Free website counter

2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

TFF SİTESİNDEN 2018-2019 SEZONU PROFESYONLERE AİT KATEGORİ LİNKLERİ

****

İSTFİT SİTESİNDEN AMATÖRLERE AİT KATEGORİLER LİNKLERİ

ALTYAPI ANADOLU YAKASI

NOT: Facebook sayfamda maç sonuçlarını canlı olarak veren LİNKLER var.

****

ANADOLU YAKASI U-17-A

U-17-A HAFTANIN MAÇLARI

8-9 ARALIK 2018 CUMARTESİ-PAZAR MAÇLARI   

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

8.12.2018

BULVAR

12:30

BULVARSPOR

ÇAKMAKSPOR

13.GRUP

2 - 0

8.12.2018

AŞIBÜYÜK

15:00

ATA. ÇAMOLUK

ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ

13.GRUP

1 - 0

8.12.2018

İDEALTEPE

13:00

İST. SAHİL SPOR

KAVACIK

13.GRUP

2 - 0

8.12.2018

ÇAKMAK

14:00

LİBADE

SELİMİYE

15.GRUP

0 - 5

8.12.2018

DOLAYOBA

15:00

DOLAYOBA

KURTKÖYSPOR

15.GRUP

2 - 1

8.12.2018

BAŞIBÜYÜK

13:00

KAYIŞDAĞI

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

3 - 3

 

 

 

 

 

 

 

9.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

16:00

GÜLLÜBAĞLAR

BAĞLARBAŞI

12.GRUP

1 - 3

9.12.2018

ÜMRANİYE

16:30

YAMANSPOR

ŞİLE

12.GRUP

2 - 0

9.12.2018

BAŞIBÜYÜK

12:30

ADALAR

KARTALSPOR

14.GRUP

1 - 1

9.12.2018

ORTAÇEŞME

13:30

ÇUBUKLU

ÇENGELKÖY

14.GRUP

1 - 0

9.12.2018

PAŞABAHÇE

12:30

GÜMÜŞSUYU

BEYKOZ 1908

14.GRUP

0 - 6

****

ANADOLU YAKASI U-15 A VE B TAKIMLAR

U-15-A HAFTANIN MAÇLARI

8-9 ARALIK 2018 CUMARTESİ-PAZAR MAÇLARI     

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

8.12.2018

ALEMDAĞ

13:30

MODAFEN

İST. KARTAL BLD

12.GRUP

3 - 0

8.12.2018

BULVAR

16:30

KARTALSPOR

ACIBADEM ÜSK.

12.GRUP

2 - 1

8.12.2018

DOLAYOBA

12:30

PENDİK DOĞAN

KAYNARCA

12.GRUP

1 - 1

8.12.2018

K. YUNUS

12:00

CEV.ANADOLU

ÇENGELKÖY

12.GRUP

1 - 0

8.12.2018

DUDULLU

16:30

BAĞLARBAŞI

K. ÇAVUŞOĞLU

14.GRUP

6 - 1

8.12.2018

ÜMRANİYE

16:00

YAMANSPOR

SANCAKTEPE

14.GRUP

1 - 2

 

 

 

 

 

 

 

9.12.2018

ÇAKMAK

12:00ü

ÇAKMAKSPOR

DUDULLU

13.GRUP

0 - 2

9.12.2018

K.YUNUS

16:30

SOĞANLIK

ATA.DOĞUŞ

13.GRUP

0 - 3

9.12.2018

BAŞIBÜYÜK

11:00

ATA.ÇAMOLUK

BAŞIBÜYÜKSPOR

13.GRUP

1 - 1

9.12.2018

ÇAMLIK

12:30

KURTKÖYSPOR

YENİŞEHİR GEN.

13.GRUP

2 - 0

9.12.2018

GÜLLÜBAĞLAR

11:00

GÜLLÜBAĞLAR

TR. SAMANDIRA

15.GRUP

6 - 2

9.12.2018

SELİMİYE

18:00

SELİMİYE

S.TEPE ZİGANA

15.GRUP

1 - 1

9.12.2018

YENİSAHRA

12:30

LİBADE

KARABEKİRSPOR

15.GRUP

3 - 1

 ****

 

1.AMATÖR HAFTANIN MAÇLARI

08-09.12.2018 C.TESİ - PAZAR MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

 SKOR

8.12.2018

PAŞABAHÇE

14:30

TED İST. KOLEJİ

TAŞDELEN

14.GRUP

5 - 0

8.12.2018

ÇAMLIK

14:30

PEN..ESENYALI

K. YUNUSSPOR

14.GRUP

2 - 0

8.12.2018

SELİMİYE

16:00

TUNUSBAĞI

ORTADAĞSPOR

14.GRUP

4 - 0

8.12.2018

ORHANLI

12:30

T.MİMARSİNAN

ÇUBUKLU

14.GRUP

2 - 2

8.12.2018

K. YUNUS

14:30

K.ÇAVUŞOĞLU

KANLICA

16.GRUP

1 - 0

8.12.2018

SELİMİYE

12:00

VALİDE TAYFUN

SANCAKTEPE

16.GRUP

1 - 2

8.12.2018

ŞİLE

14:00

ŞİLE

YELDEĞİRMENİ

16.GRUP

1 - 2

8.12.2018

ÜMRANİYE

14:00

YAMANSPOR

PEN. KAYNARCA

16.GRUP

3 - 2

 

 

 

 

 

 

 

9.12.2018

GÜLSUYU

12:30

GÜLENSU SPOR

PEN. KAVAKPINAR

15.GRUP

2 - 1

9.12.2018

BAŞIBÜYÜK

14:30

HEYBELİADA

DNZ. İŞLETMELERİ

15.GRUP

5 - 0

9.12.2018

SELİMİYE

16:00

SELİMİYE

KARTAL ELÇİ

15.GRUP

6 - 0

9.12.2018

YENİSAHRA

14:00

BOSTANCI

TAÇSPOR

15.GRUP

1 - 0

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN