BAKHABERİNOLSUN.COM

UEFA AVRUPA KONFERANS LİGİ

GRUPLAR 1.MAÇLAR

14.09.202117.30M.HAYFAFEYENORD0 – 0
14.09.202117.30M.TELAVİVALAŞKERT4 – 1
16.09.202117.30KALMATYOMONİA0 – 0
16.09.202119.45FLORAGENT0 – 1
16.09.202119.45HJKLASK0 – 2
16.09.202119.45LİNKOLNPAOK0 – 2
16.09.202119.45MRAVİTESSE0 – 2
16.09.202119.45KARABAĞBASEL0 – 0
16.09.202119.45RANNESTOTTENHAM2 – 2
16.09.202119.45SLOVİA PRAGUNİON BERLİN3 – 1
16.09.202119.45SLOVAN BRATİSLAVACOPENHAGEN1 – 3
16.09.202122.00ANORTHOSİSPARTİZAN0 – 2
16.09.202122.00ROMACSKA SOFİA5 – 1
16.09.202122.00BODO/GLİMZORYA1 – 0
16.09.202122.00JABLONECCFR CLUJ1 – 0
16.09.202122.00RANDERSALKMAAR2 – 2

GRUPLAR 2.MAÇLAR

30.09.202119.45ALAŞKERTHJK
30.09.202119.45GENTANORTHOSİS
30.09.202119.45LASKM.TELAVİV
30.09.202119.45PAOKSLOVAN BRATİSLAVA
30.09.202119.45PARTİZANFLORA
30.09.202119.45CSKA SOFİAROMA
30.09.202119.45ZORYAROMA
30.09.202119.45CFR CLUJRANDERS
30.09.202119.45ALKMAARJABLONEC
30.09.202122.00BASELK.ALMATY
30.09.202122.00FEYENORDSLAVYA PRAG
30.09.202122.00OMONİAKARABAĞ
30.09.202122.00VİTESSERANNES
30.09.202122.00TOTTENHAMMURA
30.09.202122.00UNİON BERLİNM.HAYFA
30.09.202122.00COPENHAGENLİNCOLN

GRUPLAR 3.MAÇLAR

21.10.202117.30HJKM.TELAVİV
21.10.202119.45ALASHKERTLASK
21.10.202119.45ANORTHOSİSFLORA
21.10.202119.45BODO/GLİMROMA
21.10.202119.45COPENHAGENPAOK
21.10.202119.45FEYENORDUNİON BERLİN
21.10.202119.45M.HAYFASLAVİA PRAG
21.10.202119.45MURARENNES
21.10.202119.45KARABAĞK.ALMATY
21.10.202119.45VİTESSETOTTENHAM
21.10.202122.00BASELOMONİA
21.10.202122.00CFR CLUJAKMAAR
21.10.202122.00CSKA SOFİAZORYA
21.10.202122.00JABLONECRANDERS
21.10.202122.00PARTİZANGENT
21.10.202122.00SLOVAN BRATİSLAVALİNCOLN

KONFERANS LİGİ KURA ÇEKİMİ

A Grubu: LASK (Avusturya), Maccabi Tel Aviv (İsrail), Alashkert (Ermenistan), HJK Helsinki (Finlandiya)

B Grubu: Gent (Belçika), Partizan (Sırbistan), Flora (Estonya), Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi)

C Grubu: Roma (İtalya), Zorya (Ukrayna), CSKA Sofya (Bulgaristan), Bodo/Glimt (Norveç)

D Grubu: AZ Alkmaar (Hollanda), Cluj (Romanya), Jablonec (Çekya), Randers (Danimarka)

E Grubu: Slavia Prag (Çekya), Feyenoord (Hollanda), Union Berlin (Almanya), Maccabi Haifa (İsrail)

F Grubu: Kopenhag (Danimarka), PAOK (Yunanistan), Slovan Bratislava (Slovakya), Lincoln Red Imps (Cebelitarık)

G Grubu: Tottenham (İngiltere), Rennes (Fransa), Vitesse (Hollanda), Mura (Slovenya)

H Grubu: Basel (İsviçre), Karabağ (Azerbaycan), Kairat (Kazakistan), Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

Turnuva formatı

Avrupa Konferans Ligi’nde 32 takım mücadele edecek.Dörder takımın bulunduğu 8 grupta birinci sırayı alanlar, adlarını doğrudan son 16 turuna yazdıracak. Gruplarını ikinci sırada tamamlayan takımlar, Avrupa Ligi’nin grup üçüncüleriyle Avrupa Konferans Ligi play-off’larında yer alarak son 16 turuna kalma mücadelesi verecek.Ekipler, grup aşamasından sonra iki maçlı eleme usulüyle oynanacak eşleşmelerden galip çıkarak finale yükselmeye çalışacak.Grup maçları, 16 Eylül’de başlayıp 9 Aralık’ta sona erecek. Avrupa Konferans Ligi final maçı ise 25 Mayıs 2022’de Arnavutluk’un başkenti Tiran’da bulunan Ulusal Arena’da yapılacak.

4.TUR RÖVANŞ MAÇLARI

26.08. 20:00     Anorthosis (Cyp)    H. Beer Sheva (Isr) 3 – 1

26.08. 20:00    AS ROMA (Ita)    TRABZONSPOR(Tur) 3 – 0

26.08. 19:00     Bodo/Glimt (Nor)     Zalgiris (Ltu) 1 – 0

26.08. 20:00    CSKA Sofia (Bul)    Plzen (Cze) 2 – 0 / 3 – 0 uz.

26.08. 20:00    Elfsborg (Swe)    Feyenoord (Ned) 3 – 1

26.08. 20.00   FC COPENHAGEN (Den)     SİVASSPOR (Tur) 5 – 0

26.08. 20:00     Vitesse (Ned)     Anderlecht (Bel) 2 – 1

26.08. 19:00    Zilina (Svk)   Jablonec (Cze) 0 – 3

26.08. 20:00    Hammarby (Swe)    Basel (Sui) 2 – 0 / 3 – 2 Pen.

26.08. 18:00   K. Almaty (Kaz)    Fola (Lux) 3 – 1

26.08. 19:00   Lincoln (Gib)    Riga FC (Lat) 1 – 1 / 3 – 1 uz.

26.08. 20:00    M. Haifa (Isr)    Neftci Baku (Aze) 4 – 0

26.08. 20:00    Rosenborg (Nor)     Rennes (Fra) 1 – 3

26.08. 20:30   M. Tel Aviv (Isr)    Shakhtar K. (Kaz) 2 – 0

26.08. 21.00   Rijeka (Cro)   PAOK (Gre) 0 – 2

26.08. 21:00    Gent (Bel)    Rakow (Pol) 3 – 0

26.08. 21:00    St. Johnstone (Sco)     LASK (Aut) 0 – 2

26.08. 21:15     Union Berlin (Ger)     KuPS (Fin) 0 – 0

26.08. 21.45      Aberdeen (Sco)      Qarabag (Aze) 1 – 3

26.08. 21:45    Shamrock Rovers (Irl)      Flora (Est) 0 – 1

26.08. 21:45   Tottenham (Eng)    Ferreira (Por) 3 – 0

26.08. 22:00   Partizan (Srb)    Santa Clara (Por) 2 – 0

4.TUR MAÇLARIFİNAL

19.08. 19:00   Shakhtar K. (Kaz)    M. Tel Aviv (Isr) 1 – 2

19.08. 19:00    Flora (Est)    Shamrock Rovers (Irl) 4 – 2

19.08. 19:00   KuPS (Fin)     Union Berlin (Ger) 0 – 4

19.08. 19:00     Qarabag (Aze)      Aberdeen (Sco) 1 – 0

19.08. 19:00     Rakow (Pol)     Gent (Bel) 1 – 0

19.08. 20:00    H. Beer Sheva (Isr)   Anorthosis (Cyp) 0 – 0

19.08. 20:00    LASK (Aut)     St. Johnstone (Sco) 1 – 1

19.08. 20:00    Neftci Baku (Aze)      M. Haifa (Isr) 3 – 3

19.08. 20:00    Plzen (Cze)    CSKA Sofia (Bul) 2 – 0

19.08. 20:00      Riga FC (Lat)     Lincoln (Gib) 1 – 1

19.08. 20:00    Zalgiris (Ltu)     Bodo/Glimt (Nor) 2 – 2

19.08. 20:30   TRABZONSPOR (Tur)    AS ROMA (Ita) 1 – 2

19.08. 20:30    Basel (Sui)     Hammarby (Swe) 3 – 1

19.08. 20:30   Fola (Lux)    K. Almaty (Kaz) 1 – 4

19.08. 21:00    SİVASSPOR (Tur)     FC COPANAGEN (Den) 1 – 2

19.08. 21:00    Feyenoord (Ned)   Elfsborg (Swe) 5 – 0

19.08. 21:00   Anderlecht (Bel)    Vitesse (Ned) 3 – 3

19.08. 21:00    Jablonec (Cze)     Zilina (Svk) 5 – 1

19.08. 21:00     PAOK (Gre)     Rijeka (Cro) 1 – 1

19.08. 21:00    Rennes (Fra)    Rosenborg (Nor) 2 – 0

19.08. 21:30     Ferreira (Por)    Tottenham (Eng) 1 – 0

19.08. 23:30     Santa Clara (Por)    Partizan (Srb) 2 – 1

3.TUR RÖVANŞ MAÇLARI

12.08.2021 19.00 MOLDE – TRABZONSPOR 1 – 1 / 3 – 4 PEN.

12.08.2021 21.00 SİVASSPOR – DİNAMO BATUMİ 0 – 1 / 1 – 1

12.08.2021 21.00 ST JOHNSTONE – GALATASARAY 2 – 4

3.TUR MAÇLARIMIZ

05.08.2021 20.30 TRABZONSPOR – MOLDE 3 – 3

Trabzonspor, dakikalar 15’i gösterirken Nwakaeme’nin golüyle 1-0 öne geçti. 31’de Brynhildsen skoru eşitledi ve soyunma odasına gidildi.58. dakikada Vitor Hugo, temsilcimizi bir kez daha öne geçirdi. Brynhildsen, bu golden 6 dakika sonra bir kez daha sahne aldı ve durumu 2-2’ye getirdi.74’te Bakasetas’ın pasında topla buluşan Djaniny durumu 3-2’ye taşıdı. 85’te Hussain skoru tayin etti: 3-3. Maçın 90+4. dakikada Trabzonspor, Bakasetas ile bir penaltı vuruşundan yararlanamadı.

05.08.2021 20.00 DİNAMO BATUMİ – SİVASSPOR 1 – 2

Batumi Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada1-0 geriye düşen temsilcimiz Sivasspor, son dakikada bulduğu golle rakibini 2-1 yenmeyi başardı.Sivasspor’un ilk golünü 75. dakikada yeni transfer Leke James atarken, 90+5. dakikada Kayode galibiyeti getiren oyuncu oldu.

05.08.2021 21.00 GALATASARAY – ST JOHNSTONE 1 – 1

lk yarısı golsüz eşitlikle noktalanan maçın 56. dakikasında Fernando Muslera, rakibine müdahalesinin ardından kırmızı kart gördü. Bu müdahale sonrası kazanılan penaltıda topun başına geçen Kerr, İskoç ekibini 1-0 öne geçirdi.Galatasaray’ın cevabı gecikmedi. Bu golden sadece 2 dakika sonra sahne alan Sacha Boey, Galatasaray formasıyla ilk maçında ağları havalandırmayı başardı.

TAKIMLARIMIZ VE RAKİPLERİ

22.07.2021 21.00 PETROCUP MOLDOVA – SİVASSPOR 0 – 1 GOL. CANER

22.07.2021 21.00 DİNAMO BATUM (GÜRCİSTAN) – BATE BORİSOV (BELARUS) 0 – 1

22.07.2021 19.00 MOLDE (NORVEÇ) – SERVETTE ( İSVİÇRE) 3 – 0

29.07.2021 21.00 SİVASSPOR – PETROCUP MOLDOVA 1 – 0 GOL: KAYODE

29.07.2021 21.00 BATE BORİSOV (BELARUS) – DİNAMO BATUMİ (GÜRCİSTAN) 1 – 4

29.07.2021 19.00 SERVETTE (İSVİÇRE) – MOLDE (NORVEÇ) 2 – 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir