U-16 ANADOLU YAKASI TEKLER

35.GRUP TAKIMLAR

1- GÜLSUYU2- TUNÇSPOR3- ATLETİK ATA.Y.ÇAMLICA4- ATAŞEHİRGÜCÜ
5- PEN.DOĞAN6- ACIBADEM ÜSK.7- PEN.VELİBABA8- SARIGAZİ

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022SELİMİYE13.30ACIBADEM ÜSK.SARIGAZİ
1.10.2022ÇAMLIK12.00PENDİK DOĞANPENDİK VELİBABA
1.10.2022ESATPAŞA17.00ATAŞEHİRGÜCÜGÜLSUYU
1.10.2022ESATPAŞA11.00AT.ATAŞEHİR Y.ÇAMLICATUNÇSPOR

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

37.GRUP TAKIMLAR

1- BAĞLARBAŞI2- KAYIŞDAĞSPOR3- S.BEYLİ BEL.4- ÇEKMEKÖY ÇARŞI
5- ÜM.HEKİMBAŞI6- ERENKÖY ACAR7- ŞİLE DENİZ8- MALTEPESPOR

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022K.YUNUS15.00ERENKÖY ACARMALTEPESPOR
1.10.2022ÇAVUŞBAŞI14.00ÜM.HEKİMBAŞIŞİLE DENİZSPOR
1.10.2022ALEMDAĞ16.00ÇEKMEKÖY ÇARŞIBAĞLARBAŞI
1.10.2022K.YUNUS13.00S.BEYLİ BEL.SPORKAYIŞDAĞSPOR

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

39.GRUP TAKIMLAR

1- ÖRNEK GENÇLİK2- SOĞUKSUSPOR3- S.TEPE ZİGANA4- PEN.Y.ŞEHİR GEN.
5- PENDİKGÜCÜ6- VALİDE TAYFUN7- KİRAZLITEPE8- TUZLA GENÇLERBİRLİGİ

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022KARTAL 75.15.00VALİDE TAYFUNTUZLA G.BİRLİGİ
1.10.2022KAYNARCA13.00PENDİKGÜCÜKİRAZLITEPE
1.10.2022ÇAMLIK16.00PEN.Y.ŞEHİR GEN.ÖRNEK GENÇLİK
1.10.2022SARIGAZİ15.00S.TEPE ZİGANASOĞUKSUSPOR

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

41.GRUP TAKIMLAR

1- İSTANBUL KARTALLARI2- DOLAYOBA3- İSTANBUL D.S.İ.4- M.RAUF LİSESİ
5- ÖRNEKKÖYSPOR6- BEYKOZ 19087- TUZLA MİMARSİNAN8- S.TEPE BEL.GEN.

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022BEYKOZ15.00BEYKOZ 1908S.TEPE BEL.GENÇLİK
1.10.2022ORTAÇEŞME13.00ÖRNEKKÖYSPORTUZLA MİMARSİNAN
1.10.2022YENİSAHRA12.00M.RAUF LİSESİİST.KARTALLARI
1.10.2022KANLICA15.00İSTANBUL DSİDOLAYOBA

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

43.GRUP TAKIMLAR

1-ESATPAŞA2- PEN.Y.ŞEHİR KARTALLARI3- BULVARSPOR4- TAÇSPOR
5-MALTEPE ZÜMRÜTEVLER6- SELİMİYE7- TUZLA PLEVNE8- GİRNE GENÇLİK

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022SELİMİYE15.30SELİMİYEGİRNE GENÇLİK
1.10.2022GÜLSUYU14.00MAL.ZÜMRÜTEVLERTUZLA PLEVNESPOR
TAÇSPORÖZESATPAŞA3 – 0 H.
1.10.2022BULVAR15.00BULVARSPORPEN.Y.ŞEHİR KARTALLARI

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

45.GRUP TAKIMLAR

1- HARB-İŞ2- KAYNARCA3- 1877 ALEMDAĞ4- PEN.GÜLLÜBAĞLAR
5- DUDULLU6- ÜSK.FUT.YAT.A.Ş.7- GÜMÜŞSUYU8- ÜM.KEMERDERE

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022BEYLERBEYİ15.00ÜSK.FUT.YAT.A.Ş.ÜM.KEMERDERE
1.10.2022DUDULLU16.00DUDULLUGÜMÜŞSUYU
1.10.2022ÇAMLIK14.00PEN.GÜLLÜBAĞLARHARB-İŞ
1.10.2022ALEMDAĞ14.00ALEMDAĞ 1877KAYNARCASPOR

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

47.GRUP TAKIMLAR

1- YAMANSPOR2- ÖZATAŞEHİR3- ORTAÇEŞME4- BEYLERBEYİ 1911 FK.
5- ATAŞEHİR DOĞUŞ6- ATAŞEHİR ÇAMOLUK7- PEN.HARMANDERE8-TUNUSBAĞI

PROGRAM

TARİHSTADSAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
1.10.2022BEYLERBEYİ18.00BEYLERBEYİ 1911 FK.YAMANSPOR
1.10.2022ORTAÇEŞME15.00ORTAÇEŞMEÖZATAŞEHİR
1.10.2022YENİSAHRA14.00ATAŞEHİR DOGUŞPEN.HARMANDERE
1.10.2022ESATPAŞA14.00ATAŞEHİR ÇAMOLUKTUNUSAĞI

PUAN DURUMU

TAKIMLAROGBMAYPAV
1
2
3
4
5
6
7
8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.