2018-2019 FUTBOL SEZONU BAŞLIYOR

BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM.

TFF SİTESİNDEN 2018-2019 SEZONU PROFESYONLERE AİT KATEGORİ LİNKLERİ

****

İSTFİT SİTESİNDEN AMATÖRLERE AİT KATEGORİLER LİNKLERİ

ANADOLU YAKASI ALTYAPILARI

****

****

U-17 TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 4 LÜ FİNALLER

U-17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ İSTANBUL TAKIMLARININ

BÜTÜN MAÇLARI İÇİN TIKLAYIN

****

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONALARI

U-19 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLE İLGİLİ İSTANBUL TAKIMLARININ

BÜTÜN MAÇLARI İÇİN TIKLAYIN

2.TUR PROĞRAMI

4.GÜN FİNAL MAÇLARI 27-28 MAYISTA SAMSUNDA

1
BANDIRMA BALTOK
2
KAYSERİ TALASGÜCÜ
3
İSTANBUL İFASPOR
4
ADANA YÜKSEL GEN.

****

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U-14 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

FİNALLER

U-14 T.ŞAMPİYONASI 3.GÜN MAÇLARI

25.05.2019 İSTANBUL ARNAVUTKÖY BEL. İST.FERİKÖY
0 - 3
25.05.2019 EDİRNE KOCAELİ HİSAREYN TEKİRDAĞ KAPAKLI
1-1/ 6-5 P.
25.05.2019 DÜZCE İST.DAMLASPOR KOCAELİ 41 FK.
1 - 3
25.05.2019 YALOVA BURSA YENİ KARAMAN BURSA İNEGÖLSPOR
2 - 1
25.05.2019 BALIKESİR İZMİR KARŞIYAKA İST.ÇELİKTEPE
3 - 0
25.05.2019 BİLECİK BURSA ARABAYATAÜI BURSA DİKKALDIRIM
0 - 1

U-14 T.ŞAMPİYONASI 3.GÜN MAÇLARI

25.05.2019 İSTANBUL ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BEL.
0 - 2
25.05.2019 İSTANBUL FERİKÖY GAZİ MAHALLESİ
2 - 1
25.05.2019 EDİRNE K.ELİ HİSAREYN İST.BEŞYÜZEVLER
3 - 0
25.05.2019 EDİRNE İST.B.ÇEKMECE BEL. TEKİRDAĞ KAPAKLI
0 - 1
25.05.2019 DÜZCE KOCAELİ 41 FK. YALOVA DOĞUŞSPOR
2 - 0
25.05.2019 DÜZCE KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR KOCAELİ GEBZESPOR
1 - 3
25.05.2019 YALOVA BURSA YENİ KARAMAN SAKARYA ERENLER
4 - 0
25.05.2019 YALOVA İNEGÖLSPOR İST.GÜLLÜBAĞLAR
4 - 0
25.05.2019 BALIKESİR İST.KAYAŞEHİRSPOR İZMİR KARŞIYAKA
0 - 1
25.05.2019 BALIKESİR KÜTAHYA SİMAV İ.Y. İST.ÇELİKTEPE
0 - 7
25.05.2019 BİLECİK BURSA ARABAYATAĞI TEKİRDAĞ ÇORLU
1-1/5-3 P.
25.05.2019 BİLECİK BURSA DİKKALDIRIM İST.SEKBANLARSPOR
2 - 0

DÜZCEDE PENALTILAR

KÜTAHYA YEŞİLAY - GEBZESPOR 5 - 3 KÜTAHYA YEŞİLAY - DAMLASPOR 3 - 5

****

U-15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U-15-A TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

NOT : U-15 T.ŞAMP.MAÇLARI TÜMÜ.

****

2.AMATÖR ANADOLU YAKASI MAÇLARI

SONUÇLAR VE PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

NOT:MAÇ SONUÇLARI GELDİĞİNDE PUAN DURUMU GÜNCELDİR.

2.AMATÖR HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

25.05.2019

GÜLSUYU A

16:00

ATLAS YILDIZ

TUZLA G.BİRLİĞİ

14.GRUP

14 - 0

25.05.2019

KAVACIK

16:00

ANADOLU HİSARI

K.CEVİZLİ G.GÜCÜ

14.GRUP

4 - 0 H.

25.05.2019

PAŞABAHÇE

16:00

RÜZGARLIBAHÇE

BGÖLLÜ KÖYÜ

14.GRUP

5 - 2

25.05.2019

DUDULLU

16:30

İST. ATAŞEHİR

S. MEHMED HAN

16.GRUP

6 - 3

25.05.2019

K.YUNUS

16:00

SAPANBAĞLARI

PENDİK DOĞAN

16.GRUP

11 - 3

25.05.2019

PAŞABAHÇE

14:00

ÇİĞDEMSPOR

FK 1864

16.GRUP

3 - 4

25.05.2019

ÜMRANİYE

16:30

ÜM. HEKİMBAŞI

ERENKÖY ACAR

16.GRUP

6 - 1

25.05.2019

SELİMİYE

12:00

DOĞANGÜNEŞ

ÖMERLİSPOR

18.GRUP

3 - 0 H.

25.05.2019

SELİMİYE

16:00

SELAMSIZ

İNKILAP SPOR

18.GRUP

2 - 0

25.05.2019

 İDEALTEPE

16:00

ÖZATAŞEHİR

A. KARTALLARI

18.GRUP

4 - 6

 

 

 

 

 

 

 

26.05.2019

SELİMİYE

16:00

S.ALİ YEŞİLSAHA

ÜSK. ÇINARSPOR

13.GRUP

1 - 3

26.05.2019

BULVAR

16:30

YAKACIK

İST. ESNAF SPOR

13.GRUP

0 - 1

26.05.2019

BAŞIBÜYÜK

16:00

GİRNE GENÇLİK

YŞ KARTALLARI

13.GRUP

3 - 0 h.

26.05.2019

İDEALTEPE

16:00

İDEALTEPESPOR

ANADOLU ÜSK.

15.GRUP

2 - 3

26.05.2019

ÇAMLIK

16:00

GÜLLÜBAĞLAR

ATALAR

15.GRUP

1 - 3

26.05.2019

İÇERENKÖY

16:00

ÜSK. SALACAK

İÇERENKÖY İ.Y.

17.GRUP

0 - 7

26.05.2019

SELİMİYE

14:00

FERAHSPOR

1923 ESENKENT

17.GRUP

3 - 2

26.05.2019

YENİSAHRA

14:00

ATAŞEHİR ARENA

HASANPAŞA

17.GRUP

5 - 4

****

U-13 TAKIMLAR ANADOLU YAKASI

U-13 HAFTANIN MAÇLARI

NOT:MAÇ SONUÇLARI GELDİĞİNDE PUAN DURUMU GÜNCELDİR.

U-13 ANADOLU YAKASI HAFTANIN MAÇLARI

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

MİSAFİR

GRUP

SKOR

25.05.2019

ALEMDAĞ

13:30

KAYIŞDAĞI

ACIBADEM ÜSK.

30.GRUP

0 - 3

25.05.2019

YENİSAHRA

14:00

YENİSAHRA

ATAŞEHİRGÜCÜ

30.GRUP

6 - 0

25.05.2019

DUDULLU

14:00

ATA.DOĞUŞ

FERAHSPOR

30.GRUP

4 - 0

25.05.2019

DUDULLU

15:15

İST.ATAŞEHİR

ÖZESATPAŞA

30.GRUP

9 - 2

25.05.2019

BAŞIBÜYÜK

11:00

BATI ATAŞEHİR

M.RAUF LİSESİ

31.GRUP

0 - 7

25.05.2019

DUDULLU

12:30

İÇERENKÖY İ.Y.

