BAKHABERİNOLSUN.COM

BU SİTE NASIL BİR SİTE

BU SİTE AMATÖR KÜMEDE ANADOLU YAKASINDA BAŞTA ALTYAPILAR OLMAK ÜZERE AMATÖRE HİZMET EDEN BİR SİTEDİR.TAMAMEN TEK KİŞİ VE EL EMEĞİ ÜRÜNÜDÜR.HİÇBİR YERDEN VE KİŞİDEN DESTEK ALMAMAKTADIR.

SİTEM HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ VE TALEPLERİNİZİ HER SAYFANIN ALTINDA OLAN MESAJ KISMINDAN YOLLIYABİLİRSİNİZ.

1 – SİTEYE GİRDİĞİNİZDE MUTLAKA BÜTÜN SAYFALARI ZİYARET EDİN.ÇÜNKİ SİSTEMİN NASIL İŞLEDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ.HER SAYFADA FARKLI UYGULAMA VAR.

2 – KATEGORİLERE AİT TEKLİ GRUPLAR VE ÇİFTLİ GRUPLAR AYRI AYRIDIR.ÇÜNKİ FARKLI GÜNLERDE OYNARLAR.

3 – ÖRNEK OLMASI VE İLERDE BELKİ HERHANGİBİR KULÜPTEN İSTEK GELİRDE BİZE AİT BİR SİTEMİZ OLURMU DİYEBİLİNİYECEĞİ DÜŞÜNCESİYLE ÇOK SEVDİĞİM VE ÇOK CİDDİ BİR KULÜP OLAN SELİMİYE ÖZEL SİTESİNİ YAPTIM.BİR SİTE YÖNETİMİ NASIL OLUR GÖREBİLİRSİNİZ.HAFTANIN MAÇLARI SONUÇLAR PUAN DURUMLARI VE TAKIMLARLA İLGİLİ RESİMLER.HATTA REKLAMI BİLE VAR.

4- ALTYAPILARDA MEVCUT LİGLER U-18 VE U-16 DIR.BUNLARDADA TEKLİ VE ÇİFTLİ GRUPLAR VARDIR.TAKIMINIZIN GRUBU TEK VEYA ÇİFT RAKKAMLI İSE MAÇ PROGRAMI VE PUAN DURUMU ORALARDA YER ALIR.ŞAYET BEN MAÇA GELMİŞSEM MUTLAKA GRUBUN PUAN DURUMU ALTINDA RESİMLER BULUNUR.

5 – BU SİTENİN HİÇBİR MADDİ MENFAATİ OLMADIĞI İÇİN EN YAKIN SAHALAR OLAN SELİMİYE VE BEYLERBEYİ SAHALARINA GİDİYORUM. ORALARDA RESİM ÇEKİYORUM.AYRICA BU SAHALARDA MAÇ YAPAN ÜSKÜDAR İLÇESİ TAKIMLARI ÖN PLANA ÇIKIYOR.

6 – MAÇ SONUÇLARINI ÖZELLİKLE SAHA KOMİSERLERİNDEN MAİLLE VEYA BİZZAT TELEFONLA ARAYIP ALIYORUM.ESKİ BİR SAHA KOMİSERİ OLARAK KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.KENDİ MAÇINI VEYA ÖNCE OYNANAN MAÇLARIN SONUÇLARINI İLETEN HERKEZ BU SİTENİN FAHRİ DESTEKÇİSİDİR.HER GEÇEN GÜN ÇOGALIYORUZ DA.

7 – SİTEMİ İZLEYİP KENDİ TAKIMLARININ SONUÇLARI YANINDA BAŞKA MAÇLARDAN DA SONUÇ VEREN VE SİTEME KATKI SAĞLAYANLARA.BUNUN YANINDA SONUÇ YOLLAMASADA ARANDIĞINDA MAÇ SONUCUNA KATKI SAĞLAYAN HOCALARIMIZADA TEŞEKKÜR EDERİM.

8 – DİKKAT EDİLİRSE GİTTİĞİM MAÇLARDAN ÇEKTİĞİM RESİMLERİ SİTEYE KOYUYORUM.ANCAK SİTEYE FAZLA YÜK OLDUĞU İÇİN MAÇIN OYNANDIĞI GÜN KOYDUĞUM RESİMLERİ ERTESİ GÜN VEYA BİRKAÇ GÜN SONRA KÜÇÜLTMEK DAHA SONRALARIDA KALDIRMAK ZORUNDA KALIYORUM.BURADA ÖNEMLİ OLAN MAÇINA GİTTİGİM TAKIM SPORCULARI RESİMLERLE İLGİLİ AKŞAM MUTLAKA SİTEYE GİRİP KENDİ GRUBUNU BULUP HEMEN ALTINA KOYDUĞUM RESİMLERDEN YARARLANABİLİRLER.

9. SİTEME KATKI SAĞLAYAN HOCALARIMIZIN FACEBOOK SAYFAMA YOLLADIĞI VEYA BANA YOLLADIKLARI RESİMLERİDE GRUPLARININ ALTINA KOYABİLİYORUM.AMA RESİMLER MUTLAKA KENDİ ÇEKTİKLERİ RESİMLER OLMALI.

10 – SONUÇLAR GELDİGİNDE SİTEDEKİ YERLERİNE KOYUYORUM. VAKTİM OLURSA PUAN DURUMLARINI HEMEN DEĞİŞTİRİYORUM.BU NEDENLE SPORCULARIN SONUÇLAR İÇİN SIK SIK SİTEYE GİRMESİ GEREKİYOR.

11 – ANCAK SİTEMDEN HABERİ OLMAYAN HİÇ KATKI SAĞLAMAYAN SİTEME BAKMAYA BİLE TENEZZÜL ETMEYEN SANKİ KENDİLERİNE AİT ÇOK MÜKEMMEL SİTELERİ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLERDE VAR.AMA SİTELERİNE TAKIM RESİMLERİ MAÇTAN GÖRÜNTÜLER VE GRUPTAKİ SONUÇLARLA PUAN DURUMLARINI KOYAMIYAN KULÜPLERDE YOK DEĞİL.

12 – BEN OLSAM SİTEMDE SİZİNLE İLGİLİ RESİM SKOR PUAN DURUMU KONULARINDA KENDİNİZ KOPYALA YAPIŞTIRLA SÜPER BİR ARŞİV YAPABİLİRSİNİZ.ÇÜNKİ SİTEDE ÇOK ÇABUK DEĞİŞİKLİK OLUP AYNI HABERE YETİŞMENİZ MÜMKÜN OLMAYABİLİR.NE YAZIK Kİ BENİM SİTEMDEKİ HABERLER DİGER SİTELER GİBİ KALICI DEĞİLDİR.

13 – HALA SİTEMİ BİLMEYEN TAKİP ETMEYEN ANADOLU YAKASINDA YER ALAN SPORCULARIN OLDUĞUNU BİLİYORUM.BEN BU HİZMETİN DAHA FAZLA KİŞİYE GİTMESİNİ KARŞILIKSIZ BU HİZMETİN BOŞA GİTMEMESİNİ DÜŞÜNÜYORUM.BU NEDENLE DEĞİŞİK TAKIMLARIN MAÇLARINA GİTMEYE ÇALIŞIYORUM.

14 – BU SEZON BU SİTEYE ALIŞMA VE ÖĞRENME ZAMANIDIR.SİTEMİN MADDİ HİÇBİR GELİRİ YOKTUR.BU BÖYLE BİLİNE

SELAM VE SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir