U-14 ANADOLU YAKASI TEKLER

33.GRUP TAKIMLAR

1-MALTEPESPOR2- ÖMERLİSPOR3- PEN.HARMANDERE4- KİRAZLITEPE
5-BAĞLARBAŞI6- ÜSK.FUTBOL.YAT.A.Ş.7- PENDİK SAHİL8- DUDULLU

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022DUDULLU16.00DUDULLUSPORPEN.HARMANDERE
2.10.2022ÇAMLIK15.00PENDİK SAHİLSPORÜSK.FUT.YAT.A.Ş.
2.10.2022BAŞIBÜYÜK11.00MALTEPESPORBAĞLARBAŞI
2.10.2022ALEMDAĞ12.30ÖMERLİSPORKİRAZLITEPE

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1PEN.HARMANDERE1100131312
2BAĞLARBAŞI11004034
3MALTEPE11004133
4DUDULLUSPOR11003033
5KİRAZLITEPE1001140-3
6PENDİK SAHİL1001040-4
7ÖMERLİSPOR10011130-12
8ÜSK.FUT.YAT.A.Ş. -3100103-3-3

SAHA BEYLERBEYİ SAAT 12.00. KİRAZLITEPE – MALTEPE U-14. SONUÇ : 1 – 4

GOLLER : DK.2-12 EREN-DK.59-POYRAZ-DK.61 BURAK (MALTEPE) DK.40 MUHAMMED (KİRAZLITEPE)

35.GRUP TAKIMLAR

1- İYİ GENÇLİK SPOR2-ÖRNEK GENÇLİK3- GÜLSUYU4- SARIGAZİ
5- TAÇSPOR6- GİRNE GENÇLİK7- ÜM.HEKİMBAŞI8- ATAŞEHİRGÜCÜ

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022ESATPAŞA14.00ATAŞEHİRGÜCÜGÜLSUYU
2.10.2022KANLICA15.00ÜM.HEKİMBAŞIGİRNE GEN.
2.10.2022ALEMDAĞ9.30İYİ GENÇLİKSPORTAÇSPOR
2.10.2022YENİSAHRA14.00ÖRNEK GENÇLİKSARIGAZİ

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1ÖRNEK GENÇLİK11004133
2TAÇSPOR11003033
3GİRNE GENÇLİK11003033
4SARIGAZİ10101110
5İYİ GENÇLİKSPOR10101110
6GÜLSUYU1001140-3
7ATAŞEHİRGÜCÜ1001030-3
8ÜM.HEKİMBAŞI-3100103-3-3

37.GRUP TAKIMLAR

1- ÇEKMEKÖYSPOR2- GÜMÜŞSUYU3- SOGANLIK4- PEN.Y.ŞEHİR KARTALLARI
5-ATAŞEHİR DOĞUŞ6- ÖZESATPAŞA7-1877 ALEMDAĞ8- TUZLA GENÇLERBİRLİGİ

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022XX1877 ALEMDAĞÖZESATPAŞA3 – 0 H.
2.10.2022ORHANLI10.30TUZLA GENÇLERBİRLİGİSOĞANLISPOR
2.10.2022ALEMDAĞ11.00ÇEKMEKÖY ÇARŞIATAŞEHİR DOĞUŞ
2.10.2022 PAŞABAHÇE13.00GÜMÜŞSUYUPEN.Y.ŞEHİR KARTALLARI

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1PEN.Y.ŞEHİR KARTALLARI1100100310
21877 ALEMDAĞ11003033
3TUZLA GENÇLERBİRLİGİ11003033
4SOĞANLISPOR10104410
5GÜMÜŞSUYU10104410
6ATAŞEHİR DOĞUŞ1001030-3
7ÇEKMEKÖY ÇARŞI10010100-10
8ÖZESATPAŞA. -3100103-3-3

39.GRUP TAKIMLAR

1- MALTEPE ZÜMRÜTEVLER2- PENDİKGÜCÜ3- ATAŞEHİR ÇAMOLUK4- S.BEYLİ BEL.
5- ERENKÖY ACAR6- TUZLA PLEVNE7-KARTAL YUNUS8- SELİMİYE

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022XXKARTAL YUNUSTUZLA PLEVNESPOR3 – 0 H.
2.10.2022XXMAL.ZÜMRÜTEVLERERENKÖY ACAR0 – 3 H.
2.10.2022KAYNARCA13.00PENDİKGÜCÜS.BEYLİ BEL.SPOR
2.10.2022SELİMİYE17.00SELİMİYEATAŞEHİR ÇAMOLUK

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1ERENKÖY ACAR11007037
2SELİMİYE11003033
3SULTANBEYLİ BEL.11003033
4ATAŞEHİR ÇAMOLUK11001031
5PENDİKGÜCÜ1001010-1
6 KARTAL YUNUS1001070-7
7MAL.ZÜMRÜTEVLER -3100103-3-3
8TUZLA PLEVNESPOR-3100103-3-3

41.GRUP TAKIMLAR

1- KAYNARCA2-KARTAL 1949 GENÇLİK3- YAMANSPOR4- ORTADAĞSPOR
5- ORTAÇEŞME6- DOLAYOBA7- HAYDARPAŞA DEMİR8- M.RAUF LİSESİ

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022ESATPAŞA11.00M.RAUF LİSESİYAMANSPOR
2.10.2022.SELİMİYE13.30HAYDARPAŞA DEMİRDOLAYOBA
2.10.2022KAYNARCA14.30KAYNARCASPORORTAÇEŞME
2.10.2022K.YUNUS13.00KARTAL 1949 GENÇLİKORTADAĞSPOR

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1ORTAÇEŞME11007037
2YAMANSPOR11007136
3KAYNARCASPOR11006234
4DOLAYOBA11003033
5M.RAUF LİSESİ1001030-3
6ORTADAĞSPOR1001260-4
7KARTAL 1949 GENÇLİK1001170-6
8H.PAŞA DEMİR1001070-7

43.GRUP TAKIMLAR

1-1923 ESENKENT2-BEYLERBEYİ 1911 FK.3- S.TEPE ZİGANA4- ANADOLUHİSARI İ.Y.
5-BULVARSPOR6- PENDİK Y.ŞEHİR GEN.7- VALİDE TAYFUNXX

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022ÇAMLIK12.00PEN.Y.ŞEHİR GENÇLİKBULVARSPOR
2.10.2022GÜLSUYU12.301923 ESENKENTS.TEPE ZİGANA
2.10.2022KANLICA13.00ANADOLUHİSARI İ.Y.VALİDE TAYFUN
BEYLERBEYİ 1911 FK.BAY

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1BEYLERBEYİ 1911 FK.11004133
2S.TEPE ZİGANA11003132
3ANADOLUHİSARI İ.Y.11002131
4BULVARSPOR1001120-1
5PEN.Y.ŞEHİR GENÇLİK1001130-2
6VALİDE TAYFUN1001140-3
7123 ESENKENT00000000

45.GRUP TAKIMLAR

1- TUNÇSPOR2- PEN.GÜLLÜBAĞLAR3- ÜMRANİYE ÇAKMAK4- SANCAKTEPE BEL.GEN.
5-PEN.VELİBABA6- PENDİK DOĞAN7-ÖZATAŞEHİR8- ACIBADEM ÜSKÜDAR

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.10.2022SELİMİYE12.00ACIBADEM ÜSKÜDARÜMRANİYE ÇAKMAK
2.10.2022ÇAMLIK13.30PENDİK GÜLLÜBAĞLARS.TEPE BEL.GENÇLİK
2.10.2022ESATPAŞA17.00ÖZATAŞEHİRPENDİK DOĞAN
2.10.2022BAŞIBÜYÜK12.30TUNÇSPORPENDİK VELİBABA

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1PENDİK GÜLLÜBAĞLAR11004034
2S.TEPE BEL.GENÇLİK11003231
3PENDİK VELİBABA11002131
4TUNÇSPOR1001230-1
5ÖZATAŞEHİR1001120-1
6ÜMRANİYE ÇAKMAK1001040-4
7ACIBADEM ÜSKÜDAR00000000
8PENDİK DOĞAN00000000

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.