ATA.YONCASPOR

31.GRUP

1 - 1

25.05.2019

YENİSAHRA

12:30

LİBADE

ATAŞEHİR ARENA

31.GRUP

1 - 1

25.05.2019

YENİSAHRA

15:15

KOŞUYOLU

GÖZTEPE HİLAL

31.GRUP

4 - 1

25.05.2019

ÇAKMAK

13:30

ÖZATAŞEHİR

ATA. ÇAMOLUK

31.GRUP

1 - 0

25.05.2019

SARIGAZİ

16:00

SANCAKTEPE

TR.AMANDIRA

32.GRUP

3 - 2

25.05.2019

S.EYLİ BL

16:00

SULTANBEYLİ

SARIGAZİ

32.GRUP

1 - 1

25.05.2019

ŞİLE

15:00

ŞİLESPOR

STEPE ZİGANA

32.GRUP

0 - 2

25.05.2019

ÇAKMAK

15:00

ÇAKMAKSPOR

Ç.KÖY ÇARŞI

32.GRUP

8 - 0

25.05.2019

ALEMDAĞ

10:30

ÇK BL. ALEMDAĞ

YAMANSPOR

32.GRUP

1 - 0

25.05.2019

ALEMDAĞ

12:00

ÇAMLICASPOR

KARABEKİRSPOR

33.GRUP

1 - 1

25.05.2019

ALEMDAĞ

15:00

TAŞDELENSPOR

ORTADAĞSPOR

33.GRUP

2 - 1

25.05.2019

ÇAKMAK

12:00

İNKILAP SPOR

ÜM KEMERDERE

33.GRUP

1 - 5

25.05.2019

S.EYLİ BL

13:00

A.KARTALLARI

ŞİLE YILDIZ

33.GRUP

3 - 1

25.05.2019

GÜLSUYU

11:00

1905 MALTEPE G

İST.SAHİL SPOR

34.GRUP

1 - 6

25.05.2019

GÜLSUYU

12:30

ATLAS YILDIZ

ATALAR

34.GRUP

0 - 4

25.05.2019

GÜLSUYU

14:30

GÜLSUYU

K.YALI YELKEN

34.GRUP

0 - 2

25.05.2019

K.YUNUS

11:00

K.YUNUSSPOR

CEV.ANADOLU

34.GRUP

1 - 13

25.05.2019

K.YUNUS

14:00

İST.ALTINORDU

ESENKENT

34.GRUP

0 - 2

25.05.2019

K.YUNUS

12:30

K.ÇAVUŞOĞLU

KARTALSPOR

35.GRUP

2 - 4

25.05.2019

BAŞIBÜYÜK

14:30

GİRNE GENÇLİK

BULVARSPOR

35.GRUP

2 - 0

25.05.2019

İDEALTEPE

14:00

İDEALTEPESPOR

MALTEPE

35.GRUP

6 - 1

25.05.2019

KAYNARCA

12:30

KAYNARCA

BAL.YEŞİLBAĞLAR

36.GRUP

7 - 3

25.05.2019

ÇAMLIK

14:00

 Y.ŞEHİR KARTAL

PEN. ESENYALI

36.GRUP

1 - 0

25.05.2019

ORHANLI

15:30

TUZLA G.ÜCÜ

AYDINLISPOR

36.GRUP

3 - 0

25.05.2019

ÇAMLIK

12:00

KURTKÖYSPOR

SOĞANLIKSPOR

37.GRUP

11 - 0

25.05.2019

ÇAMLIK

16:00

YENİŞEHİR GEN.

İST.AĞRI SPOR

37.GRUP

4 - 0

25.05.2019

DOLAYOBA

12:30

DOLAYOBA

ONAYSPOR

37.GRUP

2 - 1

25.05.2019

PAŞABAHÇE

12:30

BEYKOZ 1908

PAŞABAHÇE

38.GRUP

0 - 0

25.05.2019

KAVACIK

14:00

A.HİSARI

ÇUBUKLU

38.GRUP

1 - 2

25.05.2019

ORTAÇEŞME

11:00

ÇİĞDEMSPOR

ÇAVUŞBAŞI

39.GRUP

2 - 1

25.05.2019

ORTAÇEŞME

12:30

SOĞUKSUSPOR

KAVACIK

39.GRUP

2 - 9

25.05.2019

ORTAÇEŞME

14:00

TED İST.KOLEJİ

DNZ. İŞLETMELERİ

39.GRUP

11 - 2

25.05.2019

ÇAVUŞBAŞI

14:00

KİRAZLITEPE

ORTAÇEŞME

39.GRUP

2 - 1

25.05.2019

ÜMRANİYE

12:00

ÜSKÜDAR 1919

ÜSK.ALACAK

40.GRUP

0 - 1

25.05.2019

ÇAVUŞBAŞI

15:30

ÇENGELKÖY

ÜNALANSPOR

40.GRUP

1 - 0

 

 

 

 

 

 

 

26.05.2019

SELİMİYE

12:30

FERAHSPOR

ACIBADEM ÜSK.

30.GRUP

0 - 8

26.05.2019

DUDULLU

15:15

ATA.DOĞUŞ

İSTATAŞEHİR

30.GRUP

1 - 7

26.05.2019

ÜMRANİYE

12:00

ÖRNEK GENÇLİK

YENİSAHRA

30.GRUP

3 - 1

26.05.2019

 BAŞIBÜYÜK

14:00

ATAŞEHİRGÜCÜ

KAYIŞDAĞI

30.GRUP

0 - 4

26.05.2019

 BAŞIBÜYÜK

12:30

ATA.AMOLUK

İÇERENKÖY İ.Y.

31.GRUP

1 - 0

26.05.2019

GÜLSUYU

15:00

BATI ATAŞEHİR

ÖZATAŞEHİR

31.GRUP

1 - 2

26.05.2019

 İDEALTEPE

11:00

ATA.YONCASPOR

LİBADE

31.GRUP

0 - 7

26.05.2019

YENİSAHRA

12:30

ATAŞEHİR ARENA

KOŞUYOLU

31.GRUP

0 - 1

26.05.2019

ÜMRANİYE

13:30

M.RAUF LİSESİ

GÖZTEPE HİLAL

31.GRUP

10 - 1

26.05.2019

ÇAKMAK

15:15

ÇAKMAKSPOR

SULTANBEYLİ

32.GRUP

5 - 2

26.05.2019

ÜMRANİYE

16:30

YAMANSPOR

SANCAKTEPE

32.GRUP

3 - 8

26.05.2019

ALEMDAĞ

16:00

ÇEKMEKÖY ÇARŞI

S.EPE ZİGANA

32.GRUP

0 - 5

26.05.2019

SARIGAZİ

12:00

TR.SAMANDIRA

ŞİLESPOR

32.GRUP

6 - 1

26.05.2019

SARIGAZİ

15:00

SARIGAZİ

ÇEK.BL. ALEMDAĞ

32.GRUP

5 - 2

26.05.2019

ŞİLE

15:00

ŞİLE YILDIZ

KARABEKİRSPOR

33.GRUP

4 - 10

26.05.2019

SARIGAZİ

13:30

ORTADAĞSPOR

ÇAMLICASPOR

33.GRUP

2 - 0

26.05.2019

ALEMDAĞ

14:00

İST.KARTALLARI

İNKILAP SPOR

33.GRUP

0 - 4

26.05.2019

DUDULLU

14:00

ÜM.EMERDERE

TAŞDELENSPOR

33.GRUP

1 - 6

26.05.2019

İDEALTEPE

12:30

K.YALI YELKEN

ATLAS YILDIZ

34.GRUP

2 - 1

26.05.2019

KARTAL 75.

15:30

CEV ANADOLU

GÜLSUYU

34.GRUP

0 - 4

26.05.2019

BULVAR

14:30

İST.SAHİL SPOR

ESENKENT

34.GRUP

8 - 1

26.05.2019

GÜLSUYU

13:00

1905 MALTEPE G.

K.YUNUSSPOR

34.GRUP

10 - 1

26.05.2019

KARTAL 75.

12:30

ATALAR

İST.LTINORDU

34.GRUP

3 - 2

26.05.2019

BAŞIBÜYÜK

11:00

BAŞIBÜYÜKSPOR

İDEALTEPESPOR

35.GRUP

1 - 2

26.05.2019

GÜLSUYU

11:00

MALTEPE

GİRNE GENÇLİK

35.GRUP

1 - 8

26.05.2019

KARTAL 75.

14:00

KARTAL 1949 GEN.

TUZLA G.ÜCÜ

36.GRUP

2 - 2

26.05.2019

K.YUNUS

14:00

BAL.YEŞİLBAĞLAR

PENDİKGÜCÜ

36.GRUP

5 - 3

26.05.2019

ORHANLI

16:00

AYDINLISPOR

KAYNARCA

36.GRUP

0 - 3

26.05.2019

ORHANLI

12:30

ONAYSPOR

YENİŞEHİR GEN.

37.GRUP

4 - 3

26.05.2019

DOLAYOBA

12:30

PEN.DOGAN

DOLAYOBA

37.GRUP

0 - 2

26.05.2019

KAYNARCA

12:30

İST.AĞRI SPOR

KURTKÖYSPOR

37.GRUP

0 - 2

26.05.2019

PAŞABAHÇE

12:30

BEYKOZ 1908

GÜMÜŞSUYU

38.GRUP

2 - 0

26.05.2019

ÇAVUŞBAŞI

15:00

ÇAVUŞBAŞI

TED İST.KOLEJİ

39.GRUP

1 - 5

26.05.2019

ORTAÇEŞME

15:00

ORTAÇEŞME

ÇİĞDEMSPOR

39.GRUP

4 - 1

26.05.2019

KAVACIK

13:00

DNZ. İŞLETMELERİ

SOĞUKSUSPOR

39.GRUP

1 - 3

26.05.2019

KAVACIK

15:00

KAVACIK

KİRAZLITEPE

39.GRUP

0 - 1

26.05.2019

ÇAKMAK

16:30

YELDEĞİRMENİ

ÜSKÜDAR 1919

40.GRUP

1 - 1

26.05.2019

ÇAKMAK

14:00

ÜSK.ALACAK

ÇENGELKÖY

40.GRUP

0 - 4

 

 

 

 

 

 

 

29.05.2019

DUDULLU

16:00

DUDULLU

İST. KARTALLARI

33.GRUP

-

29.05.2019

GÜLLÜBAĞLAR

16:00

PENDİKGÜCÜ

PEN.VELİBABA

36.GRUP

-

29.05.2019

GÜLLÜBAĞLAR

14:30

GÜLLÜBAĞLAR

PENDİK DOĞAN

37.GRUP

-

29.05.2019

PAŞABAHÇE

12:00

GÜMÜŞSUYU

BEYLERBEYİ

38.GRUP

-

29.05.2019

SELİMİYE

17:00

SELİMİYE

BAĞLARBAŞI

40.GRUP

-

 

 

 

 

 

 

 

30.05.2019

S.BEYLİ BLD.

17:00

A. KARTALLARI

DUDULLU

33.GRUP

-

30.05.2019

GÜLLÜBAĞLAR

16:00

PEN.VELİBABA

YŞ KARTALLARI

36.GRUP

-

30.05.2019

K. YUNUS

16:00

SOĞANLIKSPOR

GÜLLÜBAĞLAR

37.GRUP

-

30.05.2019

BEYLERBEYİ

17:00

BEYLERBEYİ

ANADOLU HİSARI

38.GRUP

-

30.05.2019

ÇAKMAK

15:30

ÜNALANSPOR

SELİMİYE

40.GRUP

-

****

U-16-A TAKIMLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GRUPLARINDA BİRİNCİ OLUP TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAYA

HAK KAZANAN TAKIMLAR

1.GRUP K.KARABEKİR MEVLANA 9.GRUP ARNAVUTKÖY BEL.
2.GRUP İST.BEYLİKDÜZÜ 10.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
3.GRUP GAZİ MAHALLESİ 11.GRUP BAŞAKŞEHİR
4.GRUP HALKALI TAŞTEPE 12.GRUP ALTINOVA
5.GRUP ZARA EKİNLİ 13.GRUP KARTALSPOR
6.GRUP İST.KAYAŞEHİR 14.GRUP BEYKOZ 1908
7.GRUP SULTANGAZİ 15.GRUP SELİMİYE
8.GRUP İKİTELLİ 16.GRUP BAĞLARBAŞI

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLUPTA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA

KATILMAYI HAKEDEN TAKIMLARI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

****

HAZIRLAYAN : A.LEVENT ÖNEREN