ÜSKÜDAR AMATÖR SPOR KULÜPLERİ

BU DEĞERLENDİRME 2023-2024 FUTBOL SEZONU İÇİN TFF KAYITLARINDAN ALINMIŞTIR.

ÜSKÜDARDA TFF YE KAYITLI 33 FUTBOL KULÜBÜ MEVCUT.KAYITLAR ALFEBETİK SIRAYA GÖRE DÜZENLENMİŞTİR.(ACIBADEM ÜSKÜDARLI OLMUŞ)

BU KULÜPLERİN LİGLERE KATILDIKLARI KATEGORİLER İNCELENDİĞİNDE ŞÖYLE BİR TABLO ORTAYA ÇIKIYOR.BU DEĞERLENDİRME ŞİMDİYE KADAR HİÇ YAPILMAMIŞ SANKİ BÜTÜN KULÜPLER EŞİTMİŞ GİBİ BİLHASSA BELEDİYE YARDIMLARINDA HİÇ DEĞERLENDİRİLMEMİŞTİR.

BAL LİGİ TAKIMLARI

ÜSKÜDARDA BAL LİGİNDE YER ALAN TEK KULÜP BEYLERBEYİ 1911 FK.DIR. (1 TAKIM)

SÜPER AMATÖR TAKIMLARI

BAĞLARBAŞI -ÇAMLICASPOR -ÖZKARACAAHMET -SELİMİYE -ÜSKÜDAR ANADOLU 1908-ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş.-ÜSKÜDAR SELAMSIZSPOR. ACIBADEMSPORUN ÜSKÜDARA KAYDINI ALDIĞI BELİRTİLDİ (8 TAKIM)

1.AMATÖR TAKIMLARI

ANADOLU ÜSKÜDAR -KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ(YENİ ÇIKTI)-TUNUSBAĞI – ÜSKÜDAR ÇINARSPOR (YENİ ÇIKTI) (4 TAKIM)

2.AMATÖR TAKIMLARI

ACIBADEM ÜSKÜDAR- DOĞAN GÜNEŞ-FERAHSPOR -KEMAHSPOR – KİRAZLITEPESPOR -KÜÇÜKSU RASATHANESPOR-SELAMİ ALİ YEŞİL SAHA- ÜSKÜDAR ALTINŞEHİR -ÜSKÜDAR İCADİYE -VALİDE TAYFUN-YAVUZTÜRK-(11TAKIM )

SADECE ALTYAPILARDA KATILIP A TAKIMI OLMAYANLAR.

BARBAROSSPOR-İSTANBUL DSİ -ÜNALANSPOR -ÜSKÜDAR ANKASPOR KULÜBÜ -VADİSPOR

TFF DE KAYDI OLDUĞU HALDE HİÇBİR KATEGORİYE KATILMAYANLAR

HAYDARPAŞA-VALİDEBAĞSPOR

ŞİMDİDE HANGİ TAKIM HANGİ KATEGORİLERDE KATILMIŞ ONA BAKALIM.

BÜTÜN KATEGORİLERDE KATILAN TAKIMLAR.(9 KATEGORİ)

1 – ACIBADEM ÜSKÜDAR.2 – BAĞLARBAŞI.3 – BEYLERBEYİ 1911 FK. 4 – ÇAMLICASPOR 5 – KİRAZLITEPESPOR 6 – KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ – 7- KÜÇÜKSU RASATHANESPOR 8 -SELİMİYE. 9 – ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. 10-VALİDE TAYFUN

TEK KATEGORİ HARİÇ HEPSİNE KATILANLAR (8 KATEGORİ)

1 – FERAHSPOR (U-16 HARİÇ)- TUNUSBAĞI (U-16 HARİÇ)- VADİSPOR. (A TAKIM HARİÇ)

İKİ KATEGORİ HARİÇ HEPSİNE KATILANLAR (7 KATEGORİ)

1- ÜNALANSPOR (A TAKIM VE U-16 TAKIM HARİÇ)

ÜÇ KATEGORİ HARİÇ KATILANLAR (6 KATEGORİ)

1 – ANADOLU ÜSKÜDAR-(U-11 /U-12/U-14 HARİÇ ) 2 – KEMAHSPOR (U-14/U-16/U-18) HARİÇ 3- ÜSKÜDAR ANADOLU 1908 (U-12/U-14/U-16 HARİÇ ) – 4-ÜSKÜDAR SALACAK (U-12/U-13/U-14 HARİÇ )

5 KATEGORİDE LİGE KATILANLAR

1 – BARBAROSSPOR (A TAKIM-U-16-U-17-U-18 HARİÇ)

4 KATEGORİDE LİGE KATILANLAR

1 – ÜSKÜDAR İCADİYE (A TAKIM-U-16-U-17-U-18) 2- ACIBADEM (A TAKIM-U-11/U-12/U-13 )

3 KATEGORİDE LİGLERE KATILANLAR

1 – ÖZKARACAAHMET -(A TAKIM-U-11 VE U-13 ) 2 – SELAMİ ALİ YEŞİL SAHA (A TAKIM-U-11 VE U-18 ) 4 – YAVUZTÜRK SPOR KUL.(A TAKIM-U-11/U-12)

2 KATEGORİDE LİGE KATILANLAR

1 – DOĞAN GÜNEŞ (A TAKIM-U-11 ). 2 – İSTANBUL D.S.İ. (U-16/U-17) 3 – ÜSKÜDAR SELAMSIZSPOR (A TAKIM-U-11 )

1 KATEGORİDE LİGE KATILANLAR

1 – ÜSKÜDAR ALTINŞEHİRSPOR (SADECE A TAKIM-ALTYAPISI YOK) 2 -ÜSKÜDAR ÇINARSPOR (A TAKIM -ALTYAPISI YOK)

LİGE KATILMAYANLAR

1 – HAYDARPAŞA 2 – VALİDEBAĞSPOR (HİÇBİR KATEGORİDE YOKLAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir