U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 4 LÜ FİNAL MAÇLARI

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMASI

TÜRKİYE BİRİNCİSİİSTANBUL KURTKÖYSPOR
TÜRKİYE İKİNCİSİSAMSUN ATAKUM BEL.SPOR
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜİSTANBUL BAĞLARBAŞI
TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜŞANLIURFA BÜYÜK ŞEHİR BEL.SPOR

TEBRİKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU KURTKÖYSPOR

4.LÜ FİNAL MAÇLARIKASTAMONU

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2.07.202214.30SAMSUN ATAKUM BEL.İST.BAĞLARBAŞI4-4/9-8 PEN.
2.07.202217.00ŞANLIURFA BŞB.SPORİST.KURTKÖYSPOR0 – 4
3.07.202214.00İST.BAĞLARBAŞIŞANLIURFA BŞB.SPOR3-3/9-8 PEN.
3.07.202216.30SAMSUN ATAKUM BEL.İST.KURTKÖYSPOR0 – 2
ATAKUM BEL.SPOR

4 LÜ FİNALLER KASTAMONUDA OYNANACAK.

1SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR
2 İSTANBUL BAĞLARBAŞI
3 –İSTANBUL KURTKÖYSPOR
4 –ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BEL.SPOR

GİDİLECEK İL :BALIKESİR 23-26 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR :İSTANBUL SELİMİYE – İSTANBUL KURTKÖYSPOR – AYDIN YILDIZSPOR -AYDIN KUŞADASI K.ADASPOR-ANTALYA ILICA BEL.SPOR-MANİSA SALİHLİSPOR

ANTALYA ILICA BEL.SPOR 21.TAKIM OLARAK NEDEN ALINDI.

NOT: ANTALYADA U-16 DA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMAYI HAK EDEN ILICA BEL.SPOR TAKIMI DENİZLİDE KATILACAKLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA SAATLER KALA BÜTÜN TAKIM GIDA ZEHİRLENMESİ YAŞAMIŞ BU NEDENLE TURNUVADAN İHRAÇ EDİLMİŞ YERİNE LARA FUT.EGT.MERK.SPOR ALINMIŞTIR.O TAKIMDA ELENMİŞTİR.HERHALDE TFFYE DAVA AÇAN TAKIM DAVAYI KAZANMIŞ Kİ TURNUVAYA 2.KADEMEDEN 21.TAKIM OLARAK ALINMIŞTIR.

A GRUBUB GRUBU
1 – KUŞADASI K.ADASPOR1 – İSTANBUL SELİMİYESPOR
2 – ANTALYA ILICA BEL.SPOR2 – AYDIN YILDIZSPOR
3 – İSTANBUL KURTKÖYSPOR3 – MANİSA SALİHLİSPOR

PROGRAM

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
23.06.202216.00KUŞADASI K.ADAILICA BEL.SPOR4 – 0
23.06.202218.00İST. SELİMİYE AYDIN YILDIZSPOR4 – 2
24.06.202216.00İST.KURTKÖYSPORILICA BEL.SPOR1 – 1
24.06.202218.00MANİSA SALİHLİSPORAYDIN YILDIZSPOR2 – 0
25.06.202216.00KUŞADASI K.ADAİST.KURTKÖYSPOR0 – 1
25.06.202218.00İST. SELİMİYEMANİSA SALİHLİSPOR2 – 0
26.06.2022-FİNAL18.00İST.KURTKÖYSPORİST.SELİMİYE3 – 0
SELİMİYE U-16 TAKIMI

KURTKÖY U-16

GİDİLECEK İL : NEVŞEHİR 23-26 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR :SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR-SAMSUN KADIKÖY -GAZİANTEP FUTBOL GELİŞİM-SİVAS 4 EYLÜL-ADANA KANARYA-KONYA SELÇUKLU BEL.SPOR

A GRUBUB GRUBU
1 – ADANA KANARYASPOR1 – SİVAS 4 EYLÜLSPOR
2 – SAMSUN KADIKÖYSPOR2 – GAZİANTEP FUTBOL GELİŞİM
3 – KONYA SELÇUKLU BEL.SPOR3 – SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR

PROGRAM

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
23.06.202215.00ADANA KANARYASPORSAMSUN KADIKÖYSPOR0 – 0
23.06.202217.00SİVAS 4 EYLÜLGAZİANTEP FUT.GELİŞİM1 – 0
24.06.202215.00SAMSUN ATAKUM BEL.GAZİANTEP FUT.GELİŞİM3 – 2
24.06.202217.00KONYA SELÇUKLU BEL.ADANA KANARYASPOR2 – 0
25.06.202215.00SAMSUN KADIKÖYSPORKONYA SELÇUKLU BEL.1 – 1
25.06.202217.00SİVAS 4 EYLÜLSAMSUN ATAKUM BEL.1 – 5
26.06.2022-FİNAL11.00KONYA SELÇUKLU BEL.SAMSUN ATAKUM BEL.0 – 5

ATAKUM BEL.SPOR NEVŞEHİRDE BİRİNCİ OLARAK 4 LÜ FİNALDE OYNAMA HAKKI KAZANDI.TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR

GİDİLECEK İL : DÜZCE 24-26 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR: ANKARA PODİSON YAHYALAR-ANKARA YAŞAMKENT İLKERSPOR- İSTANBUL BAĞLARBAŞI -SAKARYA HARMANLIKSPOR

MAÇ PROGRAMI

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
24.06.2022DÜZCE16.00İST.BAĞLARBAŞISAKARYA HARMANLIK1 – 0
24.06.2022DÜZCE18.00ANK.PODİSON YAHYALARANK.YAŞAMKENT İLKER0 – 2
25.06.2022DÜZCE16.00İST.BAĞLARBAŞIANK.YAŞAMKENT İLKER2 – 1
25.06.2022DÜZCE18.00SAKARYA HARMANLIKANK.PODİSON YAHYALAR3 – 0
26.06.2022DÜZCE1400ANK.PODİSON YAHYALARİST.BAĞLARBAŞI1 – 3
26.06.2022DÜZCE14,00ANK.YAŞAMKENT İLKERSAKARYA HARMANLIK3 – 1

BAĞLARBAŞI TAKIMI DÜZCE GRUBUNU BİRİNCİ BİTİREREK 4 LÜ FİNALDE OYNAMAYA HAK KAZANDI. TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

PUAN DURUMU

SIRATAKIMLAROGBMAYPAV
1İST.BAĞLARBAŞI33006294
2ANK.YAŞAMKENT İLKER32016264
3SAKARYA HARMANLIK3102453-1
4ANK.PODİSON YAHYALAR3003180-7

GİDİLECEK İL : BİNGÖL 24-26 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR: TRABZON YOMRASPOR -ELAZIG İL ÖZEL İDARE-BİTLİS GÜROYMAKSPOR-ŞANLIURFA BEL.SPORVAN G.S.İ.M.SPOR

A GRUBUB GRUBU
1 – VAN G.S.İ.M.SPOR1 – ŞANLIURFA B.Ş.BEL.SPOR
2 – TRABZON YOMRASPOR2 – BİTLİS GÜROYMANKSPOR
3 – XXX3 – ELAZIG İL ÖZEL İDARESİ

5 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ
Beş takımlı grup merkezinde veya altı takımlı grup merkezinde müsabakalara bir takım katılmadığından dolayı beş takımlı olan grup merkezinde takımlar ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. Öncelikle aynı ilden 2 takım varsa önce bu takımlar
(A ve B) grubuna ayrılır. 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda puan ve averaj eşitliği halinde ikinci maçın sonunda penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir.

MAÇ PROGRAMI

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
23.06.2022BİNGÖL15.30VAN G.S.İ.M.YOMRASPOR0 – 3
23.06.2022BİNGÖL17.30ŞANLIURFA B.Ş.BEL.SPORGÜROYMAKSPOR3 – 0
24.06.2022BİNGÖL17.00ELAZIG İL ÖZEL.İD.GÜROYMAKSPOR3 – 1
25.06.2022BİNGÖL15.30ŞANLIURFA B.Ş.BEL.SPORELAZIG İL ÖZEL.İD.1 – 0
25.06.2022BİNGÖL17.30YOMRASPORVAN G.S.İ.M.2 – 1
26.06.2022 – FİNALBİNGÖL11.00YOMRASPORŞANLIURFA B.Ş.BEL.SPOR0-0/3-4 PEN.

ŞANLIURFA B.Ş.BEL.SPOR BİNGÖL GRUBUNU BİRİNCİ BİTİRDİ VE 4 LÜ FİNALE KALMAYI GARANTİLEDİ.TEBRİK EDER BAŞARILARIN DEVAMI DİLERİM.

2.TURA ÇIKAN TAKIMLAR

1 – İSTANBULDA İST.BAĞLARBAŞI 2 – TEKİRDAĞDA : İST.KURTKÖYSPOR
3 – SAKARYADA : İST.SELİMİYESPOR 4 – BOLUDA : ANKARA YAŞAMKENT İLKERSPOR
5 – BİLECİKDE : SAKARYA HARMANLIK 6 – ESKİŞEHİRDE KONYA SELÇUKLU BEL.SPOR
7 – UŞAKDA KUŞADASI KÜÇÜKADASPOR8 – AYDINDA MANİSA SALİHLİ BEL.SPOR
9 – DENİZLİDE AYDIN YILDIZSPOR10 – MERSİNDE ADANA KANARYASPOR
11 – KIRŞEHİRDE : ANK.PİDOSAN YAHYALARSPOR12 – HATAYDA GAZİANTEP FUT.GELİŞİM
13 – KİLİSDE ŞANLIURFA B.Ş.BEL. 14 – K.MARAŞTA SİVAS 4 EYLÜL
15 – ŞANLIURFADA ELAZIG İL ÖZEL İDARE16 – ELAZIGDA BİTLİS GÜROYMAK GEN.SPOR
17 – AGRIDA VAN GSİM18 – GİRESUNDA TRABZON YOMRASPOR
19 – AMASYA SAMSUN KADIKÖYSPOR20 – SİNOPTA SAMSUN ATAKUM BEL.SPOR

NOT : 21.TAKIM OLARAK ANTALYA ILICA BEL.SPOR TURNUVAYA 2.KADEMEDEN ALINMIŞTIR.

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.TUR MAÇLARI

GAZİ MAHALLESİ- BÜYÜKÇEKMECE BEL.SPOR – PAŞABAHÇE – SELİMİYE – ARNAVUTKÖY BEL.SPOR -KURTKÖYSPOR – BAĞLARBAŞI – FERİKÖY – SULTANBEYLİ BEL.SPOR -KARTALSPOR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İSTANBULU TEMSİL EDECEKLER

GİDİLECEK İL : İSTANBUL 08.10 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR: İST. BAĞLARBAŞI İST. FERİKÖY İST. SULTANBEYLİ BEL.SPOR İST. ARNAVUTKÖY

MAÇ PROGRAMI

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
8.06.2022K.HANE YEŞİLCE15.00S.BEYLİ BEL.SPORBAĞLARBAŞI4 – 1
8.06.2022K.HANE YEŞİLCE17.00ARNAVUTKÖY BL.FERİKÖY2 – 1
9.06.2022K.HANE YEŞİLCE15.00BAĞLARBAŞIARNAVUTKÖY BL.3 – 2
9.06.2022K.HANE YEŞİLCE17.00FERİKÖYS.BEYLİ BEL.SPOR1 – 0
10.06.2022K.HANE YEŞİLCE15.00S.BEYLİ BEL.SPORARNAVUTKÖY BL.0 – 1
10.06.2022K.HANE YEŞİLCE17.00FERİKÖYBAĞLARBAŞI1 – 7

ŞAMPİYON : AYNI PUANDAKİ BAĞLARBAŞI ARNAVUTKÖY İKİLİ AVERAJLA ÜSTÜN OLDUĞUNDAN 2.TURA ÇIKTI.

PUAN DURUMU

SIRATAKIMLAROGBMAYPAV
1BAĞLARBAŞI320111764
2ARNAVUTKÖY BEL.32015461
3S.BEYLİ BEL.SPOR31024331
4FERİKÖY3102393-6
BAĞLARBAŞI U-16

GİDİLECEK İL :TEKİRDAĞ 7-10 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR :İST. PAŞABAHÇE İST. KURTKÖY -KOCAELİ BAĞÇEŞMESPOR – ÇANAKKALE BİGASPOR – EDİRNE KEŞANSPOR- KIRKLARELİ YILDIRIMSPOR

A GRUBUB GRUBU
1 – KOCAELİ BAĞÇEŞMESPOR1 – İST. KURTKÖYSPOR
2 – İST.PAŞABAHÇE2 – EDİRNE KEŞANSPOR
3 – ÇANAKKALE BİGASPOR3 – KIRKLARELİ YILDIRIMSPOR

PROGRAM

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
07.06.202216.30BAĞÇEŞMESPORİST.PAŞABAHÇE0 – 0
07.06.202219.00İST.KURTKÖYSPORKEŞANSPOR6 – 0
08.06.202216.30K.ELİ YILDIRIMSPORKEŞANSPOR4 – 2
08.06.202219.00Ç.KALE BİGASPORBAĞÇEŞMESPOR0 – 0
09.06.202216.30İST.PAŞABAHÇEÇ.KALE BİGASPOR0 – 0
09.06.202219.00İST.KURTKÖYSPORK.ELİ YILDIRIMSPOR4 – 1
10.06.2022-FİNAL18.00Ç.KALE BİGASPORİST.KURTKÖYSPOR0 – 4

A GRUBUNDA 3 TAKIM PENALTI ATACAK. PENALTILARDA BİGASPOR – BAĞÇEŞME SPORU 2 – 1 YENDİ.BİGASPOR – PAŞABAHÇE 6 – 5 YENDİ. Ç.KALE BİGASPOR A GRUBU FİNALİSTİ OLDU

İSTANBUL KURTKÖYSPOR

GİDİLECEK İL :SAKARYA 7-10 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR: İST. SELİMİYE İST. KARTALSPOR -BURSA YILDIRIMSPOR – BURSA HÜDAVENDİGAR DİKKALDIRIM OSMANGAZİSPOR – TEKİRDAĞ ÇORLU BEL.FK.- YALOVA DOĞANSPOR

A GRUBUB GRUBU
1 – YALOVA DOĞANSPOR1 – İSTANBUL SELİMİYE
2 – BURSA YILDIRIMSPOR2 – ÇORLU BEL.F.K.
3 – İSTANBUL KARTALSPOR3 – BURSA HÜD.DİKKAL.OSMANGAZİ

PROGRAM

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
07.06.202216.00YALOVA DOĞANSPORBURSA YILDIRIMSPOR3 – 2
07.06.202218.00İST.SELİMİYEÇORLU BEL.F.K.1 – 0
08.06.202216.00DİKKALDIRIM OS.GAZİÇORLU BEL.F.K.1 – 0
08.06.202218.00KARTALSPORBURSA YILDIRIMSPOR1 – 2
09.06.202218.00İST.SELİMİYEDİKKALDIRIM OS.GAZİ1 – 0
09.06.202218.00YALOVA DOĞANSPORKARTALSPOR1 – 2
10.06.2022-FİNAL16.00BURSA YILDIRIMSPORİST.SELİMİYESPOR2-2/6-7 PEN.

NOT: A GRUBUNDA 3 TAKIMINDA BİRER GALİBİYETİ OLDU.3 TAKIM PENALTI ATACAKLAR.

PENALTILARDA YALOVA DOĞANSPOR-KARTALSPOR 3-2 BURSA YILDIRIMSPOR-YALOVA DOĞANSPOR 7-6 BURSA YILDIRIMSPOR A GRUBUNU LİDER KAPADI.

ŞAMPİYON SELİMİYE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.TURUNDA

 SELİMİYE U-16

GİDİLECEK İL : BOLU 7-10 HAZİRAN 2022

TAKIMLAR: İST. B.ÇEKMECE BEL.SPOR İST. GAZİ MAH. – ANK.YAŞAMKENT İLKER SPOR ANK. KAVAKLIDERESPOR – DÜZCE ÇİLİMLİ BEL.SPOR- SAKARYA GENÇLİK MERK.SPOR

A GRUBUB GRUBU
1 – ÇİLİMLİ BEL.SPOR1 – SAKARYA GEN.MERK.SPOR
2 – İSTANBUL GAZİ MAH.2 – ANK.YAŞAMKENT İLKER SPOR
3 – ANK.KAVAKLIDERE3 – İST.BÜYÜKÇEKMECE BEL.SPOR

PROGRAM

TARİHSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
07.06.202217.00ÇİLİMLİ BEL.SPORİST.GAZİ MAH.2 – 3
07.06.202217.00SAKARYA GEN.MER.ANK.YAŞAMKENT İLKER0 – 4
08.06.202217.00ANK.KAVAKLIDEREÇİLİMLİ BEL.SPOR2 – 0
08.06.202217.00İST.B.ÇEKMECE BEL.SAKARYA GEN.MERK.6 – 2
09.06.202217.00İST.GAZİ MAH.ANK.KAVAKLIDERE2-2/4-5 P.
09.06.202217.00ANK.YAŞAMKENT İLKERİST.B.ÇEKMECE BEL.2 – 0
10.06.2022-FİNAL11.00ANK.KAVAKLIDEREANK.YAŞAMKENT İLKER0 – 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.