U-14-B BİRİNCİLERİNİN İST.ŞAMPİYONASI

YARI FİNAL MAÇLARI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
25ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜHASİP DİNÇSOY İÖO.
32SULTANGAZİ25.MAÇ GALİBİ
3632.MAÇ GALİBİKİRAZLITEPE
3716.02.2024ALEMDAĞ15.00BEYLERBEYİ 1911 FK.İDEALTEPE2 – 0

FİNAL MAÇI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
3836.MAÇ GALİBİBEYLERBEYİ 1911 FK.

1.TUR MAÇLARI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
130.01.2024İSMET İNÖNÜ15.30BAKIRKÖYNİŞANTEPE F.K.0 – 4
201.02.2024BAKIRKÖY BL.17.00ANADOLU KAFKASSULTANGAZİ0 – 2
329.01.2024İBB B.PAŞA15.00BEYOĞLU DEREAĞZIBAĞCILAR ORDU1-1/4-3 P.
429.01.2024İBB B.PAŞA13.00K.ÇEKMECE İNÖNÜGÜNGÖREN BEL.1 – 0
529.01.2024K.AKTAŞ15.00BATI TRAKYAÜSTÜN FUT. KULÜBÜ1 – 2
629.01.2024SELİMİYE12.00PAŞABAHÇEKAYNARCASPOR1 – 0
729.01.2024KEMAL AKTAŞ13.00CEVATPAŞAHASİP DİNÇSOY0 – 2

2.TUR MAÇLARI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
809.02.2024SELİMİYE15.00NİŞANTEPESULTANGAZİ1 – 3
905.02.2024İBB B.PAŞA13.00BYĞLU DEREAGZIK.ÇEKMECE İNÖNÜ8 – 1
1005.02.2024İSMET İNÖNÜ15.00ÜSTÜN FUT.KUL.PAŞABAHÇE4 – 2
1105.02.2024B.EVLR İL.ÖZ.İD.13.00HASİP DİNÇSOYİST.DEMİRSPOR2 – 1
1230.01.2024İSMET İNÖNÜ17.15İFAKİRAZLITEPE1 – 2
1330.01.2024İBB B.PAŞA13.00İMRAHOR Y.EMREKARADOLAPSPOR2 – 4
1430.01.2024ŞENLİKKÖY11.30KAYAŞEHİRSPORES. ORUÇREİS3 – 1
1529.01.2024BEYOĞLU14.30HALİÇ SU SPORB.PAŞA TEKNİK3 – 1
1629.01.2024ÇAYIRBAŞI13.30S.TEPE OFSPORANADOLUHİSARI4 – 0
1730.01.2024İSMET İNNÜ13.45ŞİRİNEVLERSANCAKTEPE3 – 0
1829.01.2024PAŞABAHÇE13.30ÇUBUKLUBEYLERBEYİ 19111 – 4
1930.01.2024İSMET İNNÜ12.00ÖZYAVUZSELİMSANCAKTEPE BEL.0 – 2
2029.01.2024M.AKF ERSY13.00YENİMAHALLEKANARYA1 – 5
2129.01.2024SELİMİYE13.30İDEALTEPEGÜLTEPE0-0/6-5 P.
2230.01.2024İSTOÇ13.001907 A.ÇEŞMEYEŞİL ESENYURT3-2
2330.01.2024SELİMİYE13.30DOLAYOBAB.EVLER FUT.ATLETİK1-1/4-3 P.

3.TUR MAÇLARI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
2416.02.2024İBB B.PAŞA13.00SULTANGAZİBEYOĞLU DEREAĞZI1 – 0
25ÜSTÜN FUTBOLHASİP DİNÇSOY İÖO.
2609.02.2024İSMET İNÖNÜ15.00KİRAZLITEPEKARADOLAPSPOR2 – 0
2705.02.2024B.EVLER İL ÖZ.İD.13.00KAYAŞEHİRSPORHALİÇ SU SPORLARI0 – 1
2805.02.2024İBB B.PAŞA15.00S.TEPE OFSPORŞİRİNEVLER0 – 1
2905.02.2024ESATPAŞA17.00BEYLERBEYİSANCAKTEPE BEL.7 – 1
3005.02.2024YEŞİLCE15.00KANARYAİDEALTEPE1-1/5-6 P.
3105.02.2024YEŞİLCE13.001907 A.Ç.ÇEŞMEDOLAYOBA1-1/6-5 P.

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

TARİHSAHASAATEV SAHİBİMİSAFİRSKOR
32SULTANGAZİ25.GALİBİ
3316.02.2024İSMET İNÖNÜ15.00KİRAZLITEPEHALİÇ SU SPORLARI4 – 1
3409.02.2024İSMET İNÖNÜ13.00ŞİRİNEVLERBEYLERBEYİ 1911 FK1 – 3
3509.02.2024BEYLERBEYİ13.00İDEALTEPE1907 A.Ç.ÇEŞME3 – 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir