BAKHABERİNOLSUN.COM

UEFA ŞAMPİYON KULÜPLER MAÇLARI

TÜRK TAKIMLARI : BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ BU LİGE GRUPLARDAN KATILACAKTIR.BURADA 2 TERTİP MAÇLAR OYNANIYOR. 1 – ŞAMPİYONLAR YOLU 2 – LİG YOLU

2.TUR MAÇLARINDAN BAŞLIYARAK SONUÇLARI MUNTAZAM OLARAK TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ.

BEŞİKTAŞ

GRUPLAR 1.MAÇLAR

14.09.202119.45SEVİLLASALZBURG1 – 1
14.09.202119.45YOUNG BOYSMAN.UNİTED2 – 1
14.09.202122.00BARCELONABAYERN0 – 3
14.09.202122.00CHELSEAZENİT1 – 0
14.09.202122.00DİNAMO KİEVBENFİCA0 – 0
14.09.202122.00LİLLEWOLSBURG0 – 0
14.09.202122.00MALMOJUVENTUS0 – 3
14.09.202122.00VİİLAREALATALANTA2 – 2
15.09.202119.45BEŞİKTAŞDORTMUND1 – 2
15.09.202119.45S.TİRASPOLSHAKHTAR2 – 0
15.09.202122.00AT.MADRİDFC.PORTO0 – 0
15.09.202122.00CLUB BRUGGEPSG1 – 1
15.09.202122.00İNTERREAL MADRİD0 – 1
15.09.202122.00LİVERPOOLAC MİLAN3 – 2
15.09.202122.00MAN.CİTYRB LEİPZİG6 – 3
15.09.202122.00SPORTİNGAJAX1 – 5

GRUPLAR 2.MAÇLAR

28.09.202119.45AJAXBEŞİKTAŞ
28.09.202119.45SHAKHTARİNTER
28.09.202122.00AC MİLANAT.MADRİD
28.09.202122.00DORTMUNDSPORTİNG
28.09.202122.00FC.PORTOLİVERPOOL
28.09.202122.00PSGMAN.CİTY
28.09.202122.00RB LEİPZİGCLUB BRUGGE
28.09.202122.00REAL MADRİDS.TİRASPOL
29.09.202119.45ATALANTAYOUNG BOYS
29.09.202119.45ZENİTMALMO
29.09.202122.00BAYERNDİNAMO KİEV
29.09.202122.00BENFİCABARCELONA
29.09.202122.00JUVENTUSCHELSEA
29.09.202122.00MAN.UNİTEDVİİLAREAL
29.09.202122.00SALZBURGLİLLE
29.09.202122.00WOLSBURGSEVİLLA

GRUPLAR 3.MAÇLAR

19.10.202119.45BEŞİKTAŞSPORTİNG
19.10.202119.45CLUB BRUGGEMAN.CİTY
19.10.202122.00AJAXDORTMUND
19.10.202122.00AT.MADRİDLİVERPOOL
19.10.202122.00FC.PORTOAC MİLAN
19.10.202122.00İNTERS.TİRASPOL
19.10.202122.00PSGRB LEİPZİG
19.10.202122.00SHAKHTARREAL MADRİD
20.10.202119.45BARCELONADİNAMO KİEV
20.10.202119.45SALZBURGWOLSBURG
20.10.202122.00BENFİCABAYERN
20.10.202122.00CHELSEAMALMO
20.10.202122.00LİLLESEVİLLA
20.10.202122.00MAN.UNİTEDATALANTA
20.10.202122.00YOUNG BOYSVİİLAREAL
20.10.202122.00ZENİTJUVENTUS

GRUPLAR

A Grubu: Manchester City, Paris Saint-Germain, Leipzig, Club Brugge

B Grubu: Atletico Madrid, Liverpool, Porto, Milan

C Grubu: Sporting, Borussia Dortmund, Ajax, Beşiktaş

3 Kasım Çarşamba: Sporting-Beşiktaş

24 Kasım Çarşamba: Beşiktaş-Ajax

7 Aralık Salı: Dortmund-Beşiktaş

D Grubu: Inter, Real Madrid, Shakhtar, Sheriff

E Grubu: Bayern Münih, Barcelona, Benfica, Dinamo Kiev

F Grubu: Villarreal, Manchester United, Atalanta, Young Boys

G Grubu: Lille, Sevilla, Salzburg, Wolfsburg

H Grubu: Chelsea, Juventus, Zenit, Malmö

4.TUR MAÇLARI

24.08.202122.00Ferencvaros – MACARİSTANYoung Boys – İSVİÇRE2 – 3
24.08.202122.00PSV – HOLLANDABenfica – PORTEKİZ0 – 0
24.08.202122.00Ludogorets – BULGARİSTANMalmö -iSVEÇ2 – 1
25.08.202122.00D. Zagreb – HIRVATİSTANFc Sheriff – MOLDOVA0 – 0
25.08.202122.00Brondby – DANİMARKASalzburg -AVUSTURYA1 – 2
25.08.202122.00Shakhtar – UKRAYNAMonaco – İTALYA2 – 2
17.08.202122.00Fc Sheriff – MOLDOVAD. Zagreb – HIRVATİSTAN3 – 0
17.08.202122.00Monaco – İTALYAShakhtar – UKRAYNA0 – 1
17.08.202122.00Salzburg -AVUSTURYABrondby – DANİMARKA2 – 1
18.08.202122.00Benfica – PORTEKİZPSV – HOLLANDA2 – 1
18.08.202122.00Malmö -iSVEÇLudogorets – BULGARİSTAN2 – 0
18.08.202122.00Young Boys – İSVİÇREFerencvaros – MACARİSTAN3 – 2

3.TUR RÖVANŞ MAÇLARI

10.08.202120.00 Fc Sheriff – MOLDOVA Kızıl Yıldız – SIRBİSTAN1 – 0
10.08.202120.00 Slavia Prag – ÇEKYA Ferencvaros – MACARİSTAN1 – 0
10.08.202120.30 Shakhtar – UKRAYNA Genk – BELÇİKA2 – 1
10.08.202121.00 Ludogorets – BULGARİSTAN Olympiakos – YUNANİSTAN3 – 2
10.08.202121.00 Midtjylland- DANİMARKA PSV – HOLLANDA0 – 1
10.08.202121.00 Monaco – İTALYA S. Prag – ÇEKYA3 – 1
10.08.202121.30 Young Boys – İSVİÇRE CFR Cluj – ROMANYA3 – 1
10.08.202122.00 Benfica – PORTEKİZ Spartak MOSKOVA- RUSYA2 – 0
10.08.202122.00 Legia Varşova – POLONYA D. Zagreb – HIRVATİSTAN0 – 1
10.08.202122.00 Rangers – ISKOÇYA Malmö -iSVEÇ1 – 2

3.TUR MAÇLARI

3.08.202120:00Malmö -iSVEÇRangers – ISKOÇYA2 – 1  
3.08.202120:00S. Prag – ÇEKYAMonaco – İTALYA0 – 2
3.08.202121:00Genk – BELÇİKAShakhtar – UKRAYNA1 – 2 
3.08.202121:00CFR Cluj – ROMANYAYoung Boys – İSVİÇRE1 – 1
3.08.202121:00PSV – HOLLANDAMidtjylland- DANİMARKA3 – 0 
3.08.202121:30Kızıl Yıldız – SIRBİSTANFc Sheriff – MOLDOVA1 – 1
3.08.202122:00Olympiakos – YUNANİSTANLudogorets – BULGARİSTAN1 – 1
4.08.202120:00Spartak MOSKOVA- RUSYABenfica – PORTEKİZ0 – 2 
4.08.202121:00D. Zagreb – HIRVATİSTANLegia Varşova – POLONYA1 – 1 
4.08.202121:00Ferencvaros – MACARİSTANSlavia Prag – ÇEKYA2 – 0 

2.TUR MAÇLARI

20.07.202118.00ALAŞKERTErmenistanSHERİFFMoldova0 – 1
20.07.202119.00LİNCOLNCebelitarıkCFR CLUJRomanya1 – 2
20.07.202121.00DİNAMO ZAGREPHırvatistanOMONYAKıbrıs Rum K.2 – 0
20.07.202121.00FRENÇVAROSMacaristanZALGİRİS VİLNİUSLitvanya2 – 0
20.07.202121.30RAPİD WİENAvusturyaSPARTA PRAGÇekya2 – 1
20.07.202121.45CELTİCIskoçyaMİDTJYLLANDDanimarka1 – 1
21.07.202117.00KAİRATKazakistanKIZILYILDIZSırbistan2 – 1
21.07.202120.00MALMÖİsveçHJK HELSİNKİFillandiya2 – 1
21.07.202121.00MURASlovenyaLODOGORETSBulgaristan0 – 0
21.07.202121.30SL.BRATİSLAVASlovakyaYOUNG BOYSİsviçre0 – 0
21.07.202122.00LEGİA VARŞOVAPolonyaFLORA TALLİNNEstonya2 – 1
21.07.202122.00PSV EİNDHOVNHollandaGALATASARAYTürkiye5 – 1
21.07.202122.00OLİMPİYAKOSYunanistanNEFTÇİAzerbeycan1 – 0
27.07.202118.00OMONYAKıbrıs Rum k.DİNAMO ZAGREPHırvatistan0 – 1
27.07.202119.00HJK HELSİNKİFillandiyaMALMÖİsveç2 – 2
27.07.202119.00FLORA TALLİNNEstonyaLEGİA VARŞOVAPolonya0 – 1
27.07.202120.00ZAL. VİLNİUSLitvanyaFRENÇVAROŞMacaristan1 – 3
28.07.202120.00SHERİFFMoldovaALAŞKERTErmenistan3 – 1
28.07.202120.00NEFTÇİAzerbeycanOLYMPİAKOSYunanistan0 – 1
28.07.202120.30CFR CLUJRomanyaLİNCOLNCebelitarık2 – 0
28.07.202120.45MİDTJYLANDDanimarkaCELTİCIskoçya1 – 1/ 2 – 1 UZ.
28.07.202121.00LODOGORETSBulgaristanMURASlovenya3 – 1
28.07.202121.00GALATASARAYTürkiyePSV EİNDHOVENHollanda1 – 2
28.07.202121.15YOUNG BOYSİsviçreSLOVAN BRATİSLAVASlovakya3 – 2
28.07.202121.30SPARTA PRAGÇekyaRAPİD WİENAvusturya2 – 0
28.07.202121.30KIZILYILDIZSırbistanKAİRATKazakistan5 – 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir