

BULVAR           

15.00

ATALAR - ÇAMLICASPOR

U-14

37.GRUP

0 - 4

K.YUNUS          

09.00

KARTALGÜCÜ – İST. KARTAL BLD

U-14

37.GRUP

1 - 7

SELİMİYE        

16.30

SELİMİYE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK

U-14

37.GRUP

6 - 0

KURTKÖY        

12.30

KURTKÖYSPOR - RÜZGARLIBAHÇE

U-16

28.GRUP

8 - 0

BAŞIBÜYÜK      

12:30

1905 MALTEPE GEN. - SAPANBAĞLARI

U-16

28.GRUP

3 - 0

 

 

ÖMERLİSPOR – SİTESPOR

U-16

28.GRUP

0 – 3 H.

BAŞIBÜYÜK         

10:45

TAÇSPOR – KOŞUYOLU

U-16

30.GRUP

8 - 1

DUDULLU          

14:30

FERAHSPOR – K.BULVARSPOR

U-16

30.GRUP

0 - 7

SPOR AKA.    

10.15

SOĞUKSUSPOR – ESENKENT

U-16

30.GRUP

1 - 5

ALEMDAĞ         

10:30

ÇEKMEKÖYSPOR – SOĞANLIK

U-16

30.GRUP

9 - 0

S.BEYLİ BEL.       

12.30

PENDİK DOĞAN – MODAFEN

U-16

32.GRUP

0 - 1

KAYNARCA      

11.30

KAYNARCA – GÜLSUYU

U-16

32.GRUP

3 - 1

SPOR AKA.   

14.30

ÇUBUKLU – LİBADE

U-16

32.GRUP

1 - 0

İÇERENKÖY      

14:30

KOZYATAĞI - YONCASPOR

U-16

36.GRUP

0 - 1

S.BEYLİ 75.      

10:00

SULTANBEYLİ - FETİH KELKİT

U-16

36.GRUP

3 - 0

ÜMRANİYE     

15.00

V.TAYFUN - ORTAÇEŞME

U-16

36.GRUP

2 - 1

KURTKÖY        

09:00

FK 1864 - ALTINORDU

U-16

36.GRUP

4 - 6

İÇERENKÖY         

12:30

İST. ATAŞEHİR - ARTUKBEY İ.Ö

U-16

38.GRUP

4 - 5

KARTAL 75.YIL    

10:45

1923 ESENKENT - ACIBADEM ÜSK.

U-16

38.GRUP

1 - 4

PAŞABAHÇE    

11:30

PAŞABAHÇE - ÖZATAŞEHİR

U-16

38.GRUP

11 - 0

-

-

MALTEPE  BEL.. – ATALAR  

U-16

38.GRUP

3 – 0 H.

FİKİRTEPE        

14:30

F.TEPE D.PINAR - ÇAKMAKSPOR

U-19 A

21.GRUP

2 - 1

RİVA    

09:00

KİRAZLITEPE - YAMANSPOR

U-19 A

21.GRUP

2 - 6

TUZLA     

10:00

ORHANLISPOR – M.KARAYOLLARI

U-19 A

21.GRUP

8 - 0

DOLAYOBA    

12.30

DOLAYOBA – ÇAMLICA

U-19-A

21GRUP

4 - 0

YAKACIK         

14:30

YAKACIK - BAŞIBÜYÜKSPOR

U-19 A

23.GRUP

0 - 0

SELİMİYE        

11:30

SELİMİYE - ÜSKÜDAR İCADİYE

U-19 A

23.GRUP

1 - 0

İDEALTEPE     

10:45

K.YALI YELKEN - CEV. G.GÜCÜ

U-19 A

23.GRUP

1 - 2

ÇAKMAK         

15:00

BAĞLARBAŞI - KARABEKİRSPOR

U-19 A

23.GRUP

4 - 4

İST. SİTE            

14:30

SİTESPOR - AYDINLISPOR

2.AL.

18.GRUP

2 - 1

İDEALTEPE      

12:30

ÖRNEKSPOR – ÜSK. ÇINARSPOR

2.AL.

18.GRUP

1 - 1

ORTAÇEŞME   

14:30

DNZ. İŞLETMELERİ - DOĞANGÜNEŞ

2.AL.

18.GRUP

0 -  3

ORTAÇEŞME   

10:00

KANLICA - KOZYATAĞI

2.AL.

18.GRUP

1 - 1

S.BEYLİ BEL.     

10:45

ORTADAĞSPOR - ATALAR

2.AL.

18.GRUP

9 - 2

DUDULLU

14.30

FERAHSPOR - HAYDARPAŞA

2 AL.

16.GRUP

2 - 0  

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN